La Liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Málaga : La Coruňa - 19. listopadu 2017   12:00

Málaga
Málaga
15' Rosales (Castro) • 63' Castro  • 84' Bastón
3:2
(1:1)
La Coruňa
La Coruňa
23' Pérez Martínez  (C. Borges) • 52' Schär
Málaga
Roberto – Rosales (C), L. Hernández, Baysse, Juankar – Keko (57. Añor), Adrián González, Rolón (57. Ontiveros), Castro – Rolán, Peñaranda (64. Bastón).
Prieto – González, Añor, Bastón, Cecchini, Mula, Ontiveros.
Martínez – Alonso, Noval
Estadio La Rosaleda (Málaga)
24 563 diváků
La Coruňa
R. Martínez – Valentín, Schär, Sidnei (46. Albentosa), Luisinho – Guilherme, Valverde – Bakkali, C. Borges (C) (72. Çolak), Cartabia (62. Mosquera) – Pérez Martínez.
Pantilimon – Albentosa, F. Navarro, Mosquera, Çolak, Andone, Valle.

SESTŘIH LA LIGY: Málaga – Deportivo La Coruňa 3:2

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého dne se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
Málaga se vydřeným vítězstvím 3:2 nad šestnáctou La Coruňou odrazila ode dna tabulky a ztrátu na svého dnešního soupeře ztenčila na čtyři body. Pro tým kouče Míchela je to teprve druhá výhra v sezoně.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 16:15.
90+3'
90+2'
Domácí se snaží udržet míč co nejdále od své brány.
90+1'
Emre Çolak (Deportivo La Coruňa) u rohového praporku odhodil soupeře jako kus nějakého papíru. Ptáte se na jeho trest? Samozřejmě žlutá karta.
90'
Nastavená doba hry činí tři minuty.
88'
Za nešetrný skluz si žlutě zbarvený kartonek také prohlédl Juankar (Málaga CF).
87'
Luisinho (Deportivo La Coruňa) v souboji o míč málem urval soupeři koleno. Žlutá karta. Bez debat.
84'
Málaga právě vstřelila branku!
Domácí vedou 3:2 a stadion se otřásá v základech! Vír radosti rozpoutal BORJA BASTÓN, který po průnikové přihrávce šikovně přehodil vyběhnuvšího Martíneze.
82'
V krátkém časovém sledu se Málaga ubránila hned dvěma exekucím rohových kopů.
80'
Nebezpečný moment! Schär (Deportivo La Coruňa) si ušlapal pěšinku k hranici vápna a odtamtud pořádně vyprášil Robertovy rukavice.
79'
Proti Rosalesově vzdušnému pasu vystoupil jeden z obránců a odhlavičkoval míč do bezpečí.
78'
Hned z dalšího útoku získali domácí rohový kop.
77'
Bastón (Málaga CF) si nepohlídal ofsajdovou linii.
75'
Centr, který vyprodukoval Pérez Martínez (Deportivo La Coruňa), si pohlídal Roberto.
72'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: Celso Borges pustil do hry Emreho Çolaka.
72'
Prostor pro zakončení na hranici pokutového území dostal Bastón a využil ho k nebezpečné střele letící vedle levé tyče. Domácí tým je v posledních minutách velice aktivní.
71'
A bezprostředně po jeho rozehrání došlo k nedovolenému zákroku na brankáře Martíneze.
70'
Adriánovu přihrávku srazil hostující obránce na roh.
68'
Bastón si troufnul na souboj muž proti muži a vytěžil z něj alespoň autové vhazování.
66'
Málaga se snaží rozvinout akci ze svého území.
64'
Střídání v týmu Málaga CF: své si odpracoval Adalberto Peñaranda, makat teď bude Borja Bastón.
64'
Žlutou kartičku také za prohřešek proti pravidlům dostal Zakaria Bakkali (Deportivo La Coruňa).
63'
V osobním souboji použil Juanpi Añor (Málaga CF) tvrdost, za což ho sudí potrestal žlutou kartou.
63'
K obrovské radosti domácích fandů je vyrovnáno! Centrovaný balon propadl až k brankové čáře, za kterou ho dorazil důrazný CHORY CASTRO.
62'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Federico Cartabia, přichází Pedro Mosquera.
60'
Castro odcentroval míč do klubka hráčů a z něj hrací předmět vylétl mimo rizikovou zónu.
59'
Roh pro Málagu.
57'
Další výměna v týmu Málaga CF: hrací plochu opustil také Esteban Rolón, místo něj přišel Javier Ontiveros.
57'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Keko, přichází Juanpi Añor.
55'
Fernando Navarro (Deportivo La Coruňa) ze střídačky cosi pokřikoval na asistenta rozhodčího, a inkasoval proto žlutou kartu.
54'
Momentálně se hraje ze strany na stranu.
52'
La Coruňa právě vstřelila branku!
Hosté udeřili z rychlé protiakce! Pérez Martínez obdržel dlouhou přihrávku, následnou dělovku vyrazil Roberto do strany a dorážející FABIAN SCHÄR prostě a jednoduše nemohl minout.
50'
Opět jsou v držení míče fotbalisté Málagy, kteří hledají další skuliny v soupeřově defenzivě.
48'
Na startu druhého dějství domácí pořádně zahrozili! Castro si na levé straně pokutového území zpracoval elegantní přihrávku patou, aby ostrým pokusem po zemi nadělal starosti brankáři Martínezovi.
46'
Během poločasové pauzy proběhlo v týmu Deportivo La Coruňa střídání: Sidneie nahradil Raúl Albentosa.
46'
Fotbalisté se vracejí zpátky na hřiště.
V první půli jsme mohli vidět vyrovnanou partii, která skončila nerozhodně. Domácí po necelé čtvrthodině hry poslal do vedení Rosales, aby o osm minut později vyrovnal Pérez Martínez. Další hrozby si fotbalisté Málagy schovali až na závěr poločasu, kdy Rolón s Carlosem chvíli po sobě těsně minuli branku.
45+1'
45+1'
V samém závěru poločasu si domácí tým vypracoval ještě jednu příležitost. Carlosova pumelice prosvištěla vedle pravé tyčky.
45'
Rozhodčí nastavil jedinou minutku.
44'
Jen decimetry scházely k rozpoutání gólové radosti na tribunách! Rolón totiž zpoza vápna jen těsně minul levý horní růžek hostující brány.
43'
Defenziva Málagy čelila rohovému kopu a svou úlohu zvládla na výbornou.
42'
Přiostřilo se. Roberto Rosales (Málaga CF) u lajny vlétl do souboje s Bakkalim jako uragán a nemohl očekávat nic jiného, než žlutý trest.
39'
Přímo před zraky sudího došlo k nedovolenému zákroku. Spáchal ho Peñaranda (Málaga CF).
38'
Hra se obrátila a nad Bakkalim sklapla ofsajdová past, kterou na něj nastražili zadáci Málagy.
36'
Po obnovení hry mají míč k dispozici domácí.
35'
Po nezaviněném střetu se na zemi ocitl Borges (Deportivo La Coruňa) a zvedá se z ní těžce.
33'
Trocha emocí přímo na hřišti. Do vlasů si vjeli Adalberto Peñaranda (Málaga CF) a Guilherme (Deportivo La Coruňa). Rozhodčí neváhal ani vteřinu a oba kohouty potrestal žlutou kartou.
30'
Rolán se pustil do rychlostního souboje a odešel z něj jako poražený. Následuje odkop brankáře hostů.
29'
Pérez Martínez (Deportivo La Coruňa) si vypracoval další střeleckou pozici, tentokrát však cílené zařízení úplně minul.
27'
Mlsoun Roberto (Málaga CF) si pochutnal na slabém pokusu Pérez Martíneze.
24'
Na tahu jsou zase domácí.
23'
O chvíli později už se hostům vyrovnat povedlo. Může za to Borgesův načechraný centr z pravé strany a přesná hlava LUCASE PÉREZ MARTÍNEZE, která poslala míč do levé šibenice.
22'
Po rohovém kopu měl na kopačce vyrovnání Bakkali (Deportivo La Coruňa), ale jeho žádost Roberto důležitým zákrokem odmítl.
21'
K útoku zaveleli také hosté, kteří po Cartabiově sražené střele rozehrají rohový kop.
19'
O chvíli později se k míči dostali domácí a Keko pokusem zpoza pokutového území přinutil Martíneze k jednoduchému zákroku na zemi.
16'
La Coruňa kombinuje na vlastním území.
15'
Po necelé čtvrthodině hry se vedení ujímá domácí tým. Castrův centr z rohového praporku se stáčel směrem od brány, v pravé části vápna zůstal nepokrytý ROBERTO ROSALES a na jeho křižnou střelu byl brankář Martínez krátký.
13'
Trocha rizika pro hostující celek. Gólman Martínez při odkopu trefil atakujícího Rolána.
12'
Ze střední distance se do balonu opřel Guilherme (Deportivo La Coruňa), neměl ale dostatečně přesně seřízena mířidla.
10'
Ofsajd a v něm Rolán (Málaga CF).
9'
Rušno mohlo být také na druhé straně, jenže Valentín míč přes domácí obranu neprocpal.
7'
Nakonec to byl střelecký pokus Castra, který na Martíneze vypálil z rohu velkého vápna.
6'
Hráči Málagy operují na útočné půli. Co vymyslí?
5'
Při dalším tažení hostujícího týmu nastřelil Guilherme před vápnem pouze jednoho ze soupeřů.
3'
Odtamtud Luisinho (Deportivo La Coruňa) odcentroval balon do rukavic pozorného Roberta.
2'
Domácí u balonu nevydrželi dlouho, protiútok táhli hráči Deportiva po levé straně.
1'
Míč do hry uvedli fotbalisté Málagy.
1'
Domácí odehrají zápas v modrobílé kombinaci dresů, zatímco hosté budou hrát v tmavém kompletu.
Hlavní aktéři právě právě nastupují na hrací plochu.

Málaga CF: Roberto – Rosales (C), L. Hernández, Baysse, Juankar – Keko, Adrián González, Rolón, Castro – Rolán, Peñaranda.
Náhradníci: Prieto – González, Añor, Bastón, Cecchini, Mula, Ontiveros.

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Valentín, Schär, Sidnei, Luisinho – Guilherme, Valverde – Bakkali, C. Borges (C), Cartabia – Pérez Martínez.
Náhradníci: Pantilimon – Albentosa, F. Navarro, Mosquera, Çolak, Andone, Valle.

Rozhodčí: Martínez – Alonso, Noval.
Přibližně půl hodiny před začátkem utkání probíhá na hřišti Estadio La Rosaleda rozcvička.

Deportivo La Coruňa

Plácat se po ramenou nemůžou ani v La Coruni. Tamní Deportivo se totiž pohybuje ve spodní části tabulky s pětibodovým náskokem na první sestupivší příčku. Pokud klub z galicijského města v následujících utkáních nezabere více, může se stát, že se ocitne v pásmu sestupu. A to by si jeho fanoušci určitě nepřáli. Do Málagy navíc fotbalisté Deportiva nepřicestují v roli favoritů, takže se situace může pořádně zamotat.
Málaga CF

Trápící se Málaga předvádí hrůzostrašný fotbal. Obzvlášť její venkovní zápasy mohou být odstrašujícím příkladem pro ostatní celky. V šesti odehraných utkáních na soupeřově hřištích nezískala Málaga ani bod při hrozivě vypadajícím skóre 0:13. V domácím prostředí to také není žádná sláva. Tým z jihu Španělska vybojoval své premiérové vítězství až v posledním domácím střetnutí s týmem Celta Vigo, kromě toho má ještě bod za divokou remízu s Bilbaem.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné nedělní odpoledne a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání Málaga CF – Deportivo La Coruňa, které se odehraje v rámci 12. kola LaLigy od 12 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.