La Liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Girona - 18. března 2018   20:45

Real
11' Ronaldo (Kroos) • 48' Ronaldo (Benzema) • 59' L. Vázquez (Ronaldo) • 64' Ronaldo (Benzema) • 86' Bale (Modrić) • 90+1' Ronaldo (Kroos)
6:3
(1:1)
Girona
29' Stuani  (Granell) • 68' Stuani  (B. García) • 88' Juanpe  (Granell)
Real
Navas – Carvajal, Varane, Nacho Fernández, Marcelo – L. Vázquez, Kovačić (70. Modrić), Kroos, Asensio (70. Bale) – Benzema (83. Isco), Ronaldo.
Casilla – Vallejo, Modrić, Bale, Casemiro, Hernández, Isco.
Gil – Nevado, Martínez
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
Girona
Bono – Ramalho, Espinosa, Juanpe – Maffeo (83. Aday), Pons, Granell, Mojica – Portugués, Stuani (88. Olunga), B. García (69. Lozano).
Iraizoz – Aday, Olunga, Timor, Lozano, Muniesa, Aleix Garcia.

SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Girona 6:3. Ronaldo nastřílel čtyři góly

Tak to byla pořádná dávka fotbalu na Estadio Santiago Bernabéu v Madridu. Sledovali jsme divoké utkání plné krásných gólů. Domácí fotbalisté nakonec získávají tři body po výhře 6:3, když se zaskvěl hlavně kanonýr Cristiano Ronaldo, který čtyři góly vstřelil a na jeden přihrál. Díky této výhře se Real posunul zpět na třetí místo tabulky. Na Atlético ztrácí čtyři body, na Barcelonu stále propastných patnáct.
90+3'
90+3'
Po závěrečném hvizdu dostal žlutou kartu ještě hostující kapitán Granell.
90+3'
Ještě v samém nastavení si oba týmy vytvořili po jedné šanci, skóre se ale již nemění.
90+1'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Bláznivý zápas ještě nekončí. Toni Kroos poslal za rozhozenou obranu balon na nabíhajícího CRISTIANA RONALDA, který zaznamenal čtvrtý gól v zápase!
90'
Zápas spěje do finále, nastavovat se budou tři minuty.
88'
Girona právě vstřelila branku!
To je zápas. Hosté dokázali ještě jednou snížit, když se hlavičkou po rohovém kopu prosadil obránce JUANPE – 5:3!
88'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristhian Stuani, přichází Michael Olunga.
86'
Luka Modrič našel přesným kolmým pasem GARETHA BALEA, který pohodlně překonal gólmana Bona – 5:2!
86'
Domácí se snaží hrát účelně. Konec zápasu se blíží a Real hru konečně zase kontroluje.
84'
Po centru z levé strany byl hostům ve vápně Realu odmávaný ofsajd a domácí defenziva si může alespoň na chvilku oddychnout.
83'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Pablo Maffeo, přichází Aday.
83'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Isco.
81'
Když už se k míči dostal střídající Bale, jeho centr z levé strany nebyl vůbec nebezpečný.
81'
Domácí jsou nyní v útlumu. Nedaří se jim dostat do šancí a jen se brání.
80'
Teď udělal Varane obrovskou chybu při malé domů, míče se ujal opět Stuani, který se snažil obejít Navase. To se mu povedlo jen částečně a následně z velkého úhlu poslal míč do boční sítě!
79'
Po hattricku sahal nyní Stuani, který ve vápně naskakoval na další dobrý centr. Tentokrát ale balon jen lehce lízl a poslal ho mimo.
79'
Po centru do vápna se sice domácí ubránili, avšak kousek za vápnem fauloval pro změnu Nacho a domácí se musí znovu bránit.
78'
Carvajal nyní na pravé straně hřiště fauloval a následovat bude další přímý kop pro hosty.
76'
Domácí se nadechovali k rychlému brejku, jenže Ronaldo na pravém křídle pokazil nezvykle jednoduchou přihrávku a nyní se jen chytá za hlavu.
74'
Naopak hosté vycítili, že by dnes mohli zápas minimálně zdramatizovat. Každopádně na další šanci aktuálně čekáme.
72'
Domácí tak trochu znejistěli a nyní nejsou tak aktivní jako v posledních minutách.
70'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Luka Modrić.
70'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Gareth Bale.
69'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Borja García, přichází Anthony Lozano.
68'
Borja García poslal centr přímo na hlavu CRISTHIANA STUANIHO, který přetlačil Nacha a tak trochu se štěstím překonal gólmana Navase.
67'
Hosté nyní vybojovali standardní situaci. Je to pozice na centr do vápna.
66'
Sledujeme zcela bezstarostný fotbal. Domácí fotbalisté se nyní nikam neženou a u balonu jsou hosté.
64'
A je tu hattrick! Po akci Asensia se ke střele dostal Benzema, jehož ránu vyrazil Bono jen před sebe a dorážející CRISTIANO RONALDO v pohodě zvýšil na 4:1!
62'
Blízko ke gólu byl také stoper Nacho, jehož hlavičku po centru Asensia zastavilo břevno!
59'
To byla paráda! Na levé straně byl u míče Marcelo, od něj se balon dostal k Benzemovi a ten ho hned poslal do vápna na Ronalda. Portugalský kanonýr byl zády k bráně a týmově tak poslal balon přímo proti noze LUCASE VÁZQUEZE, který zamířil přesně k tyči – 3:1!
56'
Centr do vápna posílal Kroos, hlavičkující Ronaldo zakončil těsně nad bránu.
55'
Krásně z levé strany centroval Marcelo, před Ronaldem na poslední chvíli zahrála hostující orbana, následovat bude roh.
54'
Přímý kop z dvaceti metrů zakončoval Mojica, míč ale poslal vysoko nad.
52'
Přesně na hranici velkého vápna fauloval Carvajal Stuaniho a je z toho žlutá karta pro domácího obránce.
50'
Domácí jsou při chuti a stále jsou nastěhovaní na polovině Girony.
48'
Domácí se hned v úvodu druhé půle dostávají podruhé do vedení. Pohlednou kombinaci ve středu hřiště vyšperkoval Benzema přiťuknutím na CRISTIANA RONALDA, který s pomocí břevna překonal brankáře Bona!
47'
Domácí začali aktivně a hned od úvodu se tlačí do útoku.
46'
První poločas zápasu mezi Realem a Gironou přinesl zajímavý fotbal. Domácí byli sice aktivnější, avšak také hosté uměli být hodně nebezpeční a zcela po zásluze se mohli radovat z vyrovnání na 1:1. Domácí vedli od 11. minuty díky Ronaldovi, hosté srovnali po půl hodině hry díky přesné hlavičce Stuaniho.
45+1'
45+1'
Po centru Carvajala se pokoušel akrobaticky přes hlavu zakončit Ronaldo, míč ale poslal jen vysoko do vzduchu a mimo.
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
Již se rozběhla poslední minuta prvního poločasu.
44'
Hodně nebezpečný centr z pravé strany musel nyní před Stuanim vyboxovat Navas.
42'
Ronaldova rána prolétla okolo zdi a po zásahu do boku Kroose výrazně změnila směr. Jenže také přišla o razanci a Bono tak dokázal zasáhnout.
41'
Další standardka pro Real. Granell poslal k zemi rozběhnutého Lucase a je tu další střelecká pozice pro domácí hráče. Teď bude zakončovat patrně opět Ronaldo.
39'
Perfektní střílený centr poslal z levé strany do vápna Realu Mojica, Portu ani Stuani na balon o malý kousek nedosáhli.
38'
Další útočná akce Realu skončila ofsajdem, ve kterém byl Ronaldo.
36'
Tentokrát dal Ronaldo nečekaně přednost Asensiovi, jehož ránu ale Bono vyrazil.
35'
Bernardo Espinosa postal k zemi Kroose a po jeho zákroku je tu další přímý kop pro domácí.
33'
Z velké dálky vypálil Ronaldo, brankář Bono ale ve velké pohodě míč zastavil.
31'
Žlutou kartu dostává Johan Mojica (Girona FC), který loktem zasáhl obličeje Carvajala.
29'
Hosté srovnávají také po standardní situaci. Centr do vápna poslal Álex Granell a hlavičkující kanonýr CRISTHIAN STUANI zamířil přesně k tyči – 1:1!
28'
Do vápna vnikl Portugués, až do zakončení se ale nedostal. Respektive sice vystřelil, ale mimo.
28'
Hosté jsou v posledních minutách více na balonu, Real se musí soustředit na defenzivu.
27'
Centr do vápna nadzvedl Ronaldo a následně míč odehrál mimo zónu nebezpečí Lucas.
26'
Do vápna Realu z levé strany centroval Mojica, na zadní tyči opět Marcelo raději hlavou odpravil balon na roh.
25'
Domácí fotbalisté nadále jasně dominují a svého soupeře prakticky nepouštějí za půlící čáru.
23'
Domácí Lucas se nyní na vteřinku zaradoval z gólu, jenže branka nakonec neplatí, protože byl Lucasovi odmávaný a odpískaný ofsajd. Lucas ale v ofsajdu nebyl, mimo hru stál Ronaldo, který se ale v inkriminovaný okamžik do hry nezapojil.
22'
Z levé strany pálil technicky Lucas, gólman Bono v pohodě zasáhl.
21'
Carvajal u postranní čáry postrčil protihráče a je pískaný faul. Je to na polovině hřiště a domácí defenziva může být v klidu.
20'
Do vápna teď pro změnu na levé straně vnikl Benzema, jeho rána na zadní tyč byla ale velmi slabá a Bono v pohodě zasáhl.
19'
Do vápna si hezky seběhl Benzema, z velkého úhlu skoro až od brankové čáry zkusil zpětně centrovat do ohně, hosté se ale ubránili.
18'
Také hosté zkusili teď roh rozehrát nakrátko, následný centr do vápna ale ve velké pohodě lapil Navas.
17'
Z levé strany centroval do vápna Realu nebezpečně Borja García, míč hlaovu na roh odvrátil Marcelo.
16'
Do vápna Girony vnikl z levé straně Ronaldo, jeho následná střela mu ale sjela po nártu a nabrala špatnou rotaci. Míč skončil hodně mimo.
13'
Domácí mají otěže zápasu pevně ve svých rukou. Soupeři toho moc nedovolují a hraje se na polovině Girony.
11'
Po nakrátko rozehraném rohovém kopu předložil Kroos míč do vápna, kde se nejlépe zorientoval CRISTIANO RONALDO, jehož tvrdá rána končí za gólmanem Bonem!
9'
Domácí mají velkou územní převahu a tlačí se znovu do útoku.
7'
Do střelecké pozice se dostal Lucas, zamířil jen doprostřed brány.
6'
Po rohu se domácí do šance již nedostali.
5'
Ronaldovu tvrdou ráno okolo zdi vyrazil nad břevno gólman Bono.
4'
Asensio byl nyní faulovaný na hranici vápna a je z toho velmi zajímavá standardka pro Real. Je to rozhodně pozice na přímou střelu.
4'
Benzema se snažil kolmým pasem najít Ronalda, ten byl ale pokrytý.
3'
Z levé strany se snažil centrovat Asensio, trefil ale jen obránce na rohu velkého vápna.
2'
Úvod je hodně rozháraný a balon létá od vápna k vápnu. Teď jsou u balonu domácí.
1'

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Varane, Nacho Fernández, Marcelo – L. Vázquez, Kovačić, Kroos, Asensio – Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – Vallejo, Modrić, Bale, Casemiro, Hernández, Isco.

Girona FC: Bono – Ramalho, Espinosa, Juanpe – Maffeo, Pons, Granell, Mojica – Portugués, Stuani, B. García.
Náhradníci: Iraizoz – Aday, Olunga, Timor, Lozano, Muniesa, Aleix Garcia.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Martínez.
Přesto je naprosto jasné, že velkým favoritem dnešního zápasu budou domácí. Fotbalová veřejnost očekává jasnou výhru Realu Madrid, a to také díky tomu, že trenéru Zinedinu Zidanovi se již prakticky zcela vyprázdnila marodka. Kvůli svalovému zranění zůstává mimo hru již pouze mladík Jesus Vallejo, všichni ostatní jsou fit a budou k dispozici. Pravidlem navíc bývá, že Real doma nastupuje před svým publikem v nejsilnější sestavě, a tak se má defenziva Girony rozhodně na co těšit.
Oba kluby měly před sezonou zcela odlišné ambice, přesto je velmi zajímavé, jak málo je v tabulce aktuálně dělí. Někomu se může zdát čtrnáctibodový náskok propastný, avšak před sezonou se s Realem počítalo na nejvyšších příčkách a neopak Girona měla zuby nehty bojovat o záchranu. Přitom aktuální ligová forma obou týmů je dokonce naprosto stejné. Real z posledních pěti ligových zápasů získal dvanáct bodů, když vedle čtyř výher prohrál s Espanyolem a zcela stejnou bilanci má také Girona, která v posledních pěti zápasech prohrála pouze s Barcelonou.
Hezký večer všem fanouškům španělského fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 29. kola Primera Division mezi domácím Realem Madrid a hostující Gironou. Girona jako nováček nejvyšší španělské soutěže prožívá snovou sezonu. V osmadvaceti zápasech nasbírala skvělých třiačtyřicet bodů a aktuálně se drží na sedmém místě tabulky. Dnes domácí Real Madrid je aktuálně čtvrtý s tím, že pokud dnes vyhraje, posune se na třetí místo před Valencii, která má již víkendový zápas odehraný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.