Skončil nám odvetný zápas 3. předkola Ligy mistrů mezi FH Hafnarfjördur – FK Austria Vídeň, ve kterém jsme branku neviděli. Díky výhře v prvním utkání 1:0 postupuje do dalšího předkola FK Austria Vídeň, Na domácí hráče zbylo jen poslední předkolo Evropské ligy. Domácí hráči byli v druhém poločase lepším týmem, ale nedokázali využít přesilovou hru. S konstatováním, že postupujícím do dalšího kola jsou hráči FK Austria Vídeň se s Vámi loučím a u dalších dnešních přenosů na shledanou.
90+6
90+6
Stanković vidí rovněž žlutou kartu.
90+5
Lindner za zdržování vidí žlutou kartu.
90+4
Stále se nám nehraje kvůli ošetření jednoho z domácích hráčů.
90+3
Kvůli zranění je opět hra přerušena.
90+3
Koch vidí od rozhodčího žlutou kartu.
90+1
Thorisson vidí za nesportovní chování žlutou kartu.
90
G. Thórisson mohl dát šanci domácím na prodloužení, ale hlavičkuje těsně mimo.
90
Hra je nyní přerušena, jeden z hostujících hráčů potřebuji ošetřit.
88
Standardní situace byla rozehrána na krátko.
87
Hráči Vídně budou nyní zahrávat standardní situaci a nikam s rozehrávkou nespěchají.
87
Domácím hráčům ke vstřelení branky už moc nezbývá. Do 90 minut schází 3 minuty.
86
Tenhle rohový kop dopadl úplně stejně jak ten předcházející.
86
Rohový kop si nyní hostující hráči zopakují.
85
Centrovaný míč do pokutového území odvrací domácí hráči do bezpečí.
85
Hostující hráči budou zahrávat rohový kop.
83
Mader to zkusil z dálky k levé tyči, ale tam byl připraven domácí brankář.
81
Nyní uzavřeli domácí Austrii Vídeň na její polovině, ale stále jim chybí to jediné, vybojovat si příležitost k zakončení.
80
Domácí hráči jsou i nadále lepším týmem, ale zatím se nedokážou dostat do vážnějšího ohrožení branky hostů.
78
Domácí hráči si zpracovali přihrávku rukou a přišli o míč.
76
Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Snorrason, přichází I. Óskarsson.
75
Hostující hráči se dokázali rohovému kopu na dvakrát ubránit.
74
Rohový kop pro domácí hráče.
71
Nyní je to opět hra ve středu hrací plochy, bez vážnějšího ohrožení jedné či druhé branky.
69
Mader se dokázal dobře uvolnit. Zkusil střelu k levé tyči, ale tam byl připraven R. Óskarsson.
68
Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Palsson, přichází Björnsson.
67
Centrovaný míč nachází v pokutovém území Rogulje, který ovšem hlavičkuje mimo.
66
Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Holland, přichází E. Dilaver.
64
Domácí hráči FH Hafnarfjörduru jsou nyní aktivnější a zkouší rozhodnout v přesilové hře.
62
Gudmundsson byl rovněž potrestán žlutou kartou.
62
Suttner vidí druhou žlutou kartu a následně červenou kartu za potyčku s Gudmundssonem.
61
Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází P. Hosiner, přichází R. Okotie.
60
Obrovská příležitost domácích! K. Emilsson nedokázal z brankové čáry dostat míč do sítě Austrie Vídně!
59
Další nedovolený zákrok hostů a další standardní situace pro domácí z pravé strany od rohového praporku.
58
Tillen rozehrál standardní situaci pouze na kopačky hostujících hráčů.
57
Suttner si počínal nedovoleně a vidí žlutou kartu od rozhodčího. Navíc to bude standardní situace z dobré pozice.
56
Nyní se nám hraje převážně ve středu hrací plochy.
54
Thorisson to zkusil z hranice vápna, ale střílel nepřesně.
53
Centr po rohovém kopu doputoval pouze k hostujícím hráčům.
52
B. Gudmundsson to zkusil ze strany, ale s jeho pokusem si brankář hostů poradil a vyráží na rohový kop.
50
Centr do pokutového území Austrie byl hodně nepřesný a nenašel nikoho.
48
Kombinační hrou to nyní zkouší domácí hráči Hafnarfjörduru.
47
M. Ortlechner zkusil vystřelit, ale jeho střela byla spíše z těch propagačních, takže domácího brankáře nemohla překvapit.
46
U míče jsou hráči Austrie a zkouší to kombinační hrou.
46
Druhý poločas utkání nám za pár okamžiků začne, rozhodčí a hráči jsou připraveni na hřišti.
Skončil nám první poločas odvetného utkání Ligy mistrů mezi FH Hafnarfjördur – FK Austria Vídeň, ve kterém jsme v prvních 45 minutách branku neviděli. Hostující hráči Austrie Vídeň jsou mírně lepší, mají častěji míč na svých kopačkách, ale zatím se nedokázali dostat k vážnějšímu ohrožení branky soupeře. Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
45+3
45+3
Hra nám nyní pokračuje, z důvodu ošetřování se nám nastavení o něco protáhne.
45+1
Hra je nyní opět přerušena. Jeden z hráčů Austrie Vídeň potřebuje ošetřit.
45
Hlavní rozhodčí nastaví v 1. poločase 1 minutu.
45
Domácí hráči si pomohli útočným faulem a přišli o míč.
44
Nyní ovšem nepřesnou přihrávkou přicházejí o míč.
43
Hostující hráči uzavřeli teď domácí hráče před jejich pokutovým územím, ale zatím se nedokážou dostat ke střele.
42
Jednalo se o Rogulje, který vypadá že bude v pořádku.
41
Hra je nyní přerušena. Jeden z hostujících hráčů potřebuje ošetřit.
39
Domácí hráči to zkouší dopředou postupnými přihrávkami, ale zatím se nedokázali dostat do prostoru, ze kterého by se dala ohrozit branka soupeře.
38
Nyní se nám hraje nahoru – dolů. Akce střídá akci na obou stranách, ale zatím bez vážnějšího ohrožení jedné či druhé branky.
36
Gudnason hlavičkuje těsně nad.
35
Na druhé straně měli výhodu standardní situace hostující hráči, ale ti trefili pouze zeď.
34
Domácí hráči měli výhodu standardní situace, ale zahráli ji hodně nepřesně.
33
J. Holland vidí za kritiku rozhodčího žlutou kartu.
32
Hráči Austrie to zkoušeli nyní opět kombinační hrou, ale překombinovali to a míč jim utekl do zázemí.
31
Útočný faul připravuje domácí o míč.
30
Ó. Snorrason zastavil protihráče skluzem a vidí žlutou kartu.
29
Centrovaný míč do pokutového území doputoval pouze k brankáři hostů.
28
Hráči Austrie teď zastavili domácí borce nedovoleně, bude z toho standardní situace asi z 35 metrů.
28
Domácí hráči se nyní zkoušeli dostat do zakončení, ale nepřesnou přihrávkou přišli o míč.
26
Domácí hráči se dokázali rohovému kopu ubránit.
25
Hráči Austrie Vídeň budou zahrávat rohový kop.
24
Nyní se nám opět hraje převážně ve středu hrací plochy. Obrany obou dnešních soupeřů nepouští nikoho do zakončení.
23
B. Sverrisson vidí za šlapák žlutou kartu.
22
Nyní si pomohli útočným faulem a přišli o míč.
21
Hráči Austrie Vídeň uzavřeli nyní domácí hráče na jejich polovině, ale zatím se nedokázali dostat do zakončení.
20
Hostující hráči jsou nadále mírně lepší v dnešním zápase, ale zatím se nedokážou moc prosazovat, Měli zatím jednu vážnější šanci, která ovšem skončila nad brankou domácích.
19
Útočný faul Thórissona připravuje domácí o míč.
18
Koch odcentroval do pokutového území domácích, ale našel připraveného brankáře domácích.
17
Hráči Austrie se rohovému kopu na dvakrát dokázali ubránit.
17
Hráči Hafnarfjörduru budou zahrávat rohový kop.
16
Centr na branku hostí končí u připraveného brankáře hostů. Na druhé straně ovšem si hosté pomohli útočným faulem a přicházejí o míč.
15
První vážnější ohrožení branky od Madera končí nad brankou domácích.
14
U míče jsou nyní opět hráči Austrie Vídeň a zkouší to opět kombinační hrou se dostat do zakončení.
13
Stanković rozehrával standardní situaci ze středu hrací plochy, ale jeho centr byl hodně nepřesný.
12
Hostující hráči to zkouší hne vzápětí se dostat dopředu kombinační hrou.
11
11
Royer si naběhl na centrovaný míč ale hlavičkoval mimo.
10
V úvodních minutách se nám hraje velmi vyrovnaný fotbal. Viděli jsme několik šancí na obou stranách, ale zatím žádná neskončila gólem.
9
Royer zkusil vystřelit, ale jeho střela byla zblokovaná.
8
Ovšem pomohli si útočným faulem a přišli o míč.
7
Hráči Austrie jsou nyní u míče a zkouší to dopředu kombinační hrou.
7
Z rohového kopu se žádné nebezpečí pro branku hostů nezrodilo.
6
Na druhé straně budou domácí zahrávat rohový kop.
5
Hostující hráči z Vídně jsou zatím hodně nebezpeční, ale zatím se nedokázali vážněji prosadit.
4
Další centr do pokutového území domácích končí opět u jejich brankáře.
3
P. Hosiner se dobře uvolnil přes obranu domácích. Zkusil odcentrovat do pokutového území, ale našel připraveného brankáře domácích.
2
Začátek utkání je zatím velmi opatrný, nikdo nechce udělat chybu. Hraje se nám převážně mezi oběma vápny, bez žádného vážného ohrožení jedné či druhé branky.
1
Hráči a rozhodčí jsou už připraveni na hřišti, utkání nám za pár okamžiků začne.

FH Hafnarfjördur: R. Óskarsson – F. Bjarnason, G. Thórisson, S. Tillen, Ó. Snorrason, B. Sverrisson, J. Jónsson, K. Emilsson, E. Pálsson, B. Guðmundsson, A. Gudnason

FK Austria Vídeň: H. Lindner – M. Ortlechner, M. Suttner, F. Koch, K. Rogulj, F. Mader, J. Holland, D. Royer, M. Stanković, T. Jun, P. Hosiner

Rozhodčí: S. Todorov – V. Mishev, G. Slavov (všichni BUL).
První zápas, který se odehrál před týdnem vyhráli hráči z Rakouska 1:0. O jediný gól se postaral v 26. minutě Royer. Vzhledem k výsledku je odveta " otevřená " a postoupit může kdokoli.
Hráči FK Austria Vídeň byli nasazeni přímo do třetího předkola.
FH Hafnarfjördur odehrál již druhé předkolo, kde narazil na Ekranas. Na jeho hřišti vyhrál 2:1 a doma potvrdil postup výhrou 1:0.
Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnes nás čeká on-line přenos odvetného zápasu mezi islandským šampionem FH Hafnarfjördur a rakouským mistrem FK Austria Vídeň.