Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů.
Máme za sebou velmi strhující bitvu, která nakonec skončila remízou. Druhý poločas začali lépe hosté, kteří hned v 50. minutě vyrovnali zásluhou Jovanoviče. Poté měli ještě několik šancí na skórování, ty ovšem neproměnili a tak přišel trest v podobě branky na 2:1, kterou vsítil dělovkou Duda. Hosté ale nesložili zbraně a v 90. minutě ještě skóre srovnal Mbokani, který měl o minutu později další gól na kopačce, ve velké šanci ho ale vychytal Kameni. Vzhledem k hubenému vítězství Petrohradu v Miláně se Anderlecht loučí s pohárovou Evropou. Málagu budeme i na jaře vídat v Lize mistrů. Ta vyhrála skupina C.
90+2
Poslední minutu mají hosté na to, aby se ještě dostali do vedení.
90+1
To byla obrovská šance! Mbokani se ocitl úplně sám před brankářem, Kameni ale jeho pokus vytěsnil na roh! Tohle by mohlo hosty mrzet!
90
V dnešním zápase se budou nastavovat ještě 3 minuty nad rámec hrací doby.
90
Anderlecht právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají v hodině dvanácté! Kljestan poslal přesný míč do vápna na MBOKANIHO, který propálil Kameniho! Uvidíme, zda se hosté zmůžou ještě na otočení zápasu.
88
V milimetrovém offsidu nachytán Mbokani.
87
Camacho odpálil míč z vápna za postranní čáru a zneškodnil tak akci Anderlechtu.
85
Střídají i hosté, střelce jediné branky Anderlechtu, Jovanoviče, nahradí Vargas.
83
S přibývajícím časem lze očekávat zvýšenou aktivitu ze strany hostů, kteří by se alesponň měli pokusit něco s nepříznivym skóre udělat.
81
Seba se odhodlal z hranice vápna ke střelbě, Protovu branku však neohrozil.
80
Co je dnes jisté je, že Duda na hattrick nedosáhne, na hřišti ho totiž nahradí Portillo.
79
Ten ale neznamenal žádné větší nebezpečí pro domácí svatyni.
79
Rohový kop pro Anderlecht.
76
Petrohrad stále vede v Miláně 1:0, což Anderlechtu také zrovna nepomáhá. I v případě, že by utkání ještě otočili by do Evropské ligy nepostoupili, z důvodu horšího skóre. Ve vzájemných zápasech každý z celků doma vyhrál 1:0.
76
Centr z pravé strany velmi nebezpečně proletěl pokutovým územím hostů, bez pivšimnutí hráčů doputoval až do zámezí.
75
Těsně před vápnem soupeře se Mbokani provinil útočným faulem.
74
Bruno udělal chybu při zpravování a míč mu odskočil od kopačky, čehož využil Kameni a míč sebral.
73
De Sutter se hned zapojil do akce svého týmu, jeho slabé zakončení ale šanci na úspěch nemělo.
70
Pro dnešek už má dohráno Praet, kterého nahradí De Sutter.
68
Hned z protiútoku vznikl závar v pokutovém území Málagy, z kterího se nakonec podařilo vystřeli Jovanovičovi, Kameni dnes již poněkolikáté svůj tým zachránil reflexivním zákrokem! Těžko řict, jak by vypadalo skóre, nebýt tohoto mrštného gólmana!
67
Podobná situace jako při druhé brance Málagy, tentokrát byl ale Proto u míče dřív než soupeř a šanci zlikvidoval!
66
Duda na hattrick nedosáhl, jeho střelu přes zeď vyrazil Proto na rohový kop, z kterého nakonec žádné nebezpečí nekoukalo.
65
Série faulů nekončí, po faulu Biglii je to standardka zhruba z pětadvaceti metrů.
64
Dalším faulem se prezentoval Praet, domácí měli dobrou pozici ze standardky, bohužel se jim nepodařilo na Anderlechtskou obranu nic vymyslet.
63
Žlutou kartu vidí za nedovolený zákrok na Sebu hostující Safari.
62
Málaga právě vstřelila branku!
Domácí jdou znovu do vedení! Dlouhý pas přes půl hřiště dobře zpracoval DUDA a nekompromisním zakončením překonal z úhlu Prota!
60
Duda se hnal sám na brankáře, zezadu ho stíhal Gillet, který ho čistým skluzem obral o balon, Malaga bude zahrávat rohový kop.
59
Na druhé straně se do velké šance dostal Buonanotte, který po přihrávce netrefil z malého vápna branku!
58
Do další dobré šance se dostával Bruno, tentokrát ho ale zastavil praporek pomezního rozhodčího.
55
A rázem mohlo být pro domácí ještě hůř. Do velké šance se dostal Jovanovič, který z hranice vápna vystřelil, jeho pokus skončil za pomoci Kameniho na pravé tyči, od které se odrazil zpět do hřiště! Teď měli domácí štěstí.
54
Druhou změnu v utkání předvádí domácí lavička, Weligtona nahradí na trávníku Gámez.
53
Centr za obranu dostal Santa Cruz, rychlý skokem pod nohy ho ale Proto obral o míč a zneškodnil šanci.
50
Krátce po začátku druhého poločasu se hostům povedlo vyrovnat! Mbokani dostal pas za obranu, který ale dokázal ještě jeden z beku tečovat na vápno k volnému JOVANOVIČOVI, který přeloboval vybíhajícího brankáře! Začínáme znovu od nuly!
48
Další faul má na svědomí Eliseu, který poslal k zemi Bruna.
47
Při centru do vápna Duda uklouzl a tak jeho nepovedený centr skončil až u brankáře Prota.
46
Na úvod druhého poločasu fauloval Onyewu ve středu hřiště Mbokaniho.
46
Oba celky jsou již nastoupeny na hrací ploše, za malý okamžik nám začne druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
Máme za sebou strhující první poločas utkání mezi Málagou a Anderlechtem. K vidění je spoustu šancí na obou stranách. Nutno ale říci, že menší převahu měli hosté, kteří si také vytvořili dvě obrovské příležitosti. V té první selhal Mbokani, tu druhou zahodil Bruno a tak přišel ve 45. minutě trest v podobě inkasované branky. Výstavní střelou se prezentoval Duda a určil tak poločasový stav 1:0. Ve druhém poločase se ale máme určitě na co těšit.
45+2
Ten se ale příliš nepovedl a domácí mají míč ve středu hiště.
45+2
Hosté mají ještě šanci do poločasu něco s výsledkem udělat, budou zahrávat rohový kop.
45
Rozhodčí nastaví v prvním poločase 2 minuty.
45
První branka utkání přichází až v samém závěru poločasu! Seba se prokličkoval do vápna a zpětnou přihrávkou oslovil DUDU, který svou střelu umístil přesně pod břevno Protovi branky!
43
Hosté kombinují na polovině soupeře, na dobře rozestavenou obranu domácích ale zatím nemohou nic vymyslet.
41
S přibývajícími minutami se stále více k míči dostávají hosté a řekl bych, že mají i malou převahu.
38
Centr zprava ve své náruči v klidu ukryl Kameni a chystá se k rozehře akce svého týmu.
36
V posledních minutách velmi aktivní Buonanotte se prokličkoval do vápna a dostal se i do zakončení, které dobrým zákrokem zlikvidoval Proto!
33
Další faul na Buonanotteho je už potrestaný žlutou kartou, kterou vidí Kljestan.
32
Buonanotte si postavil míč na značku prohřešku, svou střelou ale trefil pouze ve zdi stojícího Kouyatého.
31
Na druhé straně zajímavá standardní situace po faulu Kouyatého.
29
Ani druhý roh ale nebezpečí neznamenal, faulem se totiž provinil Mbokani.
28
Po zásahu jednoho z bránících hráčů se roh bude opakovat, tentokráte z druhé strany.
28
Jovanovičův centr zblokován na rohový kop.
27
Další obrovská šance hostů! A znovu po centru z pravé strany, kterým se prezentoval Safari, míč se dostal k volnému Brunovi, který z první zakončoval, skvělý zákrok si ale znovu připsal Kameni! Domácí mohou být teď vděční svému brankáři!
26
Další centr letící do vápna hostí se stal kořistí pro Prota.
26
Po něm se ale nic zajímavého nestalo a míč je již v prostoru středového kruhu.
25
Možnost rohového kopu mají k dispozici domácí.
24
S centrem z pravé strany si v poklidu poradila hostující obrana.
23
Zatím se hraje velmi pohledný fotbal s šancemi na obou stranách. Můžeme si jen přát, aby toto tempo vydrželo až do konce utkání.
20
Největší šance zápasu přišla na druhé straně! Krásný Jovanovičův centr přetavil v hlavičku Mbokani, brankář Kameni ale předvedl skvělý zákrok a míč vyrazi. Hosté ještě diskutují s rozhodčím, že se tak stalo až za brankovou čarou. Podle mého názoru to gól ale nebyl.
19
Na místo prohřešku si míč připravil Weligton, branku soupeře ale neohrozil.
18
Nový hráč na hřišti Camacho se ocitl nevlastní vinou na trávníku po faulu Kljestana, zajímavá standardní situace pro domácí.
17
První Mbokaniho akce málem skončila velkou šancí, když obelstil obránce a snažil se centrovat na volného spoluhráče do vápna, centr byl ale přiliš dlouhý a pokryl ho Kameni.
16
Toulalanovo zranění bude vážnějšího rázu a musí opustit trávník, místo něj nastoupí Camacho.
14
Gillet fauloval Toulalana, vše se ale obešlo bez žluté karty.
12
Ten zahrával Duda, po jeho centru se k zakončení dostal Weligton, branku ale o kousek minul! Domácí už mohli být ve vedení!
11
Rohový kop pro domácí Málagu.
8
Duda ošklivým faulem zezadu poslal k zemi Mbokaniho, za což po zásluze vidí žlutou kartu.
6
Po centrovaném míči do vápna se ke střele dostal Iturra, jeho zakončení ale o kousek minulo branku.
5
Kljestan fauloval Buonanotteho, žlutá karta ale není na místě.
4
Praporek pomezního sudího je nahoře, Santa Cruz stál v offsidu.
2
Ve středu hřiště failoval Praet Dudu.
1

Málaga CF: Kameni - Weligton, Sergio Sánchez, Onyewu, Toulalan, Iturra, Duda, Eliseu, Buonanotte, Seba, Santa Cruz

RSC Anderlecht: Proto - Deschacht, Kouyaté, Safari, Biglia, Kljestan, Praet, Gillet, Jovanovič, Mbokani, Bruno

Rozhodčí: Deniz Aytekin (Německo).
RSC Anderlecht - To hosté mají v dnešním utkání úplně jiné starosti. Patří jim zatím poslední pozice se ziskem 4 bodů. Situace ale zdaleka není ztracená, v případě vítězství a jakékoliv bodové ztráty Zenitu si zahrají alespoň Evropskou ligu. Poslední utkání Belgičanům příliš nevyšlo, když v Milaně utrpěli prohru 1:3. Uvidíme, jak dnešní utkání dopadne, každopádně nás čeká zajímavá bitva.
Málaga FC - Španělský celek, který má finanční problémy je velkým překvapením Ligy mistrů. Již s předstihem si domácí zajistili účast v další fázi Ligy mistrů a tak pro dnešní utkání mohou své opory šetřit. S 11 body jasně vede tabulku před AC Milan. V posledním utkání si odvezli bod z ruského Petrohradu za remízu 2:2.
Dobrý večer přeji všem fanouškům fotbalu. Dnes si na své přijdou fandové evropské Ligy mistrů, která má na svém programu poslední šesté kolo základních skupin. My budeme podrobně sledovat utkání Málaga - Anderlecht.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.