La Liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Real - 21. února 2018   18:45

CD Leganés
6' Bustinza (Gabriel)
1:3
(1:2)
Real
11' L. Vázquez  (Casemiro) • 29' Casemiro  (L. Vázquez) • 89' Ramos
CD Leganés
Cuéllar – Tito, Bustinza, Siovas (46. Mantovani), Rico – Gabriel, Gumbau (46. R. Pérez) – El Zhar, Eraso, Omar (72. N. Amrabat) – Beauvue.
Champagne – N. Amrabat, Carnero García, Guerrero, Mantovani, R. Pérez, Zaldúa.
González – Becerril, Villate
Estadio Municipal de Butarque (Leganés)
11.423 diváků
Real
Casilla – Carvajal, Varane, Ramos, Hernández – Casemiro, Kovačić (90+2. D. Ceballos) – L. Vázquez, Isco (87. M. Llorente), Asensio – Benzema (76. Bale).
L. Zidane – Bale, D. Ceballos, Hakimi, M. Llorente, Mayoral, Nacho Fernández.

SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda

Je tu konec. Real Madrid dohrávku 16. kola La Ligy zvládl a celkem bez problémů dokráčel k zaslouženému vítězství 3:1. Domácí se sice dostali rychle do vedení, avšak po půl hodině hry vedli již hráči bílého baletu a v samém závěru pak jejich vítězství potvrdil gólem z penalty kapitán Sergio Ramos.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Dani Ceballos.
90+1'
Druhý poločas se bude nastavovat o dvě minuty.
90'
Hosté chystají ještě jedno taktické střídání.
89'
Real Madrid právě vstřelil branku!
SERGIO RAMOS se při penaltě skoro zastavil a pak poslal míč ze svého pohledu k pravé tyči, gól platí a Real vede 3:1!
89'
Po faulu Tita na Kovačiče je tu pokutový kop.
89'
Penalta pro Real!
88'
Ke střele se nyní dostal Bale, jeho rána na zadní tyč skončila mimo.
87'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Marcos Llorente.
86'
A další žlutou kartu nyní uviděl Rubén Pérez.
85'
Cuéllar se teď teatrálně skácel k zemi po skluzu Thea a za své emotivní projevy dostává žlutou kartu.
84'
Po rohovém kopu se hosté nyní hodně tlačili do vápna soupeře, jenže ani oni nakonec zakončit nedokázali a skóre se tak nemění.
82'
Z hranice vápna se nyní ke střele dostal Isco, gólman Cuéllar byl ale pozorný a s nepříliš razantní ranou si poradil.
80'
Čas neúprosně běží a již se nám rozeběhla osmdesátá minuta hry. Domácím se stále nedaří přiblížit se ke Casillově bráně.
77'
U míče jsou domácí, avšak k bráně soupeře se zatím prakticky nedostávají.
76'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Gareth Bale.
75'
Nyní se domácí hodně zlobili, když byla jejich útočná akce zastavena ofsajdem. O postavení mimo hru se očividně ale nejednalo.
73'
Tempo hry ve druhém poločase není nijak závratné. Realu se ale již několikrát v letošní sezoně hubené vedení o jeden gól vymstilo.
72'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Omar, přichází Nordin Amrabat.
71'
Isco chtěl lehkým obloučkem poslat míč na Benzemu, ten měl ale k balonu dál než gólman Cuéllar.
70'
Z velké dálky zkoušel pohotově zakončit Lucas, jenže balon netrefil dobře a poslal ho mimo.
68'
Gabriel nyní dostal nepříjemně balonem přesně do rozkroku. Má co dělat, aby se postavil na nohy a za doprovodu lékařů opustil hrací plochu.
67'
Na hranici velkého vápna Realu padl nyní El Zhar, pokutový kop se ale nepíská.
65'
Po následném rohovém kopu se domácí již k zakončení nedostali.
64'
To byla šance domácích! Z pravé strany centroval na přední tyč El Zhar a do velké šance se dostal Beauvue. Ten dokázal před Varanem i zakončit, skvělý zákrok si ale připsal Casilla!
62'
Z dálky to zkoušel pravačkou Isco, do rány mu ale vstoupil Mantovani, který dobře zblokoval balon.
62'
Čas rychle plyne a ve druhém poločase jsme zatím zakončení na jedné ani druhé straně neviděli.
60'
Dnešní utkání sleduje 11.423 diváků. Je vyprodáno.
58'
Následné standardka Leganés k ničemu nevedla.
57'
Nyní tady bude standardka pro domácí celek. Faulu se dopustil tvrďák Ramos, který dostal navíc žlutou kartu.
55'
Po rychlé akci centroval z levé strany do vápna Diego Rico, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.
55'
Ve středu hřiště byl následně faulovaný Isco a míč tak získávají znovu hosté.
54'
Isco rozehrál nakrátko. Míč poté znovu Isco posílal centrem do vápna, jenže tam se útočného faulu dopustil Varane a ze standardky tak nic nebylo.
54'
Nyní bude Real kopat rohový kop.
53'
Hosté podobně jako v předešlých zápasech nikam nepospíchají. Jakmile se dostali do vedení, začali se soustředit na bezchybnou defenzivu.
51'
Varane dostal znovu tvrdě naloženo. Po faulu na jeho osobu dostal žlutou kartu Diego Rico.
48'
Po faulu na Varana budou u balonu nyní hráči Realu.
48'
Domácí začali druhý poločas s balonem na kopačkách. Hraje se zatím ale opět jen ve středu hřiště.
46'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Dimitris Siovas, přichází Martín Mantovani.
46'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Gerard Gumbau, přichází Rubén Pérez.
46'
Je tu konec prvního poločasu mezi Leganés a Realem Madrid. Domácí začali dobře a hned v úvodu vstřelili první gól, čímž přerušili dlouhou sérii zápasu bez gólu. Jenže Real ukázal zlepšenou pohodu v týmu a i bez několika opor jasně zápasu vládl a rychle srovnal díky Lucasovi na 1:1. Na konci první půlhodiny pak bílý balet předvedl perfektní rychlou narážečku, kterou zakončil Casemiro. Ústředními postavami zápasu jsou zatím Kovačič (u něj začaly obě gólové akce) a také Lucas, který jeden gól vstřelil a na jeden přihrál.
45'
45'
Již se rozeběhla poslední minuta prvního poločasu.
44'
Carvajal nyní posílal do vápna Leganés zpětnou přízemní přihrávku, domácí se jen s velkým štěstím ubránili, protože ve vápně bylo hned několik špatně střežených hráčů bílého baletu.
43'
Poslední minuty má míč na kopačkách více tým Leganés. Fotbalisté Realu jsou ale zatím v klidu a soupeře do šancí nepouštějí.
42'
Další roh Leganés kopal Diego Rico, nyní měla defenziva Realu plno práce, přesto ale nakonec míč odpravila mimo pokutové území.
42'
Nyní byli ale hráči Realu pozorní a balon v pohodě odvrátili.
41'
Eraso sice nedokázal obejít Carvajala, vybojoval ale aspoň rohový kop pro Leganés. Po tom prvním domácí vstřelili úvodní gól zápasu.
40'
První poločas spěje do finále. Teď jsou u balonu domácí, zatím jen na polovině hřiště.
38'
Již se opět pokračuje ve hře, oba celky jsou v plném počtu.
37'
Beauvue se tvrdě srazil s Varanem a zůstal ležet na trávníku. Není očividně fit a musí být ošetřovaný.
35'
Bustinza hodně naložil Iscovi, který se ocitl na trávníku. Fotbalisté Los Blancos budou stále u balonu.
35'
Hosté mají balon opět na svých kopačkách. Jejich územní převaja je v posledních minutách opravdu veliká.
34'
Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Benzema. Ve výskoku ale fauloval a vzrušení bylo zbytečné.
33'
Hráči Leganés jsou v posledních minutách hodně pasivní a koledují si o další góly.
31'
Hosté jsou při chuti a opět jsou již na polovině domácího celku.
29'
Hosté po nádherné kombinaci obracejí vývoj zápasu. Do rychlé narážečky na jeden dotek se zapojili Kovačič, Benzema, Lucas a vše povedenou ranou zakončil CASEMIRO!
26'
Už už se zdálo, že se do další šance po přihrávce od Isca dostane Benzema. Jenže v momentě přihrávky byl v ofsajdu a je znovu pískáno.
24'
Domácí rychle získali balon a na levé straně měl hodně prostoru Diego Rico. Dobře se s ním vrátil Lucas a následný Ricův centr do vápna byl hodně nepovedený.
23'
El Zhar hraje jako vždy velmi agresivně a nyní to u lajny pocítil Theo Hernández. Je pískaný faul a balon mají hráči Realu.
22'
Na trávníku se po souboji s Casemirem ocitl Beauvue. Teď budou u míče domácí.
20'
Fotbalisté Realu rozehráli standardku rychle nakrátko, což se neukázalo jako nejlepší řešení. Na levé straně balon utekl Asensiovi a následovat bude odkop od brány.
20'
Bustinza fauloval Benzemu a u balonu budou hosté.
19'
Opět velmi zajímavě se až do vápna dostal Asensio. Od brankové čáry musel centrovat slabší pravačkou, což nakonec k šanci nevedlo, protože míč byl hodně přetažený.
18'
Stále se hraje hlavně na polovině Leganés. Domácí jsou v těchto fázích zápasu pod tlakem.
16'
Až do vápna se protlačil Asensio, jeho ránu levačkou ale pohotově zneškodnil domácí gólman.
15'
Teď jsou u balonu hosté, kteří by rádi rychle dokonali obrat v zápase. Domácí defenziva je ale pozorná.
13'
Tempo hry je nyní rozhodně zajímavé. Oba celky se snaží hrát ofenzivně a sledujeme hru od vápna k vápnu.
11'
A je srovnáno! Kovačič posílal míč na hranici vápna na Casemira, který lehkou patičkou posunul míč na zcela volného LUCASE VÁZQUEZE a ten ranou na zadní tyč srovnává skóre zápasu!
10'
Centr do vápna posílal Asensio, hlavičkující Ramos ale zamířil do míst, kde stál gólman Cuéllar.
9'
Nyní bude mít možnost v podobě rohového kopu také Real Madrid.
8'
Domácí fotbalisté dlouho v lize nedali gól, dnes se proti Realu prosadili hned v úvodu zápasu.
6'
Leganés právě vstřelili branku!
A je tu velký šok pro Real! Domácí se totiž prosazují po rohovém kopu, když se důrazem na brankové čáře prosadil UNAI BUSTINZA.
5'
Nyní tu bude rohový kop pro Leganés.
4'
Domácí se tlačí do útoku a snaží se hostující defenzivu co nejvíce zatížit.
2'
Domácí Nabil El Zhar ve sprinterském souboji loktem zasáhl Isca a je pískáno. Míč pro hosty.
1'
Domácí mají bílomodré dresy, hosté jsou v černém.
1'
Hráči jsou již na trávníku. Utkání při krásném západu slunce za pár chvil začne.

CD Leganés: Cuéllar – Tito, Bustinza, Siovas, Rico – Gabriel, Gumbau – El Zhar, Eraso, Omar – Beauvue.
Náhradníci: Champagne – N. Amrabat, Carnero García, Guerrero, Mantovani, R. Pérez, Zaldúa.

Real Madrid CF: Casilla – Carvajal, Varane, Ramos, Hernández – Casemiro, Kovačić – L. Vázquez, Isco, Asensio – Benzema.
Náhradníci: L. Zidane – Bale, D. Ceballos, Hakimi, M. Llorente, Mayoral, Nacho Fernández..
Ostře sledovaný Real Madrid dnes určitě nenastoupí v nejsilnější sestavě. Již před víkendovým zápasem ze sestavy kvůli zranění vypadlo Toni Kroos, během zápasu musel kvůli svalovému zranění střídat Marcelo a netrénuje ani další zraněný Luka Modrič. V posledních týdnech navíc Zinedine Zidane hodně šetří Garetha Balea, který patrně není také stoprocentně fit. Z toho tedy plyne, že šanci určitě dostanou hráči z lavičky. Dobrou formu ukazuje Lucas a nebo také Marco Asensio, takže francouzský kouč bude mít určitě kam sáhnout.
To dnes domácí Leganés má přesně opačné starosti. Tým trenéra Asiera Garitana totiž z posledních pěti zápasů získal pouhé dva body a navíc čtyři zápasy neskóroval. K tomu všemu prohrál poslední tři zápasy (se Sevillou 0:2, Eibarem 0:1 a Gironou 0:3) a dnes tak bude usilovat o dva cíle – vstřelit konečně gól a připsat si do ligové tabulky nějaký ten bodík.
Real Madrid byl v posledních týdnech hodně kritizovaný, protože jako na běžícím páse rozdával svým soupeřům body a navíc vypadl ze španělského poháru Copa del Rey. Poslední zápasy se ale dost možná vrací do bývalé formy, protože v Lize mistrů vyhrál důležité osmifinálové utkání nad PSG 3:1 a vedle smolné remízy s Levante 2:2 si na konto v lize připisoval vysoké výhry – 5:3 nad Betisem, 5:2 nad Sociedadem, 4:1 nad Valencií a 7:1 nad Deportivem.
Real Madrid se chtěl původně dnešním zápasem dotáhnout na Barcelonu, jenže na přelomu roku Bílý balet několikrát v lize zaváhal a aktuálně ztrácí na Katalánce propastných sedmnáct bodů. V cestě mu stojí Leganés, kterému se nyní vůbec nedaří a cílem Realu tak bude získat tři body.
Hezký středeční podvečer všem fanouškům španělského fotbalu. Právě dnes srovnají týmy Leganés a Realu Madrid krok se svými soupeři. Ani ne tak bodově, jako hlavně v počtu zápasů. Zápas 16. kola La Ligy se měl hrát již v prosinci, kvůli účasti Realu Madrid na mistrovství světa klubů byl ale odložený právě na dnešek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.