La Liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Eibar : Villarreal - 28. února 2018   21:30

Eibar
16' Kike García (León)
1:0
(1:0)
Eibar
Dmitrović – Capa (62. Peña), Ramis, Arbilla, Juncà – León (87. Inuj), Dani García (C), Escalante, Orellana – Kike García, Charles (67. Jordán).
Y. Rodríguez – Diop, Inuj, Peña, P. Oliveira, Lombán, Jordán.
Mario Melero – Manuel Torre, José Martínez
Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar
4 056 diváků
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C), Álvaro González, V. Ruiz, Antonio Rukavina – Raba, Fuego (63. Trigueros), Hernández, Čeryšev (73. Fornals) – R. Martínez, Ünal (55. Bacca).
Barbosa – Marín, Fornals, Bacca, Castillejo, Trigueros, Bonera.

SESTŘIH LA LIGY: Eibar - Villarreal 1:0

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 4 056 diváků.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 10:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 7:4. Fauly: 18:8.
Utkání je u konce a domácí mohou slavit. Byť sice ve druhém poločasu nepředváděli kdovíjak dobry fotbal a Villarrealu přenechali iniciativu, zvládli těsný náskok udržet. Za hosty totiž nedokázal vyrovnat jak Bacca, tak hlavně Roger Martínez, který na Dmitrovićovi dvakrát pohořel. Eibar si tak připisuje tři body a momentálně se posouvá na sedmé místo se ziskem 38 bodů. Villarreal je stále pátý se 41 body.
90+4'
90+4'
Hosté rozehráli z levé strany přímý kop, náběh hráčů do pokutového území však skončil ofsajdem.
90+3'
Další roh pro domácí, rozehra však byla zastavena pro faul Kikeho Garcíi.
90+2'
Orellana se pravou stranou k pokutovému území neprobil, čistým způsobem jej o míč obral Rukavina.
90+1'
Fabian Orellana rozehrávku od rohového praporku tak dlouho zdržoval, až za to od rozhodčího dostal žlutou kartu.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
90'
Rohový kop pro Eibar.
89'
A další ofsajd. Nyní to může domácí hodně mrzet, neboť se jednalo o rychlý brejk, který mohl případně celý zápas rozhodnout.
88'
Akci Eibaru zastavil pomezní rozhodčí svým praporkem, hosté pospíchají kupředu.
87'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Takaši Inuj.
86'
Bacca ve vzdušném souboji srazil Escalanteho, tomu se zatím vůbec nechce zvedat z trávníku.
85'
Eibar chystá poslední změnu, na trávník vyběhne Inuj.
85'
Střela k vidění nebyla, hosté se rozhodli pro postupný útok bez přímého zakončení, či centru.
84'
Villarreal bude pokračovat přímým kopem.
83'
Hosté opět u míče, nyní je to prakticky pouze o nich.
82'
Vynikající Dmitrović! Nyní musel čelit rychlému výpadu Rogera Martíneze, ten se jej snažil obstřelit, jenže gólman Eibaru tento pokus zneškodnil vyběhnutím a zákrokem pravou nohou!
81'
Žlutou kartu dostal domácí gólman Marko Dmitrović. Rozhodčí už ztratil trpělivost s jeho pomalou rozehrávkou.
80'
Villarreal začíná tlačit, domácí poslední minuty strávili převážně v obraně.
79'
Bacca si naskakoval na další centr, nyní z toho byl pouze neškodný oblouček, který skončil u gólmana Eibaru.
77'
Neuspěl ani Bacca. Ten se zbavil obránce, pak se však dostal trochu z úhlu a zakončení postrádalo razanci. Dmitrović si připsal celkem snadný zákrok.
75'
Martínez v další akci a šanci. Po centru od pravého koutu vápna si zpracoval a následně vyslal nepříjemnou a hlavně prudkou střelu. Dmitrović jeho pokus vyrazil.
75'
Martínez si na levém křídle hledal prostor pro přihrávku, případně pro střelu, Dmitrovićovu branku však neohrozil ani jednou variantou. Obrana Eibaru se včas vrátila.
73'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Pablo Fornals.
73'
Žlutí se i na druhé straně, za zastavení rodícího se kontru byl potrestán David Juncà.
72'
Žlutou kartu za judistický zákrok u pomezní čáry dostal hostující Mario Gaspar.
71'
Na lavičce Villarrealu se chystá poslední střídání, zatím se čeká na přerušení hry
70'
Peña prudce centroval z pravé strany, nízká přihrávka však pouze prosvištěla vápnem, Kike Garcíovi scházel pouze půlkrok z případnému zakončení. O pár vteřin se před brankou zjevil i Escalante, tomu ovšem míč ukopl jeden z obránců ve žlutém.
69'
A nebyl to zcela marný centr. Kike García si zvládl naskočit na pas, zakončení už ale postrádalo více přesnosti.
68'
Hosté odvrátili dlouhý pas Eibaru na rohový kop, u míče je Pedro León.
67'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Charles, přichází Joan Jordán.
66'
Dmitrović si chystá míč na rozehrávku, nikam ale nepospíchá.
64'
Živo bylo i na druhé straně, po centru z levé strany a přiklepnutí na penaltu se k míči probíjel Bacca, těsně před případnou střelu byl ale tělem odstaven od míče.
63'
Zleva se do pokutového území Villarrealu probíjel Orellana a snažil se o ráznou střelu. Trefil ovšem pouze dobře postaveného obránce.
63'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Javi Fuego, přichází Manu Trigueros.
62'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Ander Capa, přichází Rubén Peña.
61'
Ne... Centr na první tyč odvrátila pozorná obrana Eibaru a hra se otáčí na druhou stranu.
61'
Možná se to zlomí po rohovém kopu, k míči se staví Dani Raba.
60'
Villarreal se i nadále trápí v útočné fázi, přechody dopředu jsou hodně krkolomné.
58'
Velký potlesk si nyní vysloužil domácí Ramis, když se pěknými kličkami dokázal vymanit od vlastního vápna a rozehrát.
57'
Z ostrého úhlu pálil Pedro León, křížný pokus prolétl kolem Asenja, brankou to ale neskončilo.
57'
Po narážečce na pravé straně centroval domácí Capa, Asenjo si ale na své brankové čáře dával dobrý pozor.
55'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Carlos Bacca.
53'
Krátký centr se u první tyče podařilo Villarrealu odvrátit, ovšem pouze kousek za pokutové území. Domácí mají šanci na reparát.
53'
Na druhé straně si zprava seběhl na střed Pedro León, jeho střela levou nohou ale byla sražena mimo branku. Roh pro Eibar.
52'
Ünal zkusil rozehrát přímý kop ve stylu Cristiana Ronalda, Dmitrović jeho střelu ale celkem bez problémů lapil do rukavic.
51'
Za tvrdý faul před vápnem dostal žlutou kartu domácí Anaitz Arbilla.
50'
Trocha nepřesností na obou stranách, jak Eibar, tak ani Villarreal se nemohou dostat do kloudné akce.
48'
Výsledkem první akce byla střela Pedra Leóna, tomu to ale moc nesedlo a míč se vznesl vysoko nad Asenjovo břevno.
47'
Eibar vstoupil i do začátku druhé půle hezky aktivně a tlačí se před vápno hostů.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:32.
Máme za sebou první poločas a spokojenější mohou být domácí hráči, kteří míří do šaten s vedením 1:0. Po celou dobu se hrál aktivní fotbal, oba týmy se snažily se dostat do zakončení, to ovšem docela pokulhávalo. Důkazem může být Ünalova akce, kdy udělal kličku i vyběhnutému Dmitrovićovi, poté ale poslal střelu vysoko nad břevno. Zatím jediný gól utkání padl v 16. minutě, kdy si na centr z pravé strany naběhl Kike García a zblízka trefil odkrytou část Asenjovy branky. Domácí jsou sice blíže výhře, výsledek se však i nadále otevřený, hosté jen musí přidat v útočné fázi.
45'
45'
Další alce Villarrealu, nyní z levé strany. Ani tento pokus však nebyl úspěšný. Míč už má Dmitrović a čeká, až se mu vpředu nabídnou spoluhráči.
43'
Po rohu hostů, rozehraném nakrátko, následoval Rabův centr na bránu a Dmitrović měl trochu problémy se zpracováním. Nakonec to na brankové čáře zvládl a udržel vedení Eibaru.
41'
Po centru z pravé strany si na centr naskočil Kike García, míč ale skončil nad břevnem. Poté domácí sice reklamovali teč a tím pádem i roh, sudí ovšem jasně ukázal na odkop od Asenjovy branky.
39'
Velice rychle se hra přesunula před Asenja a ten musel řešit nepříjemný centr z levé strany.
39'
Přihrávku mezi dva obránce dostal hostující Ünal, už to vypadalo na nebezpečné zakončení, jenže v poslední chvíli se mu míč zamotal a on o něj na hranici vápna přišel...
37'
Mario Gaspar odvrátil domácí přechod do útoku a dal svým spoluhráčům možnost se seskupit v obraně. Eibar vhazuje.
36'
Stále sledujeme velice živý fotbal, oba týmy se snaží o rychlé přechody do útoku, finální fáze jsou ale na obou stranách slabší.
34'
Trocha zmatků u vápna Villarrealu, hráči ve žlutém s vypětím všech sil dostali hru do pro ně bezpečnějších míst.
33'
K tvrdé ráně z přímého kopu se odhodlal Ünal, jenže trefil pouze první řady diváků za Dmitrovićovou brankou.
32'
Píská se proti domácím, kousek od vápna se nedovoleného zákroku dopustil Escalante.
31'
Hosté se už dostávali do rychlého protiútoku, ten zvládl zastavit Capa a Villarreal bude pokračovat pouze autovým vhazováním.
29'
Ten už si obrana Villarrealu pohlídala a bleskově dostala hru pryč z vlastní šestnáctky.
28'
Následný přímý kop si vzal na starost Pedro León a i když to bylo trochu z úhlu, zkusil střelu na vzdálenější tyč. Asenjo se natáhl a ránu vytlačil na roh.
27'
Rychlý kontr byl zastaven faulem na levé straně a za zákrok na Kikeho Garcíu dostal Álvaro González žlutou kartu.
27'
Hostující Dani Raba se na hranici pokutového území opřel do míče, trefil však pouze bránícího hráče. Eibar už pospíchá dopředu.
25'
Po jeho rozehrání se prakticky vzápětí pískal Ramisův ofsajd.
24'
Domácí reklamovali hru rukou v pokutovém území, tak se ale nekonala. Hra pokračovala, Kike García se probil až k brance, v poslední možný moment mu však hosté srazili střelu na roh.
23'
Už se zase hrálo na druhé straně, na pas z vlastní poloviny si nabíhal Kike García, akci Eibaru ovšem zastavil praporek pomezního – ofsajd.
22'
Zlomit to chtěl Čeryšev, jeho pokus zpoza vápna ovšem Dmitrovićovu bránu neohrozil.
21'
Hosté ví, že musí směrem kupředu přidat, současný výkon by na nadšeně hrající Eibar rozhodně nestačil.
19'
Centr na zadní tyč hosté zvládli odvrátit, jenže Eibar je i nadále v mírném náporu.
18'
Eibar je úvodní brankou povzbuzen a opět se hrne do útoku. Nyní je z toho roh.
16'
Eibar právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení. Na dlouhý pas si na pravé straně naběhl Pedro León, přihrávka prošla skrz vápno a na zadní tyči zakončil KIKE GARCÍA střelou, která lehce lízla tyč – 1:0.
15'
Eibar bleskově přesunul hru po autovém vhazování, Pedro León se ovšem nedokázal probít k vápnu. Domácí pokračují dalším autem.
13'
A další sražený míč, nyní s centrem neuspěl Juncà.
12'
Domácí Kike García přijal dlouhou přihrávku a snažil se o obstřelení clonícího obránce. Ten se však skvěle postavil a ránu tělem zastavil.
10'
Villarreal operuje s míčem poblíž středové čáry, směrem více k bráně to však zatím moc nejde.
9'
Další výpad Eibaru z pravé strany, Sergio Asenjo se zatím rozhodně nenudí, má co hlídat.
8'
Výsledkem byla nízká přihrávka na malé vápno, tam se ale nejlépe zorientoval gólman Asenjo a vrhl se po míči.
7'
Eibar už podniká protiútok, volí k tomu pravou stranu.
6'
Dmitrović teď neodhadl vyběhnutí z brány, Ünal mu udělal kličku na levou stranu, poté ale zakončil vysoko nad břevno. Gólman Eibaru to vzal s úsměvem, určitě se mu ale hodné ulevilo.
5'
Eibar je v úvodu utkání hodně aktivní, snaží se o rychlé přechody do útoku. Ty zatím Villarreal zvládá sbírat.
4'
Charles byl v ofsajdovém postavení, nemohl tedy reagovat na hlavičkové pobídnutí. Asenjo už rozehrává od vlastní branky.
3'
Na centr z pravé strany si naběhl Martínez a šel neohroženě do hlavičky. Jeho pokus zamířil vedle pravou tyč Dmitrovićovy branky.
2'
Faul domácího Daniho Garcíi, ten se sice diví, ale proti verdiktu nic nezmůže.
1'

SD Eibar: Dmitrović – Capa, Ramis, Arbilla, Juncà – León, Dani García (C), Escalante, Orellana – Kike García, Charles.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Diop, Inuj, Peña, P. Oliveira, Lombán, Jordán.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Álvaro González, V. Ruiz, Antonio Rukavina – Raba, Fuego, Hernández, Čeryšev – R. Martínez, Ünal.
Náhradníci: Barbosa – Marín, Fornals, Bacca, Castillejo, Trigueros, Bonera.

Rozhodčí: Mario Melero – Manuel Torre, José Martínez.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio Municipal de Ipurúa začne ve 21:30, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Mario Melero, kterému budou na pomezí pomáhat Manuel Torre a José Martínez.
Villarreal CF

Hosté jsou na tom lépe, na pátém místě mají 41 bodů. Lépe je na to i forma, neboť do dnešního duelu půjde Villarreal s výhrou v zádech, na domácím trávníku vyhrál poslední kolo, když zdolal Getafe 1:0. O jedinou branku se hned ve třetí minutě postaral Ünal.

SD Eibar

Domácí tým je v současné době na devátém místě tabulky se ziskem 35 bodů. Forma však trochu odešla, poslední dva duely mužstvo prohrálo a nedalo v nich ani gól. Eibar nejprve doma podlehl Barceloně 0:2 a poté prohrál i na Celte de Vigo stejným výsledkem. Dnes se pokusí o reparát, jednoduché to ale nebude.

Athletic Club – Eibar 1:1
Eibar – Sevilla 5:1
Leganés – Eibar 0:1
Eibar – Barcelona 0:2
Celta de Vigo 2:0
Dobrý večer u španělské Primera Division. Společně se podíváme na utkání 26. kola mezi týmy SD Eibar a Villarreal CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.