La Liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  La Coruňa : Levante - 27. ledna 2018   13:00

La Coruňa
La Coruňa
19' Adrián López (Pérez Martínez) • 45' Andone (Gil)
2:2
(2:0)
Levante
80' Ivi  (E. Bardi) • 84' Ivi  (Morales)
La Coruňa
R. Martínez – Juanfran, Schär, Sidnei (24. Bóveda), Luisinho – C. Borges, Guilherme – Gil (76. F. Navarro), Pérez Martínez (41. Valverde), Adrián López – Andone.
Koval – Bóveda, F. Navarro, Valverde, Bakkali, Valle, Cartabia.
Pablo González – José Fernández, César García
Estadio Municipal de Riazor, La Coruňa
19 973 diváků
Levante
Olazábal – Coke (46. E. Boateng), Chema, Cabaco, Luna – Lerma (51. E. Bardi), Doukouré (46. Martí), Campaña – Jason, Ivi, Morales.
Koke – Martí, E. Bardi, Pedro López, Lukić, E. Boateng, Moore.

SESTŘIH LA LIGY: La Coruňa - Levante 2:2

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 19 973 diváků.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:10. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:14.
Je dobojováno a body se nakonec dělí. Deportivo v deseti lidech neodolalo náporu soupeře a o dvoubrankový náskok přišlo v poslední desetiminutovce utkání. Dvěma góly se o to postaral Ivi, který nejprve skóroval křížnou střelou z levé strany a poté se prosadil i střelou zpoza vápna. Situace v tabulce tak tento výsledek nikam neposunul, Deportivo je i nadále na sestupové příčce, Levante pro tuto chvíli přeskočilo šestnácté Deportivo Alavés.
90+3'
90+2'
Po centru přišla hlavička, ta ovšem Oierovu branku minula možná o metr.
90+1'
Adrián López mohl rozhodnout zápas ve prospěch domácích, jenže zblízka se mu Oiera překonat nepodařilo. Je z toho alespoň roh pro Deportivo.
89'
Ivi je při chuti, nyní pálil z dálky, míč mu ale nesedl a skončil vysoko nad břevnem Martínezovy branky.
88'
A stejnou kartu dostal i gólman domácích Rubén Martínez.
88'
Další žlutá karta. Za tvrdý souboj u pomezní čáry byl potrestán domácí Fabian Schär.
87'
Moc nescházelo a Levante už vedlo. Martí si všiml, že mu nabíhá Boateng, poslal mu přihrávku, jenže ta byla trochu prudší a Boatengovi scházel krok k tomu, aby skluzem umístil míč do branky.
85'
Florin Andone ale přehnal svou snahu a za faul dostal žlutou kartu.
85'
Pokračuje fotbal ve velice slušném tempu, nyní se dopředu ženou domácí.
84'
Levante právě vstřelilo branku!
A je srovnáno. Centr od rohového praporku se stočil od branky mimo vápno, tam si jej zpracoval IVI a parádní ranou jej poslal do sítě za bezmocně se natahujícího Martíneze.
84'
Morales vybojoval pro hosty rohový kop, Martínez a jeho obrana si musí dávat velký pozor.
83'
Oier rychle rozehrává, Levante pospíchá do dalšího útoku.
82'
No a mohlo být vyrovnáno. Ve vápně zůstal chvíli nekrytý Martí, jeho hlavička ale pouze prosvištěla kolem Martínezovy branky.
81'
Levante nyní zajisté vrhne všechny síly do útoku, cítí, že šance na bodový zisk je stále silnější.
80'
A máme tu drama. Bardi nejprve naznačil centr a poté přihrál na nabíhajícího IVIHO. Jeho křížný pokus zlehka tečoval Schär a míč skončil u vzdálenější tyče. Martínez se natahoval marně.
78'
Luisinho leží na trávníku a ne vlastní vinou. Skluzem se o to postaral Bardi.
77'
Cabaco si dovolil drzou kličku na vlastní polovině, společně s Chemou pak založil nový útok Levante.
76'
No a Navarro se s tím rozhodně nepáral a hned na úvod předvedl řízný zákrok na Jasona.
76'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Carles Gil, přichází Fernando Navarro.
75'
Na lavičce domácího týmu se chystá poslední střídání.
73'
K rozehrání se pečlivě chystal Luna, jenže trefil pouze ve zdi stojícího Schära do hlavy. Ten byl chvíli otřesený a ležel na trávníku, už je ale zase připraven do hry.
72'
Guilherme byl navíc za nedovolený zákrok potrestán žlutou kartou.
72'
Je tu přímý kop pro hosty a to z opravdu nebezpečné vzdálenosti.
71'
A další centr hostů. Nyní si v šestnáctce hledal prostor Boateng, hlavičkoval však mimo. Nápor hostů ale začíná opravdu narůstat.
70'
Luna odcentroval z levého křídla, prudký míč ale nikdo nezasáhl a ten tak skončil u gólmana Martíneze.
69'
La Coruňa se bez úspěchu snažila o průnik levou stranou, bylo tam přehuštěno.
68'
Hosté protestují, měli pocit, že po Schärově skluzu měl následovat rohový kop, rozhodčí si ale správně všiml, že Luna byl tím posledním, kdo se dotkl míče. Rozehrává se od branky Deportiva.
66'
Nad domácí branku pálil po zpětné přihrávce Jason, La Coruňa stále vede o dvě branky.
65'
Obrana Deportiva pracuje opravdu dobře, snaží se nepustit k Martínezovi žádný míč. A zatím to domácím vychází.
63'
Domácí podnikli velice rychlý brejk, míč doputoval až k Andonemu, jeho křížný pokus ale Oierovu branku minul.
61'
No a Roger Martí za tento faul zase žlutou kartu.
60'
Ve velké šanci byl hostující Martí, šel proti vyběhnutému gólmanovi a ve skluzu jej nepříjemné trefil do nohy. Martínez si připsal za cenu sebeobětování důležitý zákrok.
60'
S centrem neuspěl ani Boateng, jeho pas odkopl připravený Schär.
59'
Bardiho centr z levé strany přelétl všechny hráče a skončil v zámezí. Gólman Martínez se v poklidu chystá na rozehrávku.
57'
Další žlutá karta, tentokrát ji za nedovolený zákrok dostal hostující José Campaña.
57'
Luna hledal centrem Boatenga, přihrávka byla domácími zblokována.
56'
Domácí trochu přehnali kombinaci u pomezní čáry, míč jim utekl do zámezí a musí se tak rychle vracet.
55'
Moralesův centr odhlavičkoval Bóveda, nápor hostů začíná narůstat.
54'
Morales na druhé straně zastavil už k centru se chystajícího Lópeze. Levante si musí dávat v obraně pozor na výpady domácích.
52'
Derportivo na poslední chvíli odkoplo prudkou přihrávku po zemi z pravé strany, Levante je ale stále v útoku.
51'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jefferson Lerma, přichází Enis Bardi.
50'
Martí se mohl ihned zapsat do střelecké listiny, natahoval se po centru z pravé strany, scházel mu ale krůček!
48'
Vypadá to, že i druhý poločas se ponese v tvrdém duchu. Chema sestřelil Gila a i on dostal žluté varování.
46'
Juanfran přehnal svůj důraz a fauloval bránícího Lermu. Levante může vyrazit do postupného útoku.
46'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Coke, přichází Emmanuel Boateng.
46'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Cheick Doukouré, přichází Roger Martí.
46'

Fauly: 6:8
Je za námi první poločas, který přinesl opravdu hodně zajímavých okamžiků. Už od úvodu se hrálo tvrdě a rozhodčí musel několikrát vytáhnout žlutou kartu. Padl ale i gól, v 19. minutě si na centr z přímého kopu naskočil Adrián López a hlavou dostal domácí do vedení. Deportivo ale postihly dva nepříjemné okamžiky – ve 24. minutě musel střídat obránce Sidnei a ve 34. minutě byl po druhé žlutá kartě vyloučen Celso Borges. Levante však přesilovku nevyužilo, naopak v ní inkasovalo. Ve 45. minutě dostal pas za obranu Florin Andone a svou letošní šestou brankou upravil na současných 2:0 pro Deportivo.
45+3'
45+3'
Po rozehrávce do druhé vlny pálil z dálky Juanfran, jeho táhlá rána ale skončila nad břevnem.
45+3'
Adriánova hlavička sice skončila mimo, ale byla v tom teč, pokračuje se tedy rohovým kopem.
45+2'
V nastaveném čase mají domácí výhodu přímého kopu, uvidíme centr z levé strany.
45'
Budou se nastavovat tři minuty.
45'
La Coruňa právě vstřelila branku!
Jenže místo vyrovnání přichází úder na druhé straně. Gil parádně vysunul FLORINA ANDONEHO mezi obránce, a ten pak dokázal vyběhnutého Oiera překonat umístěnou střelou po zemi.
44'
Andoneho faul trochu přibrzdil nápor hostů, jeho spoluhráči se mohou stáhnout do obrany.
44'
Levante v závěru poločasu přidává na tempu, touží po vyrovnání ještě před přestávkou.
42'
Druhá změna domácích byla vynucena vyloučením, domácí trenér chtěl upravit taktiku do dalších minut utkání.
41'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Lucas Pérez Martínez, přichází Federico Valverde.
41'
Na trávníku leží hostující Coke a po souboji s Adriánem se drží za koleno.
39'
Luisinho by zezadu atakován Jasonem, tohle zůstalo bez karetního trestu. Deportivo bude pouze rozehrávat přímý kop.
38'
Martínez musel rychle z brankové čáry, aby byl první u míče. Stihl to a rázným odkopem posunul hru na polovinu.
36'
No a docela si u sudího pouštěl pusu na špacír a mohl být rád, že sudí neohodnotil i toto. Spoluhráči jej už odvádí pryč.
36'
Je to opravdu tvrdě vedené utkání, máme tu další žlutou kartu. Za faul si ji prohlédl Cheick Doukouré.
34'
Je tu další potíž pro Deportivo. Celso Borges fauloval protivníka ve vzdušném souboji, dostal žlutou kartu a jelikož už jednu měl, dostal i tu červenou.
32'
Další výpad domácích vypadal nadějněji, Juanfran se chystal k centru, trefil ale pouze protivníka a od něj samotného pak šel míč do zámezí. Odkop od branky Levante.
32'
Standardní situace ale domácím šanci nepřinesla, obrana Levante tohle zvládla na výbornou.
31'
Ve vápně hostů došlo k tvrdému souboji a Andone při něm použil loket. To ovšem sudímu uniklo a místo faulu odpískal roh pro Deportivo.
30'
První žlutá pro hosty, za potažení soupeře za dres si ji prohlédl Jefferson Lerma.
30'
Guilherme mohl v poklidu odkopnout, trochu si ale zkomplikoval situaci a poté už musel odehrát míč do zámezí.
29'
Přesto je tu další roh pro hosty a ve vápně před Martínezem je pěkně živo.
29'
Obrana domácích nyní přistupuje k protihráčům velice rychle a také těsně. Rozehrávka Levante je tak nabourávána.
28'
Centr chvíli poletoval ve vápně, až se k němu dostal Andone a velice rychle založil protiakci Deportiva.
27'
Zprava to zkusil Coke a byl málem úspěšný. Už se chystal ke střele, když k němu přilétl Luisinho a čistým zákrokem uklidil míč na roh.
26'
Luna neprošel levým křídlem, míč odevzdal domácím fotbalistům.
24'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Sidnei, přichází Eneko Bóveda.
22'
Je to tak, na střídačce se okamžitě začal převlékat Bóveda.
21'
Jsou tu ale možné problémy pro Deportivo. Na trávníku sedí Sidnei a vypadá to na problémy s nohou. A vypadá to, že utkání pro něj skončilo.
19'
No a ten se domácím vydařil na jedničku! Lucas Pérez Martínez svým centrem našel nepokrytého ADRIÁNA LÓPEZE a ten hlavičkou z malého vápna nedal Oierovi šanci na zákrok.
19'
Další hvizd, nyní se píská proti Levante. Coke fauloval Andoneho a nabídl tak domácím přímý kop z levé strany.
17'
Začíná nám narůstat nervozita a dnes podruhé se žlutí. Za vystrčenou podrážku proti soupeři byl kartou potrestán domácí Luisinho.
16'
No a vše dopadlo útočným faulem Cabaca. Martínez bude rozehrávat od vlastní brány.
15'
Levante se bleskově vrátilo do útoku a vybojovalo si další rohový kop. V pokutovém území probíhají tvrdé souboje o místo.
15'
Ani v tomto případě nedošlo na ohrožení branky, Sidnei pŕedvedl jistou hlavičku a míč je mimo vápno.
15'
Rohový kop i na druhé straně.
14'
Centr od rohového praporku skončil u Oiera, který si našel v chumlu hráčů volný prostor pro zákrok.
13'
Na volej si už brousil zuby domácí Gil, pouze ale promáchl naprázdno. Domácí tým ale pokračuje v krátkém náporu rohovým kopem.
11'
První střelu na branku máme za sebou, předvedl ji hostující Campaña. Jeho pokus po trávníku ale Martíneze nepřekvapil a gólman Deportiva si připsal jistý zákrok.
10'
Schär dobře ubránil dotírajícího Moralese a ve spolupráci s gólmanem Martínezem přesunul hru dále od vápna svého týmu.
9'
Začalo se víc útočit, stále ovšem čekáme na první střelu na branku.
8'
Na druhé straně se do voleje po centru z levého křídla položil Campaña, jeho trochu akrobatický pokus ale prolétl vysoko nad břevnem.
7'
Deportivo podniklo výpad levou stranou, míč se poté dostal na střed, rána Carlese Gila ale byla zablokována a k Oierovi se nedostala.
6'
Praporek pomezního letěl vzhůru, v nedovoleném postavení se ocitl hostující Ivi López.
5'
Obrana Levante ovšem předvedla rychlý návrat do obrany a z akce nic nebylo. Vše skončilo ještě před Oierovým vápnem.
4'
Z následného přímého kopu hosté nic nevytěžili, naopak La Coruňa se dostávala do rychlého kontru. Ten táhl Carles Gil.
3'
Coelso Borges ztratil při kombinaci míč a vše hasil zachycením protivníka. Rozhodčí mu za to ukázal žlutou kartu.
3'
La Coruňa zatím kombinuje na vlastní polovině, dopředu se domácím zatím moc nechce.
2'
Rozehrání si vzal na starost Morales, poslal na branku prudký centr a Rubén Martínez měl hned práci. Podařilo se mu tento míč vyboxovat mimo pokutové území.
1'
Domácí Schär fauloval u pomezní čáry Iviho, je tu první standardní situace utkání.
1'

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, Schär, Sidnei, Luisinho – C. Borges, Guilherme – Gil, Pérez Martínez, Adrián López – Andone.
Náhradníci: Koval – Bóveda, F. Navarro, Valverde, Bakkali, Valle, Cartabia.

Levante UD: Olazábal – Coke, Chema, Cabaco, Luna – Lerma, Doukouré, Campaña – Jason, Ivi, Morales.
Náhradníci: Koke – Martí, E. Bardi, Pedro López, Lukić, E. Boateng, Moore.

Rozhodčí: Pablo González – José Fernández, César García.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas může začít.
Zápas na Estadio Municipal de Riazor začne v 13 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Pablo González, kterému budou na pomezí pomáhat José Fernández a César García.
Levante UD

Hosté na tom nejsou lépe, na 17. místě mají pouze o dva body více, než dnešní soupeř a i oni se potýkají s poklesem formy. Na výhru čekají už osm ligových duelů. V nich pouze třikrát remizovali a pětkrát prohráli. Jedna z těchto porážek přišla i v minulém kole, a to na trávníku Villarrealu. Jediná branka Levante přišla až ve čtvrté minutě nastavení, Roger Martí už ale pouze korigoval na konečný výsledek.

Deportivo La Coruňa

Domácí tým je zatím na 18. místě tabulky se ziskem 16 bodů a Deportivo regulérně bojuje o prvoligovou existenci. To, že se týmu nedaří, dokumentuje i poslední ligový duel, který se odehrál na půdě Realu Madrid. Domácí v něm vyhráli drtivě 7:1, když jedinou branku La Coruni zaznamenal Adrián. Deportivo tak vedlo, poté ale přišla madridská smršť. Deportivo tak na výhru čeká už pět utkání

Barcelona – Deportivo 4:0
Deportivo – Celta de Vigo 1:3
Villarreal – Deportivo 1:1
Deportivo – Valencia 1:2
Real Madrid – Deportivo 7:1
Dobré odpoledne u španělské Primera Division. Společně se podíváme na utkání 21. kola mezi týmy Deportivo La Coruňa a Levante UD.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.