La Liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Eibar : Espanyol - 3. prosince 2017   18:30

Eibar
9' Kike García  • 38' Alejo (Enrich) • 70' Jordán
3:1
(2:0)
Espanyol
80' Enrich (vl.)
Eibar
Dmitrović – Capa, P. Oliveira, Arbilla, Juncà (52. Ángel) – Alejo, Dani García (78. Escalante), Jordán, Inuj – Kike García (88. Sarriegui), Enrich.
Areitio – Escalante, Bébé, Peña, Ángel, Lombán, Sarriegui.
Undiano – Alonso, Yuste (vš. ESP)
Estadion Municipal de Ipurúa, Eibar
Espanyol
Pau López – V. Sánchez, David López, Hermoso, Caricol – Jurado (63. Melendo), Darder, Fuego (55. Granero), Piatti – Sergio García (6. Baptistão), G. Moreno.
Diego López – Naldo, Navarro, Baptistão, Melendo, Roca, Granero.

SESTŘIH LA LIGY: Eibar - Espanyol 3:1

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:16.
Je dobojováno! Eibar na domácí půdě poráží Espanyol 3:1 a připisuje si třetí ligové vítězství v řadě! Úvodní pětačtyřicetiminutovka se lépe povedla domácímu Eibaru. Domácí fotbalisté se už v 9. minutě dostali do vedení, když Kike García doklepl do sítě odražený míč. Espanyol poté mohl vyrovnat, jenže Moreno z hranice pokutového území nepropálil vyběhnutého Dmitroviče. Ve 38. minutě si Iván Alejo naběhl na pěknou přihrávkou a krásnou střelou uklidil míč k tyči. Po přestávce tempo hry poněkud opadlo. Eibar se koncetroval hlavně na bránění, ale přeci jen se dočkal branky. V 68. minutě nařídil rozhodčí spornou penaltu, kterou proměnil Joan Jordán ! Deset minut před koncem se dočkali i hosté. Sergi Enrich si nešťastně vsítil další branku. Další drama už hráči Eibaru nedopustili a došli si pro tři body.
90+3'
90+2'
Marko Dmitrović vystartoval proti Morenovi, vrhl se hostujícímu útočníkovi pod nohy a ukradl mu míč. Na tribunách se pomalu rozjíždějí oslavy.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Ještě jedna žlutá karta na straně Eibaru. Za faul na Enricha si ji vysloužil Mario Hermoso.
89'
Dmitrovič vyrazil ven z branky na malé vápno a došel si pro prudký centr z pravé strany hrací plochy. Domácí brankář nyní předvedl jistý zákrok.
88'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Imanol Sarriegui.
87'
Gonzalo Escalante utržil šrám v hlavičkovém souboji na vlastní polovině a musí být ošetřován. Escalante však ukazuje že dnešní duel dohraje.
86'
Sergi Enrich se na malém vápně tlačil k odraženému míči, ale bránil ve hře hostujícímu brankáři. Hlavní rozhodčí okamžitě odpískal nedovolený zákrok.
85'
Takaši Inuj se v pokutovém území pokusil o rychlou kličkou, ale obránce Víctor Sánchez se nenechal oklamat a japonskému záložníkovi balón vypíchl.
84'
Léo Baptistão se probil k zakončení zpoza hranice pokutového území. Hostujícímu útočníkovi zakončení vůbec nesedlo a Dmitrovič si připsal snadný zákrok.
83'
Kike García bránil hostujícímu brankáři v rozehrávce od branky a je potrestán žlutou kartou.
82'
Espanyolu rázem narostla křídla. Léo Baptistão střílel z hranice pokutového území, jenže jeho pokus levačkou mířil jen do míst, kde byl připravený brankář Dmitrovič.
80'
Espanyol právě vstřelil branku!
Espanyol v závěru utkání přeci jen snižuje! SERGI ENRICH si nešťastně srazil do branky nadýchaný centr z pravé strany!
79'
Pablo Piatti si řekl o přihrávku na levé křídlo, našel Morena, kterého Gonzalo Escalante poslal okamžitě k zemi. Espanyol bude rozehrávat na polovině Eibaru.
78'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Dani García, přichází Gonzalo Escalante.
77'
Ander Capa se krásnou kličkou na pravém křídle zbavil soupeře a dokonce odcentroval do pokutového území. Nikdo v tmavém dresu se k jeho centru neprobil.
76'
Sergi Darder vybojoval míč na hranici pokutového území a bez váhání jej odkopl na polovinu soupeře. Eibar se však usadil na polovině hostujícího celku.
75'
Eibar zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde se do zakončení tlačil Joan Jordán, jenže zády k brance Lopéze nedokázal ohrozit.
74'
Sergi Enrich napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Domácí fotbalista se snažil vybojovat balón, ale obránce Mario Hermoso stačil rozehrát.
73'
Domácí fanoušci si užívají vysokého vedení Eibaru a ženou své oblíbence za vstřelením dalších branek. Na stadionu panuje opravdu parádní atmosféra.
72'
Sergi Enrich sprintoval za přihrávkou mezi obránce hostujícího celku, ale další akci Eibaru zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Enrich stál v ofsajdu!
70'
Eibar právě vstřelil branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil JOAN JORDÁN, který vyslal střelu do protipohybu brankáře a navýšil vedení Eibaru na 3:0!
69'
Žlutou kartu dostává David López (Espanyol Barcelona).
68'
Pokutový kop pro Eibar! David López trefil domácího útočníka do obličeje a hlavní arbitr ukázal na penaltový puntík!
67'
Hra je znovu přerušena! Ander Capa byl faulován v blízkosti postranní čáry. Rozhodčí měl souboj přímo před sebou a rozhodl se nevytáhnout žlutou kartu.
66'
Sergi Darder se na polovině domácího celku krásně otočil s míčem, jenže před dotírajícím Garcíou musel zvolit přihrávku na zadáky hostujícího celku.
65'
Rozehrávka přímého kopu se hostům vůbec nepovedla. Víctor Sánchez vyslal prudký centr, pro který si na malé vápno došel zatím bezchybný brankář Dmitrovič.
64'
Gerard Moreno byl faulován v hlavičkovém souboji na polovině Eibaru. Také Espanyol bude nyní zahrávat přímý kop. Před branku už putují všichni hlavičkáři.
63'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází José Manuel Jurado, přichází Oscar Melendo.
62'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Joan Jordán. Středopolař Eibaru zkusil štěstí střelou přímo na branku, ale míč se mu svezl po nártu a minul branku.
61'
Mario Hermoso trefil loktem do hlavy domácího Kike Garcíu a dopustil se nedovoleného zákroku. Eibar tak může pokračovat v kombinaci na polovině soupeře.
60'
Po hodině hry se Jurado na pravé straně zbavil Inuje a snažil se odcentrovat do pokutového území. Jeho pobídku však obrana Eibaru zneškodnila.
59'
Dani García táhl akci Eibaru po levé straně hrací plochy. Domácí fotbalisté po přestávce nikam nespěchají a koncentrují se spíše na bránění svého náskoku.
58'
Aarón Caricol fauloval na polovině Eibaru a může být rád, že za svůj prohřešek proti pravidlům nevidí žlutou kartu. Eibar bude znovu rozehrávat.
57'
Iván Alejo na pravé straně stačil uskočit před rychle letícím míčem. Domácí fotbalista dnes hraje velmi dobré utkání. Eibar bude vhazovat na polovině hřiště.
56'
Víctor Sánchez vyslal vysokou přihrávku podél pravé postranní čáry na rozběhnutého Morena. Hostující útočník se pustil do hlavičkového souboje, ale na Oliveiru nevyzrál.
55'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Javi Fuego, přichází Esteban Granero.
54'
Víctor Sánchez uspěl v souboji na pravém kraji hostující defenzívy a bez váhání nakopl míč na polovinu Eibaru. Moreno sice bojoval, ale proti přesile obránců neměl šanci.
53'
Sergi Enrich napadal poněkud statickou rozehrávku Espanyolu. Obránce David López se nakonec musel otočit a pomohl si malou domů.
52'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází David Juncà, přichází José Ángel.
51'
Iván Alejo napadal rozehrávku Espanyolu na polovině domácího celku. Hostům se dokonce podařilo odcentrovat, ale Paulo Oliveira balón odkopl do bezpečí.
50'
U domácího obránce už jsou lékaři Eibaru. Jeden z nich posílá směrem na střídačku jasný signál, že David Juncà bude muset střídat.
49'
Takaši Inuj si na polovině hrací plochy nepotykal se zpracováním a balón se od jeho nohy odrazil do autu. Na hřišti navíc zůstává ležet Junca.
48'
Léo Baptistão táhl akci Espanyol, ale Iván Alejo mu sebral míč a vydal se na polovinu Espanyolu. Důrazný Pablo Piatti mu zatarasil cestu a zakopl míč do autu.
47'
Eibar zahrával přímý kop na polovině hostujícího celku. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, jenže Paulo Oliveira se nedostal k hlavičce. Do odraženého míče se opřel Dani García, jehož rána končí vysoko na tribuně.
46'
Espanyol obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, ale prudká přihrávka mezi domácí stopery končí u Dmitroviče.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka se lépe povedla domácímu Eibaru. Domácí fotbalisté se už v 9. minutě dostali do vedení, když Kike García doklepl do sítě odražený míč. Espanyol poté mohl vyrovnat, jenže Moreno z hranice pokutového území nepropálil vyběhnutého Dmitroviče. Ve 38. minutě si Iván Alejo naběhl na pěknou přihrávkou a krásnou střelou uklidil míč k tyči. Do kabin se proto odchází za stavu 2:0.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
José Manuel Jurado na polovině hrací plochy fauloval Takašiho Inuje. Hlavní rozhodčí ještě nařídil přímý kop pro Eibar. Do pokutového území už míří všichni hlavičkáři.
44'
Dani García diriguje rozehrávku Eibaru na polovině hrací plochy. Fotbalisté v tmavých dresech přenášejí hru z jedné strany na druhou a čekají na skulinky v obraně Espanyolu.
43'
Sergi Enrich se na pravém křídle sice dostal před Caricola, jenže v souboji u postranní čáry si pomohl zatažením soupeře za dres, což neuniklo asistentu rozhodčího.
42'
Dmitrovič vyrazil z branky až na hranici pokutového území, kde sebral odražený míč a uklidnil hru Eibaru. Domácí hráči chtějí dohrát první půli bez inkasované branky.
41'
Aarón Caricol vymyslel vysoký oblouček na polovinu domácího celku, nicméně nikdo v modrobílém dresu jeho přihrávku nedostihl. Moreno navíc fauloval.
40'
Eibaru dvoubrankové vedení nestačí a domácí nadále pokračují v kombinaci na polovině Espanyolu. Inuj kouzlil na hranici šestnáctky, ale byl chycen v ofsajdu.
38'
Eibar přidává druhou branku! Tohle pro domácí celek vypadá opravdu dobře! IVÁN ALEJO si naběhl na krásnou přihrávku do běhu a z hranice pokutového území bez přípravy uklidnil míč na zadní tyč!
38'
David Juncà ještě dohnal míč na hrací ploše a vyslal prudkou přihrávku podél levé postranní čáry. Nikdo z domácích hráčů jeho přihrávku neudržel na hřišti.
37'
Paulo Oliveira se stačil vrátit s dotírajícím Morenem a zahrál malou domů na brankáře Dmitroviče. Domácí fotbalisté v posledních minutách dokázali otupit tlak Espanyolu.
36'
Takaši Inuj přihrál svůj pád na hranici pokutového území a zaslouženě vidí žlutou kartu.
35'
Sergi Enrich se v pokutovém území rychlou otočkou snažil uvolnit do střelecké pozice, jenže v pádu trefil jen obránce před sebou, od nějž se míč odrazil na roh.
34'
Do rozehrávky Espanyolu se nyní zapojil také brankář Pau López. Hostující gólman odkopl míč na polovinu Eibaru. Espanyol hraje hodně aktivně.
33'
Rozehrávky přímého kopu se ujal José Manuel Jurado, jehož centr se snášel přímo do branky. Marko Dmitrović se nenechal překvapit a vytěsnil balón na břevno!
32'
Na světě je další žlutá karta! Anaitz Arbilla zastavil rozběhnutého soupeře na levé straně a je zaslouženě potrestán.
31'
Espanyol zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Před domácí branku přiletěl nadýchaný centr, který brankář Marko Dmitrović raději vyboxoval.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a domácí Eibar stále drží těsné vedení. Espanyol je sice v posledních minutách aktivnější, ale z rohových kopů zatím domácí branku neohrozil.
29'
Aarón Caricol chtěl podpořit ofenzívu Espanyolu náběhem po levé straně hrací plochy, ale důrazný Jurado mu zastoupil cestu. Caricol si raději pomohl přihrávkou na obránce.
28'
Rozehrávka rohového kopu se Espanyolu vůbec nepovedla. Na vysoký centr si brousil zuby Mario Hermoso, ale důrazný Paulo Oliveira mu ve vzduchu nedal šanci.
27'
Léo Baptistão se z levého křídla prosmýkl do pokutového území, ale Paulo Oliveira jej nechal odcentrovat a na poslední chvíli zakopl balón na roh.
26'
Do pokutového území přiletěl prudký centr, který nakonec stačil zasáhnout Mario Hermoso, jenže od jeho hlavy se míč odrazil do rukavic domácího brankáře.
25'
Dani García si v hlavičkovém souboji s Fuegem pomohl loktem a poslal hostujícího záložníka k zemi. Espanyol bude zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
24'
David Juncà operoval s míčem na levém kraji hrací plochy. Domácí obránce chtěl překvapit obranu Espanyolu pěknou přihrávkou, ale nenašel nikoho v červeném.
23'
Takaši Inuj se krásnou zasekávačkou na levém křídle zbavil svého strážce a ihned odcentroval do pokutového území. Brankář Pau López si pro jeho centr došel na malé vápno.
22'
Gerard Moreno okradl domácího hráče o míč na polovině hrací plochy a ihned poslal prudkou přihrávku za obranu. Léo Baptistão sice sprintoval, ale míč nedohnal na před obráncem.
21'
Inuj napadal rozehrávku Espanyolu na jeho polovině. Dani García nakonec dostal pod tlak Caricola, ale obránce hostujícího celku míč stačil odkopnout.
20'
Jurado dostal prostor na hranici pokutového území a bez dlouhého otálení okamžitě centroval do šestnáctky. Domácí brankář Dmitrovič si pro jeho pobídku došel.
19'
Léo Baptistão se pokusil zahrát na housličky jednomu z domácích fotbalistů. Od hráče Eibaru se míč odrazil k fotbalistovi v modrém a Espanyol může pokračovat v útočení.
18'
Také lavička Espanyolu se ještě pustila do debaty s asistentem rozhodčího. Hostujícímu celku se zkrátka nelíbí verdikt o Morenově ofsajdu.
17'
Mohlo být vyrovnáno! Gerard Moreno se tentokrát probil za obranu domácího celku, jenže z hranice pokutového území nepropálil vyběhnutého Dmitroviče!
16'
Gerard Moreno nebyl spokojený s verdiktem rozhodčího a za nesportovní chování si vysloužil žlutou kartu.
15'
Gerard Moreno sprintoval do rychlého protiútoku. Hostující útočník se hnal sám na brankáře, ale asistent rozhodčího si všiml ofsajdu a akci Espanyolu zastavil.
14'
Iván Alejo táhl útok Eibaru po pravém křídle. Domácí fotbalista se pokusil odcentrovat do pokutového území, jenže Jurado jeho centr srazil.
13'
Na stadionu v úvodu utkání panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci vědí o dobré formě svých oblíbenců a tlačíl Eibar do útoku. Hráči v červeném se rovněž snaží útočit.
12'
Po delší době se do útoku vydali také fotbalisté Espanyolu. Javi Fuego vyslal přihrávku za obranu domácího celku, ale Marko Dmitrović si došel pro míč.
11'
Domácím fotbalistům narostla po vstřelení úvodní branky křídla. Eibar se tlačí do pokutového území. Inuj se uvolnil z levé strany, ale neustál souboj s Morenem.
9'
Eibar se hned v úvodu utkání dostává do vedení! Domácí fotbalisté zahrávali přímý kop zpoza hranice pokutového území. Anaitz Arbilla vyslal krásnou technickou střelu, která se od břevna odrazila na malé vápno a KIKE GARCÍA doklepl míč do prázdné branky!
8'
Kike García upadl v souboji v pokutovém rozhodčí. Hlavní rozhodčí měl celou situaci přímo před očima a rozhodl se pokutový kop neodpískat.
7'
Dani García vybojoval odražený míč ve středu hrací plochy, zpracoval si jej a pokusil se o přenesení hry na pravou stranu. Nikdo v červeném dresu jeho pobídku nedostihl.
6'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergio García, přichází Léo Baptistão.
5'
Iván Alejo sprintoval za dlouhou přihrávkou na pravé křídlo, jenže míč se mu od špičky kopačky odrazil do zámezí. Jeden z hostů zůstává ležet na trávníku a vypadá to na střídání.
4'
Ander Capa přečetl vysoký nákop k postranní čáře, vystoupil proti soupeři a hlavou prodloužil balón do zámezí. Espanyol bude vhazovat.
3'
David López si v hlavičkovém souboji s Kikem Garcíou pomohl nedovoleným zákrokem a daroval domácímu celku rozehrávku na polovině Espanyolu.
2'
Dmitrovič nakopl míč na polovinu Espanyolu, nicméně nikdo z domácích hráčů se k balónu neprodral. Espanyol tak může zahájil kombinaci.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Eibar se ihned vydal do útoku, jenže vysokou přihrávku na levou stranu hrací plochy bez problémů zastavil Jurado.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Eiber bude hrát v červeném, zatímco Espanyol přijel v modrobílých dresech.

SD Eibar: Dmitrović – Capa, P. Oliveira, Arbilla, Juncà – Alejo, Dani García, Jordán, Inuj – Kike García, Enrich.
Náhradníci: Areitio – Escalante, Bébé, Peña, Ángel, Lombán, Sarriegui.

Espanyol Barcelona: Pau López – V. Sánchez, David López, Hermoso, Caricol – Jurado, Darder, Fuego, Piatti – Sergio García, G. Moreno.
Náhradníci: Diego López – Naldo, Navarro, Baptistão, Melendo, Roca, Granero.

Rozhodčí: Undiano – Alonso, Yuste (vš. ESP).
SD Eibar

Eibar je na tom ještě o něco hůře. Domácí celek dosud vybojoval jen čtrnáct bodů a dokonce vypadl z Copa del Rey, kde nestačil na Celta Vigo. Poslední dva ligové zápasy však Eibar dokázal vyhrát a vstřelil v nich sedm branek. Domácí trenér navíc musí postrádat hned sedm hráčů. Jedním z nich je i Brazilec Charles.
Espanyol Barcelona

Espanyol zatím prožívá nepovedenou sezónu. Ve třinácti kolech vybojoval jen šestnáct bodů a patří mu až třináctá pozice. V případě vítězství se však může vyšvihnout do první desítky. Naposledy doma Espanyol porazil 1:0 Getafe. Hostujícímu trenérovi však bude scházet zraněný Baptistao. Do utkání nezasáhne ani Adrián López.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Primera Division. Společně se dnes podíváme na duel mezi Eibarem a Espanyolem Barcelona. Výkop je stanoven na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.