La Liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Eibar : Celta Vigo - 24. září 2017   18:30

0:4
(0:3)
Celta Vigo
17' Cabral  (Sisto) • 24' Sergi Gómez  (Sisto) • 39' P. Hernández  (Sisto) • 72' Wass  (Mallo)
Eibar
Dmitrović – Ángel (46. Juncà), Gálvez, P. Oliveira, Capa – Escalante, Inuj (37. Enrich), Dani García, Bébé – Kike García, Charles (63. Jordán).
Riesgo – Rivera, Enrich, Peña, Arbilla, Juncà, Jordán.
Celta Vigo
Blanco – J. Castro, Sergi Gómez, Cabral (64. Fontàs), Mallo – Wass, Sisto – P. Hernández (75. Jozabed), Aspas, Lobotka – Gómez (76. Guidetti).
S. Álvarez – Fontàs, Guidetti, Jozabed, Mor, Roncaglia, Portela.

SESTŘIH La Ligy: Eibar - Celta Vigo 0:4

Hostující celek byl od první minuty aktivnější, celkem na branku vyslal šest střel a hned čtyři z nich proměnil v gól. Real Club Celta de Vigo stylem "start-cíl" vyhrál tento duel. Naopak Eibar ani jednou neohrozil brankáře soupeře.
90+2'
90+2'
Už se nic nestane, zápas se dohrává.
90+1'
Sergi Gómez pravou nohou zkusil vypálit, jeho pokus nebyl přesný, míč končí mimo.
90+1'
Rohový kop pro hostující celek, nastavovat se budou dvě minuty.
90'
Probíhá poslední minuta druhého poločasu. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Obrana si dokázala poradit, a tak se směr hry rychle otáčí.
89'
David Juncà centroval Hugo Mallo jeho pokus odrazil mimo hrací plochu. Rohový kop pro SD Eibar.
87'
Pione Sisto se dostal do výborné střelecké pozice, ale domácího brankáře překonat nedokázal. Marko Dmitrović kryje velmi dobře jeho pokus.
86'
Domácí tým vybojoval autové vhazování na útočné polovině, ale následně o něj rychle přišel.
85'
Hostující brankář rozehrává od své branky, Real Club míří za výhrou. Domácímu celku se sice snaha odepřít nedá, ale mnoho šancí Eibar nemá.
84'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se duel dohrává.
83'
Domácí celek se dostal do postavení mimo hru, Kike García si nepohlídal postavení soupeřů.
82'
Iago Aspas rychle rozehrával na Johna Guidettiho, jehož pokus ovšem nebyl povedený. Domácí bek zablokoval střelu.
80'
Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, Real Club vede o čtyři góly, má více ze hry a takticky velmi dobře zápas dohrává.
79'
Bébé dobře vypálil. Jeho pokus zastavil obránce jen za cenu rohového kopu.
78'
Hostující celek hraje dál aktivně, kontroluje hru, pokouší se přidat další branku. Domácí mužstvo tahá za kratší konec pomyslného provazu.
76'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Maximiliano Gómez, přichází John Guidetti.
75'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pablo Hernández, přichází Jozabed.
73'
Domácí celek už vyhlíží konec zápasu, Eibaru v tomto duelu nevyšlo zatím vůbec nic, navíc inkasoval čtyři góly.
72'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Dominance hostujícího celku pokračuje dál. Hugo Mallo výborně posílal míč před branku na osu hřiště, kde byl DANIEL WASS. Jeho rána bez přípravy zapadla přesně pod břevno. Asistence: Hugo Mallo.
68'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Optickou převahu mají domácí.
66'
Hostující celek se dostal do postavení mimo hru, Maximiliano Gómez byl ovšem v ofsajdu.
65'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, oba týmy před malou chvílí vystřídali. Hostující celek chce vedení udržet, naopak domácí zápas zdramatizovat. Zatím ale Eibar nemůže vypálit z dobré pozice, hostující obrana hraje zodpovědně.
64'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Gustavo Cabral, přichází Andreu Fontàs.
63'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Charles, přichází Joan Jordán.
62'
Hugo Mallo začal zajímavou akci, v ní pokračoval Iago Aspas. Jeho přihrávku zpracoval a na branku míč dostal Daniel Wass. Domácí bek zablokoval jen za cenu rohového kopu.
61'
Eiber rozehrává volný. S centrem si poradil Pablo Hernández, který hlavičkoval do bezpečí.
59'
A právě domácí rozehrávali rohový kop. Centr od praporku byl velmi nepřesný, obrana si snadno poradila.
59'
Real Club propadl na útočné polovině, následně se domácí pokusili o brejk. Ten hosté zastavili faulem, a tak Eiber zůstane u míče.
57'
Rohový kop pro hostující celek. Rozehrávat jej bude Pione Sisto. Rozehrávka nakrátko byla překvapivá. Iago Aspas se málem dostal do zakončení, ale jeho pokus o střelu zablokoval domácí bek.
56'
Real Club Celta de Vigo kontroluje hru na své obranné polovině, Eibar se momentálně do střelecké pozice dostat nemůže.
56'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice. Hostující mužstvo drží tříbrankové vedení.
54'
Rubén Blanco dlouhou dobu čekal s rozehrávkou od své branky, málem dostal žlutou kartu.
53'
Marko Dmitrović rozehrával od své branky, začal tak domácí akci, která dlouho netrvala, neboť si domácí pomohli na útočné polovině faulem.
52'
Kike García nedosáhl na dlouhý pas od spoluhráče, rozehrávat tak bude Celta de Vigo.
51'
Stále Eibar kombinuje ale spíše na polovině hrací plochy. Domácí se nemohou probojovat do zakončení.
50'
Bébé se dopustil útočného faulu, rozehrávat bude hostující brankář Rubén Blanco.
Dnešní utkání sleduje 5345 diváků.
49'
Více ze hry mají momentálně domácí fotbalisté, jenže se nemohou propracovat do střelecké pozice. Obrana Real Clubu hraje zodpovědně.
47'
Volný kop rozehrával Bébé, jeho pokus jemně tečoval Alejandro Gálvez. Ovšem mimo branku. Gólman ani zasahovat nemusel.
46'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází José Ángel, přichází David Juncà.
46'
Hostující celek byl od první minuty až do té poslední nastavené v prvním poločase výrazně aktivnější, dokázal vstřelit tři branky, díky čemuž má jednoznačně blíže k výhře a lepší pozici pro druhý poločas.
45+3'
45+3'
Ander Capa to zkoušel samostatně, ale jeho střelecký pokus byl zablokovaný hostujícím obráncem, který dobře přečetl hru.
45+2'
Pione Sisto díky výborného zrychlení doběhl dlouhý míč, pokusil se projít mezi obránci, ti jej ale nenechali zakončit.
45+2'
Stanislav Lobotka hraje hodně aktivně, rozdává spoluhráčům míče, nabíhá si do volného prostoru. Prostě dělá to, co se od záložníka očekává.
45+1'
Hosté mají více ze hry, pokoušeli se dostat do střelecké pozice, ale Gustavo Cabral na útočné polovině o míč přišel.
45+1'
Nastavovat se budou ještě tři minuty.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
44'
Zajímavá akce hostujícího celku končí bez zakončení, míč totiž nedokázal Pione Sisto lépe zpracovat.
43'
Sledujeme klidnou fázi hry, obrany mnoho práce momentálně nemají, útočníci se totiž nemohou propracovat do zakončení. Sergi Gómez nezkrotil míč na polovině.
41'
Sergi Enrich fauloval, volný kop tak z pravé strany bude rozehrávat hostující Stanislav Lobotka.
40'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Hostující celek má tříbrankové vedení.
39'
Hosté vedou již o tři góly. Znovu senzačně centroval Pione Sisto. Jeho na první pohled přetažený míč byl ale zatraceně přesný. Mířil do míst, kde byl PABLO HERNÁNDEZ. Ten se opřel do míče a jeho rána propadla domácímu brankáři až za čáru. Eibar reklamoval postavení mimo hru, ale gól platí. Asistence: Pione Sisto.
38'
Hugo Mallo velmi dobře vypálil, jeho ránu do středu branky tak vyrazil brankář Marko Dmitrović na rohový kop. Krásná střela hostujícího hráče.
37'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Sergi Enrich.
37'
Kike García se probojoval do výborné střelecké pozice, jeho rána na vzdálenější tyč byla povedená. míč málem zapadl do branky. Nechybělo mnoho.
36'
Dani García odrazil míč do autu, vhazovat tak budou hráči Celty de Vigo.
35'
Více ze hry mají nyní domácí. Kike García zkoušel křižným pasem najít spoluhráče v lepší pozici, ale obrana si dokázala poradit.
34'
Rubén Blanco vykopává od své branky pořádně daleko, jeho spoluhráči ale na míč nedosáhli, a tak budou hrát domácí.
33'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže probojovat do výraznější pozice pro zakončení.
31'
Iago Aspas se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho rána ze střední vzdálenosti ale postrádala přesnost.
29'
Rohový kop pro domácí celek. Zdálo se, že si hostující obrana dokázala poradit, ale míč se znovu dostal ke Gonzalu Escalanteovi , který z dobré pozice trefili tyč!
28'
Žlutou kartu dostává Dani García (SD Eibar). Fotbalovou terminologií řečeno, klasický šlapák.
28'
Domácí celek se i za nepříznivého stavu pokouší hrát aktivně.
27'
Pablo Hernández má nějaké tržné zranění na hlavě, odchází mimo hrací plochu, kde bude doošetřen.
25'
Rohový kop pro domácí celek. Míč zamířil do pokutového území, kde byl ale zraněn jeden z hráčů Real Clubu. Jsou u něho lékaři.
24'
Hodně podobná situace jako při první brance zápasu. Volný kop rozehrával Pione Sisto. Jeho míč našel SERGI GÓMEZ, který do dráhy balonu nastavil nohu a poslal hosty do dvoubrankového vedení. Asistence: Pione Sisto.
23'
Ander Capa si počínal v souboji s Maximilianem Gómezem hodně aktivně až nedovoleně. Volný kop pro hostující celek.
22'
Charles má k dispozici autové vhazování, míč mířil do předbrankového prostoru, ale nejrychleji jej odkopl do bezpečí Gustavo Cabral.
21'
Real Club se dostal k míči, ale nemůže se probojovat na útočnou polovinu, domácí celek napadá velmi rychle po ztrátě míče.
20'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
19'
Bébé centroval před branku, Charles se protlačil do zakončení, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.
17'
Žlutou kartu dostává Gustavo Cabral (Real Club Celta de Vigo).
17'
Pione Sisto rozehrával volný kop. Na jeho centr si výborně vyskočil GUSTAVO CABRAL, který snadno překonal brankáře domácího celku. Celta de Vigo se dostává do jednobrankového vedení díky dobré hře svého obránce v pokutovém území Eibaru. Asistence: Pione Sisto.
16'
Nepříliš povedenou ránu vyslal na branku Real Clubu Ander Capa. Brankář Rubén Blanco neměl žádný problém a střelu z ostrého úhlu kryje.
15'
Eibar se stabilněji usadil na útočné polovině, domácí zatím ale marně hledají cestu cestičku, kterou by mohli ohrozit branku. Balon končí u Blanca, který volí dlouhý výkop na polovinu soupeře.
14'
Optickou převahu mají domácí fotbalisté, Ander Capa hledal před brankou naběhnutého spoluhráče, k němu se míč ale nedostal. Dobře zasáhla hostující obrana.
13'
Snadná práce pro hostujícího brankáře, Kike García vyslal střílený centr do předbrankového prostoru, ale gólman měl k míči nejblíže a poradil si.
12'
Rozehrávat tak budou na obranné polovině hosté. Rubén Blanco se pokoušel dlouhým výkopem urychlit hru, ale přihrát nepřesně, a tak kombinují domácí.
11'
Žlutou kartu dostává Gonzalo Escalante (SD Eibar). Domácí hráč dostává žlutou kartu za hodně zbytečný faul na útočné polovině.
10'
Pablo Hernández si v osobním souboji pomohl nedovoleně, a rozehrávat budou domácí. Gonzalo Escalante se dostal ke střele z velké dálky. Jeho pokus nebyl povedený, brankář snadno kryje.
9'
Eibar vybojoval vhazování na útočné polovině. Neměl ale prostor na útočnou akci, a tak balon vrátil na obrannou část. Bébé dostal přihrávku, ale nedokázal zpracovat. Rozehrávat budou hosté.
8'
Takaši Inuj hledal dlouhým míčem svého spoluhráče. Tím byl Bébé, který byl ovšem obsazený hostujícím obráncem. Akce domácích tak bez střely končí.
6'
Ander Capa s kolegy kombinuje na polovině hrací plochy. Real Club hraje hodně aktivně, napadá, domácí fotbalisté nemají na akce mnoho času.
6'
Alejandro Gálvez si neměl s kým dát míč, a tak se pustil do poněkud riskantní kombinace s brankářem Marko Dmitrovićem. Výraz domácího kouče při této vzrušující akci bych opravdu vidět nechtěl.
5'
Sledujeme poklidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není. Hosté vhazují na útočné polovině. Domácí obrana si ale snadno dokázala poradit.
4'
Pione Sisto se pokoušel ohrozit branku, ale byl v době přihrávky v postavení mimo hru. Jeho rána zamířila mimo, případný gól by pro ofsajd platit nemohl.
3'
Domácí mají k dispozici autové vhazování na polovině hrací plochy. O Územní převahu ale přišli, atak se míč dostal až k jejich brankáři. Marko Dmitrović rozehrává.
2'
Charlesovi odskočil míč od nohy, a tak nemohl pořádně zakončit. Díky tomu balon skončil přesně ve středu branky, kde byl pozorný Blanco, který tak znovu rozehrává.
2'
Po útočném faulu bude rozehrávat od své branky hostující brankář Rubén Blanco. Ten uvede míč do hry.
1'
Domácí celek hraje v červeném, hosté oblékli bílé dresy.
1'

SD Eibar: Dmitrović – Ángel, Gálvez, P. Oliveira, Capa – Escalante, Inuj, Dani García, Bébé – Kike García, Charles.
Náhradníci: Riesgo – Rivera, Enrich, Peña, Arbilla, Juncà, Jordán.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – J. Castro, Sergi Gómez, Cabral, Mallo – Wass, Sisto – P. Hernández, Aspas, Lobotka – Gómez.
Náhradníci: S. Álvarez – Fontàs, Guidetti, Jozabed, Mor, Roncaglia, Portela..
Poslední dva vzájemné zápasy vyhrál Eibar.
SD Eibar také odehrál pět zápasů, má bilanci 2-0-3. Skóre má 3:10, ale šest bodů. Eibar porazil Malagu 1:0 Leganes 1:0. Padl s Bilbaem 0:1, Sevillou 0:3 a Barcelonou 1:6. Velký problém má tento duel se vstřelením branky.
Real Club Celta de Vigo odehrál pět zápasů s bilancí 1-1-3. Tým vybojoval čtyři body a má skóre 6:8. Z posledních pěti zápas. Celta de Vigo vyhrála jen jeden. Porazila Alaves 1:0 a remizovala s Getafe 1:1. Vstup do sezóny nemá tento tým podle svých představ. Fotbalisté Real Clubu mají co napravovat.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky španělské Primera Division. V tomto zápase proti sobě nastoupí SD Eibar a Real Club Celta de Vigo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.