La Liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Real Betis - 29. ledna 2018   21:00

Celta Vigo
12' Aspas (Radoja) • 57' Gómez (J. Castro) • 79' Aspas (Portela)
3:2
(1:0)
Real Betis
71' León  (Durmisi) • 90+1' Guardado
Celta Vigo
Blanco – Mallo (C), Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – Wass (81. Jozabed), Lobotka, Radoja – Aspas, Gómez (87. Mor), Sisto (73. Portela).
S. Álvarez – Cabral, Mazáň, Portela, Jozabed, P. Hernández, Mor.
Sánchez – Aguilar, Méndez
Estadio de Balaídos (Vigo)
14 667 diváků
Real Betis
Adán – Barragán, Feddal, Mandi, Durmisi – Ruiz, Javi García (62. Rubén Castro), Guardado – Joaquín (C), León, Tello (63. Boudebouz).
D. Giménez – Amat, Tosca, Boudebouz, Camarasa, Guerrero, Rubén Castro.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 13:8.
Je dobojováno. Domácí nakonec uhájili své vedení, které bylo v závěru druhé půle o dvě branky. Hosté už pak jen korigovali stav z nařízené penalty. Betis tak ze hřiště Celty de Vigo neodveze ani bod. Domácí naopak slaví důležité tři body do tabulky.
90+3'
90+2'
Domácí ještě stříleli na hostující branku, ale obrana jim nepovolila jít do dalšího zakončení. Následovat tak bude odkop od branky Betisu.
90+1'
Real Betis právě vstřelil branku!
Na značku pokutového kopu si míč postavil ANDRÉS GUARDADO a poté do protipohybu domácího brankáře umístil míč k jeho pravé tyči – 3:2.
90'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Sudí v samotném závěru nařizuje pokutový kop pro hosty. V pokutovém území byl sražen Joaquín a hlavní sudí ukazuje na značku penalty.
89'
Těsně před nabíhajícím Castrem sebral míč v pravý čas jeden z domácích hráčů a poslal ho na malou domů.
88'
Do blízkosti branky Celty de Vigo se ovšem nedostali a brankář domácích tak nemusel vůbec zasahovat.
88'
Domácí zakopli míč za postranní čáru a hosté tak budou rychle zahrávat autové vhazování.
87'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Maximiliano Gómez, přichází Emre Mor.
86'
Aspas vybojoval na pravé straně balón, potáhl ho do pokutového území a nacentroval spoluhráči. Ale nakonec byli domácí v ofsajdu a postranní sudí tak zdvihl svůj praporek.
85'
Další střela Léona před domácí branku. Gólman ale jeho přízemní střelu chytil a ukryl ve svých rukavicích. Následně pak míč odkopl do bezpečí.
84'
Tu ale zmařil obránce Feddal a svým odkopem posílá hosty na opačnou stranu hřiště.
83'
Špatná rozehrávka hostů a u míče tak budou zase domácí hráči, kteří spěchají do další útočné akce.
82'
Domácí jsou tak v závěru utkání na koni a i nyní se dostali do blízkosti hostující branky, kde musel zasahovat Adán.
81'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Jozabed.
79'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Hráči domácího celku jdou zpět do dvoubrankového náskoku. Uprostřed hřiště vzali míč hostům a uháněli před jejich branku. Poté centr z levé strany sklepl IAGO ASPAS a v těsné blízkosti tak poslal míč za záda hostujícího brankáře – 3:1. Asistence: Brais Méndez Portela.
78'
Domácí mají míč a směřují opět před hostující branku.
77'
Durmisi se snažil ohrozit domácí branku, ale brankář Rubén Blanco mu sebral míč přímo před jeho střelou a podržel tak svůj tým. Svým odkopem ho pak poslal do bezpečí.
75'
Hned na to ale založili další akci domácí na druhé straně, Maximiliano Gómez svou přízemní střelou brankáře hostů neohrozil.
73'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Brais Méndez Portela.
73'
Hosté mírně ožili a znovu se pokusili před brankou domácích něco vymyslet. Ale jejich střela byla hodně nepřesná.
71'
Nyní už přichází kontaktní branka hostů. Po několika odrazech a vyražení míče brankářem se k němu dostal SERGIO LEÓN a svou střelou poté nedal domácímu brankáři šanci – 2:1. Asistence: Riza Durmisi.
70'
Maximiliano Gómez byl znovu hodně aktivní a další střelu vyslal uvnitř pokutového území. Míč ale skončil jen v moci hostujícího brankáře.
68'
Feddal nastavil nohu nabíhajícímu Maximilianovi Gómezovi a zabránil mu tak projít dopředu. Za tento faul dostává žlutou kartu.
67'
Nyní byli domácí hráči pod menším tlakem a třikrát po sobě museli zahrát míč na malou domů. Vše dobře pro ně dopadlo a nyní už útočí na druhé straně.
66'
Hosté se opět marně dostávali před domácí branku, kde proti jejich náznaku akce zakročila obrana.
65'
Další žlutá karta pro hosty. Barragán strčil do protihráče, ten upadl na zem a hostující hráč tak dostává napomenutí.
63'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Cristian Tello, přichází Ryad Boudebouz.
62'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Javi García, přichází Rubén Castro.
62'
Fabián Ruiz střílel z hranice velkého vápna, po míči se natahoval domácí brankář a svým zásahem ho poslal nad sebe. Hosté nebyli daleko od kontaktní branky.
61'
Další náznak šance domácích, Danielu Wassovi ale utekl míč za postranní čáru a hra se otočí na druhou stranu. Hosté mají k dispozici autové vhazování.
59'
Fabián Ruiz srazil k zemi protihráče nevybíravým způsobem a dostává za to žlutou kartu.
58'
Hosté tak mají něco málo přes půl hodiny hry na to, aby s utkáním ještě něco udělali. Zatím ale mají více ze hry stále domácí hráči.
57'
Domácí odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek. Jonny Castro poslal vzdušný balón těsně před Adána a tam ho pohotově hlavou posadil za jeho záda MAXIMILIANO GÓMEZ – 2:0. Asistence: Jonny Castro.
56'
Domácí se nadechli k dalšímu útoku, ale marně dobývali branku hostů. Ti se tak dostali do další útočné akce.
54'
Hosté se začínají více rozehrávat a snaží se srovnat nepříznivý stav utkání. Zatím se jim to proti velmi dobře hrající domácí obraně nedaří.
53'
Po něm se ale do šance domácí hráči nedostali, nicméně udrželi míč na polovině soupeře a rohový kop si tak znovu zopakují.
52'
Po další akci domácích následuje další rohový kop.
50'
A znovu Maximiliano Gómez. Ten se ocitl tváří v tvář brankáři hostů, jeho střelu ale Adán chytil do svých rukavic.
50'
Po něm se míč snesl do pokutového území, kde ho hlavou z výskoku trefil Maximiliano Gómez. Balón ale doplachtil mimo hostující branku.
50'
Následně pak domácí hráči vybojovali další rohový kop.
49'
Sergi Gómez upadl v pokutovém území a dožadoval se penalty. Sudí ale naznačil, že vše bylo v rámci pravidel a nechal tak hru pokračovat dále.
48'
Po nenápadné akci hostů raději ukryl míč do rukavic domácí brankář, který ho poté odkopl na druhou stranu.
47'
Následoval volný přímý kop z pravé strany. Hosté ho ale poslali jen do připravené zdi z domácích hráčů.
46'
Hned v úvodu druhého poločasu dostává žlutou kartu domácí Daniel Wass, jenž loktem srazil k zemi soupeře.
46'
Střely na branku: 1 – 0
Sudí nenastavil ani minutu navíc, nebylo potřeba. První poločas je tedy za námi. V něm se domácí ujali ve dvanácté minutě vedení po špatné rozehrávce hostujícího brankáře. Míč si sebral Iago Aspas a svou střelou ho umístil ke vzdálenější tyči hostující branky. K vidění bylo několik akcí na obou stranách, skóre se už ale neměnilo. Druhý poločas začne přibližně ve 22:05.
45'
45'
Joaquín inkasuje žlutou kartu, když v souboji o míč prošlápl nohu Aspase.
44'
Blíží se závěr prvního poločasu a domácí stále vedou rozdílem jedné branky. Svůj těsný náskok se pokusí uhájit až do konce této části hry.
43'
Antonio Barragán tečoval střelu spoluhráče. Míč ale skončil jen vedle branky Celty de Vigo.
42'
Nyní provedl další odkop od své branky hostující gólman. Jeho spoluhráči balón zachytili a poslali směrem před branku, kterou hájí domácí Rubén Blanco.
41'
Barragán chtěl přihrát míč spoluhráči, ale jeho zpětný centr byl příliš prudký a skončil tak v moci domácí obrany.
40'
Hráči Betisu znovu zastavili rozjetý domácí celek. Míč si poté převzal Antonio Adán a posléze ho odkopl od své branky hodně daleko.
39'
Po této standardní situaci se ale nic nestalo a hosté pak v poklidu přešli na polovinu soupeře.
38'
Jonny Castro se dostal dovnitř velkého vápna, z levé strany vyslal střelu, tu ale zablokovali hosté. Míč skončil za zadní čárou a je tu další rohový kop pro domácí.
37'
Marný pokus dostat se před domácí branku sváděli hosté a hned na to se dostali hráči Celty do úniku. Aspas ovšem přes dva obránce neprošel a míč pak skončil v jejich moci.
36'
Další nebezpečnou střelu odvraceli hosté na čáře velkého vápna a zabránili tak domácím dostat se znovu před jejich branku.
35'
Sám na branku se řítil hostující Cristian Tello, ale nebylo to nic platné. Byl totiž v ofsajdové pasti a to postrannímu sudímu neuniklo. Kdyby tomu tak nebylo, byli by hosté v obrovské šanci.
34'
Hned po něm vybojoval míč na pravé straně před vápnem Daniel Wass, ale poté svůj centr poslal jen do holenního chrániče jednoho z hostujících obránců.
33'
Aspas, který je dnes hodně aktivní, přebral míč a hned střílel z kraje velkého vápna. Svou střelu ale poslal jen vedle hostující brány.
32'
Hluboko na polovině hostů nyní operovali domácí hráči, ale zase se do výraznějšího zakončení nedostali.
31'
Aspas s Feddalem se nyní srazili a oba se ocitli na zemi. Nakonec si poté podali ruce a zkontrolovali navzájem. Vše brali s naprostým respektem k sobě.
30'
Z pravé strany vyslal přízemní střelu Lobotka, ale s tou si poradila znovu pozorná obrana Betisu, která pak zase založila další akci.
28'
Další šanci domácích odkopli hosté daleko od své branky a snažili se projít do dalšího útoku.
27'
Vzdušný balón, který mířil do pokutového území, odhlavičkoval pryč Durmisi. Míč skončil za zadní čárou a následuje tak rohový kop pro domácí tým.
26'
Fabián Ruiz se řítil od poloviny hřiště před domácí branku, zastavil ho ale připravený obránce Hugo Mallo.
25'
Postupný útok domácím opět nevyšel. Proti pevné obraně nakonec vrátili hru před vlastního brankáře, který balón odkopne daleko od svého zařízení.
25'
Špatnou rozehrávku domácích zachytila opět obrana hostů a poslala míč do bezpečí. K žádnému ohrožení gólmana Adána tak nedošlo.
23'
Joaquín si chtěl seběhnout s míčem k levé tyči domácí branky. Jenže balón mu utekl a skončil za zadní čárou. Následovat tak bude odkop od branky domácího celku.
22'
I po tom, co jsme brzy viděli úvodní branku, nemá hra vyloženě rychlý spád. Opět tak sledujeme spíše opatrnější fotbal. Nikdo nechce udělat chybu.
21'
Dlouhou přihrávku směrem k hostující brance nakonec zachytil brankář Adán a bez čekání míč odkopl až na polovinu Celty de Vigo.
20'
Na druhé straně se hosté nedostali do blízkosti domácí branky, vůbec ji tak poté nemohli ohrozit.
19'
Maximiliano Gómez se dostal do další akce domácích, svou střelu z hranice velkého vápna poslal zase jen vysoko nad hostující branku.
17'
Sergi Gómez na vlastní polovině odkopl míč směrem dopředu, ale trefil pouze protihráče. Hosté tak otáčejí hru na druhou stranu.
16'
Javi García se poté dostal na levou stranu velkého vápna a snažil se na druhé straně najít přihrávkou svého spoluhráče, ten ale na míč nedosáhl.
15'
Javi García stáhl rukou k zemi soupeře a dostává za to žlutou kartu. U míče tak zůstávají domácí fotbalisté.
14'
Hosté se hned pokusili najít bleskovou odpověď, ale to se jim nepodařilo. U míče jsou znovu domácí hráči posilněni o vedoucí branku.
12'
Hosté sice měli dvě šance, ale úvodní gól střílí domácí. Po špatné rozehrávce brankáře hostů se k míči dostal IAGO ASPAS, který si naběhl dovnitř pokutového území a svou střelou z jeho pravé strany poslal míč ke vzdálenější tyči. Antonio Adán se už jen marně natahoval po balónu – 1:0. Asistence: Nemanja Radoja.
11'
Hosté pomalu začínají nabírat tempo hry a znovu potáhli míč na polovinu soupeře. Tentokráte se ale k žádné střele nedostali.
10'
Riza Durmisi dostal přihrávku doprostřed pokutového území a svou střelou jen o kousek minul horní část hostující branky. Míč tak skončil těsně nad břevnem.
9'
Hosté to znovu zkoušeli na polovině Celty de Vigo, ale o míč okamžitě přišli. Na druhou stranu tak míří právě domácí celek.
8'
Na druhé straně pohotově nohou zastavil přízemní střelu domácích brankář hostů a poté míč okamžitě odkopl daleko od své branky.
7'
Andrés Guardado se napřáhl ke střele z hranice velkého vápna a jeho vzdušná střela letěla vysoko nad domácí branku. Zatím to ale byla vůbec první pořádná střela v tomto utkání.
6'
Hosté tak dlouho kombinovali před velkým vápnem, až se s míčem dostali až na druhou polovinu a musejí se tak vracet zpět.
5'
Antonio Adán povyběhl z branky a zachytil tak míč, který už směřoval za pomoci domácích hráčů před hostující bránu.
4'
Rozehrávku hostů zachytil ještě před vápnem Hugo Mallo a hned na to odkopl míč daleko od vlastní branky.
4'
U míče jsou nyní domácí a postupným útokem se snaží dostat na polovinu soupeře.
3'
Úvod zápasu je zatím hodně opatrný, ani jeden tým si zatím nevypracoval šanci, která by branku soupeře ohrozila.
2'
A stejný hráč pak musel na druhé straně hlavičkovat míč na malou domů, neboť před brankářem Blancem dotírali dva hostující útočníci.
1'
Facundo Roncaglia potáhl míč podél levé postranní čáry a kus před velkým vápnem vybojoval autové vhazování. Celta de Vigo tak zůstane u míče i nadále.
1'
Úvodní výkop rozehráli hosté a hned se pokusili projít do útoku. Nakonec jim to ale nevyšlo a na druhou stranu záhy míří domácí tým.
1'
Oba celky jsou už na hrací ploše a utkání tak za malý okamžik bude moci začít.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo (C), Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – Wass, Lobotka, Radoja – Aspas, Gómez, Sisto.
Náhradníci: S. Álvarez – Cabral, Mazáň, Portela, Jozabed, P. Hernández, Mor.

Real Betis: Adán – Barragán, Feddal, Mandi, Durmisi – Ruiz, Javi García, Guardado – Joaquín (C), León, Tello.
Náhradníci: D. Giménez – Amat, Tosca, Boudebouz, Camarasa, Guerrero, Rubén Castro.

Rozhodčí: Sánchez – Aguilar, Méndez.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu naposledy utkaly v srpnu loňského roku a Betis tehdy doma zvítězil 2:1. Domácí tak mají svému soupeři dnes rozhodně co vracet.
Real Betis

To hosté z Realu Betis jsou třináctí se ziskem sedmadvaceti bodů, což je pouze o jeden bod méně, než domácí tým. Takže i hosté mají šanci ještě zabojovat o Evropu. Jenže na půdě Celty de Vigo to nebude nic jednoduchého. Betis naposledy přivítal na svém hřišti hvězdnou Barcelonu a padl 0:5. Tuto vysokou prohru by tak rádi hráči Betisu dnes odčinili. Uvidíme, jak se jim povede.
Real Club Celta de Vigo

Domácí celek Real Club Celta de Vigo je na osmém místě tabulky španělské ligy a na své konto si dosud připsal osmadvacet bodů. Stále je ve hře o fotbalovou Evropu. Na místo, které zaručuje kvalifikaci o Evropskou ligu ztrácejí fotbalisté tohoto celku pět bodů, což není moc a proto by dnes na domácím hřišti rádi získali další bodový zisk. Naposledy zvítězili na půdě Real Sociedad 2:1. Naváží na toto vítězství i dnes?
Hezký pondělní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu dohrávka jednadvacátého kola španělské Primera Division a my v jeho rámci budeme sledovat utkání mezi týmy Real Club Celta de Vigo a Real Betis. Pojďme si oba celky přiblížit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.