La Liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  La Coruňa : Espanyol - 23. února 2018   21:00

La Coruňa
La Coruňa
0:0
(0:0)
La Coruňa
R. Martínez – Juanfran, Schär, Bóveda, Luisinho – Guilherme, Mosquera (83. Muntari) – Pérez Martínez, Cartabia (67. Çolak), Adrián López – Andone (89. Valle).
Tytoń – C. Borges, Çolak, F. Navarro, Valle, Sidnei, Muntari.
Fernández – Matías, Baena
Estadio Municipal de Riazor, La Coruňa
Espanyol
Diego López – V. Sánchez, Ó. Duarte, David López, Caricol – Piatti (74. Jurado), Darder, Ca. Sánchez, Granero (81. Navarro) – Baptistão (69. Sergio García), G. Moreno.
Pau López – Hermoso, Sergio García, Jurado, Naldo, Navarro, Vilà.

SESTŘIH LA LIGY: La Coruňa - Espanyol Barcelona 0:0

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 13:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:10.
Je konec! La Coruňa doma uhrála s Espanyolem bezbrankovou remízu! Léo Baptistão měl největší šanci Espanyolu, jenže ve skluzu poslal míč vysoko nad břevno. Na druhé straně hrozil Federico Cartabia, jehož pokus zastavila až branková konstrukce. Ve 34. minutě utekl hostující obraně Andone, ale jeho pokus proskákal mimo tři tyče. Po přestávce vybojoval domácí celek pokutový kop, jenže Lucas Pérez Martínez nechal vyniknout soupeřova brankáře. La Coruňa měla ještě jednu velkou možnost, jenže Andoneho hlavička skončila na břevně.
90+3'
90+2'
Lucas Pérez Martínez se v pokutovém území natahoval po odraženém míči, jenže střela mu vůbec nesedla a jeho pokus zasáhl prvního obránce.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Óscar Duarte uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a nepouští domácí celek na dostřel soupeřovy branky. Espanyol se může uklidnit.
89'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Florin Andone, přichází Borja Valle.
88'
Florin Andone se tentokrát prosmýkl do pokutového území, jenže z ostrého úhlu vůbec netrefil branku. Lopéz bude rozehrávat.
87'
Lucas Pérez Martínez diriguje kombinaci domácího celku na polovině Espanyolu. Hosté se v závěru utkání koncentrují převážně na defenzívu.
86'
Rubén Martínez vystartoval až na hranici pokutového území a došel si pro odražený míč. Domácí brankář pohotově nakopl míč na polovinu soupeře.
85'
Gerard Moreno se dral za stříleným centrem do pokutového území, jenže rána mu vůbec nesedla a míč prosvištěl kolem vzdálenější tyče.
84'
Óscar Duarte na hranici pokutového území připravil o míč rozběhnutého Andoneho. Domácí útočník se snažil odcentrovat, ale Duarte jej obral o míč.
83'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Pedro Mosquera, přichází Sulley Muntari.
82'
Lucas Pérez Martínez zkoušel překvapit brankáře centrem z pravé strany. Diego López jeho pobídku bleskově přečetl a schoval balón do rukavic.
81'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Esteban Granero, přichází Marc Navarro.
80'
Pedro Mosquera střílel zpoza hranice pokutového území, jenže jeho střelu levačkou Diego López s přehledem zneškodnil. Espanyol může uklidnit hru.
79'
Domácí fanoušci v posledních minutách stupňují své fandění. Na stadionu panuje elektrizující atmosféra. La Coruňa se nadále tlačí do útoku.
78'
Florin Andone spálil obrovskou šanci! Domácí útočník se v pokutovém území dostal k nádhernému centru, jenže jeho hlavičku zastavilo břevno!
77'
Emre Çolak se z levé strany prosmýkl do šestnáctky. Po lehkém kontaktu se dožadoval odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře.
76'
Guilherme zůstává sedět na trávníku. Domácího fotbalistu podle všeho dohnaly křeče. Na laviččce domácího celku už se chystá střídání.
75'
Lucas Pérez Martínez vyslal krásnou přihrávku do pokutového území. Eneko Bóveda pohotově vracel míč na malé vápno, kde nebyl nikdo v modrém.
74'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází José Manuel Jurado.
73'
Óscar Duarte si na polovině soupeře naběhl na vysokou přihrávku. Hostující stoper chtěl potáhnout míč do pokutového území, ale rychle o něj přišel.
72'
Na stadionu panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci tlačí La Coruňu do útoku. Domácí celek dnes nutně potřebuje zvítězit.
71'
Florin Andone si v hlavičkovém souboji s Duartem pomohl nedovoleným zákrokem. Domácí útočník si pomohl loktem.
70'
La Coruňa se nadále tlačí do útoku. Domácí celek kombinuje na polovině Espanyolu, jenže nikdo v modrém si zatím netroufl na zakončení.
69'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Sergio García.
68'
Pablo Piatti centroval z levé strany do pokutového území, nicméně Morenův náběh si s přehledem pohlídal stoper Fabian Schär.
67'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Federico Cartabia, přichází Emre Çolak.
65'
Exekuce pokutového kopu se ujal Lucas Pérez Martínez, jenže Diego López vystihl směr jeho rány a penaltu zlikvidoval!
64'
Pokutový kop pro domácí celek! Lucas Pérez Martínez se s míčem prosmýkl do šestnáctky a Granero jej nešikovně poslal k zemi!
63'
Gerard Moreno se natahoval po riskatní přihrávce mezi stopery domácího celku. Hostující kanonýr potřeboval ještě jeden krok. La Coruňa měla štěstí.
62'
La Coruňa se nadále tlačí do útoku. Espanyol však na hranici pokutového území vystavěl neprostupnou vazbu. Domácí celek dnes nutně potřebuje tři body.
61'
Domácí stoper Fabian Schär zastavil faulem rozvíjející se akci Espanyolu a za odměnu vidí žlutou kartu.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního utkání. Po přestávce se ze hry navíc vytratily také příležitosti.
59'
Pedro Mosquera diriguje rozehrávku domácího celku na polovině Espanyolu. Jeho prudký centr hned na hranici pokutového území zablokoval David López.
58'
Juanfran zablokoval prudký centr z levé strany. Domácí obránce srazil míč na rohový kop. Espanyol může po delší době ohrozit Rubénovu svatyni.
56'
Domácí celek vybojoval rohový kop. Nadýchaný centr se snesl na přední tyč, kde hlavičkoval Florin Andone, ale zády k brance hlavičkoval nad břevno.
55'
Pablo Piatti si nabíhal na prudkou přihrávku do pokutového území. Hostující fotbalista si nepotykal se zpracováním a odevzdal míč zadákům La Coruni.
54'
Rubén Martínez poslal dlouhý odkop na polovinu soupeře. Do hlavičkového souboje se pustil Florin Andone, jenže David López byl ve vzduchu důraznější.
53'
Florin Andone si v pokutovém území brousil zuby na prudký centr z pravé strany, jenže Federico Cartabia poslal příliš vysoký centr a Andone na jeho pobídku nedosáhl.
52'
Óscar Duarte se stačil vrátit na vlastní polovinu před sprintujícím Morenem a pomohl si malou domů. Diego López balón bez váhání odkopl na polovinu soupeře.
51'
Aarón Caricol sprintoval s míčem po levé straně. Hostující obránce chtěl vylepšit pozici pro Piattiho, jenže bývalý hráč Benficy jeho pobídku nevystihl.
50'
Diego López vystartoval z brankové čáry na malé vápno a došel si pro vysoký centr z levé strany. Gólman Espanyolu může uklidnit hru.
49'
Léo Baptistão se středem hřiště tlačil na hranici pokutového území. Hostující útočník si míč přehodil na pravačku, ale přízemní střelou trefil prvního obránce.
48'
Aarón Caricol kouzlil na levé straně hrací plochy. Nikdo ve žlutém dresu mu však nepřišel pomoci a hostující zadák rychle o míč přišel.
47'
Lucas Pérez Martínez si naběhl na vysokou přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže podle asistenta rozhodčího stál v době přihrávky v ofsajdu.
46'
Espanyol obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Hosté se ihned tlačili do útoku, jenže Gerard Moreno nedosáhl na prudkou přihrávku mezi stopery.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání. Přesto jsme se dočkali brankových příležitostí. Léo Baptistão měl největší šanci Espanyolu, jenže ve skluzu poslal míč vysoko nad břevno. Na druhé straně hrozil Federico Cartabia, jehož pokus zastavila až branková konstrukce. Ve 34. minutě utekl hostující obraně Andone, ale jeho pokus proskákal mimo tři tyče. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45'
45'
Espanyol se v závěru prvního poločasu nastěhoval na polovinu domácího celku. Espanyol se ještě snaží ohrozit Rubénovu svatyni.
44'
Exekuce následného přímého kopu se zhostil Lucas Pérez Martínez. Centr domácího křídelníka přiletěl na přední tyč, kde rybičkou zasáhl Aarón Caricol.
43'
První žlutá karta také na straně Espanyolu! Víctor Sánchez ostrým skluzem zajel do Mosquery a zapisuje se na listinu hříšníků.
42'
Adrián López operoval s míčem na levé straně hrací plochy. Domácí fotbalista si ale netroufl na riskantní přihrávku a raději si pomohl pasem na obránce.
41'
Pablo Piatti si z levé strany navedl míč na hranici pokutového území, odkud vystřelil pravačkou. Jeho pokusu ale scházela přesnost. Míč končí na tribuně.
40'
Víctor Sánchez vymyslel krásný centr na vzdálenější tyč, kam si nabíhal Gerard Moreno. Hostující kanonýr se snažil hlavičkovat, jenže netrefil balón.
39'
Aarón Caricol si v souboji na polovině domácího mužstva pomohl přidržením soupeře za dres. Sudí jeho prohřešek viděl a odpískal útočný faul.
38'
Léo Baptistão si naběhl na nadýchaný centr z levé strany a mezi stoperskou dvojicí se dostal k hlavičce. Jeho pokus ale postrádal přesnost.
37'
Lucas Pérez Martínez potáhl míč po pravém křídle a odcentroval na značku pokutového kopu. Federico Cartabia se tlačil před Caricola, jenže hlavičkovat už nedokázal.
36'
Léo Baptistão sice upadl v pokutovém území, ale i ve skluzu se pokusil přihrát na malé vápno, kam si nabíhal osamocený Gerard Moreno. Bude z toho roh.
35'
Mosquera se také zapisuje na seznam hříšníků. Žlutou kartu si vykoledoval za nesportovní chování.
34'
Florin Andone si naběhl na dlouhou přihrávku za obranu, natlačil se před obránce, jenže jeho povedená střela levačkou proskákala těsně vedle zadní tyče!
33'
Hra je přerušená! Jeden z hostujících fotbalistů zůstává po souboji na polovině hrací plochy ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude muset střídat.
32'
Florin Andone měl prostor na levé straně pokutového území. Domácí útočník si chtěl rozhýbat obránce Sáncheze, ale zadák Espanyolu jej nenechal odcentrovat.
31'
Guilherme dostal přihrávku na polovinu Espanyolu, ale nestačil se otočit kolem dobře postaveného Caricola. Domácí musí kombinovat na své polovině.
30'
Federico Cartabia si na hranici pokutového území přehodil míč na levačku a vyslal technickou střelu. Diego López letěl vzduchem marně, ale zachránila jej tyč!
29'
Florin Andone obral o míč jednoho ze soupeřových stoperů. Místo zakončení chtěl vylepšit pozici pro Federica Cartabiu, jehož rána minula zadní tyč.
28'
Zadáci Deportiva kombinují na vlastní polovině a čekají na skulinku v defenzívě Espanyolu. Nikdo v modrobílém dresu teď zrovna nehýří aktivitou.
27'
Florin Andone sprintoval za přihrávkou na levou stranu. David López proti němu stačil vystartovat, jenže míč si ukopl až k rohovému praporku. Na poslední chvíli zakopl míč jen na aut.
26'
Luisinho táhl akci domácího celku středem hrací plochy. Carlos Sánchez jej chtěl připravit o míč, jenže svou agresivitou se dopustil faulu.
25'
První obrovská šance dnešního utkání! Léo Baptistão si v pokutovém území naběhl na dlouhý centr z levé strany, jenže ve skluzu přestřelil branku!
24'
Luisinho hlavou prodloužil míč do běhu Andonemu, který v souboji s Duartem neměl sebemenší šanci na úspěch. Hostující stoper zatím hraje skvěle.
23'
Florin Andone svedl další tvrdý souboj u postranní čáry. Domácí fotbalista si tentokrát dal pozor a nechal se faulovat. La Coruňa může pokračovat v útočení.
22'
Zadáci Espanyolu nyní kombinují na vlastní polovině a snaží se uklidnit hru. Domácí fotbalisté v posledních minutách přeci jen převzali aktivitu.
21'
Lucas Pérez Martínez dostal prostor na levé straně pokutového území a levačkou odcentroval do šestnáctky. Jeho prudký centr zablokoval Óscar Duarte.
20'
Moreno si naběhl na přihrávku z autového vhazování a patičkou chtěl prodloužit míč do pokutového území. Balón však netrefil a míč se dokutálel do autu.
19'
Fabian Schär si pohrál s nervy domácích fanoušků. Stoper La Coruni chtěl hlavou prodloužit míč k Rubénovi, ale málem jej daroval sprintujícímu Morenovi.
18'
Florin Andone na polovině Espanyolu nedovoleně atakoval Víctora Sáncheze a za šlapák vidí žlutou kartu.
17'
Óscar Duarte musel vystoupil proti rozběhnutému Cartabiovi, U postranní čáry se do něj prudce opřel tělem a poslal soupeře k zemi.
16'
Aarón Caricol podpořil ofenzívu Espanyolu dlouhým sprintem po levé straně hrací plochy. Místo centru do pokutového území se zmohl jen na aut.
15'
Domácí celek vybojoval další rohový kop. Jeho exekuce se ujal Lucas Pérez Martínez, jehož centr pravou nohou bez problémů odvrátila obrana Espanyolu.
14'
Lucas Pérez Martínez si naběhl na nádhernou přihrávku na levou stranu a levačkou odcentroval na malé vápno. Jeho pobídku odkopl stoper David López.
13'
Gerard Moreno si nabíhal na dlouhou přihrávku za obranu, jenže asistent rozhodčího si všiml, že stál v ofsajdu a pohotově odmával ofsajd.
12'
Óscar Duarte si na vlastní polovině počkal na odražený míč a bez váhání jej odkopl daleko na polovinu domácího celku. La Coruňa může zaútočit.
11'
Léo Baptistão mohl střílet z hranice pokutového území, jenže místo zakončení motal hlavy obráncům a Eneko Bóveda mu balón odkopl od nohy.
10'
Carlos Sánchez hledal Morena, který si sice našel cestu k přihrávce, jenže pohotově k němu dostoupili hned dva obránci, kteří jej obrali o míč.
9'
La Coruňa zahrávala první rohový kop dnešního střetnutí. Lucas Pérez Martínez odcentroval na malé vápno, kde se k hlavičce probil Adrián López, ale v těžké pozici netrefil branku.
8'
Léo Baptistão vymyslel krásnou přihrávku na Gerarda Morena, který se s míčem bleskově prodral do střelecké pozice, ale levačkou trefil jen připraveného Rubéna Martíneze.
7'
Óscar Duarte vystoupil proti rozběhnutému soupeři na hranici pokutového území a špičkou kopačky odkopl míč do zámezí.
6'
Víctor Sánchez kouzlil s míčem v blízkosti rohového praporku. Hostující obránce sice předvedl parádní kličku ve stylu Zinedine Zidaneho, ale podle arbitra už byl s míčem za čárou.
5'
Gerard Moreno si na hranici pokutového území brousil zuby na vysoký centr z pravé strany. Hostující útočník se do zakončení nedostal, jenže Eneko Bóveda zazmatkoval a daroval Espanyolu míč.
4'
Diego López se nyní musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Brankář Espanyolu nakopl míč na polovinu domácího celku. Hosté pokračují v kombinaci.
3'
Eneko Bóveda se stačil vrátit se sprintujícím Morenem do vlastní šestnáctky a na poslední chvíli odkopl míč do autu. Espanyol bude vhazovat.
2'
Federico Cartabia se odhodlal k zakončení z úctyhodné vzdálenosti. Zakončení mu vůbec nesedlo a brankář Diego López si připsal snadný zákrok.
1'
Espanyol obstaral výkop do dnešního utkání. Hostující celek se ihned vydal do útoku, jenže Gerard Moreno se v souboji s Bóvedou dopustil faulu.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí La Coruňa bude hrát v modrobílém, zatímco Espanyol přijel ve žlutém.

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, Schär, Bóveda, Luisinho – Guilherme, Mosquera – Pérez Martínez, Cartabia, Adrián López – Andone.
Náhradníci: Tytoń – C. Borges, Çolak, F. Navarro, Valle, Sidnei, Muntari.

Espanyol Barcelona: Diego López – V. Sánchez, Ó. Duarte, David López, Caricol – Piatti, Darder, Ca. Sánchez, Granero – Baptistão, G. Moreno.
Náhradníci: Pau López – Hermoso, Sergio García, Jurado, Naldo, Navarro, Vilà.

Rozhodčí: Fernández – Matías, Baena.
Vzájemná utkání

První měření sil se mezi dnešními soupeře odehrálo na konci září. Espanyol doma potvrdil roli favorita a zvítězil 4:1.
Deportivo La Coruňa

Domácí La Coruňa je na tom ještě hůře. Dnešní domácí celek má na svém kontě pouze sedmnáct bodů a patří mu předposlední devatenáctá pozice ligové tabulky. La Coruňa navíc inkasovala 53 branek a má nejhorší obranu v celé Primera Division. Doma však vybojovala jedenáct bodů. Na výhru však čeká od začátku loňského prosince. Naposledy prohrála 1:0 na půdě Alavése.
Espanyol Barcelona

Espanyol po celkem vydařené minulé sezóně prožívá o něco horší ročník. Méně věhlasný celek z katalánské metropole nasbíral jen dvacet sedm bodů a patří mu šestnáctá pozice. Na sestupové příčky má však devítibodový náskok. Na hřištích soupeřů ale inkasoval už dvacet branek. Poslední tři zápasy dokázal Espanyol uhrát na remízu. Naposledy doma remizoval 1:1 s Villarealem.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Primera Division mezi Deportivem La Coruňa a Espanyolem Barcelona! Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.