Juventus potvrzuje roli favorita tohoto zápasu a vysokou výhrou 4:0 si připisuje důležité 3 body, čímž se dostává na součet 6ti bodů a postupuje na druhé místo v tabulce. V druhém poločasu se trefil ještě Quagliarella hlavičkou. Jedinou výraznější šancí hostujícího týmu byl průnik Christiansena v 63. minutě . Zbytek zápasu si již černobílí pohlídali. To je ode mě pro dnešek vše.
91
Míč má na kopačkách Juventus, a kontroluje tak stav zápasu.
91
+2 minuty nastavení.
90
Pískán faul Johnovi. Rozehrávat bude Pirlo ve středu pole.
90
Odkop od Buffonovy brány.
89
Hosté na půlce soupeře.
88
Hansen míč lapil ze vzduchu. Šance pro Dány jít do ptoku.
88
Okore už byl s míčem za... Roh pro Juventus, matč se blíží k závěru.
87
Vhazuje Mtiliga po pravé straně.
86
Quagliarella nachytán v ofsajdu.
84
Marchisio vystihl rozehrávku Okoreho, následnou stelu ale poslal nad Hensenovu bránu.
83
Dánové míří do protiútoku.
82
Roh pro Dány... Okoreho hlavička mířila vedle.
81
Johnův centr z prava odhlavičkoval Barzagli do bezpečí.
81
Po dlouhé přestávce míč drží i hostující celek.
79
Opět mají na svých kopačkách míč více Juventus. Nord je dnes mimo hru.
78
Islův střílený centr končí za bránou. Odkop od Hensena.
78
Quagliarella v ofsajdu. Rozehrávat bude Mtiliga.
77
Pirlo pálil z 25 metrů, jeho rána byla zblokována na roh.
75
Juventus právě vstřelil branku!
Po rohu Pirla z pravé strany nejvýše vyskočil střídající hráč Juve FABIO QUAGLIARELLA a hlavou navyšuje na 4:0!
75
Isla vybojoval roh pro svůj tým.
74
Do útoku se vrhají hosté. Juventus je však dnes k ničemu nepouští.
72
Odchází Beckmann, jenž byl dnes neviditelný. Na jeho místo přichází Nordstrand.
71
Mtiliga po střetu s Quagliarellou leží na zemi.
70
Odkopává Hensen.
70
Matri se ocitl v dobré pozici ke skórování, bohužel pro domácí byl v ofsajdu.
69
A je tady poslední střídání na straně Juve. Lucio vystřídá Chiellinho.
68
Beckmann mířil nad...
67
Pogba obdržel žlutou kartu za faul na útočníka Nordsjaellandu. U míče Beckamn, muž jenž vstřelil gól v prvním zápase.
66
Roh pro Juventus. Pirlo exekutor této standartky.
64
Matri z následného protiútoku trestuhodně zahodil svojí tutovku!
63
První střela Dánů na bránu. Buffon míč vytěsnil, obrana Juve poté míč vybojovala zpět.
62
Centr z levé strany, hlavička Quagliarelly míří nad bránu Dánů.
61
Matriho hlavičku kryje Hensen.
60
Odchází střelec třetí branky Giovinco. Do hry vstupuje střelec krásných gólů Quagliarella. Každému týmu zbývá už jen jediné střídání.
59
Hra se v tomto momentu pelévá, každý chvilku tahá pilku. Víc nebezpečí jde však z juventinů.
58
Okore odkopl míč do bezpečí před dotírajícím Marchisiem.
57
Kapitán Nordu Stokholm fauloval tvůrce Juve Pirla ve středu pole.
56
Hru nyní více tvoří hosté, kteří potřebují nutně začít střílet.
55
Marchisiovi byl pískán faul a zároveň obdržel žlutou kartu za ruku v obličeji Dána.
54
Pogba ztratil míč, vhazovat bue Mtiliga.
53
Vhazují hosté.
53
Střelce druhé branky Vidala narhazuje exUnited Paul Pogba.
52
Na straně domácíh je k střídání připraven Pogba.
51
Hraje nyní Juventus.
50
Beckmann ztratil míč, dopředu může Marchisio.
48
Hensen odkopl míč od své brány. Míč záhy získal Juventus, a k ráně se dostal Vidal. Brankář však ránu lapil.
47
Pirlo byl faulován Christiansenem.
46
Adu už dohrál. Jeh ostřídá ofensivní Christensen.
46
Christiansena střídá Laudrup. Dánové provedli tedy první změnu.
Sudí nenastavil ani minutu a první poločas skončil. Ten byl v režii domácího celku. Juventus nasázel Dánům 3 góly a sám je k ničemu výraznějšímu nepustil. První branku vstřelil už v 7. minutě Marchisio, dále pak po bojovném výkonu Vidal a před poločasem Giovinco. Juventus je tak blízko k třem bodům, pokud se Dánove výrazně nezlepší, o tom se přesvědčíme v druhé půli.
45
Matri po Asamoahovu centru zleva pálil minul míč.
43
Adu zfauloval Giovinca ve středu pole. Hrát bude Juventus.
42
Střela mířila za Buffonovu bránu.
41
Bonucci fauloval Laudrupa. Přímý kop pro Dány z 35 metrů.
41
Hosté zakládají útok.
39
Nordsjaelland se ubránil útoku Juventusu a pouze odkopl míč do bezpečí.
38
Juventus drží míč i celý průběh zápasu ve svých rukou.
37
John ztratil míč, když zakládal protiútok, z jeho ztráty ale těžil Juventus, když Giovinco poslal ránu do proti směru Hensena. A navyšuje vedení na 3:0!
36
Chiellini schytal faul, po kterém ležel na zemi, už se ale zvedl a hra pokračuje.
35
A opět byl Giovinco v ofsajdu. Dnes mu postavení ve hře moc nejde.
34
Giovinco fauloval Parkhursta. Rozehrávat bude Nordsjaelland.
33
Marchisio vypálil z poza 16ky tvrdou ránu, kterou Hensen vytěsnil na roh. Další velká šance pro Juventus, hosté jsou v nesnázích.
31
Teď se pro změnu v ofsajdu nacházel Matriho útočný parťák Giovinco.
30
Alessandro Matri nachytán pomezním sudím pouze v ofsajdu.
27
Pirlo nacentroval a Matri nastřelil do břevna!
26
Vidal je aktivní, nyní vybojoval roh pro svůj celek.
26
Míč drží Juventus.
25
Hosté jsou nervózní a opět ztratili míč.
23
ARTURO VIDAL po své nepovedné střele zapresoval na obránce a skluzem vypíchnul míč, který skončil v bráně Hensena! 2:0.
22
Juventus ztratil míč na půi Nordu, hrát můžou hosté.
20
Giovnco fauloval Parkuhrsta.
19
Giovinco po pravé straně rozhýval Dánskou obranu, pak přihrál Vidalovi jenž pálil nad z dobré pozice.
19
Matri vybojoval rohový kop, když nakopl Adua.
18
Míč mají v režii hosté.
18
Chiellini mířil hlavičkou nad.
17
Pirlo bude rozehrávat standartní situaci.
17
Marchisio z metru páli do brankáře. Odražený míč Giovinco neusměrnil do odkryté brány. Velká příležitost.
15
Asamoah po pravé straně pomocí pár koloběžek přešel přes Parkhursta, poté jeho centr zblokoval a odkopl Adu.
15
Hosté odvrátili míč do bezpečí.
14
Islův centr zblokoval Mtiliga na roh.
13
Chiellini ztratil míč. Hosté pádili dopředu, ale nakonec i oni ztratili míč.
13
Isla našel Giovinca, jemuž Runje odkopl míč do bezpečí.
11
...hra se přelévá ze stranu na stranu, zápas má velké tempo.
9
Lorentzenovu ránu kryje Buffon.
9
Nyní útočí Nordsjaelland.
7
Pirlo našel na levé straně volného Islu, který nacentroval do vápna před bránu, kde stál neobsazený CLAUDIO MARCHISIO a pohotovou střelou z první dostává Juve do vedení. 1:0!
6
Matri přihrával Giovincovi do ofsajdu. Hrát budou hosté.
5
Juventus má nyní míč na kopačkách a snaží se zakládat akce.
4
Mtiliga vhazuje po levé straně.
3
Juventus napadá vyosko rozehrávku hostů.
1
Útočník Juve Giovinco nachytán v ofsajdu. Odkopávat bude Hensen.
1
S rozehrávkou začali hosté.
1
-5
Ještě jednou dobrý večer z vyprodané Juventus Stadium. Domácí Juventus dnes nastoupí v černobílých proužkovaných dresech. Hosté Nordsjaelland v červených dresech a červených trenýrkách.

Juventus FC: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Isla, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah - Matri, Giovinco

FC Nordsjaelland: Hensen - Parkhurst, Okore, Runje, Mtiliga - Adu, Stokholm - Lorentzen, Laudrup, John - Beckamnn

Rozhodčí: Stavrev - Kirovski, Kostadinov .
FC Nordsjaelland:

Dánský celek je outsiderem skupiny. Svůj první bod získal z vzájemného zápasu s Juve, když se z přímého kopu trefil Bekmann. Nato zareagoval Vučinič a ž v 81. minutě. A zápas tak skončil 1:1. Proti Šachatru prohráli 2:0 a od Chelsea dostali dokonce 4 góly. Každopádně by Nord chtěl zopakovat senzaci, kterou předvedl u sebe doma a na Juventus Stadium uhrát další bod. Předpoklady jdou však proti nim.
Z Dánského celku měl v týdnu drobné problémy kapitán Stokholm, ale vypadá to, že už je plně zdráv a dnes nastoupí.
Juventus FC:

Domácí mají po třech utkáních tři body a v tabulce se nacházejí na 3. místě za druhou Chelsea a prvním Šachtarem. O to víc už potřebují konečně vyhrát, zejména remíza s Dány "bíločerné" zamrzela, když v zápasu měli drtivou převahu. Ve své lize Juventus o víkendu ve velké šlágru s Interem poprvé prohrál, vlastně to byla první prohra po 49ti zápasech bez porážky... Nakonec možná i tenhle výsledek zlomí sérii remíz v LM, která se už vyšplhala na rovných 9, což je rekord této soutěže.
Do utkání nenastoupí zraněný ofensivní tahoun Vučinič a Pepe.
Hezký fotbalový večer z Juventus Stadium, z Turína, kde se sehraje 4. zápas Ligy Mistrů skupiny E mezi italským Juventus FC a Dánským FC Nordsjaelland. Do souboje je favorizován domácí celek, jenž nutně potřebuje 3 body, aby ještě mohl reálně pomýšlet na postup do vyřazovací části.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.