Skončil nám odvetný zápas 3.předkola Ligy mistrů mezi Grasshoppers Curych – Olympique Lyon, ve kterém vítězí hosté stejně jako v prvním zápase 1:0. Zápas dneska rozhodl v závěru Grenier. Lyon proto postupuje do 4. předkola , na domácí Curych zbylo jen 4. předkolo evropské ligy. Hezký zbytek úterní noci a u dalších sportovních přenosů nejen z Ligy mistrů na shledanou.
90+3
90+3
Centrovaný míč našel Gashiho, který střílí hlavou nad.
90+2
Domácí budou zahrávat rohový kop.
90
Hlavní rozhodčí nastaví v 2. poločase 3 minuty.
87
Domácí hráči zkouší napadat kombinaci Lyonu, ale nedaří se jim to.
85
Hostující hráči neponechávají nic náhodě a drží míč na svých kopačkách co nejvíc to jde.
82
Lyon právě vstřelil branku!
Curych vrhl všechny své síly do útoku a hosté z Lyonu dávají gól z rychlého protiútoku. Přesná přihrávka Lisandra našla GRENIERA, který střelou k levé tyči posílá Lyon do dalšího kola. Domácí by k postupu potřebovali nyní dát tři branky.
80
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Lacazette, přichází Benzia.
79
Střídání v týmu Grasshoppers Curych: ze hřiště odchází Hajrovic, přichází Brahimi.
76
Vonlanthen si naběhl na centrovaný míč, ale hlavou střílí těsně mimo.
76
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Malbranque, přichází Fofana.
75
Domácí už dali vše do útoku, zkouší to kombinační hrou, ale hráči Lyonu dobře brání a nepouští je do zakončení.
73
Pokus o centr za obranu Curychu zastavuje rozhodčí pro ofsajd.
72
Centrovaný míč do pokutového území Lyonu končí v náručí brankáře Lopese.
70
Střídání v týmu Grasshoppers Curych: ze hřiště odchází F. Feltscher, přichází Ngamukol.
Střídání v týmu Grasshoppers Curych: ze hřiště odchází Toko, přichází Vonlanthen.
70
69
Na hřišti začínají opět plát emoce. Žlutou kartu za protesty vidí Pavlović.
68
Stále se hraje bez přerušení.
67
Hráči Lyonu stále kontrolují míč na svých kopačkách a zkouší se dostat do zakončení kombinační hrou.
66
Hra nám ale pokračuje dál, u míče jsou hráči Lyonu a tak střídání zatím nemůže proběhnout.
65
Domácí hráči připravují další střídání.
64
Hráči Lyonu mají míč na svých kopačkách a zkouší to dopředu kombinační hrou.
61
Centr končí pouze u domácích hráčů.
61
Hráči Lyonu budou zahrávat rohový kop.
60
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází G. Danic, přichází Y. Gourcuff.
59
Hráči Lyonu nikam nepospíchají a tak rozehráli standardní situaci nakrátko.
58
Vilotić si pomohl nedovoleným zákrokem a bude z toho žlutá karta a standardní situace.
56
F. Feltscher se uvolnil přes obranu Curychu, vystřelil, ale pouze do prostoru kde stál Bürki.
54
Nyní se nám hraje převážně ve středu hřiště, ale opět stále bez žádné vážné šance na žádné straně.
53
Domácí hráči jsou aktivnější, ale zatím se nedokážou dostat do zakončení.
51
F. Feltscher to zkusil z dálky, ale střílel nepřesně.
50
Na hřišti začali se projevovat emoce. Rozhodčí teď hráče důrazně uklidňuje.
49
Lang se dokázal uvolnit, ale nakonec si dal míč na "dlouhou nohu" a míč mu utekl do zázemí.
47
Hajrovic utekl obraně Lyonu, ale jeho následná střela byla hodně nepřesná.
46
Hráči obou mužstev nastupují na hrací plochu, 2. poločas nám začne za pár okamžiků.
Skončil nám první poločas odvetného zápasu 3.předkola Ligy mistrů mezi Grasshoppers Curych – Olympique Lyon. Domácí jsou mírně lepším týmem. Měli několik šancí v závěru, ale nedokázali překonat Lopése. Druhý poločas začne zhruba v 22:01.
45+1
45
Hlavní rozhodčí nastaví v 1. poločasu 1 minutu.
44
Hráči Curychu jsou v závěru při chuti, drží míč častěji na svých kopačkách. Měli několik dobrých příležitosti ke vstřelení úvodní branky.
43
Další šanci měl nyní Toko, ale ani on nepřekonal Lopese.
41
Lang mohl v závěru prvního poločasu dát úvodní branku domácích, ale nedokázal překonat Lopese.
38
Lang měl obrovskou příležitost střelit úvodní branku, ale nedokázal překonat na dvakrát hostujícího brankáře Lopese.
38
Nyní se jim to povedlo, ale M. Lopes střlí nad.
37
Hostující hráči Lyonu kontrolují konec prvního poločasu, nyní to zkouší kombinační hrou, ale opět se nedokázali dostat do zakončení.
36
Umtiti se uvolnil na levé straně hřiště. Odcentroval do pokutového území. Pro jeho centr si ovšem došel opět Bürki.
34
Další centr a opět rukavice Bürkiho.
33
Centrovaný míč do pokutového území domácích nachází připravené rukavice Bürkiho.
31
Grenier zastavil protihráče nedovoleně a vidí od rozhodčího žlutou kartu.
30
Standardní situaci rozehráli domácí na krátko.
29
Další faul na straně domácích. Provinil se Toko. Bude z toho standardní situace od středové čáry pro hráče Lyonu.
28
Nepřesnou přihrávkou ovšem hráči Lyonu přišli o míč.
27
Hráči Lyonu se zkouší dostat do zakončení kombinační hrou od vlastní branky.
26
Nyní se nám hraje hodně nečistě. Proti pravidlům se provinil Hajrovic. Tentokráte je to bez karetního trestu.
24
Standardní situaci hráči Lyonu ovšem rozehráli hodně nepřesně.
22
Hra je nyní přerušena a plná emocí na obou stranách.
21
F. Feltscher vidí žlutou kartu od rozhodčího za faul bez míče.
19
Hajrovic si pomohl skluzem a vidí od rozhodčího žlutou kartu.
18
U míče jsou hráči Lyona a zkouší to kombinační hrou od vlastní branky.
16
Centrovaný míč do pokutového území našel připravené rukavice domácího brankáře.
15
Rohový kop si zahrají nyní i hráči Lyonu.
14
Gashi rozehrál standardní situaci nakrátko a domácí to zkouší postupným útokem.
13
Miguel Lopes zastavil protihráče skluzem a vidí od rozhodčího žlutou kartu.
12
Z toho rohového kopu domácí nic nevytěžili.
11
Centrovaný míč do pokutového území byl zblokovaný na další rohový kop pro domácí hráče.
10
Gashi vybojoval rohový kop pro spoluhráče.
8
Nyní je opět k vidění hra mezi vápny. Obrany obou soupeřů nepouští nikoho do zakončení.
6
Danic se uvolnil na levé straně, ale jeho centr do pokutového území končí pouze na kopačkách domácích hráčů.
5
Nyní to zkouší kombinační hrou se dostat do zakončení hostující hráči.
4
V pokutovém území upadl Hajrovic. Byl ovšem odstaven čistě.
3
Začátek zápasu je zatím velmi opatrný, hraje se nám převážně ve středu hrací plochy.
1
V úvodní minuty mají míč na svých kopačkách hráči Curychu, kteří zkouší se dostat dopředu kombinační hrou.
1

Grasshoppers Curych: Bürki – Grichting, Pavlovic, Lang, Vilotić, Gashi, Feltscher, Salatic, Abrashi, Nzuzi, Hajrovic

Olympique Lyon: Anthony Lopes – Biševac, Koné, Miguel Lopes, Umtiti, Danic, Malbranque, Grenier, Gonalons, López, Lacazette

Rozhodčí: Antonio Mateu – Pau Cebrián, Jon Núnez.
V prvním zápase vyhrál Olympique Lyon 1:0. O jedinou branku se ve vyrovnaném zápase postaral Bisavec v 64. minutě. Výsledek prvního zápasu znamená, že dnešní odveta bude "otevřená" a postoupit může kdokoli.
Oba dnešní soupeři byli nasazeni přímo do 3. předkola.
Hezký den všem sportovním fanouškům, dnes nás čeká on-line přenos odvetného zápasu 3. předkola Ligy mistrů mezi švýcarským klubem Grasshoppers Curych a francouzským Olympique Lyon.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.