La Liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Valencia - 24. září 2017   20:45

Real Sociedad
33' A. Elustondo (Oyarzabal) • 59' Oyarzabal (Rodrigues)
2:3
(1:1)
Valencia
26' Rodrigo  (Guedes) • 55' Vidal  (Soler) • 85' Zaza  (Guedes)
Rulli – Odriozola Arzallus, A. Elustondo, Zubeldia, Rodrigues – Prieto (C) (83. Pardo), Illarramendi, Zurutuza, Juanmi (46. Januzaj) – José (72. Canales), Oyarzabal.
Ramírez – Agirretxe, Canales, de la Bella, Januzaj, Bautista, Pardo.
Latre S. (Esp)
Anoeta (San Sebastián)
Valencia
Doménech – Vidal, Garay, Gabriel, Gayá (75. Lato) – Soler (75. Pereira), Parejo (C), Kondogbia, Guedes – Zaza, Rodrigo (75. S. Mina).
Neto – Lato, Nemanja Maksimović, S. Mina, Montoya, Murillo, Pereira.

SESTŘIH La Ligy: Real Sociedad - Valencia 2:3

To je ode mne vše. přeji Vám krásný zbytek nedělního večera a u dalších přenosů na shledanou.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:13.
Máme tu konec! Ve 2. poločase se hra jistě zlepšila. Viděli jsme 3 další góly. Týmy se ve skórování opět střídali, njprve rozvlnil síť Vidal, poté se to po pohotové střele z hranice vápna povedlo domácímu Oyarzabalovi. Poslední slovo však měla Valencia, konkrétně Zaza, který upravil skóre na konečných 2:3. Kromě gólů jsme také byli svědky dvou červených karet. Na straně domácích ji viděl Zubeldia, na straně hostů Kondogbia. Valencia tak poráží domcá San Sebastian 3:2 a připisuje si důležité 3 body.
90+3'
90+3'
Pardo to zkusil z úctihodné dálky, jeho prudká rána končí nad bránou hostů.
90+2'
Přeci jen vidíme tlak Realu Sociedad, který se v posledních vteřinkách snaží opět vyrovnat.
90+1'
Nastavovat se budou 3 minuty. Domácím tedy zbývá nějakých 140 sekund na vyrovnání.
90'
Gabriel nyní zůstává ležet na trávníku a vypadá to, že je to jeho poslední minutka. Za pár vteřin už ale skotačí jko za mlada. Tohle přeci do fotbalu nepatří!
89'
Domácí jakoby se vzdali! To je škoda, jistě mají na vyrovnání.
88'
Valencia drží míč a utkání se chýlí ke svému konci.
85'
Valencia právě vstřelila branku!
SIMONE ZAZA dává 5. gól utkání a Valencia opět strhává vedení na svou stranu. Již podruhé se projevil Guedes jako skvělý nahrávač, připravil gólovou situaci svému spoluhráči a ten se již z dobré pozice nemílil. Dokáží domácí odpovědět?
84'
Pereira chtěl nejspíše centrovat, ale nakonec z toho bylo ohrožení branky domácích. Rulli míč v pohodě zachytil.
83'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian; odchází X.Prieto a přichází R.Pardo.
82'
Oyarzabal absolvoval velmi tvrdý souboj, respektive sérii soubojů, nakonec se mu málem povedlo dostat se k balónu ve vápně, obrana byla ale rychlejší.
80'
Nesmyslný zákrok srovnává síly na hříšti. G.Kondogbia sice trefuje svým skluzem balón, poté ale doklouzal do protihráče a kolíky ho trefil do holeně. Druhá žlutá znamená červenou.
78'
Za slovní přestřelku s rozhodčím dostává žlutou kartu M.Oyarzabal.
75'
Střídání v týmu Valencia CF; odchází J.Gayá, C.Soler a Rodrigo, za ně přicházejí T.Lato; A.Pereira a S.Mina.
74'
Fanoušci i hráči domácích se dožadují penalty, rozhodčí ale zcela jasně rozpažil – hraje se dál.
72'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian; odchází W.Jos´a přichází S.Canales.
70'
Je viditelné, že je San Sebastian v šoku. Valencia je momentálně silnější.
68'
Tak to je šok pro domácí. Ve vápně Valencie byl velmi nepřehledný souboj. Až z opakovaného záběru bylo vidět, že ve snaze trefit nůžkami míč trefuje borec domácího celku hlavu soupeře. Igor Zubeldia tak dostává 2. žlutou a tudíž červenou kartu a domácí budou dohrávat o deseti.
68'
Další roh pro domácí, trochu zmatku ve vápně nakonec řeší útočný faul.
66'
Domácí nyní ovládají hru. Hosté sice napadají poměrně vysoko, San Sebastian je ale na koni a nepůjčuje svému soupeři míč.
65'
Kolmice na Rodriga se nepovedla, obrana domácích vystihla záměr a míč uzmula.
64'
Devátý rohový kop zápasu vybojovali domácí.
63'
Odriozola ve snaze chytit míč doklouzal téměř k postrannímu reklamnímu panelu. Oba týmy teď dávají do zpasu úplně vše.
61'
Diváci se dožadují otočení skóre! A já s nimi souhlasím, sledujeme atraktivní duel, 4 góly po krásných kombinacích. Jen tak dál.
59'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Tak to bylo rychlé! Pravá – levá a bum! Na hranici vápna skvěle zareagoval MIKEL OYARZABAL a prudkou ranou do pravého spodního rohu branky srovnává skóre.
58'
Zaza burcuje své spoluhráče, aby přidali ještě jeden gól.
56'
Za tvrdý zákrok nedaleko vlastního vápna dostává žlutou kartu J.Gayá.
55'
NACHO VIDAL skóruje a Valencia si bere zpět svůj náskok. Viděli jsme krásnou kombinaci, kolmice našla v náběhu obránce Valencie, ten poté krásně přeloboval vyběhnuvšího brankáře.
53'
Domácí borec ELustondo bude v pořádku. Mezitém se do šance dral José, jeho hlavička však míří nad bránu.
51'
Při zákroku Rulliho se zranil Elustondo, když ho vlastní brankář velice nešetrně zasáhl ve výskoku. Na plochu přispěchal doktor.
50'
žlutou kartu dostává I.Zubeldia za faul na polovině hřiště.
49'
Garay fauluje, rozhodčí mu ale žlutý kartónek neukazuje.
48'
Domácí borci začali druhý poločas lépe a tlačí svého soupeře.
46'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian; odchází Juanmi a nahrazuje ho A.Januzaj.
46'
Po 1. poločasu máme nerozhodný stav. Viděli jsme hned 2 góly, nejprve po rychlém protiútoku udeřili hosté, a to konkrétně Rodrigo. Hra poté byla spíše rozháraná, žádný z týmů neměl jasnou převahu. Domácí poté dokázali vyrovnat, když se po rohovém kopu prosadil Elustondo. Můžeme se tak jistě těšit na druhý poločas.
45+1'
45+1'
Skvělý zákrok předvedl Domenech! Velmi dobře zahraný volný přímý kop, míč prošel skrz zeď, hostující gólman ale kryje.
45'
Žlutou kartu dostává G.Kondogbia a dává domácím volný přímý kop z nějakých 25 metrů.
44'
Guedes za to vzal z první ve vápně, jeho dělovka míří nad břevno. Velká škoda.
42'
Střílený centr si jeden z obránců málem srazil do vlastní brány, Rulli velmi pohotově zasáhl.
42'
Rodrigues opět v akci, nyní se pokoušel trefit skákavý balón, což nevedlo k příliš nebezpečné střele.
41'
Rodrigues poslal hezký centr do vápna, obrana hostů odvrací.
40'
To už je z pohledu domácích lepší. Valencia se opět zatáhla ke svému vápnu.
38'
Fanoušci hlasitě pískají, pasáž hry, kdy Valencia drží balón a nepůjčí ho domácím, se jim moc nelíbí
36'
Pohotový a pro fanoučka atraktivní zákrok Rulliho po nebezpečném stříleném centru z pravé strany.
35'
Sporný moment v pokutovém území Valencie, domácí se dožadovali penalty, rozhodčí ale hraniční zákrok pouští.
35'
Domácí okamžitě ožili a vybojovali si další rohový kop.
33'
A máme vyrovnáno! ROhový kop domácích končí gólem, nejvyšší výskok měl ve vápně ARITZ ELUSTONDO, který snad ramenem trefil míč a srovnává skóre na 1:1.
31'
DOmácí měli obrouvskou šanci vyrovnání, ve dvou se hnali do rychlého protiútoku. DOmenech se v brance Valencie vyznamenal a zachránil svůj celek.
29'
Źlutou kartu dostává střelec branky Rodrigo.
29'
Domácí to nyní bdou mít dost těžké. Hosté od začátku nejsou příliš aktivní, nyní budou zataženi vzadu ještě víc.
26'
Stadion náhle ztichl! RODRIGO měl velmi jednoduchou práci, nasměrovat míč do zcela prázdné brány. Guedes mu totiž naservíroval krásnou přihrávku, když obešel brankáře a místo sobeckého zakončení viděl svého spoluhráče.
25'
José poslal hezkou hlavičku do horní poloviny branky, Domenech chytá. Dobrá šance domácích na otevření skóre.
24'
Valencia polevila s agresivitou při napadání a domácí toho hned využívají.
23'
José fauloval na útočné polovině.
21'
Něco tomu chybí! Valencia se snaží více kombinovat, domácí zase spoléhají na protiútoky. Ani jeden celek však zatím nevytvořil gólovou šanci.
19'
Prieto po rohovém kopu trknul hlavou míč směrem k brance, Domenech byl připraven.
18'
Naháněný Illarramendi byl nakonec skolen a Real Sociedad bude mít volný přímý kop.
16'
To se hrubě nepovedlo! Parejo rozehrával volný přímý kop, míč však letí daleko za hlouček spoluhráčů.
14'
Guedes se nyní trošku spletl a stal se z něj místo fotbalisty herec. Nepatrný dotek protihráče přetvořil v brutální faul a rozhodčí mu na tuto komedii skočil.
13'
Zaza to měl vzít na sebe! Místo toho hledal spoluhráče na druhé straně vápna, přihrávka byla ale příliš dlouhá.
12'
Modrobílí nejspíše budou hrozit z rychlých protiútoků. Nyní se jeden valil po pravé straně hřiště, do pokutového území se ale hra nedostala.
9'
První žlutou kartu utkání dostává G.Guedes, když hasil rychlý protiútok domácích.
9'
Nacvičený signál po rohu Valencie zastavil Elustondo. Následuje další kop od rohového praporku.
8'
Obránci domácích rychle po sobě zablokovali 2 střely hostů.
7'
Real Sociedad nyní drží balón a kombinuje na půli hřiště.
6'
Roh Valencie nebyl špatný, Kondogbia však fauloval a k míči se dostávají domácí.
4'
Zatím jsme svědky jakési nervozity. Spousta nepřesností na obou stranách. Parejo teď dobře zasprintoval a vybojoval rohový kop.
3'
Domácí mají autové vzhazování u rohového praporku hostů. Źádná nebezpečná situace z toho nevzešla.
1'
O rozehrávku se postarali hosté a nyní drží balón.
1'
Za chvíli začínáme přátelé! Real Sociedad v modrobílé kombinaci, hosté z Valencie v červenožluté.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Odriozola Arzallus, A. Elustondo, Zubeldia, Rodrigues – Prieto (C), Illarramendi, Zurutuza, Juanmi – José, Oyarzabal.
Náhradníci: Ramírez – Agirretxe, Canales, de la Bella, Januzaj, Bautista, Pardo.

Valencia CF: Doménech – Vidal, Garay, Gabriel, Gayá – Soler, Parejo (C), Kondogbia, Guedes – Zaza, Rodrigo.
Náhradníci: Neto – Lato, Nemanja Maksimović, S. Mina, Montoya, Murillo, Pereira..
Valencia CF
Valencia je jedním ze 4 týmů, kteří letos v LaLize ještě neprohráli! Za 2 výhry a 3 remízy si vysloužili 9 bodů stejně jako jejich dnešní soupeř. Nyní jsou na 5. místě těsně za hvězdným Realem Madrid, který můžou v případě výhry přeskočit.
Real Sociedad San Sebastian
Domácí San Sebastian nevkročil do nové sezóny vůbec špatně a okupuje 7. místo nejvyšší španělské ligy. Za 5 zápasů dokázali domácí borci vyhrát hned 3x. První dva zápasy sice prohráli, poté ale začali sbírat body, kterých mají na svém kontě 9. Dnešní zápas na vlastním stadionu je jistě důležitý, v případě výhry mohou hráči Real Sociedad nakouknout do top 4!
Dobrý večer dámy a pánové. Mé jméno je Martin Primus a společně se podíváme na zápas mezi Real Sociedad San Sebastian a Valencia CF, který začíná ve 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.