La Liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  La Coruňa : Real - 20. srpna 2017   22:15

La Coruňa
0:3
(0:2)
Real
20' Bale  (Benzema) • 27' Casemiro  (Marcelo) • 62' Kroos  (Bale)
La Coruňa
R. Martínez – Juanfran, Schär, Sidnei, Luisinho – C. Borges (65. Adrián López), Mosquera, Guilherme – Cartabia (79. Valle), Andone, Bakkali (55. Gama).
Tytoń – F. Navarro, A. Arribas, Adrián López, Valle, Gama, Expósito.
González – Becerril, Huerga
Estadio Municipal de Riazor
27.770 diváků
Real
Navas – Carvajal, Nacho Fernández, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro (72. M. Llorente), Kroos – Benzema, Isco (66. Asensio), Bale (79. L. Vázquez).
Casilla – Varane, Hernández, L. Vázquez, M. Llorente, Asensio, D. Ceballos.

SESTŘIH La Ligy: La Coruňa - Real Madrid 0:3. Klidná výhra, Ramos byl vyloučen

Máme za sebou rozhodně zajímavý zápas 1. kola španělské Primera Division mezi domácím Deportivem La Coruňa a hostujícím Realem Madrid. Hosté potvrdili roli favorita a i bez distancovaného Cristiana Ronalda vyhráli bez větších problémů 3:0. Kaňkou zápasu je pro Real snad jen červená karta pro Sergia Ramose, který tak bude určitě také v příštím kole odpykávat trest.
90+2'
90+2'
Sergio Ramos nyní v hlavičkovém souboji trefil loktem Valleho za krk a dostává druhou žlutou a tedy i červenou kartu!
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
89'
Jenže Andone penaltu neproměnil! Andone mířil sice k tyči, avšak Navas směr střely vystihl a konečky prstů vytěsnil míč mimo!
88'
Carvajal fauloval na rohu velkého vápna a je z toho pokutový kop pro Deportivo.
88'
Penalta pro domácí!
88'
Andone šel hodně důrazně do souboje s Ramosem a po faulu na hostujícího kapitána dostal žlutou kartu.
87'
Přímý kop Realu zahrál levačkou Asensio, jeho ránu dobře vyrazil Martínez.
85'
Místo šance Realu následoval protiútok domácích. Do velmi slibné šance se dostal Andone, svou ránu ale poslal jen do gólmana Navase.
84'
Pedro Mosquera lehce zatáhl za ruku rozběhnutého Carvajala a dostává žlutou kartu.
83'
Dnešní utkání sleduje 27.770 diváků.
82'
Marcelo se po krátkém ošetřený vrátil na hrací plochu.
81'
Schär nyní v souboji s Marcelem zasáhl soupeře loktem do břicha a hostující bek o malou chvilku později padl k zemi. Hra je přerušena.
81'
Do konce normální hrací doby chybí deset minut. Je jasné, že ani nastavení nebude nijak výrazné, a tak se nám konec zápasu rychle blíží.
79'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Lucas Vázquez.
79'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Federico Cartabia, přichází Borja Valle.
78'
Bale poslal míč proti noze Modriče, ten ale nedokázal zakončit mezi tři tyče.
77'
Konec zápasu se neúprosně blíží. Hráči Realu se pochopitelně nikam neženou. Vedou o tři branky a nezdá se, že by se domácí zmohli na nějaký odpor.
75'
O pohotové zakončení uvnitř vápna Deportiva se pokoušel Marcelo, míč ale poslal vysoko nad bránu.
73'
Hosté jsou opět nastěhovaní na polovině soupeře. Již znovu vymýšlejí, jak překonají defenzivu Deportiva.
72'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Casemiro, přichází Marcos Llorente.
70'
Do konce zápasu chybí něco okolo dvaceti minut a rozhodně nebudeme svědky nějakého velkého dramatu. Hosté drží balon daleko od vlastní brány.
68'
Hosté ve velké pohodě kontrolují svůj náskok. Domácí se sice snaží, avšak Navas může být zatím naprosto v klidu.
66'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Marco Asensio.
65'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Celso Borges, přichází Adrián López.
64'
Snížit mohl nyní Guilherme, svou ránu z úhlu ale poslal jen do břevna Navasovy brány!
62'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Hosté nyní předvedli parádní rychlou kombinaci, na jejímž konci byl Gareth Bale, který předložil na hranici vápna míč TONIMU KROOSOVI, který s pomocí lehounké teče protihráče zvyšuje na 3:0!
60'
Cartabia nyní ostrým skluzem poslal k zemi Casemira a dostává žlutou kartu.
59'
Po rohu se k hlavičce dostal Andone a míč posílal do brány. Za již překonaným Navasem zasáhl na brankové čáře Ramos!
58'
Cartabia poslal do vápna sice tvrdý centr, hosté se ale opět ubránili.
58'
Zajímavý centr z levé strany poslal do vápna Luisinho , hosté se dokázali ubránit. Přesto tady bude roh pro domácí.
57'
Žlutou kartu za faul na polovině soupeře dostal Luka Modrič.
55'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Zakaria Bakkali, přichází Bruno Gama.
54'
Výsledkem je žlutá karta pro domácího Schära, který dal lehkou hlavičku Ramosovi, a také pro hostujícího kapitána Ramose, který rukou srazil k zemi právě Schära.
52'
Nyní ale došlo k velké strkanici. Domácím se nelíbilo, že hráči Realu nezakopli balon, když zůstal na trávníku ležet Bakkali. Došlo k velké strkanici a rozhodčů musí od sebe odtrhávat fotbalisty obou týmů.
50'
Čas pomalu plyne a zatím se hraje v poklidu ve středu pole. Na velkou šanci ve druhé půli čekáme.
48'
Z velké dálky to zkusil Guilherme, lehce tečovaná rána mířila mimo a navíc pozorný Navas ji schoval do rukavic.
48'
Bale poslal míč na Marcela, který ho bez přípravy zkoušel okamžitě poslat na hrot na Benzemu. Ten ale úmysl svého spoluhráče nepochopil.
47'
Domácí chtěli svého soupeře zaskočit rychlým nástupem, avšak hosté byli zformovaní a míč k vápnu nepustili.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 23:16.
Máme za sebou první poločas zápasu mezi Deportivem La Coruňa a Realem Madrid. Hosté začali sice vlažně, avšak ve 20. a 27. minutě dvakrát skórovali, čímž se nasměřovali k vítězství. Domácím po inkasování dvou gólů došla šťáva a Real ve velké pohodě kontroluje hru.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45+1'
Benzema poslal mezi obránce balon na Kroose, ten ale v tísni poslal míč jen slabě do gólmana Martíneze.
45'
Útočného faulu se dopustil ve vápně Deportiva Bale. Je pískáno a rozehrávat bude gólman Martínez.
44'
Po souboji s Ramosem skončil na trávníku Andone, pokračuje se ale ve hře.
43'
Na druhé straně centroval z pravé strany do vápna Deportiva Bale, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.
42'
Po centru z pravé strany hlavičkoval Andone, gólman Navas jeho zakončení ale ve velké pohodě schoval do rukavic.
41'
Po centru Kroose se domácí ubránili. Pak se k balonu dostal již obutý Carvajal a stadionem se ozval hlasitý pískot. Každopádně, hráči Realu jsou již v plném počtu.
40'
Carvajal nyní při jednom ze soubojů přišel o kopačku. Míč budou mít hráči Realu Madrid.
38'
Přesně na polovině hřiště byl faulovaný Andone. Domácí ale nesmyslně rychle rozehráli, čímž prakticky odevzdali balon Realu.
36'
Z levé strany zkoušel do vápna Realu centrovat Bakkali, na přetažený centr ale nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.
34'
Isco zkoušel narazit balon Baleovi, ten ale na prudkou přihrávku nedosáhl.
33'
Zatímco v úvodu zápasu byli domácí nebezpeční, nyní tahají jednoznačně za kratší konec provazu a nedaří se jim prakticky nic.
32'
Bílý balet je již opět v plném počtu. Hosté nyní drží balon na vlastní polovině a nikam se neženou.
31'
Po krátkém ošetření musel Carvajal za postranní čáru a Real hraje nyní v deseti.
29'
Nepříjemnost pro Real. Na trávníku zůstal s bolestivou grimasou ležet Carvajal. Domácí pokračovali ve hře, což se hostům samozřejme vůbec nelíbilo.
27'
Marcelo dokázal z levé strany přes dva obránce přízemní přihrávkou přes celou šířku vápna najít volného CASEMIRA, který ve velké pohodě poslal míč do odkryté brány – 0:2!
25'
Domácí jsou totálně zaskočeni a po inkasování prvního gólu se jim nedaří. Real kontroluje hru.
24'
Žlutou kartu dostává Zakaria Bakkali (Deportivo La Coruňa).
22'
Stadion Deportiva bouří, když nyní Nacho nevybíravým způsobem poslal k zemi u lajny protihráče. Je sice pískáno, ale Nacho vyvázl bez žluté karty.
20'
Real se ale z ničeho nic dostává do vedení. Ránu Modriče zpoza vápna vyrazil Martínez jen před sebe, k balonu se dostal Benzema, od kterého se míč odrazil ke zcela volnému GARETHU BALEOVI a ten z metru do prázdné brány posílá Real do vedení!
19'
To jen dokumentoval Isco, který hodně nepřesným pasem hledal Karima Benzemu. Tomu utekl míč do zámezí a následuje aut pro Deportivo.
18'
Domácí hrají s obrovskou chutí a zatím působí jednoznačně živějším dojmem než jejich soupeř. Real se zatím do žádné šance nedostal.
16'
Po přímém kopu se do odraženého míče opřel Guilherme, poslal ho ale vysoko nad bránu.
16'
Ramos poslal tvrdě k zemi Andoneho a je pískáno. Zajímavá standardka pro domácí.
15'
Máme za sebou úvodní čtvrthodinku zápasu a zatím to byli hlavně domácí, kteří se dostávali do zakončení.
14'
Isco posílal do vápna Deportiva velmi zajímavý centr, míč ale dokázal mimo vápno odhlavičkovat Luisinho.
13'
U míče byl Isco, míč ale na Modriče poslat nedokázal. Domácí se ubránili a nyní jsou to oni, kdo se bude pokoušet založit útočnou akci.
12'
Andone nyní ve sprinterském souboji u lajny fauloval Nacha a je pískáno. Nachovi se tvrdá hra Andoneho vůbec nelíbí.
10'
Pokus o útočný výpad Realu skončil faulem Balea, míč budou mít domácí.
9'
Po následném rohovém kopu odvrátil centr mířící na malé vápno hostujcí bek Marcelo.
8'
Neskutečné! Domácí se dostali do další obrovské šance a opět to byl Andone, který se sám řítil na Navase. Hostující gólman ale skvěle zasáhl a míč vyrazil!
6'
Do první velké šance zápasu se dostal domácí Andone, který přetlačil posledního obránce Realu a hned střílel. Gólman Navas jeho ránu z úhlu vyrazil.
5'
Až zpět vlastnímu brankáři Navasovi musel zpět přihrávat Ramos, hosté jsou ale nadále u míče.
3'
Úvod zápasu je oboustranně hodně opatrný. Hraje se ve středu pole.
1'
Do vápna zkoušel centrovat z levé strany hostující Marcelo, jeho pas byl ale zblokovaný.
1'

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, Schär, Sidnei, Luisinho – C. Borges, Mosquera, Guilherme – Cartabia, Andone, Bakkali.
Náhradníci: Tytoń – F. Navarro, A. Arribas, Adrián López, Valle, Gama, Expósito.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Nacho Fernández, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Benzema, Isco, Bale.
Náhradníci: Casilla – Varane, Hernández, L. Vázquez, M. Llorente, Asensio, D. Ceballos.

Rozhodčí: González – Becerril, Huerga.
Dnes domácí Deportivo La Coruňa bude mít pochopitelně výrazně nižší ambice než Real Madrid. Domácí fotbalisté skončili loni na šestnáctém místě tabulky, když prakticky celé jaro museli bojovat o to, aby se vyhnuli sestupovým příčkám. Během letní pauzy do týmu přišel defenzivní záložník Guilherme z Udine a střední obránce Fabian Schär, který by měl nahradit Pabla Ínsuu, který odešel do německého Schalke.
Real Madrid prožil i loňskou sezonu zcela vyjímečně. Vyhrál téměř vše, co se vyhrát dalo. Po několikaleté odmlce oslavil zisk mistrovského titulu, obhájil vítězství v Lize mistrů a v zimě navíc opanoval i mistrovství světa klubů. Také kvůli tomu vedení bílého baletu nebylo příliš aktivní na přestupovém trhu. Do týmu přišel levý bek Theo Hernández z Atlética Madrid a také Dani Ceballos z Betisu.
Hezký pozdní nedělní večer všem fanouškům fotbalu při sledování online reportáže z úvodního kola španělské Primera Division mezi domácím Deportivem La Coruňa a Realem Madrid. Hostující tým má na startu nové sezony mimořádnou formu, vyhrál evropský a následně také španělský superpohár. Především vítězství v tom španělském, kdy dvakrát vyhrál nad Barcelonou bude pro tým Zinedina Zidana velkou vzpruhou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:15.