La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Real - 7. ledna 2018   20:45

Celta Vigo
33' Wass (Aspas) • 82' Gómez (Wass)
2:2
(1:2)
Real
36' Bale  (Kroos) • 38' Bale  (Isco)
Celta Vigo
Blanco – Mallo, Roncaglia, Cabral, J. Castro – Wass (90+1. Jozabed), Radoja (73. Lobotka), P. Hernández, Aspas – Gómez, Sisto (73. Mor).
S. Álvarez – Fontàs, Lobotka, Jozabed, Sergi Gómez, Mor, Portela.
Jaime – Bueno, Tresaco
Estadio de Balaídos (Vigo)
20.872 diváků
Real
Navas – Hakimi, Varane, Nacho Fernández, Marcelo – Modrić (76. L. Vázquez), Casemiro, Kroos – Ronaldo, Isco (77. Kovačić), Bale (85. Asensio).
Casilla – Vallejo, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Mayoral, Kovačić.

SESTŘIH LA LIGY: Celta Vigo - Real Madrid 2:2. Další ztráta, domácí ještě zahodili penaltu

Je tu konec. Máme za sebou rozhodně zajímavé utkání 18. kola Primera Division mezi Celtou Vigo a Realem Madrid. Rozhodně spokojenější budou dnes domácí. Ti sice vedli 1:0, avšak po poločase byl stav 2:1 pro Real a zdálo se, že mají hosté tři body v kapse. Jenže v 82. minutě se hlavou prosadil domácí Gómez, jehož branka nakonec přinesla dělbu bodů za remízu 2:2.
90+3'
90+2'
Hosté vrhají poslední zbytky sil do útoku, domácí se ale dobře brání.
90+1'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Jozabed.
90'
Přeci jen měli hosté ještě jednu velkou šanci! Ve vápně se dostal balon k Lucasovi, jehož tvrdou ránu ale gólman Blanco skvěle vyrazil.
90'
Zápas spěje do úplného závěru. Zatím nenasvědčuje nic tomu, že by hosté strhli vedení zpět na svou stranu.
88'
Iago Aspas se tak dlouho dohadoval s rozhodčím, až dostal žlutou kartu.
87'
Hosté celý druhý poločas hráli tak, aby nedostali gól. Byli pasivní a nyní jsou to oni, kdy potřebují hrát do útoku.
85'
Hosté nyní kopali dva rohové kopy, jenže ani po jednom z nich gólmana Blanca nezaměstnali.
85'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Marco Asensio.
84'
Odpovědět mohl Ronaldo, z levé strany vypálil ale jen do boční sítě a domácí si mohou oddychnout.
82'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! Daniel Wass odcentroval perfektně z pravé strany a hlavičkující MAXIMILIANO GÓMEZ nedal Navasovi šanci – 2:2!
80'
Po zaváhání domácí obrany se do šance řítil Ronaldo, z plného běhu ale poslal míč jen do připraveného brankáře Blanca.
78'
Hosté jsou nadále pod tlakem. Zdá se, že je bude čekat perná čtvrthodinka.
77'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Mateo Kovačić.
76'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Lucas Vázquez.
75'
Čas rychle běží a domácí i nadále po neproměněné penaltě buší do defenzivy Realu.
73'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Emre Mor.
73'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nemanja Radoja, přichází Stanislav Lobotka.
72'
Jenže Iago Aspas penaltu nedává! Vystřelil ze svého pohledu k levé tyči, jenže tam byl včas gólman Navas, který rukou míč vyrazil!
71'
Navas poslal ve vápně k zemi Iaga Aspase a dostává žlutou kartu a navíc je tu penalta!
71'
Penalta pro domácí!
69'
Aspas ve vápně předložil balon Gómezovi, ten ale patičkou nedokázal poslat míč za záda pozorného Navase.
67'
Hugo Mallo poslal k zemi Balea a za svůj přečin proti pravidlům dostává žlutou kartu.
65'
Po centru z pravé strany hlavičkoval Ronaldo, gólman Blanco dokázal tygřím skokem míč vyrazit mimo.
64'
Casemiro musel odvracet míč na rohový kop, po něm se domácí k zakončení nedostali.
63'
Domácí začínají mít územní převahu. Hosté se musí nyní jen bránit a na polovinu soupeře se nedostávají.
61'
Po dobré práci Aspase se dostal míč na hranici vápna k Jonny Castrovi, který vypálil tvrdou ranou jen těsně nad bránu Navase!
60'
Isco nyní fauloval na polovině hřiště a mohl být hodně rád, že nedostal žlutou kartu.
58'
Pozvolná kombinace Los Blancos ale k ničemu nevedla a nyní jsou to již domácí, kteří mají balon pod kontrolou.
56'
Real se snaží hrát jednodušše. Hosté očividně čekají na chybu soupeře a nikam se neženou.
54'
Hakimi zkoušel z pravé strany předložit do střelecké pozice míč Ronaldovi, ten ale vypálil hodně vysoko nad bránu a Blanco mohl být v klidu.
53'
Hodně nebezpečný centr Sista nyní musel hlavou nadzvednout Nacho. Pokud by tak neučinil, hned dva domácí hráči mohli zakončovat v gólové pozici na zadní tyči.
52'
Hugo Mallo fauloval Ronalda. Hosté se snažili rychle rozehrát, jenže místo šance o balon rychle přišli.
Dnešní utkání sleduje 20.872 diváků.
50'
Domácí jsou teď nastěhovaní na polovině soupeře, až do zakončení se ale zatím nedostávají.
48'
Jako první z brankařů si ve druhém poločase na míč sáhl domácí gólman Blanco, v pohodě ale schoval míč do rukavic a rychle rozehrál na spoluhráče.
48'
Oba celky začaly trochu opatrněji. Hraje se spíše ve středu pole.
46'
Je za námi první poločas zápasu, po kterém vede Real Madrid nad Celtou Vigo 2:1. Domácí začali velmi slušně a odměnou jim byl gól, který ve 33. minutě vstřelil díky skvělému lobu Daniel Wass. Jenže hosté bleskově odpověděli a ústřední postavou byl Gareth Bale, který skóroval dvakrát během dvou minut.
45'
45'
Vzhledem k plynulosti hry se asi moc nastavovat nebude.
44'
Casemiro ostrým loktem srazil k zemi domácího kapitána Malla a dostává žlutou kartu.
43'
Do vápna se pokoušel centrovat Iago Aspas, jenže jeho přihrávka byla nepovedená a naopak to byli hosté, kteří šli do brejku. Jenže Marcelo nepřesným pasem nenašel Ronaldo.
42'
Po faulu Nacha budou přímý kop ze zajímavé pozice kopat domácí.
41'
Balon nyní doputoval až k Navasovi, který ale nic nevymýšlel a dlouhým odkopem odevzdal míč soupeřům.
40'
První poločas spěje rychle ke svému konci a nyní to jsou hosté, kterým se hraje výrazně lépe.
38'
Real Madrid právě vstřelil branku!
A rázem je to 2:1 pro hostující tým. Tentokrát to byl Isco, který přesným pasem mezi obránci našel rozběhnutého GARETHA BALEA, který lehkou tečí překonal bezmocného gólmana Blanca!
38'
Oba celky se nyní hodně rozjely a sledujeme útočný fotbal od brány k bráně.
36'
Po rychlém protiútoku Toni Kroos poslal do úniku GARETHA BALEA, který povedenou ranou na zadní tyč bleskově srovnává skóre zápasu – 1:1!
34'
Hosté musí okamžitě zabrat, pokud nechtějí připustit další ligovou blamáž.
33'
Domácí se dostávají do vedení, když svůj únik na Navase zakončil parádním lobem DANIEL WASS!
31'
Nyní se sice hraje od vápna k vápnu, jenže na nějakou zajímavější akci aktuálně čekáme.
29'
Po rychlé akci hostů se pokoušel do vápna z levé strany centrovat Ronaldo, nabíhající Bale se ale k hlavičce nedostal.
27'
Po rohu se hosté již k zakončení nedostali a naopak to byl Modrič, který musel faulem zastavovat rodící se brejk domácího Viga.
26'
Zpoza vápna vypálil tvrdě Casemiro a gólman Blanco musel nyní míč mířící pod břevno vyrážet na rohový kop.
26'
Achraf Hakimi svedl uvnitř vápna Viga souboj o balon se Sistem, byl mu odpískaný útočný faul.
25'
Po rychlém protiútoku domácího celku se ke střele z hranice vápna dostal Wass, jenže také jeho pokus byl hodně nepovedený a mířil mimo.
24'
Po rohu Realu se míč odrazil k Iscovi, který ze značného úhlu a velké dálky zkusil zakončit, avšak bránu Viga netrefil a Blanco mohl být v klidu.
22'
Na druhé straně to s důrazem přehnal i Gareth Bale a také po jeho zákroku je pískáno.
21'
Gómez ve snaze získat balon fauloval ve vápně Realu Casemira a míč tak budou mít hosté.
20'
Máme za sebou již téměř dvacet minut hry a stav zápasu se nadále nemění. Oba celky se přetahují v držení balonu.
18'
Hosté se snaží zabrat, zatím se jim ale příliš nedaří. Hraje se sice na polovině Viga, jenže zatím daleko od Blancovy brány.
16'
Po rohu se hosté k zakončení nedostali a po krátké mezihře byl Ronaldovi odpískaný ofsajd.
15'
Centr Achrafa Hakimiho byl nyní zblokovaný na roh.
14'
Hosté jsou nyní zaskočeni a nedaří se jim. V úvodu dnešního zápasu sledujeme naprosto vyrovnaný fotbal a první velkou šanci zaznamenali domácí.
13'
To byla šance! Z pravé strany poslal centr do vápna domácí Hugo Mallo a na přední tyči zakončující Iago Aspas poslal míč do tyče!
12'
Centr z pravé strany ve velké pohodě schoval do rukavic hostující gólman Navas.
10'
Odražený míč se nyní na hranici vápna dostal k Marcelovi, jehož rána levačkou byla ale hodně nepovedená.
9'
Zatím se hraje ve slušném tempu, avšak na opravdovou gólovou šanci zatím čekáme.
8'
Ronaldo posílal na pravou stranu míč na Achrafa, jenže ten měl k nepřesnému pasu hodně daleko a neměl šanci míč stihnout na trávníku.
7'
Hodně práce měl nyní ve vápně gólman Blanco, která musel zasahovat před dotírajícím Balem.
6'
Zleva až od brankové čáry centroval Sisto, nikoho ze spoluhráčů ve vápně ale nenašel.
4'
Z hranice velkého vápna zkusil pohotově po přiťuknutí od Balea pálit Ronaldo, míč ale poslal jen do míst, kde stál domácí gólman Blanco.
3'
Hosté jsou v úvodu zápasu aktivnější, domácí je ale zatím do šancí nepouštějí.
2'
Po dalším centru z levé strany se pokoušel hlavičkovat Bale, k zakončení mu chyběl jen malý kousek.
2'
Z levé strany se pokoušel centrovat Marcelo, jeho pokus byl zblokovaný.
1'
O výkop se postarali hosté z Madridu.
1'
Fotbalisté obou týmů jsou již nastoupeni na hrací ploše, utkání ze pár okamžiků začne.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo, Roncaglia, Cabral, J. Castro – Wass, Radoja, P. Hernández, Aspas – Gómez, Sisto.
Náhradníci: S. Álvarez – Fontàs, Lobotka, Jozabed, Sergi Gómez, Mor, Portela.

Real Madrid CF: Navas – Hakimi, Varane, Nacho Fernández, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Ronaldo, Isco, Bale.
Náhradníci: Casilla – Vallejo, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Mayoral, Kovačić.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco.
Celta Vigo podává letos zatím hodně nevyrovnané výkony. Sice dokázala remízovat například na Camp Nou s Barcelonou, pak ale několikrát velmi smolně ztratila a v tabulce se tak musí nyní spokojit s jedenáctou příčkou. Velkou zajímavostí je pro české a slovenské fanoušky to, že za Celtu Vigo nastupuje třiadvacetiletý slovenský středopolař Stanilav Lobotka. Ten se letos objevil na hřišti ve všech dosavadních sedmnácti zápasech, na první gól ale zatím ještě čeká. Těsně před dnešním zápasem do Viga přišel další slovenský hráč, na přestup z Žiliny přestoupil na západní pobřeží Pyrenejského poloostrova obránce Róbert Mazáň.
Ostře sledovaný Real Madrid prohrál poslední ligový zápas s Barcelonou doma vysoko 0:3 a dnes se tak bude potřebovat vrátit na vítěznou vlnu. Trenér Zinedine Zidane bude mít ale značné problémy se složením základní sestavy. Hrát určitě nebude Dani Carvajal, který dostal v El Clásicu červenou kartu. S téměř stoprocentní jistotou pak nebudou hrát ani kapitán Sergio Ramos (zraněné lýtko) a Karim Benzema (zraněný stehenní sval). Otazník visí také nad startem Gagetha Balea, který se po zranění vrací do sestavy jen velmi pozvolně.
Předposledním zápasem 18. kola španělské Primera Division bude souboj domácí Celty Vigo proti hostujícímu Realu Madrid. V tabulce čtvrtý Real poztrácel během dosavadního průběhu sezony již dost bodů a pokud si chce zachovat alespoň malou naději na zisk mistrovského titulu, musí dnes hrát na vítězství. V cestě mu stojí Celta Vigo, která sice patří k průměru ve španělské lize, přesto například v loňské sezoně dokázala Bílý balet vyřadit z poháru Copa del Rey.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.