La Liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Málaga - 10. prosince 2017   12:00

0:2
(0:1)
Málaga
Málaga
24' Bastón   • 59' Castro
Real Sociedad
Rulli – Odriozola Arzallus, D. Llorente, I. Martínez, de la Bella – Prieto, Illarramendi, Zurutuza (46. Zubeldia) – Januzaj (65. Juanmi), José (74. Bautista), Oyarzabal.
Ramírez – Canales, Juanmi, Carlos Martínez, Navas, Zubeldia, Bautista.
Del Cerro – Yuste, Álvarez
Estadio Municipal de Anoeta
Málaga
Roberto – Rosales, L. Hernández, Baysse, González – Keko (78. Ontiveros), Recio, Adrián González, Castro – Peñaranda (54. En-Nesyri), Bastón (86. Mula).
Prieto – En-Nesyri, Mula, Ontiveros, Rolón, Añor.

SESTŘIH LA LIGY: Real Sociedad - Málaga 0:2

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 13:2. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 10:12.
Je konec! Real Sociedad nezvládl utkání s trápící se Málagou a na domácí půdě prohrál 0:2! Domácí přitom mohli jít rychle do vedení, ale Mikel Oyarzabal hlavičkoval nad branku! Poté předvedla domácí obrana špatnou rozehrávku. Borja Bastón obešel brankáře a byl faulován. Sám Borja Bastón pokutový kop proměnil a poslal hosty do vedení! Po přestávce mohl vyrovnat Willian José, ale své šance se zalekl. A právě Willian José zahrál v pokutovém území rukou a pískala se další penalta. Borja Bastón ji tentokrát nedal, ale Chory Castro dorazil míč do sítě! Hosté si už vedení pohlídali a došli si pro první body z hřiště soupeře v této sezóně.
90+5'
90+4'
Jenže rozehrávka přímého kopu se domácím vůbec nepovedla. Hned první obránce v oranžovém dresu odvrátil hrozící nebezpečí.
90+3'
Xabi Prieto byl faulován na polovině Málagy a domácí celek bude zahrávat další přímý kop. Obrana hostujícího celku musí vyhlásit pohotovost.
90+2'
Juanmi spěchal za odraženým míčem na hranici pokutového území. Domácí fotbalista zakončoval v pádu, jenže špičkou kopačky odevzdal balón Robertovi.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Také Alberto de la Bella se nyní odhodlal k odcentrování, ale brankář Málagy Roberto si vůbec nedělal starosti a vyboxoval balón za hranice pokutového území.
89'
Iñigo Martínez chtěl překvapit obranu Málagy přihrávkou mezi obránce, jenže Luis Hernández jeho úmysl přečetl, míč zastavil a odkopl jej na polovinu domácích.
88'
Xabi Prieto si na pravém křídle připravil míč k odcentrování, ale přihrávka se mu vůbec nepovedla. Jeho vysoký centr se snesl přímo do rukavic hostujícího brankáře.
87'
Domácím se hodně rychle krátí čas. Real Sociedad nyní kombinuje až na své polovině a má obrovské problémy s přenesením hry na polovinu Málagy.
86'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Borja Bastón, přichází Álex Mula.
85'
Až nyní si Real Sociedad vypracoval obrovskou šanci! Do krásného centru se z hranice pokutového území opřel Alberto de la Bella, ale Roberto převedl parádní zákrok!
84'
Asier Illarramendi dirigoval rozehrávku domácího celku na levé straně hrací plochy. Bývalý fotbalista Realu Madrid však neobešel Rosalese a daroval hostům vhazování.
83'
Mikel Oyarzabal se krásně uvolnil k odcentrování a vyslal nadýchaný centr před branku Málagy. Na jeho centr si nabíhal hned dva hráči, ale obránce Luis Hernández míč odhlavičkoval.
82'
Álvaro Odriozola Arzallus spěchal za přihrávkou na pravou stranu. Domácí fotbalista balón nemohl dostihnout, ale místo odkopu od branky poslal míč pouze na aut.
81'
Xabi Prieto si na pravé straně zpracoval prudkou přihrávku a okamžitě odcentroval do pokutového území. Pozorný brankář Roberto jeho centr schoval do rukavic.
80'
Domácí fotbalisté se usadili na polovině soupeře. Obránci Realu Sociedad se snaží vymyslet nějakou přihrávku, kterou by překvapili dnes pozornou defenzívu Málagy.
79'
Jon Bautista neuspěl v hlavičkovém souboji na hranici pokutového území. Obránce Luis Hernández využil svou tělesnou stavbu a odhlavičkoval míč do bezpečí.
78'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Keko, přichází Javier Ontiveros.
77'
Recio si na levé straně pokutového území brousil zuby na vysokou přihrávku, jenže v souboji s Illaramendim neuspěl a navíc si přivodil nějaké svalové zranění.
76'
Alberto de la Bella obdržel přihrávku do volného prostoru na levé straně hrací plochy. Domácí obránce vyslal prudký centr na malé vápno, kde stáli jen obránci hostů.
75'
Keko dostal přihrávku na polovinu domácího celku, ale nikdo ze spoluhráčů mu nepřišel pomoci a hostující fotbalista po krátkém souboji na pravé straně přišel o míč.
74'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Willian José, přichází Jon Bautista.
73'
Asier Illarramendi vymyslel přetažený centr na zadní tyč. Do zakončení se dostal Juanmi, jenže z ostrého úhlu nezamířil mezi tři tyče. Hosté stále drží nadějné vedení.
72'
Alberto de la Bella byl faulován v blízkosti pokutového území a domácí celek bude zahrávat přímý kop. Před branku hostů už putují všichni hlavičkáři.
71'
Nyní zahrával domácí celek rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, ale na malém vápně zasáhl pozorný obránce Luis Hernández.
70'
Domácí celek se neustále tlačí do útoku, ale Sociedadu zatím není přáno. Asier Illarramendi narýsoval kolmici do šestnáctky, ale Willian José na míč nedosáhl.
68'
Willian José tentokrát zkusil překvapit hostujícího brankáře obloučkem zpoza hranice pokutového území. Domácí fotbalista to provedl dobře, ale Roberto dával pozor.
67'
Málaga zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde před dotírajícím Gonzálezem na poslední chvíli zasáhl Juanmi.
66'
Mikel Oyarzabal vlétl do pokutového území za skákavou přihrávkou. Domácí fotbalista ve skluzu ještě stačil odcentrovat, ale Roberto si s přehledem došel pro míč.
65'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Juanmi.
64'
Asier Illarramendi neuspěl v souboji na polovině hrací plochy. Domácího záložníka připravil o míč Bastón, jenže autor úvodní branky dnešního utkání se nezbavil obránce.
63'
Domácí hráči nejsou s výsledkem spokojení a snaží se tlačit do útoku. Domácí kapitán Xabi Prieto své spoluhráče hlasitě hecuje a žene je do útoku.
62'
Po delší době se domácí dostali do velké šance! Mikel Oyarzabal získal míč v pokutovém území, bleskově se otočil a přihrál. Asier Illarramendi z dobré pozice přestřelil branku!
61'
Diego Llorente si na hranici pokutového území troufl na riskantní kličku a zbavil se dotírajícího Bastóna. Domácím fanouškům se hra domácích vůbec nelíbí.
59'
Málaga právě vstřelila branku!
Málaga přidává druhou branku! K exekuci pokutového kopu se postavil Borja Bastón, ale Gerónimo Rulli jeho ránu vyrazil před sebe! K dorážce se však dostal CHORY CASTRO, který míč doklepl do sítě!
58'
Další penalta pro hosty! Willian José zasáhl centrovaný míč rukou a hlavní rozhodčí neváhal!
57'
Fotbalisté hostujícího celku se usadili na polovině Sociedadu. Recio se nechal faulovat a zůstává ležet na hrací ploše. Dokonce si musel vyzout kopačku.
56'
Chory Castro sprintoval za prudkou přihrávkou. Hostující hráč ještě skluzem udržel míč ve hře, ale od jeho kopočky putoval balón k obráncům Sociedadu.
55'
Mikel Oyarzabal sprintoval za vysokou přihrávkou na polovinu hostujícího celku. Domácí hráč se po balónu sice natahoval, ale už jej nezachytil na hrací ploše.
54'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Adalberto Peñaranda, přichází Youssef En-Nesyri.
53'
Willian José se dostal k přihrávce před branku, ale myslel si, že je v ofsajdu! Domácí útočník zbytečně vymýšlel kličku a jeho následná rána skončila na tyči!
52'
Zraněný Adalberto Peñaranda je zpátky na hrací ploše! Hostující útočník ještě zkusí, zda bude schopen pokračovat ve hře. Domácí mezitím kombinují na polovině Málagy.
51'
Roberto Rosales vyslal krásnou přihrávku podél pravé postranní čáry. Na jeho pobídku číhal Borja Bastón, ale obránce Álvaro Odriozola Arzallus včas vystoupil.
50'
S hostujícím hráčem to nevypadá vůbec dobře. Peňaranda opouští hrací plochu v doprovodu lékařů a podle všeho bude muset střídat.
49'
Hra je přerušená! Na hrací ploše nakonec zůstává ležet Adalberto Peñaranda, který se drží za levé tříšlo. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
48'
Do rozehrávky Realu Sociedad se zapojil také domácí brankář. Jeho dlouhý nákop přiletěl na polovinu hostů, kde si šrám z hlavičkového souboje odnesl Recio.
47'
Domácí fotbalisté vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně. Sociedad se ihned tlačí do útoku. Alberto de la Bella dohnal přihrávku na levou stranu, ale s jeho centrem si poradila obrana.
46'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Igor Zubeldia.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka se lépe povedla hostujícímu celku. Domácí sice mohli jít rychle do vedení, ale Januzajův centr nedokázal Oyarzabal usměrnit hlavou do sítě! Do vedení se tak dostala Málaga. Po nepřesné rozehrávce fauloval domácí brankář v pokutovém území a Borja Bastón penaltu proměnil! Poté se domácí nedostali do žádné vyložené šance. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45+1'
45'
Alberto de la Bella obdržel přihrávku na levou stranu, ale netroufl si na kličku a raději si pomohl přihrávkou na obránce. Vypadá to, že Málaga se už před přestávkou ubrání.
44'
Adalberto Peñaranda uspěl ve vzdušném souboji na polovině domácího celku, navedl si míč na hranici pokutového území a napřáhl ke střele. Jeho pokus ale skončil vysoko nad brankou.
43'
Tohle už vypadalo mnohem lépe! Willian José si naběhl na krásnou přihrávku do šestnáctky a chtěl přihrávat lépe postavenému Prietovi. Roberto jeho úmysl přečetl a míč schoval do rukavic.
42'
Alberto de la Bella podpořil ofenzívu domácího celku náběhem do pokutového území. Domácí fotbalista se natahoval po dlouhém centru, ale nedokázal zakončit.
41'
Domácí celek se v prvním poločase trápí. Sociedad se v posledních minutách nemůže usadit na polovině posledního celku ligové tabulky. Málaga hraje velmi bojovně.
40'
Adalberto Peñaranda spěchal za dlouhou přihrávkou na polovinu domácího celku. Domácí obránce si pohlídal jeho náběh a nechal míč propadnout do rukavic brankáře.
39'
Real Sociedad zahrával další rohový kop. Prieto vletěl do pokutového území, ale špičkou kopačky napálil balón pouze do boční sítě.
38'
Alberto de la Bella přečetl úmysl soupeře na polovině domácího celku a získal míč pro Sociedad. Domácí zadák jej poté chtěl nakopnout na polovinu soupeře, ale tam nebyl nikdo v modrobílém.
37'
Málaga nyní zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Borja Bastón se ujal jeho exekuce, ale ze dvou kroků trefil pouze čtyřčlennou zeď domácích.
36'
Žlutou kartu dostává David Zurutuza (Real Sociedad San Sebastian).
35'
Álvaro Odriozola Arzallus sprintoval za krásnou přihrávkou do pokutového území soupeře. Domácí hráč sice předběhl obránce, ale míč už nezastihl na hrací ploše.
34'
Adnan Januzaj pokazil přihrávku na levé straně. Svou chybu se snažil rychle napravit, ale při napadání rozběhnutého soupeře se dopustil prohřešku proti pravidlům.
33'
Adnan Januzaj odcentroval do pokutového území. Na jeho pobídku si brousil zuby Willian José, jenže před domácím kanonýrem na poslední chvíli zasáhl obránce.
32'
Domácí celek se nyní usadil na polovině Málagy a hráči v modrém si hledají cestičku do pokutového území. Pozorná defenzíva Málagy zatím nechybuje.
31'
Alberto de la Bella si naběhl na krásnou přihrávku na levou stranu hrací plochy a přihrál na hranici pokutového území. Willian José se přes hradbu obránců nedokázal prosadit.
30'
Hra je přerušená! Borja Bastón zůstává ležet po souboji s jedním z obránců domácího celku a musí být ošetřen. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
29'
Asier Illarramendi vykouzlil pěkný centr na rozběhnutého Josého, jenže domácí střelec si znovu nepohlídal své postavení a zakončoval v ofsajdu.
28'
Willian José se natlačil do souboje v blízkosti pokutového území, zpracoval si prudkou přihrávku a nechal se faulovat. Sociedad bude zahrávat přímý kop z dobré pozice.
27'
Borja Bastón spěchal do útoku za další prudkou přihrávkou. Nakonec přetlačil obránce a hnal se sám na brankáře, ale hlavní rozhodčí viděl nedovolený zákrok.
26'
Málaga je úvodní brankou pořádně nabuzená. Hostující celek se znovu vydal do útoku, jenže Paul Baysse si nepohlídal postavení a ocitl se v ofsajdu.
24'
Málaga se na půdě soupeře dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil BORJA BASTÓN, který míč uklidil do protipohybu brankáře!
22'
Pokutový kop pro Málagu! Diego Llorente vyrobil obrovskou chybu, po které Baston obešel brankáře, ale byl faulován!
21'
Álvaro Odriozola Arzallus potáhl míč na hranici pokutového území, odkud vymyslel vysoký centr na zadní tyč, ale Januzaj na jeho pobídku nedosáhl.
20'
Adalberto Peñaranda si skvěle zpracoval vysokou přihrávku na levou stranu hřiště, rychlou kličkou se zbavil svého strážce, ale musel zahrát zpět na obránce.
19'
Domácí celek zahrával první rohový kop dnešního utkání. Jeho exekuce se chopil Adnan Januzaj, jehož centr přiletěl na malé vápno, kde zasáhl obránce.
18'
Adnan Januzaj si nabíhal do pokutového území, kam přiletěl vysoký centr z pravé strany hrací plochy. Domácí fotbalista na vysoký centr nedosáhl a míč proskákal do autu.
17'
Adalberto Peñaranda se pustil do hlavičkového souboje s Llorentem. Domácí stoper byl ve vzduchu o něco důraznější a připravil Málagu o balón.
16'
Asier Illarramendi narýsoval krásnou přihrávku za obranu hostujícího celku. Za míčem sprintoval Mikel Oyarzabal, ale balón se po trávníku svezl do rukavic brankáře.
15'
Adnan Januzaj si naběhl na krásnou přihrávku na levou stranu pokutového území, ale ani on si nedal pozor na své postavení. Ofsajd!
14'
Mikel Oyarzabal mohl jít sám na branku, ale včas si uvědomil, že v době přihrávky stál v ofsajdové pozici. Proto se ani nerozběhl a balón proletěl k Robertovi.
13'
Diego Llorente hledal vysokou přihrávkou na hranici pokutového území rozběhnutého Januzaje, jenže mladý fotbalista domácího celku stál v ofsajdu.
12'
Adalberto Peñaranda se krásnou kličkou na polovině hrací plochy zbavil Llorenteho, ale poté si míč ukopl daleko od nohy a už jej nedohnal před obráncem.
11'
Na centr z následného přímého kopu si na malé vápně naskočil Iñigo Martínez, který hlavičkoval v záklonu a jeho pokus prosvištěl vedle branky.
10'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! Za nesportovní chování ji vyfasoval Chory Castro.
9'
Borja Bastón si křikl o přihrávku za obranu domácího celku. Hostující útočník poté svedl souboj s Llorentem, který jej skvělou poziční hrou vytlačil ze střelecké pozice.
8'
Mikel Oyarzabal tentokrát sprintoval za prudkou přihrávkou do pokutového území. Domácí rychlík ale nepřetlačil důrazného Baysseho a nezakončil.
7'
První pěkná akce domácího celku! Januzaj si naběhl na pěknou přihrávku za obranu, odcentroval na zadní tyč, ale úplně volný Mikel Oyarzabal hlavičkoval vysoko nad branku!
6'
David Zurutuza vybojoval míč a ihned se vydal na polovinu soupeře. Domácí fotbalista byl faulován, což neuniklo zraku hlavního arbitra, který odpískal faul.
5'
David Zurutuza uspěl v souboji na polovině domácího celku a připravil Keka o míč. Sociedad tak může uklidnit hru a může začít kombinovat na své polovině.
4'
Alberto de la Bella operoval s míčem na levé straně hrací plochy. Domácí obránce poté přenesl hru na opačnou stranu, ale Álvaro Odriozola Arzallus si nepotykal se zpracováním.
3'
Málaga zahrávala přímý kop na polovině domácího celku. Roberto Rosales odcentroval na hranici pokutového území, odkud jeden z hráčů v oranžovém hlavičkoval do rukavic připraveného brankáře.
2'
Adalberto Peñaranda se rozbíhal za prudkou přihrávkou mezi obránce domácího celku. Fotbalista Málagy si míč sice zpracoval, ale obránce Diego Llorente mu jej okamžitě odkopl.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Sociedad se ihned vydal do útoku, jenže dlouhý nákop podél levé postranní čáry srazil obránce do autu.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Sociedad bude hrát v modrobílém, zatímco Málaga přijela v oranžovém.
Real Sociedad San Sebastian

Domácí celek je na tom lépe. Real Sociedad totiž vybojoval devatenáct bodů a patří mu desátá pozice. V případě výhry se však může posunout na až na pozice zaručující účast v pohárech. Na svém stadionu však letos nepředvádí moc dobré výkony. Na Anoetě vybojoval jen devět bodů. Naposledy navíc prohrál 2:1 na hřišti Atlétice Madrid a ve čtvrtek doma padl se Zenitem Petrohrad v Evropské lize.
Málaga CF

Málaga prožívá opravdu hrůzostrašnou sezónu. Po čtrnácti duelech má na svém kontě jen osm bodů a patří jí poslední dvacátá pozice ligové tabulky. Na hřištích soupeřů navíc Málaga ještě nevybojovala ani jeden bod a vsítila tam pouze dvě branky. Na příčku znamenající záchranu ztrácí už šest bodů. V posledním kole však dokázala vybojovat bod. Doma totiž remizovala 0:0 s Levante.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Primera Division mezi Realem Sociedad a Málagou. Výkop je stanoven na 12 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.