La Liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Espanyol - 23. října 2017   20:00

Real Sociedad
69' Illarramendi (Januzaj)
1:1
(0:1)
Espanyol
8' Baptistão  (Jurado)
Rulli – Odriozola Arzallus, D. Llorente, I. Martínez, Rodrigues – Prieto (C) (75. Canales), Zubeldia, Illarramendi – Vela (59. Januzaj), José (79. Juanmi), Oyarzabal.
Ramírez – de la Bella, Canales, A. Elustondo, Januzaj, Pardo, Juanmi.
Melero – Torre, Martínez
Estadio Municipal de Anoeta, Donostia-San Sebastián
Espanyol
Pau López – V. Sánchez (C), David López, Hermoso, Caricol – Darder, Fuego – Baptistão (67. Sergio García), Jurado (84. Granero), Piatti (78. Vilà) – G. Moreno.
Diego López – Diop, Sergio García, Granero, H. Pérez, Sergio Sánchez, Vilà.

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:1. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:15.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byl lepší domácí celek, ale nakonec s Espanyolem pouze remizoval 1:1. Hosté dali rychlou branku a poté už jen bránili. Domácí se stále tlačili dopředu, ale dokázali jen vyrovnat.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Iñigo Martínez (Real Sociedad San Sebastian).
90+2'
Tak v závěru ješte komplikace pro domácí, protože Asier Illarramendi vyfasoval žlutou kartu a protože už jednu měl, následuje karta červená.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Žlutou kartu dostává Asier Illarramendi (Real Sociedad San Sebastian).
88'
Žlutou kartu dostává Mikel Oyarzabal (Real Sociedad San Sebastian).
87'
K odraženému míči se dostal Juanmi, ale napálil ho jen vysoko nad branku Espanyolu.
86'
Je tu další rohový kop, ale tentokrát pro domácí celek.
84'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází José Manuel Jurado, přichází Esteban Granero.
82'
Žlutou kartu dostává Aarón Caricol (Espanyol Barcelona).
81'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a na tahu už jsou domácí, kteří pospíchají dopředu.
80'
Svůj první rohový kop v tomto utkání vybojoval také Espanyol.
79'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Willian José, přichází Juanmi.
78'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Dídac Vilà.
76'
Domácí jsou i nadále aktivní a chtějí vstřelit ješte jednu branku. Espanyol se ve druhém poločase pouze brání.
75'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Xabi Prieto, přichází Sergio Canales.
74'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí dnes zahrávali už osm rohových kopů, ale ani jeden se jim příliš nepovedl.
73'
Rohový kop pro domácí.
71'
Je před námi ješte 20 minut a vzhledem k tomu, že je to už 1:1, take je jasné, že to bude jeětě velmi zajímavé.
69'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Tak domácí se konečně dočkali a vyrovnávají na 1:1! Adnan Januzaj obešel dva protihráče, dostal se do vápna, poté přihrál pod sebe a ASIER ILLARRAMENDI uklidil míč za brankáře, povedená akce.
67'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Sergio García.
66'
Sedmý rohový kop pro San Sebastian.
65'
Žlutou kartu dostává David López (Espanyol Barcelona).
64'
Žlutou kartu dostává Sergi Darder (Espanyol Barcelona).
64'
Z dobrých dvaceti metrů nyní vystřelil Xabi Prieto, ale s jeho přízemním pokusem si Pau López v pohodě poradil a stav se ani tentokrát nemění.
62'
Domácí hráči po souboji upadl ve vápně Espanyolu, rozhodčí chvíli váhal, ale nakonec pokutový kop neodpískal.
60'
Jeden z hráčů se dostal do zakončení, ale branku o několik metrů minul a rozehrávat tak bude Pau López.
59'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Carlos Vela, přichází Adnan Januzaj.
59'
Domácí budou zahrávat další rohový kop, už svůj šestý.
57'
Ale i tentokrát to Espanyol zvládl, ubránil se a stále tedy vede 1:0. Nutno ale dodat, že ve druhém poločase je pod velkým tlakem.
56'
54'
Z následného rohu nic nebylo. Domácí jsou však stále u míče a snaží se něco vymyslet.
53'
Ale tohle už bylo nebezpečné! Do vápna se dostal Mikel Oyarzabal, který nakonec vystřelil, ale Pau López míč jednou rukou vyrazil na rohový kop! Parádní zákrok!
51'
Do zakončení z hranice velkého vápna se dostal Willian José, ale s jeho slabým pokusem si Pau López poradil!
49'
Nyní z toho byla jen velmi nepřesná přihrávka a míč doputoval do zámezí, takže hrát bude Espanyol.
48'
Domácí vstoupili do druhého dějství aktivně a hned se tlačí dopředu, ale zatím nic kloudného nevymysleli.
46'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku tohoto duelu.
46'
Hráči se vrací zpet na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:02 hodin.
První poločas je za námi. Příliš zajímavý nebyl, nabídl víceméně jen jednu šanci, ale padl z ní gól. Prosadil se zkušený Léo Baptistão a Espanyol tak vede 1:0. Domácím se nedaří a hosté dobře brání, takže je jasné, že to bude ješte zajímavé.
45+1'
45'
Žlutou kartu dostává José Manuel Jurado (Espanyol Barcelona).
43'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav se tedy nemění.
43'
Ale domácí získali hráč a Mikel Oyarzabal se poté dostal do zakončení, ale Pau López si s tímto pokusem poradil. Roh pro domácí.
42'
Nakonec se domácí dopředu vydali, ale Carlos Vela ztratil u rohového praporku míč a na tahu je tak Espanyol.
40'
Domábí kombinují, ale zatím pouze na své polovině. Směrem dopředu se jim zatím dnes vůbec, ale vůbec nedaří.
38'
Domácí to nyní zkoušeli po pravé straně, ale Xabi Prieto se nakonec k centru nedostal. Znovu byl dobře zdvojen a nakonec o míč obrán.
36'
Práci měl domácí brankář Gerónimo Rulli, ale s centrovaným míčem si dokázal poradit a pomohl tak svým zadákům.
34'
Po delší době si zaútočili také hostující fotbalisté, kteří dobře kombinovali, ale z této akce nic nebylo a dopředu už pospíchají domácí.
32'
Další snažení domácím zastavil útočný faul a u míče jsou hosté.
30'
Nyní ne. Po dobrém centru se k míči drali dva domácí hráči, ale nakonec se srazili a nezakončil ani jeden.
29'
Rohový kop pro domácí celek. Dočkáme se vyrovnávací branky?
27'
Další nepřesná přihřávka a míč sebral Pau López, který samozřejmě nikam příliš nepospíchá a je jasné, že bude šetřit cenné vteřinky.
25'
Domácím nelze upřít snahu. I nadále se tlačí dopředu, ale zatím se ješte nedostali do zakončení.
23'
Ani tentokrát z toho nic nebylo. Hosté to zvládli a šli rychle dopředu, ale nakonec to Pablo Piatti celé pokazil a o míč lehce přišel.
21'
Nyní se stále hraje na polovině barcelonského celku, ale nutno dodat, že hostující hráči zatím brání opravdu velmi dobře a domácí si neví smerem dopředu rady.
18'
Ale ani z rohového kopu nedokázali domácí ohrozit branku, kterou střeží Pau López. Ten zatím nemel žádnou práci.
17'
Po sražené střele je tu první rohový kop pro domácí celek.
16'
Po zisku míče šli domácí dopředu a jeden z hráčů upadl na hranici velkého vápna, ale rozhodčí zůstal klidný a faul neodpískal.
15'
Ani tentokrát to domácím nevyšlo. Vše zastavil dobrým zákrokem Aarón Caricol, který následně vyvezl míč na polovinu soupeře a hosté kombinují.
13'
Domácí přidali a je to znát. Nyní je San Sebastian lepším a aktivnejším celkem, ale na polovině Espanyolu zatím vůbec nic nevymyslel.
11'
Po další akci se domácí hráč dostal k centru z levé strany, ale ve vápně se žádný z jeho spoluhráčů k míči neprodral.
10'
Domácí se hned vydali dopředu, ale jejich akci i tentokrát zastavila nepřesná přihrávka.
8'
Espanyol právě vstřelil branku!
A z první šance je tu také první branka! Po nenápadném centru se k míči na hranici malého vápna dostal zkušený LÉO BAPTISTÃO a ten už si věděl rady a po jeho hlavičce byl Gerónimo Rulli zcela bez šance.
7'
U míče jsou hostující fotbalisté, kteří se usadili na polovine soupeře a snaží se něco vymyslet.
5'
Začátek utkání je plný nepřesností a míč létá ze strany na stranu, takže se na trávníku nic zajímavého neděje.
3'
Nakonec domácí zvolili dlouhý nákop, ale ten byl až příliš dlouhý a pro míč si došel pozorný Pau López.
2'
První útočné snažení hostujících borců ale skončilo útočným faulem, takže první kombinaci už rozjíždí také domácí celek.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Odriozola Arzallus, D. Llorente, I. Martínez, Rodrigues – Prieto (C), Zubeldia, Illarramendi – Vela, José, Oyarzabal.
Náhradníci: Ramírez – de la Bella, Canales, A. Elustondo, Januzaj, Pardo, Juanmi.

Espanyol Barcelona: Pau López – V. Sánchez (C), David López, Hermoso, Caricol – Darder, Fuego – Baptistão, Jurado, Piatti – G. Moreno.
Náhradníci: Diego López – Diop, Sergio García, Granero, H. Pérez, Sergio Sánchez, Vilà.

San Sebastian – Espanyol 1:0
Real Sociedad San Sebastian zatím nasbíral 13 bodů a v tabulce se nachází na deváté pozici. Domácí celek v posledním kole vyhrál a přerušil sérii, protože předtím remizoval a zastavil tak sérii tří porážek. Dnes chtejí domácí znovu tři body, ale lehké to mít nebudou.

Espanyol Barcelona zatím získal 9 bodů a v tabulce patří hostujícímu celku čtrnáctá pozice. Espanyolu se v posledních dvou kolech příliš nedaří, protože po prohře na Realu remizoval s Levante a dnes by chtel získat všechny body.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu další duel tohoto kola, ve kterém vyzve San Sebastian celek Espanyolu. Mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.