La Liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Levante - 9. září 2017   13:00

Real
36' L. Vázquez (Ramos)
1:1
(1:1)
Levante
12' Ivi  (Iván López)
Real
Casilla – Carvajal, Nacho Fernández, Ramos (C), Marcelo – M. Llorente (62. Isco), Kroos – L. Vázquez (72. Kovačić), Asensio, Hernández – Benzema (28. Bale).
Zidane – Isco, Bale, Casemiro, D. Ceballos, Kovačić, Vallejo.
Hernandez A. (Esp)
Santiago Bernabéu (Madrid)
67489 diváků
Levante
Fernández – Iván López (C) (20. Pedro López), Postigo, Chema, Toňo – Lerma, Campaña – Jason, Suárez Pier, Ivi (67. Verza) – Alegría (54. E. Boateng).
Olazábal – E. Bardi, E. Boateng, Pedro López, Verza, Lukić, Luna.

SESTŘIH La Ligy: Real Madrid - Levante 1:1. Mistr opět ztratil body, zranil se Benzema

To je ode mne pro dnešek vše! Přeji vám krásný zbytek sobotního odpoledne a u dalších přenosů nashledanou.
Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:16.
Real překvapivě ztratil! Ve druhé polovině utkání jsme viděli stále ten samý obrázek – domácí tlačili, kombinovali, drželi míč, žádný gól však již nepadl. Velmi dobré utkání odehrál střídající Bale, který měl několik možností skórovat, byl silný ve vzdušných soubojích, gól se mu ale vstřelit nepodařilo. V 89. minutě byl pak předčasně poslán do šaten Marcelo, když nakopl jednoho z protihráčů, ikdyž se zdálo, že to nebyl úmysl, rozhodčí neváhal s udělením červené karty. Levante tak vybojovalo cenný bod z hřiště Realu Madrid po výsledku 1:1.
90+4'
90+3'
Kroos byl blizoučko od vyrovnání. Jeho technická střela z hranice vápna končí na pravé tyči.
90+2'
Levante drží míč na polovině Realu. To je pro hosty vynikající.
90+1'
Nastavovat se budou 4 minuty.
89'
Marcelo dostává červenou kartu! Po svém zakončení spadnul, vrazil do obránce a nejspíše ho vědomě kopl někam do oblasti hlavy. Rozhodčí neváhal a vytáhl červený kartónek. Tak to je neskutečné.
88'
Marcelo měl na kopačce rozhodující gól, ale Fernandez ho skvěle vychytal!
87'
Tak to je obrovská škoda! Isco krásným centrem našel Garetha Bala, ten však o pár decimetrů minul pravou tyč svatyně hostů. To by mohlo Real velmi mrzet.
86'
Rohový kop Realu končí zakončením nad bránu hostů.
85'
Máme před sebou necelých 10 minut a Real stále neotáčí vývoj zápasu.
83'
Plachtící míč našel opět pouze rukavice Hernandeze.
82'
Hra pokračuje, zranění jednoho z hostujících nebyl nikterak vážné. Levante bude zahrávat rohový kop.
81'
Jeden z hostujících borců zůstává na trávníku. To by mohl být pro hosty problém, již mají všechna střídání za sebou.
79'
Nic! Centr chytil Fernandez. Bílý balet se trápí.
79'
Real bude mít volný přímý kop o pár mětrů blíže k bráně, než-li je rohový praporek.
77'
Isco krásně zakombinoval s Balem. Bohužel byl příliš rychlý a dostal se do ofsajdu.
76'
Ramos nyní trochu zazmatkoval a centr poslal přímo do náručí brankáře.
74'
Po rohovém kopu se k míči dostal Carvajal, bohužel jeho rána nebyla nikterak nebezpečná.
72'
Střídání v týmu Real Madrid; odchází L.Vázyuez a přichází M.Kovačič.
71'
Lucas při zakončení podklouzl, a tak jeho rána nebyla ani tvrdá ani přesná.
69'
Realu ubývá čas. Do konce utkání máme něco přes 20 minut a tlak Realu spíše opadá.
67'
Střídání v týmu Levante UD; odchází Ivi a přichází Verza.
66'
Žlutou kartu dostává D.Carvajal, který doslova zboural Boatenga.
65'
Kroos napřáhl pár metrů za vápnem a jeho skákavá střela mířila k tyči. Fernandez však v pohodě kryje.
65'
Rohový kop zahraný nakrátko nepřinessl žádné vzrušení před brankou hostů.
63'
Asensio málem zachytil krásný dlouhý centr, scházel mu jen krůček. Škoda.
62'
Střídání v týmu Real Madrid CF; odchází M.Llorente a přichází Isco.
62'
Bale byl opět nejvýše ve vzduchu a jen těsně přestřelil bránu hostů.
60'
Žlutou kartu za úder loktem dostává E.Boateng.
60'
Asensio předskočil obránce, jeho zakončení ale postrádalo razanci.
Dnešní utkání sleduje 67489 diváků.
58'
Uvidíme další centr od rohového praporku. Obrana Levante odvrací.
56'
Real má problémy dostat se do zakončení. Drží míč, kombinuje, ale závěrečné zakončení ne a ne přijít.
55'
Žlutou kartu dostává S.Ramos když při pokusu o nůžky trefil protihráče.
54'
Střídání v týmu Levante UD; odchází A.Alegría a přichází E.Boateng.
53'
Ve vzdušném souboji dominoval Bale a bez problémů odklidil míč do bezpečí. Páni, to byl výskok!
52'
Uvidíme jednu z mála šancí na skórování v podání hostů – rohový kop.
51'
Pro vysoký centr si v pohodě došel Fernandez.
50'
Obraz hry je stejný jako v prvním poločase. Real kombinuje hluboko na půli hostů.
47'
Žlutou kartu za úder do obličeje Ramose dostává A.Alegría. Bohužel, jediný, kdo tento úder mohl viděl, byl Ramos a rozhodčí.
46'
Ofsajd a v něm nachytán Bale.
46'
První poločas končí překvapivým výsledkem 1:1. Ve 12. minutě to byli hosté, kteří se dostali do vedení, když Carvajal nebyl schopen ubránit Iviho a ten překonal bezmocného brankáře. Real svůj tlak přetavil v gól až ve 36. minutě, kdy Lucas Vasquez dorazil vyražený balón do prázdné brány. Ke konci poločasu pak byl vidět v několika šancích Bale, gól však již nepadl.
45+3'
45+2'
Bale byl v ofsajdu. I kdyby ne, Fernandez ho vychytal.
45+2'
Kroos to zkusil z dobrých 30-ti metrů, Fernandez měl velké problémy s jeho skákavou střelou, nakonec vše zvládl.
45+1'
Žlutou kartu po tvrdém skluzu na Kroose dostává J.Lerma.
45+1'
Nastavovat se budou 2 minuty.
45'
Bale v další šanci. Skvělý náběh nestihla obrana zachytit, vytáhlý útočník se řítil sám na gólmana a zkoušel ho obstřelit, Fernandez však skvěle vyběhl a vyrazit balón.
43'
Bale byl blízko gólu! Na centr Marcela si skvěle naskočil, jeho hlavička ale letěla kus vedle.
43'
Ramos to zkoušel střelou z hranice vápna. Obránce ránu zblokoval a uvidíme další rohový kop.
42'
Marcelo vybojoval další rohový kop.
41'
Zidane vypadá, že by nejraději vstoupil sám na hřiště. Jeho svěřenci však mají utkání ve pevně v rukou, ikdyž to dle výsledku nevypadá.
39'
Real se trochu uklidnil, hráči v bílém kombinují na polovině hřiště.
36'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Kroos – Ramos – Vázquez! LUCAS VÁZQUEZ dává jeden z nejlehčích gólů své kariéry. Na rohový kop si krásně naskočil Ramos a už jeho hlavička byla nebezpečná. Fernandez však zareagoval dobře, bohužel míč vyrazil pouze k Lucasovi a ten ho posílá do prázdné brány.
36'
Lucas vybojoval rohový kop.
34'
Marcelo fauloval ve vápně Levante, ale rozhodnutí sudího se velmi diví! Z opakovaných záběrů je však faul zcela očividný.
32'
Tak jsem se zmýlil – Ivi vyslal zajímavý pokus na bránu, Casilla však všechno jistil.
31'
Ivi si vymodlil faul a Levante bude zahrávat volný přímý kop ze slibné pozice. Na přímé ohrožení branky to není, ale při dobrém centru to může být nebezpečné.
29'
Kroos byl kousek od míče, když mu ho před kopačkami ukořistil Fernandez a zabránil pohromě.
28'
Vynucené střídání na straně Realu Madrid; odchází zraněný K.Benzema a přichází G.Bale.
27'
Lucas byl poslán k zemi a Real má volný přímý kop. Benzema se mezitím odebral na lavičku a do hry již nezasáhne.
26'
Levante drží míč, zatímco hvězda Realu – Benzema – má nějaké zdravotní problémy a je u postranní čáry.
24'
Real zcela dominuje, Levante se od vstřeleného gólu nepodívalo na polovinu svého soupeře.
23'
Sprint přes půlku hřiště předvedl Carvajal, centr byl však příliš dlouhý a obránce Realu na něj nedosáhl.
21'
Toni Kroos poslal nadýchaný centr z přímého kopu, kvůli útočnému faulu však akce končí.
20'
Vynucené střídání v týmu Levante UD; odchází Iván López a přichází Pedro López.
19'
Neskutečný tlak nyní předvedl Real v pokutovém území soupeře. Kroos posílal balón pod sebe, tam však dobře zapracovali obránci. Celá pasáž skončila střelou vysoko nad bránu Fernandeze.
16'
Brankář Fernandez nyní skončil v bráně, když chytal vysoký centr. Míč však udržel před brankovou čarou!
16'
Benzema posílal dobrou přihrávku napříč pokutovým územím, Fernandez lapil balón do rukavic.
13'
Hned vzápětí měl Asensio skvělou možnost vyrovnat, blok obránce ho ale připravil o tuto radost.
12'
Levante právě vstřelilo branku!
IVI se po dlouhém autovém vhazování překvapivě prosazuje. Carvajal špatně bránil, Ivi ho přeskočil a pak z blízkosti překoval vybíhajícího Casilla. To je šok!
12'
Casilla vyboxoval míč na autové vhazování.
11'
Ivi vybojoval rohový kop pro Levante.
10'
Benzema v ofsajdu. Real to zatím zkouší rychlými náběhy svých hrotových hráčů.
9'
Hernandez měl ten samý problém jako před malou chvílí Asensio – jeho rychlé nohy nestačily doběhnout prudký centr.
8'
Asensio nedosáhl na prudký centr. Fernandez bude odkopávat od své brány.
7'
Hra se trochu uklidnila, Levante kombinuje na polovině hřiště.
5'
Carvajal příliš nezvládl zpětnou přihrávku a Nacho měl plné nohy práce s odkopem míče.
4'
Benzema byl v náběhu zastaven výborným skluzem jednoho z obránců.
3'
No podívejme! Lucas patičkou posunul míč a Asensio se dostal do slibné pozice. Obrana hostů však nebezpečí odvrátila.
1'
A máme zde začátek zápasu. Máme krásný slunečný den, ideální pro fotbal. První útočnou akci mají na svědomí hosté, nebyla však příliš úspěšná.
1'
-2'
Hráči už se nám dostávají na hrací plochu!
Real Madrim oblékl klasicky bílé dresy, hosté mají červeno-modrou kombinaci.

Real Madrid CF: Casilla – Carvajal, Ramos (C), Nacho Fernández, Marcelo – M. Llorente, Kroos – L. Vázquez, Asensio, Hernández – Benzema.
Náhradníci: Zidane – Isco, Bale, Casemiro, D. Ceballos, Kovačić, Vallejo.

Levante UD: Fernández – Jason, Campaña, Suárez Pier, Lerma – Ivi, Toňo, Chema, Postigo, Iván López (C) – Alegría.
Náhradníci: Olazábal – E. Bardi, E. Boateng, Verza, Pedro López, Lukić, Luna.

09.03.2014 Real Madrid – Levante 3 : 0

Naposledy dokázalo Levante porazit Real Madrid v roce 2011 a to výsledkem 1:0.
Levante UD
Hosté mají po dvou oklech překvapivě stejně bodů jako jejich hvězdní soupeři, tedy 4. V prvním zápase remizovali 1:1 s La Coruňou, ve druhém dokázali porazit Villareal 0:1 a se skóre 3:2 jsou zatím na 8. místě. Dnes se budou snažit překvapit a odvést si z Madridu nějaké ty body. Budou to mít ale velice těžké.
Real Madrid CF
Bílý balet neprožil start nové sezóny, jaký by si jeho fanoušci přáli! Ačkoliv mají po 2 kolech hned 4 body, jistě si každý myslel, že to bude bodů 6. Skóre 5:2 je parádní, bohužel v prvním zápase s Valencií uhrál Real před domácím publikem remízu 2:2, zato La Corunu rozstřílel 0:3.
Jako téměř do každého zápasu vstupují domácí borci i do tohoto v roli favorita a tak jakákoliv bodová ztráta by byla malým zázrakem.
Krásné sobotní odpoledne milí fotbaloví nadšenci! Mé jméno je Martin Primus a společně se dnes podíváme na zápas mezi Real Madrid CF a Levante UD.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.