La Liga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Levante - 11. února 2018   20:45

Valencia
17' S. Mina (Parejo) • 65' Vietto (S. Mina) • 89' Parejo
3:1
(1:1)
Levante
18' Postigo  (Campaña)
Valencia
Neto – Montoya, Gabriel, Vezo, Gayá – Soler, Parejo (90+1. Nemanja Maksimović), Kondogbia (73. Coquelin), Guedes – S. Mina, Vietto (77. Zaza).
Doménech – Nemanja Maksimović, Zaza, Lato, Coquelin, Torres, Vidal.
Medié – Huerga, Villate
Estadio de Mestalla, Valencie
38 119 diváků
Levante
Olazábal – Coke (88. E. Boateng), Suárez Pier, Postigo, Luna – Lukić – Morales, Doukouré (73. Pedro López), Campaña (73. E. Bardi), Ivi – Pazzini.
Koke – Chema, Martí, E. Bardi, Pedro López, E. Boateng, Jason.

SESTŘIH LA LIGY: Valencia - Levante 3:1

A je dobojováno! Valencia byla i ve druhém poločase lepším týmem na hřišti a zaslouženě si došla pro tři body, když se přece jenom prokousala přes pevnou defenzívu soupeře. Levante naopak odjíždí domů s prázdnou.
90+4'
Dnešní utkání sleduje 38 119 diváků.
90+3'
Valencia drží míč a brzy už přijde závěrečný hvizd rozhodčího.
90+3'
Žlutou kartu dostává Antonio Luna (Levante UD).
90+2'
Tentokrát se do velké šance dostal Zaza, který z vápna ale poslal balon pouze těsně nad branku.
90+1'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Nemanja Maksimović.
90'
Tři minuty přidá rozhodčí nad rámec řádné hrací doby.
89'
Valencia právě vstřelila branku!
DANI PAREJO pokutový kop bezpečně proměnil a nejspíše tím definitivně rozhodl o vítězství svého týmu.
89'
Zaza byl faulován ve vápně a je nařízen pokutový kop!
88'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Coke, přichází Emmanuel Boateng.
87'
Valencie zvládá závěr duelu na jedničku a zatím nedává Levante vůbec možnost, aby se dostalo k ohrožení její branky.
86'
Mina se opět dostal do gólové pozice, v níž ho tentokrát vychytal Olazábal, který pohotově vyběhl.
86'
Valencia nechává plynout drahocenný čas na polovině Levante. Aktuálně navíc bude zahrávat rohový kop.
84'
Žlutou kartu dostává Enis Bardi (Levante UD).
Žlutou kartu dostává Sergio Postigo (Levante UD).
83'
Obrana Valencie v poklidu drží balon, i když v posledních minutách Levante evidentně navýšilo presink.
82'
Levante se dostalo k vápnu protivníka, kde ale jeho cesta skončila, jelikož zde po Moralesově špatné přihrávce přišlo o balon.
81'
Levante už musí útočit a začínají se proto otevírat okénka v jeho obraně. jedno nyní našel Santi Mina, který se dostal až do vápna, kde poté nastřelil tyčku hostující svatyně!
80'
Morales zahrával rohový kop, ale defenzíva Valencie si centrovaný balon lehce pohlídala.
78'
Levante po delší době se usadilo na nějakou dobu na soupeřově polovině.
77'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Luciano Vietto, přichází Simone Zaza.
75'
Valencie drží míč a nikam s ním příliš nespěchá. Aktuální stav zápasu jí vyhovuje a snaží se proto především neudělat chybu.
73'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Geoffrey Kondogbia, přichází Francis Coquelin.
73'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Cheick Doukouré, přichází Pedro López.
73'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Campaña, přichází Enis Bardi.
72'
Gayá si pomohl v souboji loktem, za který dostává žluté napomenutí.
70'
Levante se ani po inkasované brance směrem dopředu příliš neosmělilo a nadále vyčkává na to, co předvede soupeř.
69'
Kondogbia si navedl míč před vápno, odkud pěknou střelou donutil k zákroku gólmana Olazábala, jenž musel hodně rychle skočit směrem ke své levé tyči, aby vytěsnil míč mimo svojí svatyni!
67'
José Campaňa utrpěl nějaké zranění po souboji a je nyní ošetřován na hrací ploše.
65'
Netopýři se hned z následné akce ujímají znovu vedení v utkání! Po rychlé akci Valencie to už vypadalo na to, že gólman Olazábal udrží střelu ve svých rukavicích, ale LUCIANO VIETTO ještě uviděl volný balon a dokázal ho dorazit do sítě.
64'
Míč sice skončil v síti Valencie, ale při zakončení si Postigo pomohl faulem.
63'
Kondogbia na poslední chvíli ve vápně zasáhl a zblokoval prudkou střelu, která by nejspíše znamenala pro Neta velké problémy!
62'
teď už Netopýří znovu drží míč na svých kopačkách. Přes houževnatou obranu soupeře se ale prosazují hodně těžko.
60'
Moralez tentokrát před vápnem hledal kolmou přihrávku Pazziniho, jenž byl ale i nyní dobře obsazen.
59'
Moralez utekl po straně a následně hledal na malém vápně nabíhajícího spoluhráče. Defenzíva Valencie na poslední chvíli zasáhla a odkopla nebezpečný balon.
58'
Rober dostal trochu více prostoru a zkusil vystřelit ze střední vzdálenosti. Jeho pokusu ale scházela nejen přesnost, ale tak razance.
57'
Santi Mina zajel skluzem do protihráče a i druhý útočník Valencie dostává v zápase žlutou kartu.
56'
Hostující defenzíva si poradila na jedničku a odvrátila centrovaný balon.
55'
Coke fauloval těsně před vápnem a před Valencií se otevírá možnost udeřit ze zajímavé standardní situace.
54'
Dominance domácího celku stále pokračuje. Aktuálně se ale vše odehrává pouze někde v okolí půlicí lajny.
52'
Domácí tým nadále diktuje tempo hry a hráči Levante se prakticky nepotkají s balonem.
51'
Santi Mina skončil na zemi po Lukičově faulu ve středu pole. Prozatím to bude pro hostujícího záložníka bez karty.
50'
Další dlouhý balon znovu nezpůsobil žádné problémy brankáři Olazábalovi.
49'
Gaya se protáhl podél levé lajny, ovšem následně se mu nepovedlo ideálně nacentrovat. Jeho pas skončil v zámezí.
48'
Vietto padl ve vápně, ale místo odpískání penalty si vysloužil pouze žluté napomenutí za simulování od rozhodčího.
47'
Netopýři pokračují ve své aktivní hře a nadále obléhají vápno svého protivníka.
46'
Brankář Olazábal byl znovu včas ve vápně na správném místě a nedovolil, aby se k balonu dostal dotírající Vietto.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:45.
První poločas nabídl převahu Valencie, která měla častěji míč na svých kopačkách a dostala se i do více šancí. Stav je ale přesto vyrovnaný, jelikož domácím chyběla lepší přesnost v koncovce, zatímco Levante svojí jedinou velkou příležitost proměnilo.
45+1'
45+1'
Rozhodčí nepřidal ani jednu minutu a ukončil první poločas.
45'
Kondogbia dostal nabito, ovšem ze středí vzdálenosti nastřelil jen obránce soupeře.
44'
Valencia zatlačila hosty k jejich vápnu. Obrana Levante je nyní pod velkým tlakem.
43'
Mina si skvěle naběhl na pas na přední tyč, ale následně nedokázal v plné rychlosti lépe seřídit mířidla. Balon přelétl horní tyč svatyně Levante.
42'
Po centru z pravé strany se k balonu dostal nakonec Guedes, jemuž volej z vápna vůbec nesedl, balon skončil vysoko nad brankou.
40'
Santi Mina se snažil se dostat k dlouhému balonu, ale gólman Olazábal včas vyběhl a zmocnil se míče dříve než útočník Valencie.
38'
Levante drží balon na svých kopačkách a je už nějakou dobu nastěhované na soupeřově polovině.
35'
Levante se probíjelo kupředu, domácí tým proto sáhl za záchranou brzdu, když Montoya fauloval.
33'
Guedes využil nabídnutý prostor a odhodlal se ke střele ze střední vzdálenosti, která mířila vysoko nad branku.
28'
ivi dělal problémy domácí defenzívě, nakonec zkusil vystřelit z pravé strany, ale trefil jen obránce soupeře.
27'
Levante mělo možnost zahrávat standardní situaci, ale Morálezovi se pas do vápna příliš nevydařil.
22'
Další dva rohové kopy, po jednom na každé straně. Ani jeden nepřinesl šanci.
18'
Levante právě vstřelilo branku!
Hosté bleskurychle srovnávají stav zápasu! Po rozehrání rohového kopu se snesl centr do vápna, který usměrnil do sítě nehlídaný obránce SERGIO POSTIGO.
17'
Domácí měli k dispozici rohový kop a dostávají se do vedení! Na centr Pareja si naskočil SANTIAGO MINA a hlavou posílá míč přesně k zadní tyči.
16'
Valencia bude zahrávat rohový kop.
13'
Suárez Pier zajel do protihráče a od rozhodčího vyfasoval žlutou kartu.
12'
Velká šance Valencie! Santi Mina si našel centr ve vápně a míč po jeho hlavičce jen těsně přelétl brankovou konstrukci!
11'
Carlos Soler obelstil obránce a ve vápně se odhodlal ke střele, která jen těsně přelétla břevno.
8'
Santi Mina si nepohlídal své postavení a sudí mu odpískal ofsajd.
7'
Morales zahrával rohový kop, nicméně centrovaný balon našel jen hlavu soupeřova obránce.
5'
Luna se uvolnil na své straně a poté poslal celkem slušný centr do vápna, kde si ho ovšem pohlídala defenzíva Valencie.
3'
Parejo pálil z hranice pokutového území jen do prostředka branky, kde byl připraven gólman Olazábal.