Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Dnešní utkání končí ve všech směrech lépe pro londýnskou Chelsea, která se dostává po výhře 2:0 do semifinále Ligy mistrů! Fotbalisté Paris Saint-Germain nedokázali dnes udržet vedení z domácího utkání a nakonec kvůli brance z 87. minuty v této milionářské soutěži končí. Ovšem nutno říci, že dnešní vítězství Chelsea je naprosto zasloužené, protože byla po většinu utkání lepším týmem a dvakrát ji zastavilo břevno. Hosté se poté v závěru utkání snažili vstřelit branku, ale londýnský celek dokázal podržet Čech. Na Stamford Bridge se tedy slaví postup do další fáze.
90+5
Po rohovém kopu se dostal k míči jako první Čech a vyboxoval jej daleko od své branky! Rozhodčí následně ukončuje utkání!
90+4
Do zakončení se dostal Marquinhos, ale Čech dokázal míč vyrazit na rohový kop.
90+4
Čech dokázal vyboxovat míč do bezpečí.
90+4
Do pokutového území přibíhá i Sirigu.
90+4
Paris Saint-Germain bude zahrávat rohový kop.
90+3
Hosté se okamžitě dokázali vrátit k míči.
90+3
Willian dokázal na středu hřiště vybojovat autové vhazování.
90+3
Fotbalisté Paris Saint-Germain kombinují na útočné polovině.
90+2
Míč se dostal po hlavičce Alexe do rukavic Čecha, který se snaží uklidnit hru.
90+1
Nad rámec utkání jsou nastaveny 4 minuty.
90
Na trávníku zůstává ležet Azpilicueta, kterého trápí křeče.
89
Z pravé strany se dostal k centru do vápna Jallet, ale ve vápně se útočného faulu dopustil Matuidi.
88
Paris Saint-Germain se bude muset začít tlačit do útoku.
87
Chelsea právě vstřelila branku!
Chelsea se touto brankou momentálně dostává do semifinále! Velký závar před brankou ukončil DEMBA BA, který se dostal na malém vápně k odraženému míči a poslal míč pod horní tyčku. José Mourinho slaví branku až u rohového praporku s hráči.
85
Velký rozruch před brankou PSG. Do zakončení hlavou se dostával Ba, ale tomu byl nakonec odpískán útočný faul.
84
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas, přichází Marquinhos.
84
Chelsea kombinuje na útočné polovině a snaží se vstřelit druhou branku, která by znamenala postup.
83
Z pravé strany se dostal k centru do vápna Ivanović, ale hosté se dokázali ubránit.
82
Luiz si pomohl na středu hřiště rukama a dostává žlutou kartu.
81
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Oscar, přichází Fernando Torres.
80
Střelu Lucase z dvaceti metrů dokázal Čech zastavit.
80
Chelsea se po volném kopu k míči dostat nedokázala, když centr Williana dokázala hostující obrana odvrátit.
79
Chelsea bude zahrávat volný kop.
79
Maxwell zastavil u pravé lajny faulem Schürrleho a dostává žlutou kartu.
78
Další rychlý protiútok Paris Saint-Germain. Do velmi výhodné šance se dostal Cavani, ale tvrdou střelou branku přestřelil.
77
Hosté velmi dobře brání, Chelsea se nedaří dostat s míčem do vápna.
76
Paris Saint-Germain bude zřejmě hrozit z rychlých protiútoků. Jeden takový zakončoval zpoza pokutového území Maxwell střelou vedle branky.
75
Oscar se pokoušel najít centrem do vápna někoho ze svých spoluhráčů, ale míč nakonec skončil v zámezí.
74
Chelsea začíná mít herní převahu, když se drží s míčem na útočné polovině.
73
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Ezequiel Lavezzi, přichází Javier Pastore.
72
Rychlý protiútok Paris Saint-Germain zakončoval střelou zpoza velkého vápna Cavani, jenž poslal míč těsně nad branku.
71
Z levé strany se do vápna dostal Oscar, který se pokusil prosadit technickou střelou. Sirigu však tento pokus bez problémů zastavil.
70
Přihrávku na velké vápno dokázal zastavit Ba, který ale následně podklouzl a o míč přišel.
68
Ba prodloužil dlouhou přihrávku na Schürrleho, který z hranice velkého vápna vystřelil, ale Sirigu dokázal zasáhnout.
68
Po volném kopu se dostal k hlavičce Lucas, ale míč poslal vysoko nad branku.
67
Lavezzi se pokoušel obejít okolo Azpilicuety, ale ten se dopustil faulu. Hosté budou zahrávat volný kop.
66
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Frank Lampard, přichází Demba Ba.
65
Obrana Paris Saint-Germain dokázala přečkat i tento rohový kop Chelsea.
65
Z dvaceti metrů se ke střele dostal Cahill, ale jeho pokus byl sražen na rohový kop.
64
Lampardův centr do vápna vyboxoval do bezpečí Sirugu. Chelsea nadále zůstává u míče.
63
Luiz se snažil najít ve vápně Eto'a, ale jeden z bránicích hráčů srazil přihrávku na rohový kop.
62
Schürrle se pokoušel prosadit přes Maxwella, kterého ale fauloval a je mu odpískán útočný faul.
61
Chelsea kombinuje s míčem na vlastní polovině a snaží se uklidnit hru.
60
Willian se pokoušel přenést hru z pravé strany na levou, když hledal Oscara, jenž se k míči dostat nedokázal.
58
Po tomto rohovém kopu se dostal k hlavičce Cavani, ale míč nasměroval pouze vedle branky.
58
Z levé strany poslal míč do vápna Chelsea Matuidi, ale Luiz dokázal míč odvrátit na rohový kop.
57
Po rohovém kopu se hosté prosadit nedokázali.
57
Lavezzi se odhodlal k přímé střele na branku, kterou Čech velmi dobrým zákrokem vyrazil na rohový kop.
56
Paris Saint-Germain bude zahrávat volný kop z velmi zajímavé pozice.
55
Matuidi se dostal za obranu Chelsea a tak jej Ivanović poslal za cenu žluté karty k zemi.
55
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Yohan Cabaye.
54
K exekuci přímého kopu se postavil Oscar, který poslal míč do břevna. Během dvou minut trefila Chelsea dvakrát břevno.
53
Chelsea se připravuje k zahrání přímého kopu.
52
Před pokutovým územím se následně provinil faulu Lucas. Chelsea bude zahrávat přímý kop a hráč Paris Saint-Germain dostává žlutou kartu.
52
Velká šance Chelsea brankou nekončí. Willian našel z pravé strany na hranici velkého vápna Schürrleho, který tvrdou střelou poslal míč do břevna!
50
Na středu hřiště byl faulován Ivanović. Chelsea se dostane k míči. V úvodu druhého poločasu je hra z obou stran velmi nepřesná.
49
Luiz se pokoušel přihrát míč mezi obránci Schürrlemu, ale Silva se dokázal dostat k míči.
48
Útočným faulem si pomohl Oscar. K míči se dostanou hosté.
48
Paris Saint-Germain je pod tlakem, ale zatím se velmi dobře brání.
47
Chelsea se po volném kopu nedokázala dostat k míči.
47
Chelsea vstoupila do druhého poločasu aktivně, když se dokázala dostat k míči. Na útočné polovině byl navíc faulován Willian.
46
Paris Saint-Germain rozehrávkou zahájilo druhý poločas.
46
Po prvním poločase je spokojenějším týmem Chelsea, která vede nad Paris Saint-Germain 1:0. Domácí ovšem musí přidat minimálně jednu branku, aby dnes mohli slavit postup do semifinále. Hosté z Paříže se v prvním poločase do mnoha šancí nedostali, takže druhý poločas bude velmi zajímavý. O postupujícím tedy nemáme jasno. Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
45+2
45+1
Lavezzi se na útočné polovině dopustil faulu na Cahilla. Chelsea bude rozehrávat.
45+1
Nastavena bude 1 minuta.
45
K centrovanému míči do vápna se dostal jako první Čech, který vyboxoval míč do bezpečí.
45
Paris Saint-Germain bude zahrávat volný kop.
44
Rychlý protiútok Chelsea vedený po levé straně Schürrlem nakonec střelou na branku neskončil, když domácímu záložníkovi míč před velkým vápnem utekl.
43
Z pravé strany se pokoušel dostat míč před branku Čecha Jallet, ale Willian dokázal tento centr zablokovat.
42
Na hřišti se v posledních chvílích velmi přitvrdilo. Hraje se převážně na středu hřiště.
41
Rychlý protiútok hostí ukončil faulem Lampard, který dostává žlutou kartu.
40
Cavani nenechal takticky rozehrát Luize a dostává za tento počin žlutou kartu.
40
Po přerušení hry se opět pokračuje.
39
Thiago Silva s velmi bolestivou grimasou odchází za postranní lajnu.
38
Kapitán Paris Saint-Germain je na hrací ploše ošetřován.
38
Do úniku se dostával Eto'o, ale výborným skluzem ho o míč obral Silva, který zůstává ležet na trávníku.
37
Po volném kopu se dostal ve vápně k míči Cahill, který tvrdou střelou poslal míč nad branku.
36
Jallet se na vlastní polovině dopustil faulu na Oscara. Chelsea bude zahrávat volný kop.
34
Fotbalisté Chelsea po vstřelené brance výrazně ožili a kombinují s míčem na středu hřiště.
33
Z levé strany se do pokutového území dostal znovu Schürrle, ale Verratti jej tělem poslal k zemi. Pokutový kop se nepíská.
32
Chelsea se dostává do vedení. Ivanovič hodil dlouhý aut do vápna, kde Luiz prodloužil míč na ANDRÉ SCHÜRRLEHO, který technickou střelou poslal míč k levé tyči.
31
Zpoza pokutového území se pokoušel prosadit Eto'o, ale jeho pokus dokázala hostující obrana zablokovat.
30
Lavezzi našel dlouhým pasem za obranu Chelsea Cavaniho, ale tomu byl odpískán ofsajd.
29
Dalekonosnou střelou se pokoušel prosadit Luiz, ale Sirigu byl opět včas na svém místě a míč zastavil.
28
Po rohovém kopu se domácí k zakončení nedostali, ale nadále zůstávají na útočné polovině u míče.
28
Sirigu předvádí fantastický zákrok! Lampardovu střelu tečoval jeden z bránicích hráčů přímo na branku, ale brankář hostí dokázal míč vyrazit na rohový kop.
27
Verratti na levé straně fauloval Oscara a dostává žlutou kartu. Chelsea bude zahrávat volný kop.
26
Chelsea svého soupeře zatlačila, hosté se brání před vlastní brankou.
25
K exekuci přímého kopu se postavil Cavani, který technickou střelou trefil pouze zeď.
24
Paris Saint-Germain bude tedy zahrávat přímý kop.
23
Rychlonohý Lucas se dostával do šance, kterou tvrdým skluzem zastavil Willian, jenž obdržel žlutou kartu.
23
Na druhé straně se pokoušel z pravé strany najít před brankou někoho ze svých spoluhráčů Schürrle, ale hostující obrana se dokázala dostat k míči.
22
Lavezzi našel ve vápně z levé strany Cavaniho, ale ten míč zpracoval v obrovském úhlu a ke střele se nedostal.
21
Chelsea se v posledních minutách nedaří držet u míče. Hosté hrají velmi aktivně.
20
Paris Saint-Germain dnes velmi dobře kontroluje hru, když se Chelsea zatím do žádné šance nedostala.
19
Chelsea se snažila dostat kombinační hrou do vápna, ale nakonec neúspěšně, když novic na hřišti Schürrle podklouzl a o míč přišel.
18
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází André Schürrle.
17
Hazard si na útočné polovině narazil míč s Azpilicuetou, ale přes Jalleta se nedostal.
16
Za postranní lajnou se rozcvičuje Schürrle, José Mourinho možná bude střídat.
15
Paris Saint-Germain se drží s míčem na útočné polovině. Chelsea se musí bránit.
14
Z levé strany se dostal k centru před branku Čecha Maxwell, jenž nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
13
Eto'o velmi aktivně napadal hostujícího brankáře při odkopu, až se dopustil faulu.
13
Po pravé straně se pokoušel prosadit Lucas, ale obrana Chelsea si s ním dokázala poradit a míč mu sebrala.
12
Z dvaceti metrů se ke střele odhodlal Lampard, ale jeho pokus dokázala hostující obrana zablokovat.
11
Rychlý protiútok PSG ukončil ofsajd, do kterého se dostal Lavezzi.
10
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Ivanović, ale míč poslal vedle branky.
10
Oscar našel z levé strany ve vápně Eto'a, který se dostal ke střele, ale ta byla hostující obranou zablokována.
9
Chelsea se ovšem nadále drží s míčem na útočné polovině.
9
Hazard se pokoušel dlouhým pasem dopředu uvolnit Eto'a, ale ten se k míči vůbec nedostal.
8
Po pravé straně se pokoušel prosadit Lavezzi, ale Azpilicueta mu dokázal míč sebrat.
7
Lampard na středu hřiště tvrdě zajel do Lucase a může být rád, že neobdržel žlutou kartu.
7
Chelsea je v úvodu utkání aktivnějším týmem, ale Paris Saint-Germain velmi dobře brání a domácí se nemohou prosadit.
6
K rozehrání volného kopu se postavil Lampard, jehož přízemní centr dokázala obrana hostí bez problémů odvrátit.
5
Hazard byl podražen na útočné polovině Alexem a Chelsea bude zahrávat volný kop.
4
Paris Saint-Germain velmi aktivně napadá rozehrávku svého soupeře a tomu se nedaří udržet na útočné polovině.
3
Chelsea se přesunula na útočnou polovinu, kde se připravuje k prvnímu ohrožení branky pařížského celku.
2
Po levé straně se pokoušel dostat do vápna Lavezzi, ale Ivanović mu dokázal míč odebrat.
1
Lampard na útočné polovině faulem zastavil Matuidiho. K míči se tak dostanou hosté.
1
Chelsea se ujala úvodního výkopu a zahájila dnešní utkání.
1
Fotbalisté obou celků přicházejí na zelený pažit.

Chelsea FC: Čech – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Willian, Luiz, Oscar, Lampard, Hazard – Eto´o.
Náhradníci: Schwarzer – Cole, Kalas, Mikel, Schürrle, Torres, Ba.

Paris Saint-Germain: Sirigu – Jallet, Alex, Silva (C), Maxwell – Lucas, Verratti, Motta, Matuidi, Lavezzi – Cavani.
Náhradníci: Douchez – Marquinhos, Digne, van der Wiel, Cabaye, Pastore, Ménez.

Rozhodčí: Pedro Proença – Bertino Cunha Miranda, Tiago Trigo (všichni POR).
Zápas na Stamford Bridge začne v tradiční čas Ligy mistrů, ve 20:45, takže si rozhodně nic neplánujte a sledujte boj Chelsea s PSG o postup do semifinále této prestižní soutěže. Jste zváni.
Zápas budou řídit rozhodčí z Portugalska, jako hlavní se představí Pedro Proença, na pomezí mu budou pomáhat Bertino Cunha Miranda a Tiago Trigo. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Paulo Soares, u branek budou číhat João Capela a Duarte Gomes.
Bude zajímavé sledovat, jak si s touto situací poradí Chelsea, zda se jí podaří zastavit rozjetý francouzský kolos. Za předcházející zápas byl hodně kritizován gólman Petr Čech, takže bude i na něm, aby umlčel kritiky a předvedl, že místo mezi tyčemi Chelsea má po zásluze on.
První utkání vyšlo daleko lépe francouzskému celku, který vyhrál 3:1 a má tak ideální pozici do odvety, od které se může odrazit. V zápase na vlastním trávníku vedlo PSG už od čtvrté minuty, kdy se rychle prosadil Lavezzi. Tento náskok Chelsea dokázala vymazat, když se z penalty trefil ve 27. minutě Hazard. Dlouho to vypadalo, že by utkání mohlo tímto skóre i skončit, jenže v 61. minutě si srazil míč do vlastní sítě Luiz a v nastaveném čase přidal třetí gól Pastore.
Dobrý den u Ligy mistrů, dnes začínají odvety, které určí, kdo postoupí mezi nejlepší čtyřku soutěže. My se společně podíváme na duel mezi Chelsea FC a Paris Saint-Germain.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.