La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Valencia - 1. dubna 2018   16:15

0:1
(0:0)
Valencia
62' Rodrigo  (Parejo)
CD Leganés
Cuéllar – Zaldúa, Bustinza, Muňoz (73. Beauvue), Siovas, Rico – Omar (79. El Zhar), R. Pérez, Gabriel (90+1. Naranjo), Eraso – N. Amrabat.
Champagne – Gumbau, El Zhar, Beauvue, Carnero García, dos Santos, Naranjo.
Melero – Torre, J. Martínez
Estadio Municipal de Butarque
Valencia
Doménech – Vezo, Gabriel, Garay, Gayá – Soler (65. Torres), Parejo, Kondogbia, Guedes (80. Pereira) – Rodrigo, Zaza (70. Vietto).
Neto – Nemanja Maksimović, Vietto, Pereira, Torres, Montoya, S. Mina.

SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Valencia 0:1

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Valencia opět vítězí a potvrzuje velkou herní pohodu. Byť se dnes na výhru natrápila, navíc se po vstřeleném gólu zaměřila již pouze na bránění hubeného náskoku.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Dani Parejo (Valencia CF).
90+3'
Claudio Beauvue (Leganés) e nyní snažil vybojoval penaltu, ale jeho pád byl příliš teatrální.
90+1'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Gabriel, přichází José Naranjo.
90'
Ne, míč končí vedle branky, Leganés se opět prosadit nedokázalo.
90'
Rohový kop pro Leganés, domácí rozehrají z pravé strany. Předtím tam ale signalizovali hraní rukou bránícího Pereiry, sudí je ale jiného názoru.
89'
Žlutou kartu dostává José Gayá (Valencia CF).
88'
Žlutou kartu dostává Claudio Beauvue (CD Leganés).
86'
Jaume Doménech (Valencia) zdržuje při odkopu od branky a právem dostává žlutou kartu.
85'
Posledních pět minut, Valencie od vstřeleného gólu viditelně ubrala a nyní se již pouze soustředí na ubránění náskoku.
84'
Nyní jeden z hráčů Valencie bojuje s křečí, takže se nehraje.
83'
Claudio Beauvue (Leganés) místo střely uvnitř vápna Valencie ještě přihrával lépe postavenému Nabil El Zharovi, jehož střelu ale dokázal obránce Valencie zablokovat!
82'
Joseba Zaldúa (Leganés) prošel po pravém křídle až k vápnu soupeře, pak ale nedokázal odcentrovat.
80'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Andreas Pereira.
79'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Omar, přichází Nabil El Zhar.
78'
Diego Rico (Leganés) odcentroval z levé strany, ve vápně si naběhl Javi Eraso, který ale míč nedokázal usměrnit, navíc ho před ním tečoval obránce.
77'
Rico rozehrál, ale trefil pouze bránícího hráče ve zdi.
76'
Diego Rico (Leganés) bude rozehrávat přímý volný kop z levé strany, z nějakých pětadvaceti metrů od branky Valencie.
75'
Leganés získává zajímavou standardku v blízkosti vápna Valencie!
74'
Leganés na útočné polovině, na pravé straně se dostal poprvé k míči Claudio Beauvue, který vybojoval roh.
73'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Ezequiel Muňoz, přichází Claudio Beauvue.
70'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Simone Zaza, přichází Luciano Vietto.
69'
Míč letí do autu, domácí vhazují z levé strany, na své polovině.
68'
Valencie nyní jako by vyčkávala na to, co předvede soupeř.
67'
Jenže domácím se vůbec nedaří, kombinovat delší dobu, to je nad síly borců v modrobílých dresech.
66'
Leganés na polovině soupeře, Valencia se nyní pozorně brání.
65'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Ferrán Torres.
62'
Valencia právě vstřelila branku!
Více, než hodinu, potřebovali hosté na to, aby se ujali vedení. Favorizovaná Valencie poslední minuty přehrávala svého soupeře a i gólová akce vznikla tlakem na domácí rozehrávku. Po chybě obrany se k míči dostal RODRIGO, který vypálil z hranice vápna přesně k tyči, gólman Cuéllar na míč nedosáhl.
59'
Nepřesnou přihrávkou Carlose Solera končí akce hostů, vhazovat mohou domácí z pravé strany, na své polovině.
58'
Odkopem míče na polovinu Valencie se nyní domácí osvobozují.
57'
Valencia získává pomalu, ale jistě, územní převahu. Nyní budou hosté rozehrávat volný kop z pravé strany, na polovině Leganés.
57'
Žlutou kartu dostává Diego Rico (CD Leganés).
56'
Útočný faul domácích, hrát tak opět mohou hosté.
54'
Simone Zaza (Valencia) pálí z voleje, u levé tyče, ale branku Leganés netrefuje.
53'
Geoffrey Kondogbia (Valencia) si naběhl na pas před branku Leganés, ale je z toho jen roh.
52'
Chaotická rozehrávka domácích, nakonec se míč vrací na polovinu Leganés a domácí to trochu zklidňují.
51'
Javi Eraso (Leganés) odclonil Carlose Solera, který se prostě nemohl dostat k míči.
50'
První pětiminutovka druhé půle také nevýrazná, stejně, jaké celý první poločas.
48'
Od brankáře Doménecha začíná akce hostů, rychlá, po levé straně... Rodrigo (Valencia) ale neuspěl v souboji s bránícím Ezequielem Muňozem.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:15.
První půle končí a nutno dodat, že díky bohu... tak utrápený fotbal, jaký jsme mohli sledovat, je nehodný španělské nejvyšší fotbalové soutěži. Valencia nepředvedla vůbec nic, kromě gólu, jež pro ofsajd neplatil. Leganés bylo o trochu aktivnější, ale o velké nudě svědčí i počet střel na branku – 1:0. Doufejme, že to bude ve druhé půli lepší.
45'
44'
Statistika držení míče – 47% : 53%.
43'
Od branky Leganés nyní rozehrává Cuéllar, ale hosté dobře napadají rozehrávku.
41'
Posledních pět minut první půle, na první gól stále čekáme a bude to platit i nyní, kdy akce hostů končí.. jak jinak, než faulem.
39'
Valencia drží míč u půlící čáry, po pravé straně to možná hosté zkusí... tak nikoliv, míč putuje zpět do obrany.
37'
Nepřesným nákopem na levou stranu končí akce hostů.
35'
Utkání je zatím hodně nezáživné, je to o velké bojovnosti, hráči dohrávají souboje, takže se často píská a přerušuje hra... nekoukatelný fotbal zatím .
34'
Gabriel (Leganés) fauluje a hosté budou moci rozehrávat od vlastní šestnáctky.
33'
Žlutou kartu dostává Geoffrey Kondogbia (Valencia CF).
32'
Volný kop Valencie, míč letí do vápna Leganés, ale akci přerušil odpískaný ofsajd.
31'
Žlutou kartu dostává Javi Eraso (CD Leganés).
30'
Geoffrey Kondogbia (Valencia) předvedl podruhé v krátké době po sobě parádní obranný zákrok, tentokrát po rohovém kopu soupeře odkopl míč v poslední chvíli, na hranici malého vápna, před dotírajícím Gabrielem.
29'
Vzápětí další roh pro Leganés, tentokrát domácí rozehrají z levé strany.
28'
Valencia se brání, Leganes nyní diktuje tempo hry.
27'
Gabriel (Leganés) se dostal ke střele ve vápně Valencie, ale trvalo mu to, než vystřelil, Geoffrey Kondogbia jeho pokus dokázal zablokovat.
26'
Nordin Amrabat (Leganés) vybojoval míč, pak ale zbytečně zmatečně centruje, takže vlastně jen odevzdává míč.
25'
Od branky Valencie začíná další akce hostů, ta ale končí vzápětí ztrátou míče.
23'
Míč létá ze strany na stranu, často si zahrají oba gólmani, ale to je asi tak všechno.
22'
José Gayá (Valencia) odcentroval z levé strany, do souboje před brankou šel Geoffrey Kondogbia, který ale fauloval gólmana Cuéllara.
21'
Nordin Amrabat (Leganés) padá ve středovém kruhu, další faul.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka, Geoffrey Kondogbia (Valencia) faulován a takto to zatím vypadá od úvodního hvizdu – hra je kouskována, postrádá patřičné tempo.
19'
Bojuje se u středového kruhu, zatím sledujeme hodně opatrné utkání.
18'
Leganes kombinuje u půlící čáry, nakonec ale nepřesným nákopem domácí darují míč soupeři.
17'
Carlos Soler (Valencia) fauluje a míč tak získávají u půlící čáry domácí.
16'
Domácí se opět drží na polovině Valencie, ale ta se zatím dobře brání.
15'
Další útočný faul odpískán domácím, Javi Eraso se provinil proti pravidlům.
12'
Omar (Leganés) padá v pokutové území Valencie, po souboji s obráncem, ale je mu pískán útočný faul.
10'
Úvodní desetiminutovka za námi, nyní hosté rozehrávají od své branky.
9'
Hosté dopravili míč do branky, ale bylo to z ofsajdu, který, pokud vůbec byl, byl opravdu milimetrový...
8'
Až k vlastní brance hrají nyní domácí, Iván Cuéllar poté odkopává míč daleko od branky.
8'
Domácí rozehráli z pravé strany, ale hosté se v pohodě ubránili.
7'
Hosté se nyní musí bleskově vracet na svou polovinu, Nordin Amrabat (Leganés) nakonec vybojoval alespoň roh pro svůj tým.
5'
Po dalším faulu se hra opět přerušuje, hosté rozehrají na polovině soupeře.
3'
Hraje se ve středu hřiště, hosté ztrácí míč.
1'

CD Leganés: Cuéllar – Zaldúa, Bustinza, Muňoz, Siovas, Rico – Omar, R. Pérez, Gabriel, Eraso – N. Amrabat.
Náhradníci: Champagne – Gumbau, El Zhar, Beauvue, Carnero García, dos Santos, Naranjo.

Valencia CF: Doménech – Vezo, Gabriel, Garay, Gayá – Soler, Parejo, Kondogbia, Guedes – Rodrigo, Zaza.
Náhradníci: Neto – Nemanja Maksimović, Vietto, Pereira, Torres, Montoya, S. Mina.

Rozhodčí: Melero – Torre, J. Martínez.
VALENCIA CF
Valencia je ve velké herní pohodě a právem patří mezi elitní čtyřku ligy, kam dále patří lídr Barcelona, druhé Atlético a třetí Real Madrid! Na čtvrtém místě má dostatečný náskok před svými pronásledovateli a v podstatě již může střádat plány na příští sezónu, kdy si svým umístěním v lize, s největší pravděpodobností, zajistí Ligu mistrů! Ve hře i stále konečné druhé místo, o nějž se přetahují madridské velkokluby.
CD LEGANÉS
Loňský nováček se pravděpodobně i letos udrží v elitní společnosti. Díky posledním výsledkům, kdy v pěti ligových duelech vybojovali sedm bodů, se vyšvihli do středu ligové tabulky s velmi slušným náskokem před sestupem ohroženými týmy. V posledním ligovém kole Leganés zaskočilo Sevillu, kterou dokázalo porazit 2:1, vyšlápnou si domácí i na dalšího favorita?
Vítejte u dnešního online přenosu fotbalového utkání 30. kola španělské LaLigy, v němž CD LEGANÉS přivítá na svém stadionu VALENCII CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.