La Liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Eibar : Sevilla - 3. února 2018   13:00

Eibar
1' Kike García (Arbilla) • 17' Orellana (Ángel) • 32' Ramis (Ángel) • 61' Orellana  • 83' Arbilla
5:1
(3:1)
Sevilla
21' Sarabia
Eibar
Dmitrović – Peña, Arbilla, Ramis, Ángel – Orellana (88. Capa), Dani García (C), Diop (81. Jordán), Inuj – Kike García, Charles (75. Escalante).
Riesgo – Capa, Juncà, Lombán, Alejo, Jordán, Escalante.
Trujillo – Álvarez, Escuela
Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar
5 311 diváků
Sevilla
S. Rico – Carole, Pareja (C), Lenglet, Escudero – Sarabia (75. Navas), Mesa (53. Banega), N'Zonzi – Sandro Ramírez (66. Muriel), Ben Yedder, Nolito.
Soria – Pizarro, Geis, Banega, Navas, Correa, Muriel.

SESTŘIH LA LIGY: Eibar - Sevilla 5:1

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:20.
Je dobojováno. Domácí hráči si proti Seville připisují tři body do tabulky, když o své výhře rozhodli prakticky už v prvním poločase. Nakonec zvítězili 5:1 a jsou tak stále blízko fotbalové Evropě. Hosté odjedou ze hřiště Eibaru s prázdnou.
90+4'
90+3'
Náznak další šance hostů zastavil ofsajd a je máváno. Znovu tak budou u míče hráči Eibaru, kteří tak už mohou v poklidu jen dohrát toto utkání.
90+2'
Na malou domů musel poslat míč hostující Nolito a následuje tak odkop od Ricovy branky.
90+1'
Hosté zakombinovali na polovině domácího celku, ale k žádné střele před Dmitrovićem se nedostali. U míče tak budou znovu domácí hráči, kteří se rozhodně už nikam nepoženou.
90'
Toto utkání sleduje 5 311 diváků.
90'
Hlavní rozhodčí nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase nastaví ještě tři minuty navíc.
89'
Další rohový kop zahrál Arbilla, ale tentokráte poslal míč jen do připravené zdi z hostujících hráčů. Hráči Sevilly pak míří na opačnou stranu.
88'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Ander Capa.
87'
Na druhé straně pak dalekonosná střela Nolita skončila také vysoko nad domácí brankou. Následuje tak odkop od ní.
86'
Orellana si naběhl na další přihrávku svého spoluhráče, jeho střela ale skončila jen vedle branky Sevilly.
84'
Nyní už je asi rozhodnuto. Šest minut před koncem utkání si domácí rozhodně nenechají vzít náskok o čtyři góly. Nyní jdou znovu útočit.
83'
Eibar právě vstřelil branku!
A míč si na značku volného přímého kopu postavil ANAITZ ARBILLA a krásnou střelou pak poslal míč i za pomoci teče rukavic Rica do pravého horního rohu jeho branky – 5:1.
82'
Hosté zahráli rukou před velkým vápnem a domácí mají zajímavý volný přímý kop na hranici pokutového území.
81'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Papakouli Diop, přichází Joan Jordán.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky utkání. Hosté stále prohrávají o tři góly a bude pro ně hodně těžké dostat se zpět do zápasu.
79'
Éver Banega zahrál volný přímý kop nakrátko, poté si míč převzal Nolito, jeho střela kus od velkého vápna zamířila pouze vysoko nad domácí branku.
78'
Inuj byl postrčen Carolem a u míče tak zůstanou domácí hráči. Míč kus od své branky posílá domácí brankář Marko Dmitrović.
76'
Orellano sebral míč přímo z kopačky Escuderovi a sám poté zakládal další akci domácího celku. Jenže také on o balón přišel a na opačnou stranu míří znovu hosté.
75'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Charles, přichází Gonzalo Escalante.
75'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Jesús Navas.
74'
Nyní už to bylo z pohledu Sevilly o něco lepší. Z pravé strany vyslal prudkou střelu, sice z úhlu, jeden z hostů a Dmitrović tak musel zasahovat.
73'
Další přihrávka hostů ze Sevilly byla zmařena. Domácí jsou u všeho dříve a zatím tak stále drží své tříbrankové vedení.
72'
Ne, hostům nejde nic. Ani nyní nepronikli na polovinu Eibaru a ten tak z toho těží dalším výpadem před branku Sergia Rica.
70'
Takaši Inuj poslal centr před velké vápno Charlesovi, ten ale míč dobře nezpracoval a skončil znovu na kopačkách hráčů hostující Sevilly.
69'
Na konci devětašedesáté minuty uháněl směrem k brance domácích Wissam Ben Yedder, ale proti němu se vydal obránce Iván Ramis a hrozbu nebezpečí zastavil.
68'
Hra se nyní rozkouskovala dalším zákrokem hostů. Tentokráte ale celou situaci vyřešila domluva hlavního rozhodčího.
67'
Hostující Éver Banega tvrdě zajel do soupeře a také on dostává žlutou kartu.
66'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Luis Muriel.
65'
N´Zonzi uvnitř velkého vápna vyslal tvrdou střelu, kterou do svých rukavic chytil brankář Dmitrović.
63'
Hosté hned na to unikli před branku domácích a jejich další střelu musel likvidovat brankář Dmitrović, jenž tak podržel svůj tým a jeho tříbrankový náskok.
61'
Hosté chybovali v rozehrávce na vlastní polovině a domácí je potrestali. FABIÁN ORELLANA sebral balón a poté zblízka svou přesně umístěnou střelou nedal hostujícímu brankáři vůbec žádnou šanci – 4:1.
61'
Po něm se ale do žádné šance domácí fotbalisté nedostali, nicméně stále drží míč na polovině Sevilly a znovu obléhají branku Sergia Rica.
60'
Po faulu hostů mají k dispozici volný přímý kop hráči Eibaru.
58'
Nikdo z hostů však nedokázal zahrozit před Dmitrovićem, a tak se zase domácí hráči vydávají směrem k hostující brance.
57'
Střelu domácích z pravé pokryl dalším zákrokem brankář Sergio Rico a okamžitě poslal míč až na polovinu Eibaru.
56'
Hluchá pasáž hry, kdy se ani jedno mužstvo nedostalo na polovinu svého soupeře. Nyní už ale mají ve své moci balón hráči Eibaru a spěchají před branku Sevilly.
55'
Sergio Escudero vyslal vzdušnou střelu na domácí branku a míč prosvištěl jen těsně nad břevnem branky Eibaru.
54'
Pokus hostů dostat se do blízkosti domácího brankáře opět překazil obranný zákrok Ramise a ten poslal míč daleko od vlastní branky.
53'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Roque Mesa, přichází Éver Banega.
52'
Hned na to si ale na druhé straně domácí zopakovali rohový kop, znovu ale branku Sevilly neohrozili. Sami hosté pak míří znovu na druhou stranu.
51'
Z této standardní situace nic nebylo a hosté tak mohou projít zase na druhou stranu.
50'
Z levé strany pronikl do velkého vápna Charles, ale toho čistě zastavila obrana Sevilly, která také předvedla svůj um. Následuje ale rohový kop pro domácí.
49'
A znovu si dobře počínali obránci Eibaru, kteří překazili další akci Sevilly. Hosté tak zatím nenašli recept na velmi dobře hrajícího soupeře, který je navíc znovu u míče.
48'
Centr hostů do pokutového území odhlavičkovala pryč obrana Eibaru a opět tak zastavila další hostující akci.
47'
Roque Mesa podkopl nabíhajícího soupeře a hlavní sudí mu ukazuje žlutou kartu.
46'
Do útoku se hned vrhli hosté, kteří operovali před domácí brankou. Opět z toho ale nic nebylo.
46'
Střely na branku: 5 – 2
První poločas tohoto zápasu je za námi. V něm padly čtyři branky. Už v první minutě otevřel účet zápasu Kike García. V sedmnácté minutě pak navýšil domácí vedení Fabián Orellana. Hosté o čtyři minuty později snížili na rozdíl jediné branky, když se z pokutového kopu trefil Pablo Sarabia. Poslední slovo této části hry ale měl Iván Ramis, jenž domácím vrátil dvoubrankový náskok. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 13:05.
45'
45'
Hosté se dostali do slibné šance, tu ale zastavil ofsajd, což postrannímu sudímu neuniklo. Ten zdvihl svůj praporek a odkop od branky provede zase domácí brankář.
44'
Anaitz Arbilla se této standardky chopil, svou střelu ale poslal příliš vysoko nad branku hostů, která tak ohrožena nebyla. Odkop od ní provede Sergio Rico.
43'
Další faul hostů těsně před velkým vápnem a domácí hráči mají slibnou standardní situaci v podobě volného přímého kopu.
42'
Ale zase velmi rychle přišli o balón, který naopak získali domácí, jenž vyslali další střelu na Rica, který ale nemusel zasahovat. Míč letěl jen vedle jeho branky.
41'
Nic z toho ale nebylo a do rychlé akce už míří zase hosté, kteří by rádi do konce prvního poločasu alespoň snížili na rozdíl jediné branky.
41'
Hosté zakopli míč do zámezí kousek před vlastní brankou a je tu autové vhazování pro domácí tým. Ten tak může opět ohrozit branku Sevilly.
40'
Hostující Pareja dostává žlutou kartu za protesty proti faulu soupeře, který byl spíše z kategorie těch nezaviněných.
39'
Hosté na druhé straně zahrozili svou střelou z dálky, kterou ovšem brankář Eibaru v pohodě chytá.
37'
Z levé strany poslal centr k hranici velkého vápna Kike, ale jeho spoluhráč míč dobře nezpracoval a hned tak skončila další slibná šance Eibaru.
36'
Domácí pokračují ve svém útočném tažení a nyní se dostali do zakončení před brankou hostů, ale střela zamířila pouze vysoko nad.
34'
Až nyní, kdy hlavičku Wissama Ben Yeddera chytil do svých rukavic domácí brankář, který tak podržel svůj tým!
33'
Hosté jsou jako opaření, hned po dalším inkasovaném gólu pronikli na polovinu Eibaru, ale nic tam nevymysleli.
32'
A je z toho další gól v síti Sevilly. Rohový kop zahrál José Ángel a posadil tak přesný vzdušný centr na hlavu IVÁNA RAMISE, který byl nekompromisní a míč poslal za záda Sergia Rica – 3:1. Domácí si tak berou znovu dvoubrankový náskok. Asistence: José Ángel.
31'
Další rohový kop vybojovali domácí hráči po tom, co zase ohrozili branku Sevilly.
30'
Další akci hostů zastavila obrana domácích. Nyní mohou jít do další akce hráči Eibaru, kteří mnohdy Seville před její brankou zatápí.
29'
Ale také hostům se útok nepovedl. Svou akci příliš překombinovali a rázem tak přišli o míč. Ten rozehraje od své branky znovu gólman Eibaru.
28'
Nepřesná střela domácích znamenala zisk míče po Sevillu. Hosté tak přecházejí na útočnou polovinu svého soupeře. Pokusí se tak znovu ohrozit branku Eibaru.
27'
Ten hosté nezahráli dobře, míč se hned dostal k obraně Eibaru a ta ho posílá daleko od své branky.
26'
Steven N´Zonzi střílel z hranice velkého vápna, ale jeho rána byla zablokována domácí obranou a míč skončil za zadní čárou. Následuje tak rohový kop pro Sevillu.
25'
Nic z toho ale nebylo. Hostující brankář tak v klidu odkopl míč do bezpečí a posílá svůj celek zase útočit.
24'
Hosté ožili a znovu se hnali do blízkosti domácí branky, ale jejich střely přesné nebyly. Nyní jsou u míče zase domácí a pokusí se znovu ohrozit Rica.
23'
Další velká šance domácích. Těsně před hostující brankou operoval Kike García a svou hlavičkou málem ohrozil znovu brankáře Sevilly.
21'
Sevilla právě vstřelila branku!
Míč si na značku pokutového kopu postavil PABLO SARABIA, a i když domácí brankář vystihl směr jeho střely, je překonán. Hostující záložník umístil míč pod jeho levou rukou a ten skončil za jeho zády – 2:1.
20'
Po ruce v pokutovém území ze strany domácích nařizuje hlavní sudí penaltu pro Sevillu!
19'
No hosté tedy mají co dělat. Ani ne po dvaceti minutách hry prohrávají už o dva góly.
17'
A je z toho další gól v síti hostů. Pěknou přihrávku z levé strany do pokutového území dostal nabíhající FABIÁN ORELLANA, který svou pravačku nedal brankáři hostů vůbec žádnou šanci – 2:0. Asistence: José Ángel.
16'
Hosté opět nic nevymysleli a do rychlé akce se tak řítí domácí hráči, kteří zakládají další akci.
15'
Hosté se nemohli dlouho dostat na polovinu Eibaru. Až nyní se jim to povedlo, ovšem dlouhý nákop N´Zonziho na nabíhajícího spoluhráče nevyšel.
13'
Iván Ramis vyslal dloubáček z hranice velkého vápna, obrana hostů ale jeho pokus zastavila a rázem pak otočila hru na opačnou stranu.
11'
Steven N'Zonzi střílel z levé strany velkého vápna, ale jeho rána nakonec skončila vysoko nad a míč tak odehraje domácí brankář Marko Dmitrović daleko od své branky.
9'
Hned na to založila akci Sevilla, ale Pareja v souboji o míč se soupeřem neuspěl a poté si míč převzali znovu domácí hráči, kteří jsou dnes hodně aktivní.
8'
Velká šance domácích. Před branku hlavičkoval Charles a orazítkoval břevno. Poté se míč odrazil k Kiku Garcíovi, jenž ale poloodkrytou branku netrefil.
6'
Od úvodní branky tempo hry upadlo. Ani jeden tým si nevypracoval žádnou šanci a hrálo se převážně uprostřed hřiště. Nyní už ale mají míč zase hráči Eibaru a směřují před branku Sergia Rica.
5'
Hosté pomalu začínají ožívat a také se dostávají před branku domácích. Zatím ale žádná kloudná střela, která by mohla vést k vyrovnání, se nekonala.
4'
Kikovu střelu odkopl do bezpečí obránce Carole a zabránil tak další slibné akci na straně domácího Eibaru.
3'
Hosté byli znovu v ohrožení, Kika se na brankáře Sevilly řítil znovu, ale tentokráte si brankář hostů poradil a okamžitě chytá míč do náruče.
2'
Hned na to se snažili o útok hosté, ale před domácí brankou nic nevymysleli. Následně přišli o balón a na opačnou stranu míří opět Eibar.
1'
Tak to bylo hodně rychlé a domácí fotbalisté se hned v první minutě utkání ujímají vedení. Hned první útok proměnil přesnou střelou z levé strany KIKE GARCÍA, jenž míč umístil přesnou střelou ke vzdálenější tyči 1:0. Asistence: Anaitz Arbilla.
1'

SD Eibar: Dmitrović – Peña, Arbilla, Ramis, Ángel – Orellana, Dani García (C), Diop, Inuj – Kike García, Charles.
Náhradníci: Riesgo – Capa, Juncà, Lombán, Alejo, Jordán, Escalante.

Sevilla FC: S. Rico – Carole, Pareja (C), Lenglet, Escudero – Sarabia, Mesa, N'Zonzi – Sandro Ramírez, Ben Yedder, Nolito.
Náhradníci: Soria – Pizarro, Geis, Banega, Navas, Correa, Muriel.

Rozhodčí: Trujillo – Álvarez, Escuela.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

V posledním vzájemném měření sil, které se odehrálo v září loňského roku zvítězila tehdy domácí Sevilla nad Eibarem 3:0. Oplatí domácí svému soupeři porážku?
Sevilla FC

Hosté ze Sevilly jsou totiž na šestém místě s třiatřiceti body a zatím tak drží pozici pro Evropu, kterou by si rádi nejen udrželi, ale také by se chtěli dostat výše a zkusit ještě zabojovat o Ligu mistrů. Zápas tak nabídne zajímavou podívanou dvou prakticky vyrovnaných celků. V posledním utkání Sevilla ztratila dva body po remíze 1:1 s Getafe a proto by dnes ráda brala všechny tři body.
SD Eibar

Fotbalisté domácího Eibaru jsou na osmém místě v tabulce se ziskem devětadvaceti bodů a stále tak mají šanci bojovat o fotbalovou Evropu. Na šesté místo, které zaručuje postup do kvalifikace Evropské ligy ztrácejí čtyři body a ve hře mohou být ještě i o vyšší umístění. Takže by mohli hrát ještě i o Ligu mistrů. Toho jsou si domácí vědomi a dnes na domácím hřišti by rádi bodovali, nejlépe však plně. Nebudou to mít ale vůbec jednoduché. V posledním odehraném duelu ztratil Eibar dva body při remíze 1:1 s Bilbaem.
Hezké brzké odpoledne přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu dvaadvacáté kolo španělské Primera Division a my v jeho rámci budeme sledovat duel mezi týmy SD Eibar a Sevilla FC. Pojďme si oba týmy přiblížit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.