+
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.

La Liga - 1.kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sevilla : Espanyol - 19. srpna 2017   22:15

Sevilla - Espanyol 3:2
Sevilla skončila v posledním ročníku nejvyšší španělské fotbalové soutěže na čtvrté pozici se ziskem 72 bodů po osmatřiceti odehraných zápasech. V domácím prostředí prohrál tento tým pouze jednou.

Hostující celek zakončil loňskou sezonu výhrou vypsanou poměrem 2:1 v Granadě. Ta sestoupila ze španělské ligy. Espanyol skončil tím pádem osmý. Na hřištích soupeřů získal hned sedmadvacet bodů (bilance sedm výher – šest remíz – šest porážek).

Sázkové kanceláře staví do role favorita tohoto střetnutí Sevillu.
Sevilla se v tomto týdnu představila ve čtvrtém předkole Ligy mistrů. V play-off nejprestižnější evropské klubové soutěže byl španělskému celku soupeřem turecký Basaksehir. V zápase v Istanbulu vyhrála Sevilla 2:1. Escudero byl tím, kdo poslal favorita zápasu do vedení již v 16. minutě, ale protivník odpověděl Eliou v 64. minutě. Rozhodující branku zaznamenal Ben Yedder po přihrávce Navase.