La Liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Real Betis - 20. září 2017   22:00

0:1
(0:0)
Real Betis
90+4' A. Sanabria  (Barragán)
Real
Navas – Ramos, Marcelo (71. L. Vázquez), Carvajal, Varane – Modrić (72. Mayoral), Kroos, Casemiro, Isco (66. Asensio) – Ronaldo, Bale.
Casilla – Nacho Fernández, L. Vázquez, M. Llorente, Asensio, Mayoral, D. Ceballos.
Real Betis
Adán – Barragán, Feddal, Durmisi, Mandi – Ruiz (79. Joaquín), Javi García, Camarasa (43. Guardado), Guerrero (61. Boudebouz) – Tello, A. Sanabria.
D. Giménez – R. Navarro, Amat, León, Boudebouz, Joaquín, Guardado.

Real Madrid – Betis: Bernabéu v šoku! Minutu do konce využil brejk Sanabria

Domácí fotbalisté byli od první minuty aktivnější, propracovávali se do zakončení. Cristiano Ronaldo, Gareth Bale i Isco si vypracovali dobré střelecké pozice. Jenže míče buď končily nad bránou, a nebo v moci brankáře Antonia Adána. V samotném závěru zápasu, když už běželo nastavení, udeřili hosté. Antonio Barragán výborně nacentroval před branku a hlavou uspěl Antonio Sanabria, jehož gól byl rozhodující.
90+5'
90+4'
Real Betis právě vstřelil branku!
A narodilo se velké překvapení. Hosté se dostávají ke zděšení fanoušků do vedení. Antonio Barragán výborně centroval před branku, kde byl volný ANTONIO SANABRIA. Ten se položil do jeho centru a poslal balon na vzdálenější tyč. Na tento gól už těžko domácí odpoví. Asistence: Antonio Barragán.
90+3'
Borja Mayoral byl zcela volný před brankou, dostal se k hlavičce, ale jeho pokus mířil jen do středu branky, kde byl pozorný Antonio Adán.
90+3'
Domácí rozehrávají od svého brankáře, Real Madrid už mnoho času nemá, pokud chce zápas vyhrát.
90+2'
Sergio Ramos centroval před branku, jeho balon kryje celkem snadno brankář Antonio Adán.
90+1'
Elegantním zakončením zkoušel bezbrankový stav změnit Cristiano Ronaldo. Jeho rána ovšem znovu končí výrazně mimo branku.
90+1'
Nastavovat se bude pět minut.
90'
Antonio Sanabria dostal balon za brankovou čáru, hlavní sudí gól uznal, bleskově ale dostal informaci do sluchátka, že byl Antonio Sanabria v postavení mimo hru. Gól tak platit nemůže.
90'
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Daniel Carvajal si počkal před brankou na míč, který se k němu dostal a rychle založil protiakci. Ale ani domácí celek se nyní nedostal do zakončení.
88'
Ryad Boudebouz se pokoušel probojovat do zakončení Přesněji nevypálil, ale vybojoval pro svůj tým rohový kop.
88'
Tři minuty hry ve druhém poločase zbývají, sledujeme útočnou aktivitu hostujícího celku, který se dokázal ubránit tlaku domácích.
87'
Vykopávat bude znovu hostující gólman.
86'
Aktivně hrající domácí tým už mnoho času nemá, sledujeme pasáž hry, v níž má Real Madrid výrazně více ze hry, tlačí se do zakončení. Ovšem s přesností střelby mají domácí problémy.
85'
Útočného faulu se dopustil hostující tým, rozehrávat tak budou domácí na své polovině. Fotbalisté v bílém se rychle dostali na útočnou polovinu. Tam kombinují.
84'
Nyní se Real Betis dostal do předbrankového prostoru, ale centr před braku zastavil Keylor Navas.
83'
Gareth Bale vyslal na branku nepříliš povedený centr. Ten se změnil spíše ve střelu, který končí nad brankou. Antonio Adán bude rozehrávat, ale nikam se nežene.
83'
Real Madrid vybojoval míč před vlastní bránou, Sergio Ramos vedl bleskovou protiakci, ale nikdo z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal. Výborně zasáhl Zouhair Feddal.
82'
Přibližně deset minut hry zbývá do konce poločasu, sledujeme rychlý fotbal, který se přelévá ze strany na stranu. Zatím ale platí bezbrankový stav.
81'
Střelecká převaha je na straně domácího celku, který je papírovým favoritem, jenže zatím drží naději na remízu brankář Antonio Adán.
80'
Hostující celek se dostal do postavení mimo hru. Aïssa Mandi nemohl zakončovat, neboť byl v ofsajdu.
79'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Fabián Ruiz, přichází Joaquín.
78'
Antonio Adán bude opět rozehrávat od své branky, Real Madrid má velké problémy s přesností zakončení. Střeleckých pokusů mají domácí fotbalisté hodně, jen ta přesnost.
77'
Hostující brankář bude vykopávat míč od své branky. Defenziva Realu Betis by si ráda odpočinula, je pod velkým tlakem.
76'
Rohový kop pro domácí celek. Hostující tým se musí již pořádně dlouhou dobu bránit.
75'
Sergio Ramos se dobře natáhl pro míč před brankou hostů. Domácí hráč se sice do zakončení dostal, ale nebylo dostatečně důrazné. Posledních patnáct minut hry zbývá.
74'
Domácí celek se tak moc snaží skórovat, až to prostě nejde. Real Madrid kazí věci, které mu obvykle vycházejí bez problémů.
73'
Marco Asensio vedl rychlou akci svého týmu. Na hranice pokutového území přihrál na osu, kde byl zcela volný Cristiano Ronaldo. Ten ovšem dnes není ve své kůži. Tentokrát míč poslal někam na tribunu. Pálil vysoko nad.
72'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Borja Mayoral.
71'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcelo, přichází Lucas Vázquez.
70'
Marcelo zůstává po tvrdém střetu ležet na trávníku, zdá se, že pro něj zápas skončil.
70'
Po zajímavém centru do předbrankového prostoru hlavičkoval před bránou Cristiano Ronaldo. Jeho nedůrazné zakončení kryje brankář Antonio Adán.
69'
Aïssa Mandi vybojoval míč a pokoušel se vytvořit rychlou protiakci, jenže jeho přihrávka na nabíhajícího spoluhráče postrádala přesnost, znovu tak hrají domácí.
68'
Domácí fotbalisté drží míč, hrají aktivně, pokouší se probojovat do zakončení. Ale nemohou přesněji vypálit.
66'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Marco Asensio.
65'
Toni Kroos se odhodlal ke krásné ráně, jeho střelecký pokus nebyl vůbec špatný. Antonio Adán vytáhl na rohový kop.
65'
Tento míč na Marcela byl příliš dlouhý. Marcelo ani nikdo z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.
64'
Real Madrid si vypracovává střelecké pozice, jenže nikdo z domácích hráčů nemůže najít recept na obranu Real Betisu.
62'
Po pěkné akci domácího týmu se pokoušel do zakončení dostal Cristiano Ronaldo. Obráncem byl poněkud atakován, ale rozhodní tento moment nevyhodnotil jako faul, a tak mohla hra pokračovat. Domácí hvězda se do zakončení prostě nedostala.
61'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Francis Guerrero, přichází Ryad Boudebouz.
61'
Hostující celek vhazuje na polovině hrací plochy. Z velké dálky to následně zkoušel Antonio Sanabria, ale neuspěl.
60'
Šedesát minut hry je minulostí. Šance k vidění jsou, jenže zakončení dělá hráčům obou týmů zatím velké problémy.
58'
Žlutou kartu dostává Zouhair Feddal (Real Betis).
58'
Obrana Realu Madrid si dokázala poradit, a tak se směr hry rychle otáčí na druhou stranu.
58'
Toni Kroos dlouhou dobu držel míč, hledal spoluhráče, kterému by mohl přihrát. Následně zakončoval Raphaël Varane nepřesně.
57'
Antonio Barragán výborně zasáhl, jeho dobré čtení hry ukončilo domácí akci.
56'
Míč končí u domácího brankáře, Keylor Navas rozehrává od své branky. Sledujeme bleskový přesun domácích před branku soupeře.
55'
Francis Guerrero si po bleskové akci spoluhráčů vypracoval vyloženou šanci, ale sám před brankářem poslal míč výrazně nad branku.
55'
Sergio Ramos byl v postavení mimo hru, akce domácího celku tak končí.
54'
Cristiano Ronaldo hledal na druhé straně spoluhráče, jeho centr odvrátil obránce na roh. Následně míč znovu končí v zámezí, další rozehrávka pro domácí.
54'
Antonio Adán uvede míč do hry, domácí akce postrádala přesnost.
53'
Přijde mi, že Real Madrid chce dávat góly do prázdné branky. Fotbalisté v bílém si mnohdy dávají přednost v zakončení a čekají, kdo z nich vystřelí. No, obvykle přijdou ještě před ránou o míč.
52'
Domácí fotbalisté mají hru pod kontrolou, hrají na míči, ale nemohou se střelecky prosadit. Isco, Gareth Bale či Cristiano Ronaldo. Útočná síla jako hrom, jenže zatím produktivita na nule.
51'
Mnoho šancí zatím jsme v tomto zápase neviděli. Pokud si někdo šance vytvořil, tak to mnohdy byli domácí. Nyní po Baleově pasu mohl zakončovat Cristiano Ronaldo, Před odkrytou částí branky minul. Balon špatně trefil.
50'
Cristiano Ronaldo to zkoušel levou nohou na bližší tyč. Jeho střelecký pokus byl ovšem nepřesný. Při pokusu o zakončení totiž podklouzl.
49'
Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře a podobně jako v prvním poločase i nyní hrají přímočaře.
48'
Útočného faulu se dopustil domácí celek, a tak hosté od své branky budou hrát.
47'
Toni Kroos hledal spoluhráče, rozhodl se pro pas na Marcela. Ten proti přesile obránců mnoho šancí neměl.
46'
Zápas, ve kterém zatím čekáme na první branku, pokračuje druhým poločasem.
46'
Domácí fotbalisté hráli v prvním poločase aktivněji, měli více ze hry, ale naráželi na dobře hrající obranu Realu Betis. Ten tak momentálně drží cennou remízu, ale musí se bránit.
45+2'
45+2'
Francis Guerrero vedl bleskovou akci hostujícího týmu, ale k ohrožení branky se nikdo v zeleném nedostal.
45+1'
I v nastaveném čase je obrázek hry stále stejný. Domácí celek hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale Marcelo ani Isco nedokázali přes dobře hrající obranu hostů vypálit.
45+1'
Dvě minuty uvidíme nad rámec prvních pětačtyřiceti.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik času bude sudí nastavovat.
45'
Běží poslední minuta hry. Cristiano Ronaldo po rychlé akci uvolnil spoluhráče, jehož střelecký pokus byl ztečovaný na roh. Sergio Ramos následně zakončoval, ale minul.
44'
Centr před branku ani nedolétl, neboť obránce Zouhair Feddal hlavou poslal míč do bezpečné vzdálenosti.
43'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Andrés Guardado.
43'
Rohový kop pro domácí, další možnost pro Real Madrid. V samotném závěru poločasu.
42'
Dostala se k nám informace o počtu diváků, dnešní duel sleduje 65 102 diváků.
41'
Gareth Bale nabíhal, nabízel se spoluhráči pro přihrávku, Luka Modrić se ale rozhodl pro jinou volbu. Míč poslal an Isca, což se neukázalo jako dobré řešení.
40'
Dostáváme se po ošetření do finální fáze prvního poločasu. Více ze hry mají domácí fotbalisté, kteří jsou aktivnější. Zejména Cristiano Ronaldo hraje dobře.
38'
Volný kop pro domácí celek. Z pozice, z níž jde vypálit. Po dobrém centru před branku míč vyboxoval brankář. Antonio Adán je po tvrdém střetu se soupeřem ošetřován. V zápase ale bude pokračovat.
37'
Žlutou kartu dostává Aïssa Mandi (Real Betis).
37'
Domácí akce pokračuje dál, i když byla zpomalená. Následně ale Francis Guerrero vybojoval míč, a mohl odehrát. Jenže o míč přišel. Gareth Bale hlavičkoval nepřesně.
36'
Žlutou kartu dostává Cristian Tello (Real Betis).
36'
S velkými problémy rozehrál hostující brankář Antonio Adán od své brány. Balon tak tak dokázal odehrát.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce první části hry. Šance k vidění jsou, zajímavé situace také, jen jejich zakončení není dobré.
33'
Hostující celek má k dispozici rohový kop. Riza Durmisi centroval před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal. Casemiro ale bude vhazovat, akce Realu Betis pokračuje dál.
33'
Míč do hry uvede dlouhým výkopem hostující brankář. Ten akci začal, ale Riza Durmisi o blaon přišel, a tak se směr hry opět mění. Luka Modrić vybojoval na útočné polovině vhazování.
32'
Casemiro ve spolupráci s Iscem vybojoval rohový kop pro své barvy. Následné zakončení hlavou bylo velmi slabé a nepovedené.
31'
Luka Modrić poslal míč na Isca, který ovšem nepřesně přihrával spoluhráči, Domácí akce tak končí nepřesností.
31'
Casemiro si dobře počínal před brankou, osamostatnil se, vyskočil na centr spoluhráče, ale jeho hlavička končí výrazně mimo. Antonio Adán zasahovat nemusel.
29'
Cristiano Ronaldo hledal před brankou postaveného Daniela Carvajala, ke kterému se míč sice dostal, ale následný centr postrádal přesnost i důraz.
29'
Cristiano Ronaldo se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus postrádal přesnost. Nebyla to špatná rána, ale tento fotbalista umí vypálit lépe.
27'
Sledujeme momentálně klidnější pasáž hry, na dlouhý centr od spoluhráče nedosáhl Daniel Carvajal. Rozehrávat tak bude hostující brankář od své brány.
26'
Dlouhým výkopem uvede míč do hry hostující brankář. Na útočné polovině našel spoluhráče, ti ale rychle o balon přišli, a tak hrají domácí.
25'
Rohový kop pro domácí, centr se snesl před branku, ale obránce Zouhair Feddal odhlavičkoval pryč.
24'
Domácí fotbalisté hrají aktivně, těží z velké fanouškovské podpory, ale zatím se do vyložené střelecké pozice hráči v bílém probojovat nemohou.
23'
Cristian Tello se málem dostal do vyložené střelecké pozice, ale na polovině si v souboji s ním pomohl domácí hráč faulem. Rozehrávat tak budou hosté.
22'
Na stadionu panuje výborná atmosféra, Toni Kroos centroval před branku, kde byl Luka Modrić. Ten z první vypálil, ale rána postrádala přesnost.
21'
Dvacet minut hry je pryč, více ze hry má jednoznačně domácí celek, který sel ale nemůže střelecky prosadit. Antonio Adán si na nedostatek práce neříkat nemůže.
20'
volný kop pro Real Madrid. Dobrý střelecký pokus byl zablokovaný obranou. Následně se míč dostal k brankáři. Cristiano Ronaldo nepřesně rozehrávatl volný kop.
19'
Javi García centroval do předbrankového prostoru, tam byl Keylor Navas, který kryje míč. Dobře si pro něj vyskočil.
19'
Antonio Barragán postupoval do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus zablokoval na roh Sergio Ramos.
18'
Po útočném faulu hostujícího celku rozehrávají domácí fotbalisté. Ti se pokouší rychle probojovat do střeleckých pozic.
17'
Luka Modrić vedl velmi dobře rychlou akci svého týmu. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu. Míč končí mimo branky, a tak bude vykopávat gólman Antonio Adán.
16'
Hosté kombinují na útočné polovině, domácí celek se dobře zatáhl, obránci hrají pozorně a nedávají soupeři prostor pro zakončení.
15'
Hostující celek se dostal do střelecké pozice. Víctor Camarasa z velké dálky, jeho pokus se ovšem mezi tři tyče nevešel.
14'
Zouhair Feddal rozehrává akci svého týmu, hosté se jen těžko dostávají do nějaké výraznější šance. Javi García kombinuje na polovině hrací plochy. Cristian Tello po levé straně, centroval před branku, tam ale byl Real Madrid.
13'
Rohový kop pro domácí, hosté si dokázali poradit. Míč sice do bezpečí úplně nedostali, ale k ohrožení branky nedošlo. Následně to zkoušel Marcelo, jehož rána končí vysoko nad.
13'
Cristian Tello rychle přihrál na nabíhajícího spoluhráče, ale jeho pokus nebyl přesný. Domácí Daniel Carvajal dobře zasáhl.
12'
Real Betis se v úvodu zápasu do pořádné šance nedostal. Více ze hry má Real Madrid, který pokračuje v aktivní hře, dobrém napadání.
11'
Domácí fotbalisté jsou jednoznačně aktivnější, Madrid hraje výrazně lépe, dokáže si vypracovat šance, ale zatím má problémy se zakončením
10'
Druhý rohový kop byl povedenější, po něm se do zakončení zády k brance dostal Cristiano Ronaldo. S jeho pokusem si brankář Antonio Adán dokázal poradit.
8'
Rohový kop pro domácí. Obrana hostů si tak tak poradil, proces se bude opakovat.
6'
Domácí fotbalisté mají převahu, hrají aktivně, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Obrana hostů má práce.
4'
Rohový kop pro domácí celek. Hostující defenziva si dokázala zodpovědně poradit.
3'
Domácí podlehli na útočné polovině, a tak z toho byla rychlá protiakce. Daniel Carvajal výborně na vlastní brankové čáře vykopl míč po vyložené šanci soupeře, a pak Keylor Navas byl pozorný a kryl míč.
3'
Domácí celek má územní převahu.
2'
Cristian Tello vede akci svého týmu středem hrací plochy, ale neměl, komu by balon poslal, a tak se do rozehrávky zapojí také brankář Antonio Adán.
1'
Cristiano Ronaldo se pokoušel před brankou Realu Betis něco vymyslet, ale přes dobrou hru hostujícího obranného valu se do střelecké pozice nedostal.
1'
Na úvod zápasu rozehrával hostující celek. Ten rozehrává akci od svého brankáře.
1'
Za malý moment zápas začne.
V tabulce jsou domácí na páté pozici, hostům patří dvanácté místo. Papírovým favoritem jsou tak domácí fotbalisté. Tomu napovídají vzájemné zápasy. Poslední dva právě vyhrál Real, navíc ten předposlední ovládl celkem jednoznačně 6:1.
Real Madrid CF se od prvních kol usadil v horní části tabulky. Ze čtyř odehraných zápasů dva vyhrál a dvakrát remizoval. Uspěl s La Coruňou 3:0 a San Sebastianem 3:1. Remizoval s Valencií 2:2 a Levante 1:1. Pokud počítáme celkově zápasy, tak z posledních deseti utkání neodešel Real Madrid poražený.
Real Betis odehrál v probíhající ligové sezóně čtyři zápasy, dva vyhrál a dva prohrál. Nestačil na Barcelonu 0:2 a na Villarreal 1:3. Tým si poradil s Caltou Vigo 2:1 a La Coruňou 2:1. Real Betis má skóre záporné, vstřelil pět branek a inkasoval sedm.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky španělské Primera Division. V tomto zápase proti sobě nastoupí Real Madrid a Real Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.