Hlavní arbitr Moen ukončil dnešní utkání, ve kterém Real Madrid porazil Galatasaray Istanbul v poměru 3:0. O úvodní branku se postaral už v deváté minutě Ronaldo a o dvacet minut později se prosadil také Benzema. Šanci na gól měli v prvním poločase Drogba a Eboué, ale López zůstal stoprocentní. O třetí gól se postaral útočník Realu Madrid Higuaín. Ve druhém poločase už hosté zahrozili pouze jednou a to devět minut před koncem utkání, když se nepříjemnou střelou představil İnan. Nicméně López zasáhl skvěle a udržel čisté konto. Real Madrid byl důraznější a dnešní výhru si naprosto zasloužil. K postupu má blíž španělský celek, ale turecký Galatasaray Istanbul se určitě nevzdá a v odvetném utkání se bude snažit nepříznivý stav otočit. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.
Střely mimo branku: Real Madrid 2 ─ 7 Galatasaray Istanbul.
Zablokované střely: Real Madrid 3 ─ 0 Galatasaray Istanbul.
Střely na branku: Real Madrid 10 ─ 4 Galatasaray Istanbul.
Střely celkem: Real Madrid 12 ─ 11 Galatasaray Istanbul.
Držení míče: Real Madrid 49% ─ 51% Galatasaray Istanbul.
90+3
Nepřesnou přihrávku do velkého vápna adresoval Pepe.
90+3
Autové vhazování ve prospěch domácího celku.
90+2
Drogba ze své kopačky vyslal příliš přetažený centr a hosté se k ohrožení branky nedostali.
90+2
Luka Modrić obdržel žlutou kartu.
90+2
Připravený Alonso odhlavičkoval centrovaný míč do bezpečí.
90+1
Standardní situaci si vzal na starost Drogba, ale trefil pouze bránící zeď. Následuje rohový kop ve prospěch hostujícího celku.
90
Rozhodčí Moen přidal tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Volný přímý kop ve prospěch Galatasaray Istanbul.
90
Ramos si v příštím utkání kvůli karetnímu trestu nezahraje.
90
Faulovaný byl Drogba a Sergio Ramos vyfasoval žlutou kartu.
86
Eboué našel centrovaným míčem Drogbu, ale jeho střelecký pokus postrádal gólové parametry.
86
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Pepe.
85
K hlavičce se dostal Yılmaz, ale jeho střelecký pokus byl spíše pozdravem pro Lópeze.
84
Michael Essien vyfasoval za nedovolený zákrok žlutou kartu.
84
Hosté už využili všech změn v sestavě. Real Madrid má k dispozici ještě jedno střídání.
83
Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Albert Riera, přichází Nordin Amrabat.
82
Na druhé straně vystřelil Modrić, ale Muslera uklidil balon do rukavic a rychle rozehrál.
81
İnan se prezentoval skákavou střelou, která byla pro Lópeze velmi nepříjemná, ale brankář Realu si poradil skvěle a udržel čisté konto.
80
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Mesut Özil, přichází Luka Modrić.
78
Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Hamit Altıntop, přichází Umut Bulut.
78
Burak Yılmaz vyfasoval žlutou kartu.
77
Real Madrid zahrával rohový kop, ale soupeřovu branku neohrozil.
76
Ronaldo vystřelil, ale trefil pouze bránícího protihráče.
74
Didier Drogba obdržel žlutou kartu.
73
Real právě vstřelil branku!
Alonso odcentroval míč do pokutového území, kde se parádní trefou prosadil hlavičkující GONZALO HIGUAÍN, jenž si připsal v letošním ročníku Ligy mistrů první trefu. Mourinho je jistě spokojený, protože střídání mu vyšlo.
72
Drogba fauloval Ramose a rozehrávat budou domácí hráči.
72
Varane připravil zajímavou pozici pro Higuaína, ale ten trefil pouze bránícího protihráče. Navíc sudí mu odpískal ofsajd, a tak byla všechna snaha zbytečná.
71
Galatasaray se ubránil, ale Real zůstal u míče.
71
Standardní situaci si bere na starost Alonso.
71
Felipe Melo vyfasoval žlutou kartu.
70
Real Madrid bude zahrávat volný přímý kop. Faulovaný byl Özil.
70
Drogba obdržel přihrávku do velkého vápna a snažil se posunout míč ještě pro Ebouého, ale k němu se kulatý nesmysl už nedostal, protože obrana Realu zasáhla a získala balon na své kopačky.
69
Di María odcentroval míč do pokutového území, ale tam úřadovala připravená obrana z Istanbulu.
67
Tentokrát už autové vhazování pro Real Madrid.
67
Autové vhazování pro Galatasaray Istanbul.
66
Útočnou akci hostujícího celku zastavil praporek sudího, jenž signalizoval ofsajdové postavení, ve kterém uvízl Riera.
65
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Gonzalo Higuaín.
63
Melo ze své kopačky vyslal střelu, ale chyběla jí přesnost.
63
Nepřesně přihrával Drogba a balon se přesunul na kopačky domácích hráčů.
62
V gólové šanci se z ničeho nic objevil Di María, ale Muslera si počínal na jedničku a střelecký pokus zlikvidoval.
61
V blízkosti středového kruhu se s balonem pohybují hráči v bílém.
59
Po delší době se ke střele probojoval Ronaldo, ale trefil přesně to místo, kde stál připravený Muslera a balon uklidil do své náruče.
59
Ve druhém poločase se hraje především mezi pokutovými územími a šance k vidění prozatím nejsou.
57
Autové vhazování pro Real Madrid.
53
Útočnou akci rozvíjel Altintop, ale výborně zasáhl Alonso a míč mu čistě odebral.
50
V ofsajdu uvízl Ronaldo.
49
Faulovaný byl Benzema a následuje volný přímý kop ve prospěch domácího mužstva.
48
Özil podle sudího zahrál rukou a rozehrávat bude Galatasaray.
47
Ronaldo trefil pouze bránící zeď.
47
Standardní situaci si bere na starost sám faulovaný Ronaldo.
47
Faulovaný byl Ronaldo a Real Madrid bude rozehrávat.
46
Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Wesley Sneijder, přichází Gökhan Zan.
46
Míč do druhého poločasu uvedli domácí hráči.
46
Hráči se vrací zpět na hrací plochu, a tak druhý poločas začne za malou chvíli.
Máme za sebou první poločas, který byl celkem vyrovnaný, ale o něco aktivnější byli domácí fotbalisté, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. O úvodní gól se postaral Ronaldo a o dvacet minut později se trefil také Benzema. Hosté se dostali do dvou gólových šancí, ale López si vždy počínal správně a jedovaté pokusy zlikvidoval.
Střely na branku: Real Madrid 4 ─ 2 Galatasaray Istanbul.
Střely celkem: Real Madrid 6 ─ 7 Galatasaray Istanbul.
Držení míče: Real Madrid 46% ─ 54% Galatasaray Istanbul.
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
45+1
V zajímavé pozici se ocitl Drogba, ale o gólovou šanci se sám připravil.
45
Rozhodčí Moen přidává jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
44
Altintop odcentroval balon do pokutového území, ale připravený López si pro míč vyskočil.
44
Galatasaray se skvěle prokombinoval na útočnou polovinu, kde se velmi dobrou střelou prezentoval Eboué, ale brankář López byl připraven a jedovatý pokus zlikvidoval.
42
Standardní situaci si vzal na starost Ronaldo, ale jeho střelecký pokus skončil kousek nad brankou.
41
Následuje volný přímý kop ve prospěch Realu Madrid.
41
Dany Nounkeu fauloval Benzemu a vyfasoval žlutou kartu. Nounkeu si v příštím utkání nezahraje.
40
Přihrávku do ofsajdu obdržel Ronaldo, a tak sudí hru přerušil.
38
Essien dopravil míč do pokutového území, ale Ronaldova akrobatická střela se mezi tři tyče nevešla. Domácí hráči jsou stále u balonu.
37
Přišlo však nepřesné zpracování a balon se přesunul na kopačky hráčů v bílých dresech.
36
Hosté jsou opět u míče a nyní budou zahrávat autové vhazování.
35
Yılmaz se představil nepřesnou střelou a López zasahovat nemusel.
34
V blízkosti středového kruhu kombinuje Galatasaray a nyní se přesouvá na útočnou polovinu.
34
Nicméně hosté se ubránili a získali míč ve svůj prospěch.
33
Domácí hráči vybojovali rohový kop.
29
Z pravé strany poslal centrovaný míč ke vzdálenější tyči Essien a KARIM BENZEMA stál ve správný čas na správném místě. Připravil si balon na pravačku a přesnou střelou k tyči navýšil vedoucí skóre na 2:0.
28
Hosté z této standardní situace nic nevytěžili, ale u míče zůstali.
27
Galatasaray bude zahrávat další rohový kop.
26
Hosté dostali výhodu rohového kopu, ale soupeřovu branku neohrozili.
24
Zajímavou střelou se prezentoval Drogba, ale López míč vyboxoval do bezpečí.
24
Khedira přihrával Benzemovi, ale ten si míč špatně zpracoval a přišel o něj.
24
Teď už míč získali hosté.
24
Další autové vhazování pro Real Madrid.
24
Autové vhazování ve prospěch Realu Madrid.
23
Nepřesně přihrával Di María, ale jeho spoluhráči vybojovali míč zpět na své kopačky.
23
Real kombinuje na útočné polovině.
22
Yılmaz přihrával Altintopovi, ale ten se ke střele neprobojoval a o míč přišel.
21
Özil podklouzl a nabídl míč svému protihráči. Tím hráčem byl İnan.
21
Hra po krátkém přerušení pokračuje a oba hráči se po ošetření vrátili na trávník.
20
Na trávníku zůstali ležet hned dva hostující hráči.
19
Galatasaray rozehrál nakrátko a následně hosté míč ztratili.
19
Rohový kop vybojovali hosté.
18
Přihrávku obdržel Özil, jenž si zpracoval míč a vystřelil. Brankář Muslera si nyní počínal na jedničku a jedovatý pokus zlikvidoval.
17
Real Madrid je zatím aktivnějším týmem. Galatasaray ještě ani jednou nevystřelil na branku.
15
Balon na střelu si připravil Sneijder, ale nezamířil přesně.
15
Teď se na útočnou polovinu dostali také hosté.
15
Real Madrid je opět na útočné polovině.
14
Ronaldo se prezentoval zajímavým centrem na bližší tyč, ale Muslera byl připraven a balon uklidil do své náruče.
12
Na druhé straně se pohotovou střelou prezentoval Drogba, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
9
CRISTIANO RONALDO obdržel od Özila skvělou přihrávku za obranu, připravil si míč na levačku a výstavním dloubáčkem překonal hostujícího brankáře, který neměl šanci inkasované brance zabránit. RONALDO to vyřešil velmi chytře.
8
V blízkosti středového kruhu kombinují hosté.
7
Özil fauloval a rozehrávat bude Galatasaray Istanbul.
6
Sneijder se prezentoval zajímavou kolmicí, ale Yılmaz se k balonu nedostal.
6
4
Hráči v červeno-žlutých dresech se přesunuli na útočnou polovinu, kde si míč na střelu připravil Melo, ale mířil velmi nepřesně.
4
Hosté kombinují na vlastní polovině.
3
Di María poslal míč do pokutového území, kde se ke střele hlavou dostal Benzema, ale svůj pokus mezi tři tyče nedopravil.
3
Altintop si nerozuměl s Drogbou a hosté o balon přišli.
2
Real Madrid se prokombinoval na útočnou polovinu, ale k ohrožení branky zatím nedošlo.
1
Hosté oblékli dresy červeno-žluté a červené trenýrky.
1
Domácí fotbalisté budou hrát v tradičních bílých kompletech.
1
-3
Stadionem nyní zní hymna Ligy mistrů.
-3
Hlavní sudí Moen přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.
-4
Obě základní jedenáctky jsou již připraveny v tunelu.
-10
Po rozcvičení odchází hráči obou celků do útrob stadionu.
-24
V Madridu je nyní 8°C.

Real Madrid: López ─ Essien, Ramos, Varane, Coentrão ─ Khedira, Alonso ─ Di María, Özil, Ronaldo ─ Benzema.

Galatasaray Istanbul: Muslera ─ Eboué, Kaya, Nounkeu, Riera ─ Altintop, Melo, İnan ─ Sneijder ─ Yılmaz, Drogba.

Rozhodčí: Moen ─ Haglund, Andas.
-26
Oba celky jsou již na hrací ploše, kde absolvují předzápasovou rozcvičku.
Galatasaray Istanbul se do čtvrtfinále probojoval přes německé Schalke, se kterým nejprve remizoval 1:1 a poté ho porazil 3:2.
Real Madrid se do čtvrtfinále dostal přes Manchester United, se kterým nejprve remizoval 1:1 a poté ho dokázal porazit 2:1.
Süper Lig hraje tým Galatasaray Istanbul a nyní je v tabulce na první pozici.
Primera Division, to je soutěž, ve které působí Real Madrid, který se v tabulce aktuálně nachází na druhé pozici.
Sázkové kanceláře vypsaly kurz na výhru domácího celku 1.14, na remízu pak kurz 8.5 a kurz na výhru hostů 18.0.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Svein Oddvar Moen, na čarách mu budou asistovat Kim Haglund a Frank Andas. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Sven Erik Midthjell. Všichni pánové jsou z Norska.
Fotbalovým jevištěm bude Estadio Santiago Bernabéu v Madridu.
Dobrý večer, vítejte u komentovaného přenosu Ligy mistrů, která je nejprestižnější klubovou soutěží na světě. Dnes máme na programu čtvrtfinále, ve kterém domácí Real Madrid bude hostit Galatasaray Istanbul. Komentářem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.