Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů, napočtenou.
A je dobojováno! V tomto velmi napínavém utkání šestého kola základních skupin Ligy mistrů mezi Lille a Valencií jsme viděli pouze jednu branku v prvním poločase, kdy se z penalty trefil Jonas. V druhé půli měli jasnou převahu domácí fotbalisté, tu ale hlavně díky skvěle chytajícímu Guaitovi nedokázali přetavit v branku a tak hosté jednogólový náskok uhájili.
90+3
S nepříznivým skóre se snažil ještě něco udělat Baša, nůžkami ale branku minul! Mohl to být nádherný gól.
90
Sudí nastaví v utkání ještě tři minuty nad rámec hrací doby.
90
Už mohlo být srovnáno! Krásný centr z pravé strany se snesl na hlavu Rouxe, ten mířil k tyči, ale Guaita tygřím skokem vytáhl míč na rohový kop!
89
Costa fauloval uprostřed hřiště Martina.
86
To ovšem po střele Payeta již platit nemuselo! Ten namířil svou ránu do břevna, ok kterého se míč odrazil zpět do hřiště, to byla velká škoda pro domácí!
86
Ani ten ale neznamenal žádné vážnější ohrožení branky hostů. Ti tak stále vedou 0:1.
85
Střelou z pořádného sběhu lidí se prezentoval Rodelin, jeho střela byla ale zblokovaná na další rohový kop.
84
Rohový kop pro domácí, další možnost na srovnání skóre.
83
Poslední střídání na straně Valencie, Victor Ruiz odchází, nahradí jej Viera.
82
Žlutou kartu za zdržování hry vidí brankář Valencie Guaita.
81
Gueyeho faul na Guardada pozornosti rozhodčího neunikl.
79
Praporek pomezního rozhodčího vlaje ve vzduchu a to signalizuje jediné - offside, ve kterém se ocitl Valdez.
76
Po krátkém ošetření se zdá být brankář Valencie v pořádku a hra může pokračovat.
75
Na Payetův centr z levé strany si nabíhal Kalou, do centru zvládl ještě strčít ruce Guaita a míč vyrazil! Při tomto zákroku se ale asi lehce zranil a bude potřeboval ošetření!
74
Další střídání je přichystáno, Albeldu vystřídá Gago.
73
Na druhé straně zkusil štěstí z 25 metrů Jonas, branku soupeře minul jen o kousek! Teď Jonasovi nechybělo moc k druhé brance v utkání.
72
Centr z pravé strany zužitkoval k hlavičce Bruno, branku mu ale byla malá.
71
Do konce utkání nám zbývá nějakých 20 minut a Valencia stále drží jednogólový náskok.
70
Druhá změna v domácí sestavě, Payet se podívá na trávník místo Balmonta.
69
Martinův špatně koplý rohový kop si v klidu ze vzduchu stáhl Guaita.
68
Rohový kop pro domácí.
68
Totožná situace i na druhé straně, mimo hru se ocitl Valdez.
67
Hostující obrana teď skvěle vystavila do offsidové pozice Rodelina.
66
Martinův centr se snesl přesně na hlavu jednoho z beků a ten odhlavičkoval míč mimo pokutové území.
65
Teď je tu další šanci, mají totiž výhodu rohového kopu.
64
Domácí jsou ve druhém poločase jasně aktivnějším týmem, teď při další útočné snaze se provinil faulem Béria.
62
První změna i v hostující sestavě, Feghouliho nahradí Piatti.
61
Po závaru před brankou hostů se ke střele halfvolejem dostal Martin, branku ale hodně přestřelil.
59
Brunova střela šajtlí se stočila mimo branku hostů.
58
Největší šance domácích v utkání! Po rohu se ke střele dostal Rodelin, jeho střelu ale vyrazil golman pouze k Brunovi, který míč napálil pouze do Guaita! Hostující brankář teď dvakrát podržel svůj celek!
57
Rodelin vybojoval pro domácí rohový kop.
56
Muž, který zavinil pokutový kop jde střídat, Mavubu nahradí na trávníku Martin.
55
Balmont složil u lajny k zemi Guardada a po zásluze vidí žlutou kartu.
53
Nebezpečný centr zleva se snášel do vápna hostů, vše ale zlikvidoval Guaita.
52
Žlutou kartu za připomínky k hlavnímu rozhodčímu vyfasoval Béria.
49
Costovo zranění zdá se nebude tak vážné, už na hrací ploše bez známky bolesti pobíhá.
48
Ricardo Costa byl u postranní lajny faulován a blbě dopadl na levou ruku, nevypadá to příliš dobře.
46
Druhý poločas zahájili oba celky beze změn ve svých sestavách.
46
Oba celky máme na hrací ploše, brzy nám bude moci začít druhá půle.
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Máme za sebou první poločas mezi Lille a Valencii. Zatím se hraje velmi vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. I přes tento fakt jsme už branku viděli, v 35. minutě poslal ve vápně Mavuba k zemi Jonase, který o minutu později proměnil nařízenou penaltu. Domácí však mají ještě před sebou celý poločas, aby s utkáním ještě něco udělali.
45
Z něj si ale žádnou slibnou situaci nevytvořili a hraje se daleko od branky Guaita.
44
Těsně před poločasem budou domácí zahrávat rohový kop.
43
U postranní lajny faulován Victor Ruiz.
40
Po závaru ve vápně domácích se znovu ozval hvizd sudího, tentokrát ale píská útočný faul Feghouliho.
38
Feghoulli se dostal ke střele, kterou ale Elana v poklidu lapil.
36
Žlutou kartu za diskuse s rozhodčím ještě dostal Mavuba.
36
Valencia právě vstřelila branku!
A tu také sám postižený s přehledem proměnil! JONAS poslal míč nekompromisně k levé tyči a posílá hosty do vedení!
35
Muvuba fauloval ve vápně Jonase a následuje pokutový kop!
34
Propagační rána Balmonta ze střední vzdálenosti nijak nevylekala pozorného Guaita.
32
Míč si na místo prohřešku postavil právě Kalou, jeho střela ale mířila nad branku Valencie.
31
Ricardo Costa fauloval Kaloua a následuje standardní situace z dobré pozice.
29
Valdez nachybán v těsném offsidu.
28
Na druhé straně zakončoval Costa, svou střelou ale spíše ohrozil rohový praporek.
26
Rodelin se z levé strany dostal k zakončení, jeho střela ale postrádala razanci. Guaita neměl s touto střelou žádný problém.
23
Další standardní situaci měli k dispozici domácí, po dobrém centru se k zakončení hlavou dostal Baša, který ale branku minul.
21
Do zajímavé situace se dostával Valdez, který ale nezpracoval ve vápně míč nejlépe a je po šanci.
18
Rozehra domácích skončila až v rukavicích Guaita, který má dost času na to, aby rozehrál lépe.
16
Jonas se ocitl v offsidu, což neušlo pozornosti sudích.
14
Costa centroval do vápna z pravé strany, s tímto nebezpečím si domácí obrana hravě poradila.
13
Dlouhý pas špatně zpracoval Ricardo Costa a tak bude od své branky odkopávat Elana.
10
Hraj je zatím hodně rozkouskovaná a ani jeden celek si neužije míč příliš dlouho.
7
Rozhodčí znouvu pískl do píšťalky, důvodem byl další faul, tentokrát se provinil proti pravidlům Balmont, který fauloval Costu.
5
Dalším faulem se provinil Albelda, který poslal k zemi Rodelina.
3
Standardní situaci zahrával Béria, po jeho centru zahrávali domácí roh, z kterého si ale nic zajímavého nevytvořili.
2
Costa poslal kousek od vápna hostí k zemi Balmonta, zajímavá standardka pro domácí.
1
Hned po první akci domácích musel zasahovat Guaita, který ze vzduchu stáhl centr z pravé strany.
1
Oba celky máme již na hrací ploše a utkání nám za malý moment vypukne.

Lille OSC: Elana - Digne, Béria, Chedjou, Baša, Balmont, Gueye, Mavuba, Kalou, Bruno, Rodelin

Valencia CF: Guaita - Cissokho, Rami, Victor Ruiz, Ricardo Costa, Albelda, Feghouli, Guardado, Costa, Jonas, Valdez

Rozhodčí: Aleksandar Stavrev (Makedonie).
Valencia CF - To hosté se nachází v úplně jiné situaci. I případný neúspěch na půdě Lille jim již postup do jarních vyřazovacích bojů Ligy mistrů nemůže vzít. Španělé dosud získali 10 bodů a společně s Bayernem Mnichov okupují první příčku. Uvidíme, kdo nakonec skupinu F ovládne a postoupí tak z prvního místa.
Lille OSC - Domácí celek vstupuje do utkání s tím, že to bude jeho poslední letošní vystoupení v evropských pohárech. Francouzům patří čtvrtá příčka se ziskem čtyř bodů, na třetí Bate ztrácí tři body, i v případě dnešního vítězství se před tento celek nedostanou z důvodu horšího vzájemného zápasu. Domácí si ale budou chtít zajisté své poslední letošní utkání v Evropě užít.
Dobrý večer přeji všem fotbalovým nadšencům. Středou pokračuje program posledního kola základních skupin Ligy mistrů. My se společně podíváme na utkání mezi francouzským Lille, které přivítá na svém trávníku celek ze Španělska, Valencii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.