Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek středečního večera a těším se u dalších onlajn přenosů.
A je dobojováno! V dnešním utkání byli po celý zápas lepší hosté a po trefách Ibrahimoviče a Méneze z prvního poločasu také zaslouženě zvítězili 0:2. Ani v dnešním utkání tak domácí nevstřelili gól a prohrávají už potřetí za sebou 0:2. Hosté si tímto vítězstvím připisují další tři body do tabulky.
90+1
Poslední střídání v utkání, odchází Mateo Kovačič a poslední sekundy si na trávníku užije 16 letý Halilovič.
90
V druhém poločase se nastavují 3 minuty.
89
Už to vypadalo, že se hosté dočkali třetí branky, gól Hoaraua ovšem nebyl uznám, protože se útočník provinil faulem.
87
Calello poslal na branku soupeře takovou propagační střelu, Sirigu má míč s poklidem v náručí.
86
Hoarau v offsidu.
85
Ani jeden z celků se už příliš nežene dopředu, utkání se víceméně dohrává.
84
Pivaričovo zakončení zablokoval dnes příliš neviditelný Jallet.
82
Po centru z pravé strany se do dalšího zakončení dostal Ibrahimovič, tentokrát mířil vedle.
80
Ve středu hřiště faulován Rukavina, provinil se Thiago Silva.
79
Po střele Thiaga Silvy cinkalo břevno! Opravdu pěkná střela!
78
A poslední střídání si vyčerpal hostující kouč, když ze hřiště stáhl střelce branky Méneze, jehož nahradil Hoarau.
77
Ménez mohl svůj tým poslat do tříbrankového vedení, když se z úhlu dostal do těsné blízkosti Kelavy, těsně před střelbou mu ale míč ukopl Puljič.
75
A po své další akci je Sammiri znovu na trávníku, i teď zůstala píšťalka sudího němá.
73
Dnes velmi aktivní Sammiri se opět probíjel přes obranu, jenže před vápnem po kontaktu s jedním z obránců upadl, rozhodčí zůstal ledově klidný, ač se to domácím fanouškům příliš nelíbilo.
72
Nádherná rána od Sissoka, který střílel z halfvoleje! Jeho pokus jen těsně minul branku! Kdyby šel mezi tři tyče, měl Kelava v brance co dělat.
71
Nový muž na hřišti Rukavina byl hned zachycen v offsidové pasti.
70
Druhé střídání předvádí také domácí lavička, pro dnešek dohrál Čop, místo něj přichází Rukavina.
69
Za ostrý zákrok zezadu vidí hostující Matuidy žlutou kartu.
68
Hodně nepovedenou střelou se prezentoval Sammir.
67
Při snaze odebrat soupeři balon se Sissoko provinil útočným faulem.
66
Ve středu hřiště Camara fauloval Čopa.
64
A už to mohlo být 0:3! Matuidy dobře našel Ibrahimoviče, který se ve vápně snažil přelobovat vyběhnuvšího brankáře, což se mu také povedlo, bohužel pro něj netrefil ani branku!
61
Z dobré pozice poslal Sammiri míč pouze do zdi!
60
Provinivší se hráč odchází ještě před standardkou ze hřiště, nahradí jej Sissoko.
59
To je velká šance pro domácí na snížení skóre! Kousek před vápnem byl faulován Sammir, provinil se Bodmer.
57
Čop v offsidové pozici.
46
Vystřídala i domácí lavička, hřiště opustil Ibáňez a místo něj přišel Calello.
54
Ménezova střela branku hodně minula.
52
Po střetu s Bodmerem se na trávníku v nefotbalové pozici ocitl Vida, po menším ošetření ale bude v pořádku.
50
Do dobré pozice se dostávali domácí, jejich finální nahrávku ale vystihl Thiago Silva a míč odkopl daleko od své svatyně.
49
Centr z pravé strany poslal do rukavic svého brankáře obránce Šimunič a zažehnal tak hrozící nebezpečí.
47
Na úvod druhé půle se do dobré šance dostal Pastore, z pravé strany ale trefil pouze boční síť.
46
Do druhého poločasu již nenastoupil Alex, na hřišti jej nahradil Camara.
46
Oba celky jsou již na hrací ploše, druhý poločas nám za chvíli začne.
V druhém zápase skupiny A zatím vede v poločase Porto nad Kyjevem 2:1.
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
Máme za sebou úvodních pětačtyřicet minut, ve kterých jsme viděli dvě branky. Obě vstřelilo hostující mužstvo a tak zaslouženě vedou 0:2. Nejprve se ve 33. minutě prosadil švédský bombarďák Ibrahimovič, těsně před poločasem, konkrétně ve 43. minutě skóre navýšil Menez. Uvidíme, co nám přinese druhá půle.
45+1
Sám postižený zahrával standardku, jeho střelu přes zeď vyrazil Kelava před sebe, kde míč zametli obránci!
45
V prvním poločase se bude nastavovat jedna minuta.
45
Dobrá standardní situace pro hosty po faulu na Ibrahimoviče.
43
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! V dalším přečíslení našel dobře Pastore úplně volného MÉNEZE, který z úhlu poslal míč mezi nohy Kelavy!
41
Hosté se hnali do protiútoku 3 na 2, Ménez ale o míč přišel.
40
V krátkém časovém intervalu se Ménez ocitl podruhé za domácí obranou. Praporek pomezního je nahoře.
39
Sammir se dostal z vápna ke střele a nevedl si vůbec špatně, jeho pokus jen těsně minul levou tyč.
38
Ménez přichycen v postavení mimo hru.
37
Kousek za půlkou se nedovoleně provinil Vrsajlko.
36
Po vstřelené brance hosté ožili a hnali se do dalšího útoku, domácí obrana tentokrát zafungovala na jedničku.
33
Teď už to ale švédskému fotbalistovi vyšlo i gólově! Ménez dobře zatáhl míč do vápna a předkládal ho ZLATANU IBRAHIMOVIČOVI, který ve skluzu poslal míč za záda brankáře! Hosté jdou do vedení!
31
Ibrahimovič v další akci, tentokrát měl pozici ale o poznání těžší, zpracovával balon zády k brance a střílel z otočky, s jeho pokusem si Kelava poradil.
29
Navíc v útočné akci svého týmu udělal laxní chybu Verrati a nechal si míč utéct do zámezí.
28
Tempo hry se poměrně zmírnilo a již není k vidění fotbal nahoru dolu.
25
V obrovské šanci se teď ocitl Zlatan Ibrahimovič, když stál po dobré kombinaci svého týmu sám před brankářem, branku ale trestuhodně přestřelil! To byla velká šance!
23
Čop se dostal k míči, nijak se nerozpakoval a poslal pěknou střelu na branku Sirigy, která se jen těsně nevešla mezi tři tyče.
22
Ve středu hřiště fauloval zbytečně Bodmer Kovačiče. Vše se obešlo bez karty.
20
Ménez si na kraji vápna vybojoval balon a těžkou střelou z úhlu prověřil bdělost brankáře.
17
Dlouhou dobu nepistilo PSG domácí k míči, to se nelíbilo domácím fanouškům, což dali dosti hlasitě najevo.
15
Při dobře vyvíjející akci se v offsidové pozici ocitl Maxwell.
13
Na druhé straně střílel Čop, s jeho slabou přízemní střelou si Sirigu dokázal poradit.
12
Ke střele z vápna se po narážečce dostal Bodmer, svůj pokus ale nasměřoval pouze doprostřed branky, kde stál připravený Kelava.
10
První žlutou kartu utkání má na svém kontě Verrati za příliš důrazný souboj se Sammirem ve středu hřiště.
9
Hosté si teď vytvořili souvislejší tlak, domácí obrana ale zatím centrům ze stran odolává. Začátek zápasu opravdu nenudí!
7
Ten se Sammir pokoušel zatočit přímo do branky, což se mu málem povedlo, dobrým zákrokem ale dostal Sirigu míč za branku!
7
Sammirův pokus nadzvedla zeď a je z toho rohový kop.
6
Po rohovém kopu se do brejkové šance dostali domácí, tu těsně před vápnem zastavil nečistým zákrokem Bodmer, dobrá situace pro domácí.
5
Na druhé straně se do zakončení dostal Ibrahimovič, jeho pokus z vápna Kelava s problémy vyrazil na roh.
5
Dobře rozehraný rohový kop dokázal zužitkovat k hlavičce Vida, branku ale těsně minul.
4
Na druhé straně si po zblokovaném centru vybojovali domácí rohový kop.
3
To už teď ale neplatí! Matuidy poslal nádherný pas na osamoceného Ibrahimoviče, proti kterému včas vyběhl Kelava a jeho pokus zneškodnil!
2
Hosté zatím od úvodního hvizdu nepůjčili domácím míč, jejich kombinace ale k žádné slibnější akci nevede.
1
Domácí dnes nastupují v černo-bílých dresech, hosté pro dnešek zvolili barvu bílou.
Na stadionu v Záhřebu je stále spoustu volných míst a panuje tu zatím dosti komorní atmosféra, uvidíme, zda ještě někdo dorazí.
Oba celky přichází v doprovodu hlavního sudího na hrací plochu, utkání nám za malý okamžik začne.

DNK Dinamo Záhřeb: Kelava - Puljič, Ibáněz, Šimunič, Vrsajlko, Vida, Mateo Kovačič, Sammir, Pivarič, Brozovič, Čop

Paris Saint-Germain: Sirigu - Thiago Silva, Alex, Maxwell, Jallet, Ménez, Bodmer, Matuidy, Verratti, Pastore, Ibrahimovič

Rozhodčí: .
Francouzský velkoklub Paris Saint German se v tabulce nachází na druhé postupové pozici. V prvním kole doma přivítali soupeře z Kyjeva, který si z hlavního města Francie odvezl debakl 1:4. V druhém zápase se jim již zdaleka tak nedařilo, když podlehli Portu těsně 1:0. V dnešním utkání jsou ale hosté mírnými favority.
Dinamo Záhřeb - Klub z hlavního města Chorvatska nemá na sv=ém kontě po dvou odehraných zápasech ani bod. V prvním utkání, kdy doma hostil Porto, podlehl portugalskému soupeři 0:2. Druhé kolo zajížděli Záhřebští do Kyjeva, kde prohráli shodně 2:0. Dinamo Záhřeb tak nejenže ještě nemá ani bod, ale ani se jim v letošním ročníku LM nepodařilo vsítit branku. Dnes budou určitě chtít tuto ne zrovna dobrou statistiku překonat.
Dobrý večer přeji při sledování 3. kola základni skupiny Ligy mistrů, kde na sebe narazí chorvatské Dinamo Záhřeb proti francouzskému Paris Saint Germain.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.