La Liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Real Sociedad - 25. února 2018   18:30

Valencia
34' S. Mina (Montoya) • 68' S. Mina
2:1
(1:0)
Real Sociedad
54' Oyarzabal  (Canales)
Valencia
Neto – Montoya, Murillo, Gabriel, Gayá – Soler (66. Zaza), Parejo, Coquelin, Guedes (73. Torres) – S. Mina, Rodrigo (81. Nemanja Maksimović).
Doménech – Vezo, Lato, Nemanja Maksimović, Vietto, Zaza, Torres.
P. González – C. García, J. Martínez
Mestalla (Valencia)
37195 diváků
Toño – Odriozola Arzallus, A. Elustondo, D. Llorente, de la Bella – Zubeldia, Illarramendi, Zurutuza (79. Bautista) – Canales, Juanmi (69. Januzaj), Oyarzabal.
Zubiaurre – H. Moreno, Gorosabel, Januzaj, Pardo, Guridi, Bautista.

SESTŘIH La Ligy: Valencia CF – Real Sociedad 2:1

Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek večera, úspěšný start do nového týdne a na shledanou.
Ani druhá půle nebyla o mnoho lepší, než ta první. Diváci se museli hodně nudit, třebaže byly k vidění dva góly. Dnes si nezasloužil vyhrát ani jeden tým, ovšem hosté v největší šanci na srovnání trefili tyč.
90+5'
90+4'
Domácí drží míč na polovině soupeře, zápas za chvíli skončí.
90+3'
Žlutou kartu dostává Santiago Mina (Valencia CF).
90+2'
Faul u pokutového území si hosté nevymodlili, o míč přichází.
90+1'
Gabriel je zdravý jak rybička zpátky na trávníku.
90+1'
Nastavují se pouze čtyři minuty.
89'
Gabriel je nakonec na nosítkách odnesen mimo hrací plochu. Pro své barvy ušetřil cenný čas.
86'
Před bránou Realu zůstává ležet jeden z hráčů Valencie, hra je přerušena.
86'
Domácí budou rozehrávat roh.
85'
Míč končí u Neta, který rozehrávku zdržuje na maximální možnou míru.
81'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Nemanja Maksimović.
80'
Domácí teď měli velké štěstí, když Neto vyrazil míč přesně na brankové čáře a následná dorážka skončila na levé tyči jeho brány.
79'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Jon Bautista.
79'
Žlutou kartu dostává Rodrigo (Valencia CF).
78'
Domácí se hodně rozčilovali, že rozhodčí neodpískal faul na Zazu.
77'
Další roh pro Real.
76'
Januzaj střílel z levé strany, jeho pokus byl ztečován na roh.
73'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Ferrán Torres.
72'
Ztečovaná rána se snesla k vyběhnutému Netovi, který ukryl míč do rukavic.
69'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Adnan Januzaj.
68'
Valencia právě vstřelila branku!
Tak tento gól si Toňo za rámeček určitě nedá. Hostující brankář neudržel přízemní střelu z levé strany v náruči, míč mu vypadl, čehož využil SANTIAGO MINA, který balón doklepl do odkryté brány.
66'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Simone Zaza.
65'
V pokutovém území Valencie se skácel k zemi jeden z hráčů Realu, ale rozhodčí stál dostatečně blízko, aby situaci správně posoudil.
62'
Canales pouze obloučkem z dálky poslal míč do brankářových rukavic.
61'
Nepohledný fotbal pokračuje dál, další nepřesnost domácích znamená ztrátu míče.
58'
Další útočná snaha hostů končí pokusem o střelu, Canales byl tím, kdo v pádu poslal míč slabě pouze k brankáři.
54'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Hosté jsou za svoji aktivitu odměněni vyrovnávací brankou. MIKEL OYARZABAL se dostal osamocen před brankáře a zamířil přesně k pravé tyči jeho brány, kde bylo dost prostoru. Toňo se po míči jen ohlédl.
53'
Hosté rozehrají rohový kop.
50'
Skrumáž před bránou Valencie gólem nekončí, domácí včas míč odkopli do bezpečí v podobě autu.
49'
Hosté si dlouho mezi sebou přihrávali, až přišel centr před bránu, který s jistotou chytá Neto.
46'
To jim už ale nebylo umožněno, rozhodčí nenastavil ani minutu. Zatím nesledujeme příliš kvalitní duel, pár šancí a jeden gól sice k vidění byli, ovšem diváci se zatím musí spíš nudit. Bude druhý poločas lepší?
45+1'
45'
Centr hostujícího mužstva domácí odvrátili do bezpečí a sami mohou zaútočit.
43'
Dvakrát se pokoušeli hosté ohrozit Neta, v obou případech trefil pouze jeho spoluhráče.
42'
Po faulu musí domácí míč odevzdat a stáhnout se na svoji stranu.
41'
Rohový kop pro Valencii.
39'
Hra se teď přesouvala ze strany na stranu, chvíli byli hosté u brány Valencie, poté se situace otočila a do útoku vyrazili domácí, avšak ani v jednom případě se fanoušci šance nebo střely nedočkali.
36'
Canales se dostal na hranici pokutového území ke střele, ovšem mířil pouze do protihráče.
35'
Toňo musel pomoci svým spoluhráčům, když odkopl míč po malé domů daleko od své brány.
34'
Přeci jen se diváci ještě v první půli dočkali gólu. SANTIAGO MINA zůstal nepokrytý u vzdálenější tyče hostující brány a hlavou poslal centrovaný míč za bezmocného gólmana, který nemohl nic dělat.
31'
Žlutou kartu dostává Sergio Canales (Real Sociedad San Sebastian).
30'
Guedes přetáhl svůj centr a míč poslal mimo bránu, rozehrávat bude Toňo.
29'
Žlutou kartu dostává Alberto de la Bella (Real Sociedad San Sebastian).
28'
Hosté vystihli špatnou rozehrávku domácích a vyrazili k bráně, po špatné přihrávce však o dobrou možnost přišli.
26'
Prudkou přihrávku nemohl Mina doběhnout, míč končí v zámezí.
23'
Parejo střílel hezky do horní části brány, ovšem Toňo výtečně zasáhl a míč vyrazil na roh.
22'
Žlutou kartu dostává Juanmi (Real Sociedad San Sebastian).
22'
Zajímavý přímý kop pro domácí.
21'
Zahrozilo i na druhé straně, kdy jeden z hráčů Realu prokličkoval do pokutového území a z pravé strany přihrával do skrumáže těl před bránou, nikdo z jeho spoluhráčů se ale k balónu nedostal.
18'
Ale tohle byla velká šance. Coquelin nejprve pálil nebezpečně z dálky a Toňo měl co dělat, aby míč, letící k jeho pravé tyči, vyrazil. K dorážce poté doběhl Rodrigo, avšak trestuhodně zamířil vysoko nad bránu. Konečně nějaké pořádné vzrušení.
17'
Řada nepřesností na obou stranách, kvalita zápasu opravdu zatím není kdovíjaká.
13'
S. Mina si naběhl na levé straně pro míč, hlavou jej však místo do brány poslal směrem do hostující svatyně.
11'
Míč končí znovu u hostujícího gólmana, který rozehrává na krátko.
10'
První zajímavá šance utkání, Parejo si naběhl na centr, jeho hlavička ovšem končí na soupeřovou bránou.
8'
Teď hráči Valencie míč soupeři doslova odevzdali. Ten končí u Toňa..
6'
Domácí se dostávali do dobré příležitosti, ale zastavil je praporek pomezního arbitra, ofsajd.
4'
Na hřišti se toho zatím moc neděje, u míče jsou převážně hosté, ale pouze si mezi sebou přihrávají.
1'

Valencia CF: Neto – Montoya, Murillo, Gabriel, Gayá – Soler, Parejo, Coquelin, Guedes – S. Mina, Rodrigo.
Náhradníci: Doménech – Vezo, Lato, Nemanja Maksimović, Vietto, Zaza, Torres.

Real Sociedad San Sebastian: Toño – Odriozola Arzallus, A. Elustondo, D. Llorente, de la Bella – Zubeldia, Illarramendi, Zurutuza – Canales, Juanmi, Oyarzabal.
Náhradníci: Zubiaurre – H. Moreno, Gorosabel, Januzaj, Pardo, Guridi, Bautista.

Rozhodčí: P. González – C. García, J. Martínez.
Real Sociedad San Sebastian ve čtvrtek prohrál v rámci utkání jarní fáze Evropské ligy na hřišti Salcburku 1:2. Beriša rozhodl zápas po vyloučení Navase proměněným pokutovým kopem v 74. minutě. Do osmifinále zmiňované soutěže se tak San Sebastian nepodívá, protože dvojzápas se svým rakouským soupeřem nezvládl. Konečné skóre 4:3 vyznělo lépe pro Salcburk.

V lize je dnes hostující celek na dvanácté pozici, když ze čtyřiadvaceti odehraných duelů vytěžil celkem devětadvacet bodů. Naposledy porazil v domácím prostředí Levante 3:0. Rozhodli o tom svými góly Canales, Juanmi a Prieto z penalty.

Jinak nejlepším hostujícím střelcem v letošní sezoně je Brazilec Willian José, který dal jedenáct branek.
Valencia CF je dnes podle mínění sázkových kanceláří pasovaná do role favorita tohoto střetnutí. V lize získala ve čtyřiadvaceti odehraných duelech na své konto celkem šestačtyřicet bodů. Naposledy z toho byla výhra vypsaná poměrem 2:1 na hřišti poslední Málagy. Soupeř vedl a byl lepší. Jenže v závěru přišel gól ze standardní situace v podání Coquelina a následně pokutový kop proměnil kapitán Parejo.

Ital Simone Zaza je momentálně nejlepším domácím střelcem v nejvyšší španělské fotbalové soutěži, když se zapsal mezi střelce v letošní sezoně v deseti případech. Následuje jej jeho španělský spoluhráč Santa Mina s devíti přesnými zásahy. V týdnu, na rozdíl od svého dnešního soupeře, nehrál domácí celek evropské poháry.

Dnes by měl Valencii scházet pouze Brazilec Pereira, kterého trápí stehno. Jinak otazník visí nad startem Garaye, Jimeneze a Kongdobii.
Vzájemné zápasy
REA – VAL 2:3
VAL – REA 2:3
REA - VAL 3:2
VAL – REA 0:1
REA - VAL 2:0
Hezký večer, v rámci 25. kola španělské Primera Divison se od 18:30 zaměříme textovou podobou na souboj Valencia CF – Real Sociedad San Sebastian.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.