La Liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Sevilla - 18. března 2018   12:00

CD Leganés
42' Bustinza (El Zhar) • 69' Eraso (Rico)
2:1
(1:0)
Sevilla
90' Layún  (Ben Yedder)
CD Leganés
Cuéllar – Zaldúa, Bustinza, Siovas, Rico – R. Pérez, Gabriel (90+2. Gumbau) – El Zhar, Eraso, Omar – N. Amrabat (89. Beauvue).
Champagne – Gumbau, Beauvue, Carnero García, dos Santos, Naranjo, Muňoz.
Alberola – Hernández, Cerdán
Estadio Municipal de Butarque
Sevilla
S. Rico – Layún, Kjaer, Lenglet, Escudero (79. Arana) – N'Zonzi, Banega – Sarabia, F. Vázquez (73. Muriel), Nolito (64. Sandro Ramírez) – Ben Yedder.
Soria – Arana, Muriel, Pizarro, Mercado, Sandro Ramírez, Roque.

SESTŘIH LA LIGY: Leganes - Sevilla 2:1

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 15:11.
Je konec! Leganés po obrovském boji poráží Sevillu 2:1! Domácí celek mohl jít do vedení v osmé minutě, ale Amrabatův pokus vykopl z brankové čáry Lenglet. Na druhé straně hrozil Sarabia, jenže Iván Cuéllar vytáhl dobrý zákrok! Skóre se měnilo až tři minuty před přestávkou, kdy se po rohovém kopu prosadil Unai Bustinza! Po přestávce se Sevilla tlačila do útoku, ale před koncem přidal druhou branku domácích Javi Eraso! Pět minut před koncem navíc Pablo Sarabia vyfasoval druhou žlutou kartu a musel do sprch. Hosté se přesto dočkali branky. V devadesáté minutě napsal gólovou tečku za utkáním Miguel Layún!
90+3'
90+2'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Gabriel, přichází Gerard Gumbau.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Sevilla právě vstřelila branku!
Sevilla se v samotném závěru utkání dočkala alespoň čestného zásahu! MIGUEL LAYÚN podpořil ofenzívu Sevilly náběhem do šestnáctky a krásnou střelou na zadní tyč snížil na 2:1!
89'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Nordin Amrabat, přichází Claudio Beauvue.
88'
Zápas se už pouze dohrává! Domácí celek podává opravdu skvělý výkon a nikdo v červeném dresu se nemůže probít do pokutového území.
87'
Guilherme Arana si chtěl udělat prostor na levém křídle, jenže nikdo z domácích obránců mu jeho naznačení nezbaštil a Leganés vybojovalo míč.
86'
Sevilla se i v oslabení tlačí do útoku. Iván Cuéllar však poněkolikáté v utkání vyrazil na malé vápno a schoval vysoký centr do rukavic.
85'
Pablo Sarabia za faul u postranní čáry vyfasoval žlutou kartu! Hostující fotbalista tak musí do sprch a přijde o utkání proti Barceloně!
84'
Iván Cuéllar poněkolikáté v utkání vyrazil ven z branky a schoval prudký centr z pravé strany do rukavic. Brankář domácího celku nyní může uklidnit hru.
83'
Amrabat má mnoho sil i v samotném závěru dnešního střetnutí. Fotbalista domácího celku bojoval o míč s Layúnem, ale nakonec jej nezískal.
82'
Simon Kjaer se skvěle vrátil se sprintujícím Nordinem Amrabatem. Před sprintujícím fotbalistou Leganése raději zakopl balón do zámezí. Hosté budou vhazovat.
81'
V posledních minutách nám začíná přibývat žlutých karet! Za další faul nyní pyká Steven N'Zonzi.
80'
Domácí fotbalisté s přehledem kontrolují vývoj dnešního utkání. Hráči v modrých dresech v posledních minutách nikam nespěchají a drží míč na svých kopačkách.
79'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Sergio Escudero, přichází Guilherme Arana.
78'
Další žlutá karta! Dimitris Siovas fauloval Ben Yeddera na polovině hřiště a za ostrý faul dostává žlutou kartu.
77'
Nordin Amrabat dohnal dlouhou přihrávku na levou stranu. Jeho vysoký centr se snesl na značku pokutového kopu, kde nebyl nikdo v modrém dresu.
76'
Sevilla zahrávala přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč před brankou přizvedl Steven N'Zonzi, ale Iván Cuéllar si pro míč bez problémů došel.
75'
Sevilla je po obdržení druhé branky neustále u míče a tlačí se do útoku. Nikdo z fotbalistů v červených dresech se však nemohou prodrat do střelecké pozice.
74'
Pablo Sarabia zastavil ostrým skluzem rozběhnutého Erasa a dopustil se faulu, za který vidí žlutou kartu.
73'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Franco Vázquez, přichází Luis Muriel.
72'
Pablo Sarabia se z pravé strany pokusil najít Ben Yeddera, který si ale nepotykal se zpracováním a odevzdal balón domácím obráncům.
71'
Sevilla se hodně trápí! Hostující celek po vyřazení Manchesteru United z Ligy mistrů znovu ztrácí v domácí soutěži. V závěru utkání musí hodně zabrat.
69'
Leganés právě vstřelili branku! Domácí celek podnikl krásnou akci a navyšuje své vedení na 2:0! Diego Rico obdržel krásnou přihrávku na levou stranu, odcentroval do pokutového území a nehlídaný JAVI ERASO s přehledem dopravil míč do sítě!
68'
Unai Bustinza se po rohovém kopu domácího celku dostal do zakončení Jeho hlavička mířila k pravé tyči, kde s přehledem zasáhl Sergio Rico.
67'
Diego Rico odcentroval z levé strany hrací plochy, jenže Sandro Ramírez se stačil vrátit a zblokováním prudkého centru vypomohl defenzívě Sevilly.
66'
Nordin Amrabat zatáhl soupeře za dres a za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
65'
Nordin Amrabat se z pravé strany prosmýkl do pokutového území, jenže jeho náběh si s přehledem pohlídal obránce Simon Kjaer, který míč odkopl do bezpečí.
64'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Nolito, přichází Sandro Ramírez.
63'
A další ofsajd hostujícího celku. Nolito si znovu nepohlídal své postavení! Domácí obrana nyní hraje opravdu skvěle.
62'
Tentokrát už se Nolito dostal k balónu, jenže pro změnu si nepohlídal své postavení a ocitl se v ofsajdové pozici. Rozehrávat bude Leganés.
61'
Wissam Ben Yedder se pro přihrávku stáhl hluboko do hracího pole. Hostující útočník chtěl najít rozběhnutého Nolita, ale oslovil jen domácího stopera.
60'
Je za námi hodina hry a domácí celek stále drží nejtěsnější možné vedení! Sevilla se po přestávce sice tlačí do útoku, ale Cuéllar zatím nemusel hasit vážnější nebezpečí.
59'
Sergio Escudero se po levé straně prosmýkl kolem soupeře, jenže v souboji s Ricem ztratil stabilitu a už nedokázal odcentrovat před domácí svatyni.
58'
Nordin Amrabat si zpracoval vysokou přihrávku na levou stranu a Simon Kjaer jej musel faulovat. Zásah hostujícího obránce do obličeje Amrabata sudí kartou nepotrestal.
57'
Nolito prošel s míčem po levé straně do blízkosti pokutového území, jenže rychlou kličkou se sám vytlačil mimo střeleckou pozici.
56'
Dimitris Siovas se pustil do hlavičkového souboje s Ben Yedderem a hostující útočník jej zasáhl loktem do obličeje. Leganés bude rozehrávat.
55'
Clément Lenglet diriguje rozehrávku Sevilly na polovině Leganése. Nikdo v červeném dresu však nedokázal ohrozit brankáře Cuéllara přesnou střelou.
54'
Nordin Amrabat se na levé straně dostal k odraženému míči a před dotírajícím soupeřem si raději pomohl malou domů. Sevilla se nadále trápí.
53'
Nabil El Zhar si naběhl na vysokou přihrávku za obranu hostujícího celku. Domácí hráč si míč dokonce zpracoval, ale už nedokázal přesně přihrát.
52'
Pablo Sarabia měl moře volného prostoru na levém křídle, jenže vůbec se mu nepovedl centr. Jeho pokus skončil v rukavicích gólmana Cuéllara.
51'
Sergio Rico musel dávat pozor na vysoký centr z levého křídla. Hostující brankář se ale stačil přesunout k pravé tyči a prudký centr přizvedl nad břevno.
50'
Nolito operoval s míčem na levé straně hrací plochy. Na jeho prudkou pobídku ale nedosáhl nikdo v červeném dresu. Sevilla tak přišla o balón.
49'
Sevilla zahrávala první roh druhého poločasu. Pablo Sarabia odcentroval na značku pokutového kopu, nicméně Simon Kjaer hlavičkoval vysoko nad břevno.
48'
Franco Vázquez vyslal krásnou přihrávku na hranici pokutového území, jenže Ben Yedder balón nedokázal procedit do pokutového území.
47'
Éver Banega si udělal prostor na levé straně hrací plochy, jenže nikdo v červeném dresu se mu neuvolnil do volné pozice. Leganés tak vybojovalo aut.
46'
Sevilla obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, nicméně Leganés pokračuje v disciplinovaném výkonu.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější domácí Leganés! Domácí celek mohl jít do vedení v osmé minutě, ale Amrabatův pokus vykopl z brankové čáry Lenglet. Na druhé straně hrozil Sarabia, jenže Iván Cuéllar vytáhl dobrý zákrok! Skóre se měnilo až tři minuty před přestávkou, kdy se po rohovém kopu prosadil Unai Bustinza! Do kabin se proto odchází za stavu 1:0!
45'
45'
Miguel Layún dával dobrý pozor na vysokou přihrávku na pravou stranu hostující defenzívy. Obránce Sevilly nechal míč propadnout do autu. Leganés chce dohrát první půli s čistým štítem.
44'
Domácí celek je po vstřelení úvodní branky dnešního střetnutí na koni! Leganés se nadále tlačí do útoku a soupeře prakticky nepouští k balónu.
42'
Leganés právě vstřelili branku! Domácí celek se v závěru prvního poločasu ujímá vedení! Leganés zahrávalo rohový kop. Na zadní tyči zůstal nehlídaný UNAI BUSTINZA, jehož hlavička zapadla přímo pod břevno!
41'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! Za zákrok na rozběhnutého soupeře ji dostává Sergio Escudero.
40'
Diego Rico odcentroval z levé strany na malé vápno, kam si pro jeho nepovedenou pobídku došel jeho jmenovec Sergio Rico.
39'
Javi Eraso obral o míč poněkud nedůrazného Escudera, všiml si vysokého postavení brankáře Rica a pokusil se o lob. Jeho pokus ale prosvištěl vysoko nad brankou.
38'
Sevilla zahrávala další rohový kop. Steven N'Zonzi vrátil přetažený centr zpátky před domácí branku, ale Nolito na jeho prudkou pobídku nedosáhl.
37'
Miguel Layún si zpracoval vysokou přihrávku na pravou stranu. Po dobrém zpracování hrudníkem poslal přihrávku na pravou stranu, ale nenašel nikoho v červeném.
36'
Clément Lenglet vyrazil z pozice stopera na polovinu domácího celku, jenže jeho prudkou přihrávku do pokutového území zablokoval Unai Bustinza.
35'
Na centr od rohového praporku si na značce pokutového kopu naskočil Dimitris Siovas. Domácí obránce se pokusil zakončit, ale minul horní tyč.
34'
Sergio Rico tentokrát skvěle přečetl hru. Hostující brankář vyrazil na malé vápno a přizvedl vysoký centr z křídla do zámezí. Domácí budou zahrávat rohový kop.
33'
Éver Banega se na vlastní polovině dostal k odraženému míči a pohotově jej nakopl na polovinu soupeře. Nikdo v červeném na jeho pobídku nedosáhl.
32'
Sevilla zahrávala rohový kop. Hosté tentokrát rozehráli do kombinace. Éver Banega se dral k odcentrování, ale důrazný Omar Ramos mu míč ukopl do autu.
31'
Pablo Sarabia prošel po Banegově přihrávce na polovinu soupeře, obhodil si Bustinzu a nechal se faulovat. Sevilla bude zahrávat přímý kop.
30'
Pablo Sarabia se po půlhodině hry dopustil nedovoleného zákroku na Nabila El Zhara. Rozhodčí měl souboj přímo před očima a odpískal hostujícímu fotbalistovi faul.
29'
Diego Rico skvěle přečetl Banegovu přihrávku na pravou stranu a vybojoval míč pro domácí celek. Rico balón vyvezl na soupeřovu polovinu.
28'
Leganés nyní zařadilo vyšší rychlostní stupeň! Nordin Amrabat si středem hrací plochy navedl míč do střelecké pozice, jenže jeho dělovku schoval Rico do rukavic.
27'
Nabil El Zhar se tentokrát dokonce prodral do pokutového území, jenže míč si ukopl daleko od nohy a už jej nedohnal před dobře postaveným Lengletem.
26'
Nordin Amrabat si v pokutovém souboji brousil zuby na centr z pravé strany hrací plochy, jenže míč před ním skočil a Amrabat si jej nedokázal zpracovat.
25'
První šance také na straně Sevilly! Pablo Sarabia se v pokutovém území dostal k odraženému míči a vyslal technickou střelu. Iván Cuéllar jeho pokus vytěsnil mimo tři tyče!
24'
Pablo Sarabia na polovině hrací plochy fauloval domácího Diega Rica. Hlavní rozhodčí si hostujícího fotbalistu zavolal k sobě a dal mu jasně najevo, že přístě bude podobný zákrok trestat kartou.
23'
Éver Banega sprintoval za prudkou přihrávkou na pravou stranu. Z pozice defenzivního záložníka dokázal, že nepatří mezi nejrychlejší hráče. Vhazovat budou domácí.
22'
Miguel Layún už je zpátky ve hře. Hostující obránce se ihned zapojil do útočné akce svého celku, nicméně s jeho prudkým centrem si domácí defenzíva poradila.
21'
Hra je přerušena! Na trávníku totiž po jednom ze soubojů zůstává ležet Miguel Layún, který se drží za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
20'
Domácí se po následném rohu sice dostali do zajímavé pozice, jenže šanci Leganés zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
19'
Nordin Amrabat se na pravém křídle protlačil přes Escudera, nicméně hostující zadák se dokázal rychle vrátit na svou pozici a prudký centr zablokoval.
18'
Omar Ramos sice podklouzl při zpracování prudké přihrávky na polovinu Sevilly, jenže se rychle dokázat zvednout zpátky na nohy a udržel míč pro Leganés.
17'
Sevilla zahrávala svůj první rohový kop v dnešním střetnutí. Vysoký centr z pravé strany byl příliš dlouhý a Franco Vázquez vybojoval míč až u postranní čáry.
16'
Za dalším obloučkem po levém křídle sprintoval Omar Ramos. Obránce Miguel Layún měl k balónu o pořádný kus blíže a pomohl si malou domů.
15'
Diego Rico skvěle zabojoval v blízkosti rohového praporku. Domácí obránce se dostal před Vázqueze a dokonce vybojoval odkop od branky.
14'
Miguel Layún na levé straně vystoupil proti rozběhnutému Omarovi a vybojoval balón pro Sevillu. Hosté se však nemohou dostat přes obranný val soupeře.
13'
Miguel Layún si náběhem řekl o dlouhou přihrávku na pravou stranu hrací plochy. Na balón však nedosáhl a míč mu utekl do zámezí. Leganés bude vhazovat.
12'
Nordin Amrabat vletěl do hlavičkového souboje s Lengletem. Hostující stoper byl ve vzduchu o něco důraznější a nepustil domácího fotbalistu před sebe.
11'
Hosté vybojovali přímý kop na polovině domácího výběru. Éver Banega zkusil štěstí přímo střelou na branku, nicméně trefil jen čtyřčlennou zeď.
10'
Sevilla se nyní snaží uklidnit hru postupnou rozehrávku. Zejména stoper Clément Lenglet nabádá své spoluhráče k trpělivosti a nikam nespěchá.
9'
Iván Cuéllar si nyní dával záležet na rozehrávce. Domácí brankář nakopl míč na pravou stranu hrací plochy, ale nenašel nikoho v modrobílém dresu.
8'
Nordin Amrabat se zjevil v první obrovské šanci domácího celku! Domácí hráč si naběhl na krásnou přihrávku do pokutového území, obstřelil Rica, ale Clément Lenglet vykopl míč z brankové čáry!
7'
Nabil El Zhar to tentokrát přehnal s agresivitou při napadání rozehrávky hostujícího celku. U postranní čáry poslal k zemi Escudera a dopustil se faulu.
6'
Miguel Layún z vlastní poloviny hledal dlouhým obloučkem rozběhnutého Sarabiu, který se dostal před obránce, ale už neprošel do šestnáctky.
5'
Po rohovém kopu se Leganés dostalo do zakončení. Omar Ramos se opřel do odraženého míče, jenže jeho přízemní pokus schoval Rico do rukavic.
4'
El Zhar na polovině Sevilly bojoval o odražený míč. Nakonec se k němu prodral a dokázal odcentrovat. Jeho pobídku srazila obrana hostů na rohový kop.
3'
Sevilla hraje v úvodních minutách hodně opatrně. Franco Vázquez prošel s míčem na polovinu domácích, jenže přihrávku na Ben Yeddara poslal do ofsajdu.
2'
Steven N'Zonzi vybojoval pro Sevillu míč na vlastní polovině a před dotírajícím El Zharem si pomohl zpětnou přihrávkou na stopery.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního střetnutí. Leganés v úvodu nikam nespěchá a kombinuje s balónem na vlastní polovině.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Sevilla přijela v červených dresech, zatímco Leganés bude hrát v modrobílém.
CD Leganés

Leganés je na tom o mnoho hůře. Dnešní domácí celek má na svém kontě pouze třicet tři bodů a patří mu až patnáctá pozice. Na sestupové vody má ale Leganés dostatečný náskok. Celkově má Leganés problém se střílením branek. Ofenzíva Leganés je třetí nejhorší v celé soutěži. V minulém kole navíc prohrálo 2:0 na půdě Bilbaa.
Sevilla FC

Sevilla v letošním ročníku neprožívá tak povedenou sezónu jako v minulém ročníku. Aktuálně je až na páté pozici a na čtvrtý Real Madrid ztrácí už dvanáct bodů. V úterý však Sevilla odehrála vynikající zápas na Old Traford a přes Manchester United postoupila do čtvrtfinále Ligy mistrů. V minulém kole španělské ligy však na domácí půdě nestačila na Valencii, které podlehla 0:2.
Dobré poledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Primera Division mezi CD Leganés a Sevillou. Výkop je stanoven na 12 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.