La Liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Las Palmas - 5. března 2018   21:00

Celta Vigo
62' J. Castro  • 89' P. Hernández (Aspas)
2:1
(0:0)
Las Palmas
53' Expósito  (Etebo)
Celta Vigo
Blanco – Mallo (C), Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – Radoja (60. Portela), Lobotka, P. Hernández – Aspas, Gómez (90+3. Boyé), Mor (74. Sisto).
S. Álvarez – Boyé, Sisto, Mazáň, Jozabed, Cabral, Portela.
Ricardo De Burgos – Juan Yuste, Jon Núñez
Estadio de Balaídos, Vigo
11 276 diváků
Las Palmas
Chichizola – Míchel, Gálvez, Navarro, Aguirregaray – Aquilani (69. Gil), V. Gómez (C) – Halilović (84. Toledo), Etebo, Tana – Expósito.
Lizoain – David García, Ezekiel, Gil, J. Castellano, Toledo, Ramírez.

SESTŘIH LA LIGY: Celta Vigo - Las Palmas 2:1

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 10:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:15.
Utkání je u konce a po velkém náporu a obratu se z výhry raduje domácí Celta de Vigo. Domácí měli sice po pauze slušný vstup do druhé půle, jenže jako první se trefili hosté. V 53. minutě pálil zleva Erik Expósito a jeho křížná rána zaplula za Blanca. Další šance už ale hosté neproměnili a nakonec je to musí hodně mrzet. Celta de Vigo totiž přidávala na tempu a tlaku a v 62. minutě srovnal po dorážce Jonny Castro. Domácí pak pokračovali v načatém díle a po několika neproměněných šancích se dočkali v 89. minutě. Po Aspasově centru se přesnou ranou prezentoval Pablo Hernández a do svých statistik si po konci utkání mohl zapsat vítěznou trefu. Po výsledku 2:1 je Celta de Vigo na devátém místě se ziskem 38 bodů, Las Palmas zůstává na 18. místě s 20 body.
90+3'
90+3'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Maximiliano Gómez, přichází Lucas Boyé.
90+2'
Blanco má míč ve svém držení, poradil si s pasem z pravé strany.
90+1'
Hráči Las Palmas jsou nastěhováni na útočné polovině, potřebují ale rychle přesunout hru co nejblíže Blancovi.
90'
Rozhodčí přidá dvě minuty.
89'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
A je tu obrat ve skóre! Po pravé straně potáhl Aspas, kličkou se uvolnil a poté poslal přesný oblouček na PABLA HERNÁNDEZE. Ten si zpracoval a pak poslal přesnou ránu do vzdálenějšího horního růžku. Střele nezabránil jak Chichizola, tak ani Etebo s V. Gómezem. Celta de Vigo vede 2:1!
88'
Domácí pokračují v tlaku, Las Palmas už opravdu pouze brání.
87'
Třetí Sistův pokus v krátkém časovém úseku. Nyní se odhodlal ke střele kousek za hranicí vápna, jeho rána prolétla těsně nad břevnem.
86'
Hráči Las Palmas už začínají zdržovat, každá rozehra se natahuje. Sudí má s nimi ale ještě trpělivost.
85'
Tana na obranné polovině vybojoval míč, přechod do útoku byl však velice brzy zastaven Celta de Vigo začíná protiakci u Lobotky.
84'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Alen Halilović, přichází Hernán Toledo.
83'
Chichizola rozehrává, moc ale nepospíchá. Navíc se na hostující střídačce chystá další změna.
82'
Sisto vytáhl další povedený střelecký pokus, jeho křížná rána mířila k tyči, Chichizola se ale zvládl vymrštit a střelu vyrazit.
81'
Žlutou kartu za faul na Haliloviće dostal domácí Stanislav Lobotka.
80'
Opět se nám na trávníku trochu přiostřuje, hra pro tuto chvíli trochu ztratila tempo.
78'
Celta de Vigo je v posledních minutách jasně lepším týmem, hosté se soustředí na dobrou obranu svého gólmana.
76'
Střídající Sisto svou ranou levou nohou protáhl Chichizolu, ten vyrazil na roh!
75'
Rychlý kontr domácích. Na prudkou přihrávku z pravé strany si nabíhal Portela, šel po míči skluzem, ale chyběl mu kousíček k tomu, aby míč poslal na bránu.
74'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Emre Mor, přichází Pione Sisto.
73'
Rozehru si vzal na starost právě Aspas, trefil ale pouze nohu hráče ve zdi. Nebezpečí pak nevzniklo ani po následném rohovém kopu.
72'
Faul se pískal tentokrát u vápna hostů, Ximo Navarro navíc dostal žlutou kartu za Aspasovo stažení.
71'
Halilovićův centr úspěch nepřinesl, domácí už míří kupředu.
70'
Faul na Míchela, hosté budou rozehrávat z pravé strany přímý kop.
69'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Alberto Aquilani, přichází Nacho Gil.
68'
Další rozehra od rohového praporku mířila na zadní tyč, tam se ale ihned pískal útočný faul ve výskoku.
68'
Znovu Mor, znovu centroval a znovu z toho vznikl rohový kop.
67'
Morovi nevyšel ani další centr, v tomto případě však vybojoval alespoň rohový kop.
65'
Po trochu překombinované akci se Emre Mor probíjel levou stranou, míč mu ovšem utekl od nohy a skončil mimo hrací plochu.
65'
Je tu roh pro Celtu de Vigo.
64'
Rázem se domácí zvedli a opět jsou v náporu.
62'
A střídající Portela byl hned zainteresován do vyrovnávací trefy. Na pravé straně dostal přihrávku do běhu, mířil na zadní tyč, ale jeho střelu Chichizola ještě zvládl vyrazit. Bylo to ale pouze na nohu JONNYHO CASTRA, který už pak snadno zblízka doklepl do odkryté branky.
60'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nemanja Radoja, přichází Brais Méndez Portela.
59'
Po dalším rohu se sražená střela dostala k Aguirregarayovi, který zakončoval z vápna. Měl kolem sebe dost místa i času, vystřelil však těsně vedle!
58'
Ten sice obrana Celty de Vigo uhlídala, nicméně hosté pokračují v náporu.
58'
Naopak hosté začali hrát v pohodě a uvolněně. Po rychlé Garayově akci a Halilovićově sklepnutí pálil Tana, jeho pokus byl ale tečován na roh.
57'
Domácí byli v náznaku dobré akce, jenže ta skončila na levé straně nepodařeným centrem Emreho Mora. Není z toho ani rohový kop.
55'
Obdržená branka domácími otřásla a z hlediště se navíc začíná snášet nespokojený pískot.
53'
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Teď už to ale hostům klaplo a jdou do vedení. Po narážečce si za obranu naběhl ERIK EXPÓSITO, dostal spoustu času i prostoru na křížnou střelu a tou propálil Rubéna Blanca – 0:1.
53'
Neuspěl ani na druhé straně Halilović, ten tvrdou střelou pouze napálil clonícího protihráče.
51'
Aspas se uvolnil na pravé straně, seběhl si trochu na střed, ale poté byla jeho střela zblokována. Chichizola tak zasahovat nemusel.
50'
Lobotkův vysoký pas skončil u hostující obrany, ta otáčí hru opačným směrem.
49'
Domácí pokračují v aktivním úvodu druhého poločasu, snaží se o další přechod před Chichizolovu branku.
47'
Tak tohle byla velká šance na otevření skóre. Zprava se do vápna dostal Mallo, přihrávkou našel nabíhajícího M. Gómeze, jenže ten z několika metrů hostující branku minul.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
Je za námi první poločas, který nepřinesl mnoho pohledných a hlavně přesných akcí. Pokud se už hráči obou týmů dostali na dostřel, přišla nepřesná rána. Nejblíže úspěchu byl asi hostující Tana, jeho křížnou střelu však Blanco vytlačil na roh. Do kabin se tak odešlo za bezbrankového stavu a na více vzrušujících akcí si tak musíme počkat po pauze.
45'
45'
Rozehru si vzal na starost Aspas, centrem našel u zadní tyče Hernándeze, jeho hlavička však zamířila mimo Chichizolovu branku.
44'
Přímý kop pro domácí, je to takový hodně zkrácený roh.
42'
M. Gómez byl přihrávkou zahnán až prakticky k rohovému praporku, to mu však nebránilo v tom, aby odcentroval. Chichizola měl s jeho pasem docela problémy a museli mu pomoci obránci.
41'
Aguirregaray šel do ostrého, ale podle rozhodčího čistého skluzu. Faul se tak nepískal, domácí mají pouze autové vhazování.
39'
Možná to bylo i na přímou střelu, hosté se ale rozhodli pro postupnou rozehrávku a nebyl to dobrý nápad. Celta de Vigo se míče velice rychle zmocnila.
39'
Je tu přímý kop pro Las Palmas, Castro fauloval Haliloviće.
37'
Domácí začínají přidávat na tempu, nyní se ovšem o šanci sami připravili ofsajdovým postavením v útočném přechodu.
36'
Zleva se znovu cpal do útoku Emre Mor, obrana Las Palmas si už na něj ale dává velký pozor.
34'
Na druhé straně prostrčil Jonny Castro míč za obranu, tam si naběhl Mor, jenže zblízka vyběhnutého Chichizolu neprostřelil.
34'
Zprava celou akci zakončil Halilović, našel však pouze rukavice pozorného Blanca.
34'
Samotná rozehra úspěch nepřinesla, Aguirregaray ale pokračuje v útočení.
33'
Mallo na poslední chvíli odvrátil centr hostů z pravé strany, je tu roh pro Las Palmas.
32'
Nahoru a dolů, to nyní sledujeme, jenže stále schází přesnější zakončení.
30'
Hostům nepomohly ani dva centry, po obranné malé domů je míč u Rubéna Blanca a Celta de Vigo bude moci jít do protiútoku.
30'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, je tu další rohový kop pro Las Palmas.
28'
Domácí předvedli rychlý kontr, už to vypadalo, že se Maxi Gómez dostane i do zakončení, na poslední chvíli byl ovšem o míč obrán.
27'
A tak se střílelo na druhé straně. Tana napřáhl za pokutovým územím, mířil na zadní tyč a Blanco se musel natáhnout, aby pokus vyrazil na roh.
26'
Jeho centr propadl do pokutového území, tam ale nebyl nikdo schopen jej usměrnit na Chichizolovu branku. Je po akci.
26'
Nyní si ale Celta de Vigo dá další rohový kop, u míče je Hernández.
25'
Ne, zatím to domácím směrem kupředu nejde, finální fáze skřípe. Neprolomil to ani Mor svým dalším centrem z levé strany.
23'
Centr na první tyč nebezpečí nepřinesl, Chichizola už vykopává od vlastní branky.
22'
Zleva unikal Mor, podařilo se mu i odcentrovat a Navarro musel pohotovou hlavičkou uklidit míč na roh.
21'
Na obou stranách vidíme poměrně dost nedovolených zákroků, hra do této chvíle postrádá větší tempo.
19'
Zleva pálil Jonny Castro, jeho technický pokus na zadní tyč však prolétl mimo a skončil v zámezí.
18'
Je tu první žlutá karta, za přidržení protivníka ji dostal hostující Alberto Aquilani.
17'
Přímý kop pro hosty, Blanco si stavěl pořádnou zeď, kterou pak sice Gálvez hravě překonal, jenže se zdí překopl i branku.
16'
Ze standardní situace nic nebylo, Lobotka se brzy dostal daleko od vápna a hra se pak dokonce dostala až k Blancovi.
15'
Aspas se na pravé straně snažil kličkami obejít Navarra, ten se však nenechal obalamutit a špičkou kopačky poslal míč mimo hrací plochu. Roh pro domácí.
14'
Pokus z levé strany o překvapivý oblouček Chichizola pokryl, míč si stáhl do rukavic a bez prodlev rozehrál.
12'
Domácí Roncaglia se na půlce dopustil faulu, Las Palmas rozehrává pomalou akci.
10'
Stále čekáme na první střelu na bránu, spíše sledujeme přehlídku nepřesností.
9'
Halilovićova rozehra postrádala výšku i přesnost, centr tak domácí bez problémů odvrátili.
9'
Domácím se sice podařilo odvrátit centr z pokutového území, jenže faul na Aguirregaraye opět otáčí hru směrem k Blancově brance.
8'
Hosté pokračují v útočné snaze, Erik Expósito dokonce vybojoval první rohový kop.
7'
La Palmas poprvé na delší období na útočné polovině, Rubén Blanco musel odkopávat do autu.
6'
Domácí se snažili projít levou stranou, ani tohle zatím neklaplo.
5'
Domácí jsou v úvodu hodně aktivní, Las Palmas zatím působí hodně chaoticky a bezradně.
4'
Už to vypadalo, že Chichizola vše zvládl pokrýt, ale jeho následná rozehra z ruky skončila u Mora, a ten ihned pálil ze střední vzdálenosti. Hostující branku ale překopl.
3'
Celta de Vigo v dalším útoku, ten po pravé straně táhne Mallo.
2'
Aguirregaray zvolil pod mírným nátlakem malou domů na Chichizolu, ten rozehrál na volnější spoluhráče.
1'
Domácí se hned vrhli do útoku, po narážečce unikal Aspas, jeho snaha o přihrávku na střed se ale minula účinkem.
1'

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo (C), Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – Radoja, Lobotka, P. Hernández – Aspas, Gómez, Mor.
Náhradníci: S. Álvarez – Boyé, Sisto, Mazáň, Jozabed, Cabral, Portela.

UD Las Palmas: Chichizola – Míchel, Gálvez, Navarro, Aguirregaray – Aquilani, V. Gómez (C) – Halilović, Etebo, Tana – Expósito.
Náhradníci: Lizoain – David García, Ezekiel, Gil, J. Castellano, Toledo, Ramírez.

Rozhodčí: Ricardo De Burgos – Juan Yuste, Jon Núñez.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio de Balaídos začne ve 21 hodin, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Ricardo De Burgos, kterému budou na pomezí asistovat Juan Yuste a Jon Núñez.
UD Las Palmas

Hosté jsou na 18. místě s 20 body a na prsní nesestupové místo ztrácí jeden bod. Do dnešního duelu jdou ale povzbuzeni docela velkým úspěchem, minulé kolo totiž hráli doma proti Barceloně a získali bod po remíze 1:1. Skóre tohoto utkání otevřel Messi, těsně po přestávce srovnal z penalty Calleri.

Real Club Celta de Vigo

Domácí tým je v současné době na 11. místě s 35 body. Mužstvo tak hraje klidný střed tabulky. Forma ale není v posledních týdnech kdovíjaká, z pěti posledních zápasů vyhrálo Vigo pouze jednou. V minulém kole se tým představil na půdě Girony a odjel s nepořízenou po výsledku 1:0. O jedinou branku utkání se postaral Portu. Dnes ale bude Celta Vigo v pozici favorita, proti se totiž o záchranu bojující Las Palmas.

Alavés – Celta de Vigo 2:1
Celta de Vigo – Espanyol 2:2
Getafe – Celta de Vigo 3:0
Celta de Vigo – Eibar 2:0
Girona – Celta de Vigo 1:0
Dobrý večer u španělské Primera Division. Společně se podíváme na utkání 27. kola mezi týmy Real Club Celta de Vigo a UD Las Palmas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.