La Liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Villarreal - 3. prosince 2017   12:00

CD Leganés
72' Rico (N. Amrabat) • 81' El Zhar (Gabriel) • 90+3' Gabriel (N. Amrabat)
3:1
(0:0)
Villarreal
60' Raba  (Trigueros)
CD Leganés
Cuéllar – Tito, Bustinza, Rico, Carnero García – R. Pérez, Gabriel – El Zhar, Eraso (84. Morán), Szymanowski (C) (68. N. Amrabat) – Beauvue (78. Naranjo).
Champagne – Morán, M. Koné, Naranjo, dos Santos, N. Amrabat, Zaldúa.
Fernández – Cabañero, Matías
Estadio Municipal de Butarque
10 017 diváků
Villarreal
Barbosa (C) – M. Gaspar, Bonera, Álvaro González, Marín (88. Moya Martínez) – Fornals, Trigueros, Hernández, Raba (77. Mario González) – Bakambu, Bacca (35. R. Soriano).

SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Villarreal 3:1

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého dne se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
Vítězstvím 3:1 nad Villarrealem ukončil Leganés čtyřzápasovou sérii porážek a svému soupeři se přiblížil na rozdíl jednoho bodu. To podstatné se odehrálo ve druhém poločase, v němž padly všechny góly.
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 11:17.
90+3'
90+3'
Leganés právě vstřelili branku! Je rozhodnuto! Amrabat dovezl balon do šestnáctky, vytáhl Barbosu z brány a poté přihrál volnému GABRIELOVI, pro něhož už nebyl problém dopravit kulatou zásilku na místo jejího určení, přestože se mu v tom ještě snažil zabránit na brankové čáře stojící obránce.
90+1'
Bakambu (Villarreal CF) se objevil v tutovce, jeho žádost o vyrovnání ale Cuéllar rozulutně odmítl a ránu zblízka vyrazil před sebe.
90+1'
Žlutou kartu dostává Nabil El Zhar (CD Leganés).
90'
Utkání sleduje 10 017 diváků.
88'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Adrián Marín, přichází Víctor Moya Martínez.
87'
Nad Bustinzou sklapla ofsajdová past, tu na něj nastražili zadáci hostujícího týmu.
86'
Připnout pojistku na výhru Leganésu mohl Naranjo. Exekutor přímého kopu vyslal překvapivou střelu z úhlu, avšak pozorný Barbosa všechny skuliny u přední tyče ucpal.
84'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Javi Eraso, přichází Erik Morán.
81'
Leganés právě vstřelili branku!
Deset minut před koncem domácí otáčejí průběh utkání ve svůj prospěch! S odhodlaným výrazem ve tváři vnikl do vápna NABIL EL ZHAR, tam si před obráncem přehodil balon z pravé nohy na levačku a pokusem k levé brankové konstrukci nedal Barbosovi žádnou šanci.
79'
García (CD Leganés) chtěl překvapit brankáře Barbosu přímo z rohového kopu a málem se to povedlo! Balon totiž dopadl na horní část sítě jen kousíček za břevno.
78'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází José Naranjo.
77'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Daniel Raba, přichází Mario González.
75'
V tuto chvíli se hra přelévá z jedné strany na druhou.
73'
Na řadě je celek Villarrealu.
72'
K obrovské radosti svých fanoušků fotbalisté Leganésu vyrovnávají! DIEGO RICO vypustil od levého rohu šestnáctky křižnou střelu a ta zaplula do spodního kouta brány.
71'
V době, kdy do konce zápasu zbývá dvacet minut, kombinují domácí na území Villarrealu.
68'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Alexander Szymanowski, přichází Nordin Amrabat.
68'
Při bránění rohového kopu domácí tentokrát neuhlídali Bakambua, ten odhlavičkoval míč nad branku.
66'
Hosté málem udeřili podruhé! Tečovaný prudký centr z rohového kopu změnil směr a Cuéllar se musel rychle přesunout, aby vychytal z bezprostřední blízkosti zakončujícího Rabu.
65'
Momentálně se hraje uprostřed hřiště, kde mezi hráči probíhají usilovné bitvy o balon.
62'
Villarreal se hravě ubránil rohovému kopu.
60'
Villarreal právě vstřelil branku!
Celou hodinu museli divácu čekat na gól, který nakonec vstřelil hostující tým. Trigueros dlouhým pasem oslovil z vlastní poloviny vybíhajícího DANIELA RABU, ten obešel vyběhnuvšího Cuéllara a pak pohodlně zakončil do opuštěné brány.
59'
Eraso nerespektoval pravidlo o ofsajdu. Nepřímý volný kop rozehraje tým Villarrealu.
58'
Cuéllar (CD Leganés) skvěle zasáhl proti přízemní pumelici, kterou z pravé strany vápna vyprodukoval Bakambu, a za důležitý zákrok sklidil potlesk publika.
55'
Defenziva Villarrealu zůstala zkonsolidovaná a odvrátila také druhou exekuci rohového kopu.
54'
Rohový kop pro domácí. Garcíův centr vylétl z klubka hráčů za bránu, následuje další roh.
53'
Leganés znovu operuje na útočné polovině.
51'
Exekutor nařízeného přímáku zakroutil míč z úhlu rovnou na bránu a gólmanovi hostujícího týmu pomohli obránci, kteří dopravili míč do bezpečí.
50'
Žlutou kartu dostává Adrián Marín (Villarreal CF).
48'
Mužstva do druhé půle vstoupila při vlažném tempu.
46'
Hlavní aktéři už se vrátili na hřiště.
Poločas, v němž oběma týmům dělala potíže přesnost střelby, skončil bez gólů. Za domácí dvakrát zahrozil aktivní Beauvue, jedinou šanci hostů si vypracoval Fornals. Jinak byla hra velmi vyrovnaná a po změně stran se tak očekává lítý boj.
45+1'
45+1'
Rozhodčí nastavil jednu minutu.
45'
Žlutou kartu dostává Diego Rico (CD Leganés).
43'
Prostor pro zakončení uvnitř šestnáctky si vytvořil Beauvue (CD Leganés), jeho slabý pokus vyrazil Barbosa pouze před sebe a hosté měli štěstí, že González před dorážejícím Szymanowským stihl odkopnout míč do bezpečí.
42'
Kartou žluté barvy byl potrestán také Daniele Bonera (Villarreal CF), a sice za nesportovní chování.
42'
Žlutou kartu dostává Manu Trigueros (Villarreal CF).
40'
Domácí uklidňují hru kombinací na svém území.
39'
Až v závěru poločasu jsme viděli první střelu na bránu a ta byla nebezpečná. Fornals (Villarreal CF) totiž razantním zakončením k tyči donutil Cuéllara k důležitému zákroku na zemi.
37'
Tento signál nevyšel. Hosté zahrávali standardku z dálky a vyřešili ji krátkou přihrávkou, po které Trigueros odeslal balon někam do nebes.
35'
Vynucené střídání v týmu Villarreal CF: zraněného Carlose Baccu nahradil Roberto Soriano.
33'
Domácí měli k dispozici standardní situaci. K její rozehrávce se postavil Eraso a podle předpokladů vyslal přímou střelu, jež prolétla vedle pravé tyče.
31'
Praporek asistenta rozhodčího je nahoře, v postavení mimo hru se ocitl Bacca (Villarreal CF).
29'
Míč uvedl do hry Trigueros (Villarreal CF), jeho spoluhráči ale vůbec nic nevymysleli.
28'
Na druhé straně se bude rozehrávat roh.
27'
Konečně se stalo něco opravdu zajímavého. Zády k bráně otočený Beauvue chytře tečoval prudkou ránu z hranice šestnáctky a zkoprnělý Barbosa mohl jen sledovat, jak míč proskotačil kolem jeho levé tyče.
24'
Ale hned další útočný výpad fotbalistů Villarrealu skončil střelou. Bakambu vypálil zpoza vápna mimo.
23'
Bacca (Villarreal CF) si nepohlídal ofsajdovou linii.
22'
Nyní máme možnost sledovat kombinační souhru Villarrealu, který hledá skuliny v soupeřově obraně.
20'
Jenomže prakticky hned po překročení středové čáry domácí fotbalisté o balon přišli.
19'
Množství hlavičkových soubojů na území Leganesu vyhrálo bránící se mužstvo.
17'
Žlutou kartu dostává Daniel Raba (Villarreal CF).
16'
Ofsajd a v něm Eraso (CD Leganés).
15'
Szymanowski (CD Leganés) vlétl do pokutového území a způsobil v něm pořádný průvan a to i přesto, že svou individuální akci nezakončil.
13'
Z tohoto mráčku nezaprší, protože Trigueros (Villarreal CF) zakroutil balon rovnou mimo hřiště.
12'
Hosté zaútočili po pravém křídle. Prodloužený centr si v levé straně zpracoval Bakambu a jeho následnou střelu srazil obránce na roh.
10'
Domácí zaveleli k útočné akci a vytěžili z ní rohový kop. Centr, který z rohu hřiště vyprodukoval García, prolétl vysoko nad hlavama všech hráčů.
9'
Po rozehrávce gólmana se hraje uprostřed hřiště.
8'
Cuéllar znovu ve střehu. Brankář domácího týmu tentokrát včas vyběhl proti průnikové přihrávce, na kterou si dělal zálusk útočící Bacca.
6'
První akce dotažená do konce. Bakambu (Villarreal CF) si navedl balon na levý okraj šestnáctky, odkud odcentroval do Cuéllarových rukavic.
5'
Od úvodních minut se hraje poměrně opatrně. Žádný z celků nechce vyrobit hrubku, která by ho měla stát první inkasovanou branku.
4'
Respektovat pravidla odmítl také Hernández (Villarreal CF), ten se dopustil faulu u půlící čáry.
3'
Bakambu (Villarreal CF) se provinil útočným faulem.
2'
Nákop na Beauvueho zachytila defenziva hostujícího týmu, která pak posunula míč do středu hřiště.
1'
Zápas začal kombinační souhrou hráčů Leganésu.
1'
Domácí nastoupili v modrobílých dresech, zatímco hosté oblékli žlutý komplet.
David Fernández společně se svými asistenty právě přivádí hlavní aktéry na hrací plochu.

CD Leganés: Cuéllar – Tito, Bustinza, Rico, Carnero García – R. Pérez, Gabriel – El Zhar, Eraso, Szymanowski (C) – Beauvue.
Náhradníci: Champagne – Morán, M. Koné, Naranjo, dos Santos, N. Amrabat, Zaldúa.

Villarreal CF: Barbosa (C) – M. Gaspar, Bonera, Álvaro González, Marín – Fornals, Trigueros, Hernández, Raba – Bakambu, Bacca.
Náhradníci: Asenjo – Antonio Rukavina, R. Soriano, Guerra, Moya Martínez, Mario González, Francisco Torres.

Rozhodčí: Fernández – Cabañero, Matías.
Přibližně půl hodiny před začátkem duelu probíhá na hřišti Estadio Municipal de Butarque rozcvička.
Poslední vzájemná utkání v novodobé historii

22.04.2017 Villarreal – Leganés 2:1
03.12.2016 Leganés – Villarreal 0:0
13.08.2016 Leganés – Villarreal 3:2
Villarreal CF

Villarreal v minulém kole v přímém souboji o pátou pozici podlehl doma Seville 2:3, čímž pohřbil svou sérii šesti ligových utkání bez porážky. Kromě španělské soutěže se valencijský celek musí soustředit také na Evropskou ligu, kde si kolo před koncem skupiny zajistil postup do vyřazovací části.
CD Leganés

Leganés trápí mizerná forma. Čtyřzápasová šňůra porážek odsunula klub z města ležícího ve středu země na jedenáctou pozici. Přestože je Leganés druhým nejméně skórujícím týmem soutěže, jeho defenziva není vůbec špatná, když si drží průměr menší než inkasovaný gól na zápas.
Příjemné nedělní odpoledne přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům, které zároveň vítám u textové online reportáže z utkání CD Leganés – Villarreal CF. Zápasem 14. kola LaLigy vás provede Lukáš Jasoněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.