La Liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Villarreal - 17. září 2017   12:00

0:3
(0:1)
Villarreal
32' Bakambu  (V. Ruiz) • 52' Bacca   • 62' Bakambu  (Castillejo)
D. Alavés
Pacheco (C) – Vigaray, Ely, Alexis, Pedraza – Wakaso (57. Ó. Romero) – I. Gómez (84. García), Pina, Medrán, Munir – Krkić (63. Sobrino).
Sivera – Sobrino, Maripán, Ó. Romero, Burgui, García, D. Torres.
Jaime – Bueno, Tresaco
Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz)
18124 diváků
Villarreal
Barbosa – Antonio Rukavina, Álvaro González, V. Ruiz, J. Costa (C) (75. M. Gaspar) – Castillejo, Hernández, Trigueros, Fornals – Bakambu (79. Ünal), Bacca (89. Čeryšev).
Cantero – Semedo, Ünal, N. Sansone, R. Soriano, M. Gaspar, Čeryšev.

Levante - Villarreal: Penalta pro domácí! Morales si věděl rady a rozhodl

Deportivo Alavés nedokázalo vstřelit gól ani ve svém čtvrtém utkání a bez bodového zisku zůstalo na dně tabulky. Naopak Villarreal si třígólovým vítězstvím polepšil, když se díky druhému vítězství v řadě vyšplhal na šestou příčku.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 11:25.
90+3'
90+3'
Do statistik utkání se v nedobrém světle ještě zapíše Alfonso Pedraza (Deportivo Alavés). Ten za podražení Castilleja obdržel žlutou kartu.
90+2'
Zápas se dohrává v blízkosti půlící čáry.
90+1'
Podle Santiaga Jaimeho se bude hrát ještě tři minuty.
89'
Naposledy vystřídal také Villarreal CF: zápas skončil pro Carlose Baccu, do hry se těší Denis Čeryšev.
86'
Pacheco (Deportivo Alavés) zkrotil přízemní pokus vyslaný na jeho branku z hranice pokutového území. Autorem střely byl Ünal.
85'
Fotbalisté Villarrealu hrají ve velké pohodě a závěrečné minuty si užívají.
84'
Třetí výměna v celku Deportivo Alavés: ze hřiště se poroučel Ibai Gómez a opačným směrem zamířil Manuel García.
82'
Hosté neuspěli se svou exekucí rohového kopu. Centrovaný balon přilétl na přední tyč, kde Hernández zakončil mimo.
80'
Zbytečný faul uprostřed hřiště a žlutá karta pro Rubéna Sobrina (Deportivo Alavés).
79'
Střídání v týmu Villarreal CF: Cédric Bakambu hattrick nezkompletuje, dvougólového střelce nahradí Enes Ünal.
77'
Villarrealští hráči zvyšují své procento držení míče kombinační souhrou v okolí půlící čáry.
75'
Avizovaná výměna v celku Villarreal CF: Jaume Costa pustil do hry Maria Gaspara.
73'
Trenér Villarrealu připravuje střídání. Dojít by k němu měli už při nejbližším přerušení hry.
71'
A mohlo to být 0:4! Za Pachecem totiž zadunělo břevno, které s přispěním teče obránce trefil Castillejo.
70'
V době, kdy do konce duelu zbývá přibližně dvacet minut, kontroluje Villarreal dění na hřišti.
67'
Za podražení Munira uviděl žlutě zbarvený kartonek Víctor Ruiz (Villarreal CF).
65'
Fornals (Villarreal CF) zleva minul cílené zařízení.
63'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: odpracováno má Bojan Krkić, zahraje si Rubén Sobrino.
62'
Villarreal právě vstřelil branku!
Villarreal jde do třígólového trháku a směřuje za jednoznačným vítězstvím! Parádní přihrávku, která měla oči, sestrojil Castillejo pro nabíhajícího CÉDRICA BAKAMBUA a ten se jako blesk z čistého nebe zjevil přímo před vyběhnuvším Pachecem, toho pokořil přízemním pokusem ke vzdálenější tyči. Úspěšný střelec má zaděláno na hattrick.
61'
Hosté zahrozili z rychlého brejku. Po pravé straně ho táhl Castillejo a vzal zodpovědnost na sebe, do jeho střely se položil obětavý obránce.
58'
S dvougólovým mankem se domácí nehodlají smířit, jenomže v útočné fázi jsou takřka bezzubí.
57'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Mubarak Wakaso, přichází Óscar Romero.
54'
Ofsajd a v něm Gómez (Deportivo Alavés).
52'
Rozdíl ve skóre je přeci jen dvougólový! Pacheco se sice vyznamenal proti pumelici z hranice vápna, jenže balon pouze zpomalil a dobíhající CARLOS BACCA pak měl snadnou úlohu dopravit ho z jednoho metru do prázdné brány.
49'
Adresátem přihrávky na hranici vápna se stal Bakambu, ale bránu Deportiva Alavés vůbec netrefil.
47'
Hned na začátku druhé po centru z přímého kopu půle rozvlnil síť Hernández. Hosté se ale z gólu neradovali dlouho, protože asistent rozhodčího zvedl svůj praporek vzhůru – ofsajd.
46'
Hlavní aktéři se vracejí zpátky na zatravněnou plochu a to znamená, že brzy začne druhý poločas.
Síly byly v prvním poločase vyrovnané, přičemž oběma celkům scházela přesnost v zakončení. Jediným hráčem, který pálil ostrými, se ve 32. minutě stal Bakambu. Pokud po změně stran týmy zlepší svou střeleckou efektivitu, můžeme se těšit na zajímavých pětačtyřicet minut.
45+2'
45+2'
V samotném závěru poločasu zahrával Alavés rohový kop, ale gólu do šatny se nedočkal.
45'
Protesty. To byl důvod, proč Rodrigo Hernández (Villarreal CF) inkasoval žlutou kartu.
43'
Bacca (Villarreal CF) si nepohlídal ofsajdovou linii.
42'
O chvíli později čelili obránci Deportiva Alavés rohovému kopu a svou úlohu zvládli na jedničku.
40'
Pacheco (Deportivo Alavés) si poradil s nevýraznou střelou Castilleja, ta hráči zakončujícímu z pravé části pokutového území vůbec nesedla.
39'
V žádném případě se domácím nedá upřít snaha. Faktem však zůstává, že recept na defenzivu Villarrealu hledají svěřenci kouče Zubeldíi marně.
38'
Munir (Deportivo Alavés) byl přistižen v ofsajdu.
35'
Villarreal se ubránil rohovému kopu.
32'
Po půlhodině hry se hosté ujímají vedení. CÉDRIC BAKAMBU se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti a s přispěním teče obránce překonal na pravou stranu skákajícího Pacheca.
31'
Už nějakou dobu se hraje výhradně uprostřed hřiště.
28'
Aktivní Gómez (Deportivo Alavés) nakonec vypustil tvrdou ránu ze střední distance, neměl ovšem dostatečně přesně seřízena mířidla.
27'
Fotbalisté Alavésu znovu navštívili území Villarrealu a snaží se tam vymyslet nějakou další kulišárnu.
26'
Poslední minuty nabídly převahu domácího týmu.
25'
Hráči Deportiva Alavés se teprve zastřelují. Pedraza centrem zleva oslovila Munira a ten hlavou nedokázal vtěsnat balon mezi tři tyče.
22'
Domácí ekipa znovu dotáhla svou akci do zdárného konce. Opět byl u toho Gómez, který střelou z hranice šestnáctky donutil Barbosu k zákroku na zemi.
21'
Gómez (Deportivo Alavés) si navedl balon před hranici pokutového území, odkud z hlubokého záklonu kopl balon vysoko nad břevno.
19'
Castillejo znovu na zemi. Tentokrát ho směrem dolů poslal faulující Wakaso. Byl to sice tvrdý dopad, ale hráč Villarrealu se z něj velice rychle oklepal.
17'
Po jednom z ostřejších soubojů se na zemi ocitl Castillejo (Villarreal CF), jeho zranění ale naštěstí není vážné.
14'
Castillejův centr se neujal. Defenziva Deportiva Alavés byla pozorná a balon odvrátila mimo rizikovou zónu.
13'
Villarrealští se zmocnili míče a vybojovali roh.
10'
Hráči Alavésu uklidňují hru kombinací na svém území.
8'
Villarreal otevírá gólový účet zápasu. Tak pozor, nikoliv! Zakončující Bacca totiž stál v ofsajdu a jeho trefa tak neplatí. Pokračuje se za bezbrankového stavu.
6'
Hosté se dostali k míči a chtěli vysunout Bakambua, ten ovšem nedokázal vyvinout dostatečnou rychlost.
4'
Hra se přesunula do středu hřiště, kde Hernández (Villarreal CF) podrazil Wakasa.
3'
V úvodních minutách se oba soupeři teprve oťukávají.
1'
Zahajovacího výkopu se ujali fotbalisté Villerrealu.
1'
Domácí odehrají zápas v modrobílé kombinaci dresů a hosté budou hrát ve žlutém kompletu.
Fotbalisté se odebrali do svých kabin, aby je Santiago Jaime mohl přivést zpátky na hrací plochu.

Deportivo Alavés: Pacheco – Vigaray, Ely, Alexis, Pedraza – Wakaso – I. Gómez, Pina, Medrán, Munir – Krkić.
Náhradníci: Sivera – Sobrino, Maripán, Ó. Romero, Burgui, García, D. Torres.

Villarreal CF: Barbosa – Antonio Rukavina, Álvaro González, V. Ruiz, J. Costa – Castillejo, Hernández, Trigueros, Fornals – Bakambu, Bacca.
Náhradníci: Cantero – Semedo, Ünal, N. Sansone, R. Soriano, M. Gaspar, Čeryšev.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco.
Třicet minut před začátkem utkání probíhá na hřišti Estadio de Mendizorroza rozcvička hráčů obou týmů.

Villarreal CF

Svou pouť LaLigou zahájil Villarreal na hřištích soupeřů, odkud si ze dvou zápasů neodvezl ani bod. Nejprve prohrál v Levante a potom na půdě rozjetého Realu Sociedad. Villarreal triumfoval až v domácím prostředí, když ve svůj prospěch otočil duel s Betisem Sevilla a díky tomu poskočil na třinácté místo.
Deportivo Alavés

Deportivo Alavés neprožívá zrovna vydařený vstup do nového soutěžního ročníku, když po třetím kole uvízl na samém dně tabulky. Klub z města Vitoria-Gasteiz nejenže zatím nezískal ještě ani bod, ale nulu má zapsanou také v kolonce vstřelených gólů. Je tedy nejvyšší čas začít s tím konečně něco dělat.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné nedělní odpoledne a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání Deportivo Alavés – Villarreal CF, které se v rámci 4. kola španělské nejvyšší soutěže odehraje od 12 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.