La Liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Getafe - 3. března 2018   20:45

Real
23' Bale (Isco) • 45+1' Ronaldo (Benzema) • 79' Ronaldo (Marcelo)
3:1
(2:0)
Getafe
66' Portillo
Real
Navas – Carvajal, Nacho Fernández, Ramos, Hernández (65. Marcelo) – Casemiro, M. Llorente (80. Kovačić), Isco – Bale, Benzema, Ronaldo (80. Asensio).
Casilla – Varane, Marcelo, L. Vázquez, Asensio, Mayoral, Kovačić.
Melero – Torre, Martínez
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
Getafe
E. Martínez – Damián Suárez, Dakonam, Bruno González, Antunes – Mora (59. Šibasaki), Arambarri – Portillo (86. Pacheco), Fajr, Rémy – Á. Rodríguez (56. J. Molina).
Manojlović – Cabrera, Šibasaki, Molinero, J. Molina, Pacheco, Ndockyt.

SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Getafe 3:1. Rozhodl Ronaldo, hosté dohrávali v desíti

Je tu konec zápasu 27. kola La Ligy mezi Realem a Getafe. Domácí fotbalisté potvrdili roli favorita a po zásluze vyhráli nad svým soupeřem 3:1. Domácím hrdinou byl dnes Cristiano Ronaldo, který zaznamenal dva góly. Jednu branku bílého baletu přidal Bale, za hosty snižoval z penalty Portillo.
90+3'
90+2'
Čtvrtý gól Realu mohl přidat Bale, svou ranou z pravé strany trefil ale jen tyč hostující brány!
90+1'
Druhý poločas bude nastavený o tři minuty.
90'
Los Blancos ale na polovině Getafe nic nevymysleli a nakonec bude následovat odkop od Martínezovy brány.
90'
Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. Po faulu na Isca budou u balonu domácí.
88'
Do vápna Getafe vnikl Marcelo, jenže jeho pokus o centr nebo střelu byl zbytečný, protože byl pískaný útočný faul.
87'
Hosté trochu rezignovaně běhají nyní bez balonu a v deseti se snaží zápas dohrát tak, aby již neinkasovali.
86'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Daniel Pacheco.
84'
Hraje se na polovině hostujícího celku. Zápas je patrně již zcela rozhodnutý.
82'
Zápas spěje ke svému konci. Domácí jsou nyní naprosto v klidu a nikam se neženou.
80'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Mateo Kovačić.
80'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Marco Asensio.
79'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu se míč dostal k Ramosovi, ten ho posunul nabíhajícímu Marcelovi, po jehož centru se na přední tyči hlavou prosadil CRISTIANO RONALDO – 3:1!
78'
Po snaze Ronalda je tu roh pro domácí.
76'
Isco poslal do vápna míč na Benzemu, tomu ale neohroženě pod nohy skočil Martínez. Je pískaný faul a rozehrávat budou hosté.
76'
Do konce zápasu chybí něco okolo patnácti minut a domácí stále nemají nic jisté.
74'
Hosté jsou nyní i v deseti u balonu a hráči Realu musí hrát hodně obezřetně.
73'
Real kopal další rohový kop. Po rozehrávce nakrátko se ale k zakončení nikdo nedostal.
71'
Domácí nyní zařadili druhý rychlostní stupeň a mají velkou převahu. Hosté se jen brání.
69'
Obrovská šance Ronalda! Po centru Carvajala z pravé strany byl sám na malém vápně, trefil ale jen gólmana Martíneze!
67'
Ronaldo nyní po rohovém kopu poslal míč do brány, jenže gól neplatí kvůli údajnému útočnému faulu. Faulujícím hráčem byl patrně Benzema.
66'
Getafe právě vstřelilo branku!
FRANCISCO PORTILLO si počkal na pohyb Navase a poté poslal balon na opačnou stranu, než kam skočil domácí brankář. Snadný gól a Getafe snižuje na 2:1!
65'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Theo Hernández, přichází Marcelo.
64'
Nacho sice ve skluzu před Molinou zasáhl lehce balon, pak ale soupeře poslal k zemi a je pískaný pokutový kop.
64'
Penalta pro hosty!
64'
Ronaldo poslal míč Iscovi, ten se ale proti čtyřem protihráčům neprosadil.
63'
Za stálého deště jsou nyní u míče hosté, k Navasově bráně se ale zatím nedostávají.
61'
Na centr do vápna si vlevo naběhl Isco, nic ale nevymyslel a hosté se ubránili.
59'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Sergio Mora, přichází Gaku Šibasaki.
57'
Ronaldo v ofsajdu a ani nezakončil. Rozehrávat bude znovu Martínez.
56'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Jorge Molina.
56'
Po rohu Isca se Real k zakončení nedostal. Následuje odkop od Martínezovy brány.
55'
Benzemův centr na Ronalda byl zblokovaný na rohový kop.
54'
Teď pro změnu fauloval Benzema a balon budou mít hosté.
53'
Portillo dostává také žlutou kartu, když nešetrně poslal k zemi Thea Hernándeze.
52'
Tempo hry opět není nijak závratné. Sledujeme poklidnou podívanou bez větších šancí.
49'
Domácí se nyní nikam neženou a čekají na skulinku v defenzivě soupeře.
47'
Teď ale pozor! Velká nepříjemnost pro hosty. Loïc Rémy nešetrně zasáhl rukou do obličeje Nacha a dostává žlutou kartu. Jenže je to jeho druhá žlutá v zápase a následuje tedy červená.
46'
Z velké dálky zkoušel střílet Damián Suárez, gólman Navas byl ale pozorný.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Zdá se, že Real Madrid dnes prožije pohodový večer. V rámci malého madridského derby Getafe příliš nevzdoruje a Los Blancos vedou po poločase nad svým soupeřem 2:0, když se střelecky prosadili Bale a Ronaldo. Domácí sice svého soupeře nijak nedrtí, nesledujeme galapředstavení gólových šancí, ale vedení o dvě branky musí být po propadáku na hřišti Espanyolu příjemnou vzpruhou.
45+2'
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
45+1'
Uklidňující gól je tu. Benzema perfektně načasovaným kolmým pasem našel CRISTIANA RONALDA, ten si položil dva obránce a následně z třinácti metrů překonal bezmocného Martíneze – 2:0!
45'
Benzema posílal na křídlo balon na Ronalda, tomu ale míč utekl do zámezí.
43'
Stav zápasu je stále pouze 1:0 a na domácích je vidět, že i v závěru první půle by rádi přidali druhý uklidňující gól.
42'
Domácí dlouze kombinovali na polovině soupeře, až do zakončení se ale nedostali. Stále jsou u míče, teď ale daleko od brány soupeře.
40'
Nacho ve výskoku tvrdě atakoval Rémyho, hra je znovu přerušena. Faul ale nebyl pískaný a domácí tak pouze po míči rozhodčího poslali balon brankáři Martínezovi.
39'
Zpoza vápna vypálil přízemní ránu Carvajal, míč možné i díky lehké teči Martíneze skončil mimo. Následuje odkop.
39'
Střílený centr od levé postranní čáry ve velké pohodě lapil Navas.
38'
Po útočném faulu Benzemy budou u míče hosté. Ti budou gólmanem Martínezem rozehrávat z vlastního vápna.
36'
Rémy byl nyní sám ve vápně Realu, domácí měli nyní velké štěstí, že byl odpískaný milimetrový ofsajd.
34'
Dost nyní přitvrdil Fayçal Fajr, který šel skluzem pod nohy Llorenteho. Domácí chtěli odpískání faulu, pokračuje se ale ve hře.
34'
Nacho teď zezadu atakoval Rémyho a také domácí stoper teď dostává žlutou kartu.
32'
Po dalším rohu Realu byl odpískaný faul Carvajalovi a domácí tak přicházejí o balon.
31'
Ronaldo teď po rychlé akci hledal Benzemu, gólman Martínez byl ale pozorný.
30'
Jen o malou chvilku později z druhé strany centroval do vápna Theo, jenže ani jeho pas k efektivnímu zakončení nevedl. Balon sice doputoval až k Ronaldovi, avšak portugalský střelec to měl hodně těžké.
30'
Po rozehrávce nakrátko centroval do vápna Isco, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.
29'
Hostující Bruno nyní v tísni před Balem odehrál míč do zámezí a následuje roh.
28'
Fayçal Fajr přejel skluzem Casemira, a přestože se hodně diví, je pískáno proti Getafe.
28'
Po rychlém protiútoku se pokoušel z pravé strany do vápna centrovat Carvajal, jeho pas byl ale hodně nepovedený a hosté se ubránili.
27'
Domácí fotbalisté jsou znovu u balonu a postupným útokem hledají skulinku v defenzivě soupeře.
25'
Rémy zahrál ve výskoku ostře loktem a dostává žlutou kartu.
23'
Domácí sice nerozehráli dobře rohový kop, avšak po krátké mezihře přišel centr z pravé strany, ve vápně Isco bokem srazil balon přibližně na penaltový puntík ke GARETHU BALEOVI, který propálil vše, co mu stálo v cestě.
22'
Real se po prohře s Espanyolem vrátil o několik týdnů zpět. Jeho hra je opět zcela bez nápadu a domácí se trápí.
20'
Mezitím u rohového praporku na polovině Getafe ležel Théo Hernández, který měl dokonce krvavý šrám v obličeji po faulu loktem. Po krátkém ošetření se ale vrátil na trávník a domácí jsou v plném počtu.
19'
Balon za obranu dostal Ángel Rodríguez, jehož tečovaná střela zaměstnala gólmana Navase. Ten byl ale pozorný a míč včas zastavil.
18'
Nacho vlétl hodně ostře do Rémyho a je pískáno. Míč budou mít hosté.
16'
Llorente nyní odkopával přes nohu Rémyho a následovat bude autové vhazování pro domácí.
15'
U balonu byl na hranici vápna Isco, jenže při snaze zahrát efektivně patičkou padl k zemi. Faul se nepískal a hra se pak přerušila až po zákroku Llorenteho.
14'
Balon za obranu dostal nyní Ronaldo. Jenže jeho zakončení šlo mimo a navíc byl v ofsajdu.
12'
Tempo hry není nijak závratné. Domácí jsou hodně u balonu, k ohrožení brány Martíneze se ale nedostávají.
10'
Domácí kapitán Ramos lehce přistrčil na polovině hřiště soupeře. Hosté sice rozehrávali, o míč ale rychle přišli.
9'
Po centru Isca se hosté bez větších problémů ubránili.
8'
Rémy fauloval a následovat bude zajímavá standardka pro domácí celek.
6'
Domácí se jen velmi pomalu rozjíždějí. Je vidět, že hosté se očividně dneska nikam nepoženou.
4'
Až příliš daleko za obranou byl nyní Bale, který byl v postavení mimo hru. Je pískaný ofsajd.
3'
První desítky vteřin jsou hodně ospalé. Rozhodně se nedá říci, že by Real na svého soupeře vlétl.
2'
Hned v úvodu zápasu stojí u postranní čáry zachmuřený trenér Zinedine Zidane. Poslední porážka s Espanyolem mu radost samozřejmě neudělala.
1'
Hned v úvodu se na trávníku objevil Isco, míč pro domácí.
1'
Hráči jsou na trávníku, zápas co nevidět začne.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Nacho Fernández, Ramos, Hernández – Casemiro, M. Llorente, Isco – Bale, Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – Varane, Marcelo, L. Vázquez, Asensio, Mayoral, Kovačić.

Getafe CF: E. Martínez – Damián Suárez, Dakonam, Bruno González, Antunes – Mora, Arambarri – Portillo, Fajr, Rémy – Á. Rodríguez.
Náhradníci: Manojlović – Cabrera, Šibasaki, Molinero, J. Molina, Pacheco, Ndockyt..
Nepříjemností pro Real je, že kvůli zdravotním problémům chybí hned několik důležitých opor týmů. Ve hře poslední zápasy nebyli především Toni Kroos, Luka Modrič a Marcelo. Před dnešním zápasem není vůbec jisté, zda se někdo z nich v sestavě objeví. Nejpravděpodobnější je, že všichni tři zmiňovaní hráči dnes nenastoupí a že se budou šetřit na úterní odvetu Ligy mistrů.
Real Madrid tak jen potvrdil, že neprožívá dobrou sezonu. Velmi brzo vypadl z královského poháru, v lize ztrácí na vedoucí Barcelonu patnáct bodů a neúspěšný ročník tak může zachránit snad jen vítěstvím v Lize mistrů. Nic to ale nemění na tom, že především na domácím stadionu musí i v lize hrát nejen na vítězství, ale také tak, aby náročné madridské fanoušky pobavil. Do ligového zápasu proti desátému Getafe tak nastoupí rozhodně všechny hvězdy, co budou aktuálně k dispozici.
Hezký sobotní večer všem fanouškům španělského fotbalu. V rámci této reportáže budeme sledovat ligový souboj domácího Realu Madrid s hostujícím Getafe. V rámci 27. kola nás čeká malé madridské derby, ve kterém si bude chtít Real zlepšit náladu před úterní odvetou Ligy mistrů proti PSG. V minulých týdnech se totiž zdálo, že se Real dostává v druhé poloviny sezony do výtečné formy, jenže tým Zinedina Zidana si výrazně pošramotil v týdnu repotaci, kdy bez největších hvězd ostudně prohrál na hřišti trápícího se Espanyolu Barcelona 0:1, když rozhodující gól inkasoval v 93. minutě hry.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.