La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Bilbao - 1. října 2017   18:30

Valencia
27' Zaza (Gayá) • 34' Parejo  • 66' Rodrigo (Montoya)
3:2
(2:0)
Bilbao
59' Aduriz  (Vesga) • 76' Raúl García  (Susaeta)
Valencia
Neto – Montoya, Garay, Gabriel, Gayá – Guedes (83. Lato), Parejo, Soler, Pereira (71. Nemanja Maksimović) – Zaza, Rodrigo (73. S. Mina).
Doménech – Murillo, Lato, Vidal, Gil, Nemanja Maksimović, S. Mina.
A. Hernández – T. Sobrino, J. Naranjo
Estadio de Mestalla (Valencia).
42070 diváků
Bilbao
Arrizabalaga – Lekue, Núñez, Laporte, Balenziaga – Iturraspe, Vesga – Susaeta, San José (46. Aduriz), I. Córdoba – I. Williams (60. Raúl García).
Herrerín – Bóveda, Etxebarria, Raúl García, M. Rico, Merino, Aduriz.

SESTŘIH La Ligy: Valencia - Athletic Bilbao 3:2

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc, úspěšně vkročte do nového týdne, mějte se hezky a na shledanou.
Domácí měli na mále. Když se v 66. minutě dostali zpět do dvoubrankového vedení, předpokládalo se, že svůj náskok už udrží, ale hosté znovu snížili a zle dotírali až do závěru, kýženého vyrovnání se však nedočkali, chybělo jim více střeleckého štěstí.
90+4'
90+3'
Zaza ve výskoku atakoval hostujícího hráče, který se chvíli svíjel na zemi, ale už se pokračuje dál.
90+2'
Hostující tým zastavuje ofsajd, což pomáhá domácímu mužstvu.
90+1'
Tři minuty se ještě budou hrát.
88'
Córdoba stačil v pádu přihrát před bránu, kde míč zkoušel patičkou dostat za čáru Balenziaga, avšak mířil vedle.
87'
Hra se odehrává u středového kruhu, hostům se neúprosně krátí čas.
84'
Žlutou kartu dostává Simone Zaza (Valencia CF).
Žlutou kartu dostává Dani Parejo (Valencia CF).
83'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Toni Lato.
81'
Už to mohlo být 3:3. García předběhl obránce a dostal se osamocen před brankáře, jeho pokus ke vzdálenější tyči vyrazil Neto pravou nohou. Nyní mohou domácí svému brankáře hodně děkovat.
80'
Žlutou kartu dostává Mikel Vesga (Athletic Bilbao).
76'
Bilbao právě vstřelilo branku!
Hosté se znovu dostávají na dostřel. RAÚL GARCÍA hlavičkoval na pravé straně pokutového území ke vzdálenější tyči, Neto jen bezmocně sledoval, jak míč obloučkem plachtí za brankovou čáru.
75'
Córdoba se hodně ochotně skácel na zem, hlavní arbitr nakonec píská faul a hosté budou rozehrávat přímý kop.
73'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Santiago Mina.
72'
Před bránou Valencie se skácel k zemi jeden z hráčů Bilbaa, v jednu chvíli ani domácí sami nevěděli, zda sudí následně nepíská penaltu, ovšem ve skutečnosti pískal faul v jejich prospěch.
71'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Andreas Pereira, přichází Nemanja Maksimović.
68'
Domácí mohli zvýšit svůj náskok, Arrizabalaga už byl překonán, ale na čáře jej zastoupil spoluhráč.
66'
Valencia právě vstřelila branku!
RODRIGO naběhl do pokutového území, kam mířil i centrovaný míč, a hlavou překonal vyběhnutého Arrizabalagu, jenž možná teď trochu zaváhal. Každopádně se vyplnilo staré známé nedáš – dostaneš.
65'
Laporte zůstal nepokrytý v pokutovém území, svůj hlavičkový pokus však trestuhodně poslal pouze nad bránu. Hodně litovat teď mohou hosté
64'
Žlutou kartu dostává Raúl García (Athletic Bilbao).
63'
Hosté se ocitli na krátkou chvíli opět před domácí svatyní, ke střele se ale žádný hráčů nedostal.
60'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Raúl García.
59'
ARITZ ADURIZ si míč zpracoval hezky ze vzduchu, poté se otočil a trefil přesně prostor u vzdálenější tyče. Neto se mohl jen ohlédnout, střela šla do jeho protipohybu.
58'
Aduriz tečoval míč hlavou kousek vedle vzdálenější tyče. Nechybělo moc a hosté se mohli radovat.
56'
Stejný hráč o chvíli později zkoušel skluzem zastavit míč v cestě za brankovou čáru, nepodařilo se a rozehrávku se tak postará Neto.
54'
Akce na jeden dotek se hostujícímu celku nevydařila, Williams prudkou přihrávku neměl šanci doběhnout.
52'
Gayá se pokoušel najít spoluhráče před bránou, ten však v době přihrávky stál v ofsajdu.
50'
Žlutou kartu dostává Unai Núñez (Athletic Bilbao).
50'
Pereira se snažil zakroutit míč do vzdálenějšího horního rohu bránu, ten však asi o dva metry minul. Poté se ještě dožadoval rohového kopu, hlavní arbitr však nařizuje odkop od brány.
48'
Hra byla na chvíli přerušena, jeden z hráčů Valencie se těžce zvedal z trávníku, ale pokračuje se bez dalšího střídání.
46'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel San José, přichází Aritz Aduriz.
46'
Domácí mohou být spokojenější, díky dvěma brankách během sedmi minut vedou a jsou na nejlepší cestě za vítězstvím. Ke konci poločasu měli i velké štěstí, když po rohovém kopu a následné hlavičce protihráče skončil míč na tyči. Dokážou hosté duel zdramatizovat?
45+1'
45'
Gayá míč do pokutového území neprotlačil, vzápětí se jeden z jeho spoluhráčů pokoušel dostat před bránu individuálně, ale i v tomto případě byla obrana hostujícího mužstva úspěšnější.
42'
Williams pálil z ostrého úhlu k bližší tyči, Neto byl připraven a míč vyrazil do zámezí.
40'
Zaza v souboji o míč upadl, hlavní arbitr ale nechává ve hře pokračovat. Kdyby se mu povedlo obehrát protihráče, šel by sám na brankáře.
38'
Iturraspe byl blízko snížení, jeho hlavičkový pokus vyrazil Neto do tyče, od ní se poté míč odrazil zpět na hrací plochu a jeho spoluhráči jej odkopli do bezpečí. Velké štěstí stálo při domácích.
37'
Po krátkém obléhání brány vybojovali hosté aspoň roh.
34'
DANI PAREJO zamířil na střed brány pod horní tyč. Arrizabalaga uskočil na stranu, takže na míč nemohl dosáhnout.
33'
Brankář Bilbaa se snažil míč vyboxovat, místo toho zasáhl protihráče do obličeje a nejen, že za to vidí žlutou kartu, navíc se bude kopat penalta.
32'
Rodrigo osamocen na pravé straně nechal vyniknout pouze hostujícího brankáře, který jeho pokus vyrazil. Už to mohlo být 2:0.
31'
Hostující tým zastavuje ofsajd.
30'
Hra se po úvodní brance znovu uklidnila a odehrává se převážně u středové lajny.
27'
Gayá obdržel přihrávku na levou stranu, mohl sám zakončit, ale volil ještě přihrávku na střed, kde stál nepokrytý SIMONE ZAZA, jenž střelou z voleje poslal míč pod horní tyč. Arrizabalaga se natahoval marně.
26'
Parejo byl blízko gólu, osamocen v pokutovém území měl před sebou už jen brankáře, jeho střelu však nakonec zblokoval do zámezí jeden z bránících hráčů Bilbaa.
23'
Až nyní díky Gayáově střele k bližší tyči zasáhl Arrizabalaga, když balón sebral do rukavic.
22'
Na míči se oba celky doslova střídají, chvíli jej drží domácí, pak zase hosté, což nevede k žádné šanci nebo aspoň střele. Žádný z brankářů nemusel dlouho zasahovat.
18'
Stejný hráč sám o chvíli později fauloval ve snaze zastavit rychlý brejk soupeře a tady byla žlutá karta na místě.
17'
Gaya se tak vehementně snažil, až se mu opravdu podařil vybojovat útočný faul, jeho tým bude rozehrávat přímý kop.
14'
Balón končí u Arrizabalaga, ten s rozehrávkou nepospíchá.
13'
Míč jen proletěl kolem brány Valencie, domácí se jej zmocňují.
12'
Další roh bude rozehrávat hostující tým.
11'
Neto si vyběhl pro míč až na hranici šestnáctky.
9'
Stejný hráč se o chvíli později po centru před bránu dostal k hlavičce, mířil ale jen do protihráče. Následuje roh.
7'
Susaeta dobře střílel z hranice pokutového území ke vzdálenější tyči, ovšem Neto se natáhl a míč stačil vytěsnit mimo tři tyče. Dobrý zákrok domácího brankáře.
5'
Hosté zastavili míč dle mínění hlavního arbitra už za brankovou čarou, Neto bude rozehrávat.
2'
Soler se na hranici pokutového území dostal k míči, jeho prudký pokus ale končí vysoko nad soupeřovou bránou.
1'

Valencia CF: Neto – Montoya, Garay, Gabriel, Gayá – Guedes, Parejo "C", Soler, Pereira – Zaza, Rodrigo.
Náhradníci: Doménech – Murillo, Lato, Vidal, Gil, Nemanja Maksimović, S. Mina.

Athletic Bilbao: Arrizabalaga – Lekue, Núñez, Laporte, Balenziaga – Iturraspe, Vesga – Susaeta "C", San José, I. Córdoba – I. Williams.
Náhradníci: Herrerín – Bóveda, Etxebarria, Raúl García, M. Rico, Merino, Aduriz.

Rozhodčí: A. Hernández – T. Sobrino, J. Naranjo.

Athletic Bilbao

Hostujícímu mužstvu náleží dvanáctá pozice s osmi body za dvě výhry a remízy. Mimo svůj trávník sehráli jeho hráči tři zápasy s hezkou bilancí 1 – 1 – 1, i skóre mají pěkně vyrovnané, 4:4.V posledním venkovním zápase zbytečně ztratili body, když na hřišti Malagy vedli ještě deset minut před koncem 3:1, nakonec z toho byla remíza 3:3.
Valencia

Domácímu celku patří čtvrtá pozice s dvanácti body, na svém stadionu ze tří dosavadních utkání zvítězili dvakrát a jednou brali bod za bezbrankovou remízu, vstřelili šest branek a žádnou ještě neinkasovali.
Dobrý den, dva zápasy nejvyšší španělské fotbalové ligy dnes začínají v 18:30, jedná se i o souboj mužstev z vrchní a střední části tabulky, Valencie a Athleticu Bilbao.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.