To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou.
Rozhodčí odpískal konec utkání a je tak jasné, že do závěrečného předkola postupuje kazašský FC Šachťor Karaganda. Jenže ve 29. minutě by si na ně asi nikdo nevsadil, domácí vedli 3:0 a hosté byli opravdu na dně. Jenže ještě do přestávky snížil Chizničenko a definitivu postupu dal ve druhé půli Bajzhanov.
Ale ani Skenderbeu Korca nemusí smutnit, jejich cesta poháry nekončí, v pátek se objeví při losování čtvrtého předkola Evropské ligy.
90+3
Hostující Zenkovič byl v ofsajdu, ale vzhledem k výsledku utkání jej to nemusí moc trápit.
90+1
Tak ještě jedna střela, kterou má na svědomí domácí Lilaj. Jenže minul.
90
Oba týmy už jen čekají na závěrečný hvizd.
88
Ejupi v další šanci, ale tentokrát byl tím úspěšnějším hráčem Mokin.
87
Závěr utkání je plný faulů, hra je tak rozdrobena.
85
Třetí a závěrečné střídání domácího celku. Dohrál Ademir a zbývající minuty odehraje Erbim Fagu.
83
Velká příležitost domácích na čtvrtý gól, Litajův pokus však zneutralizoval Mokin a bude pomalu rozehrávat.
80
Hostující Zenkovič se může z útočné akce vrátit, byl lapen v ofsajdu.
79
Hráči Skenderbeu se ještě snaží o zázrak, ke střele se dostal Abazi, bohužel pro svůj celek však minul.
77
Po faulu na Lilaje bude Shkembi rozehrávat přímý kop.
75
O postupujícím je rozhodnuto, zápas se už jen prakticky dohrává.
72
Je tu poslední střídání hostujícího celku. Z trávníku odchází Sergej Chizničenko a zbývající minuty budou patřit Igoru Zenkovičovi.
67
Karaganda právě vstřelila branku!
Patrně je rozhodnuto o postupujícím, neboť hostující MAKSAT BAJZHANOV zužitkoval Finončenkovu přihrávku a snížil na 2:3 z pohledu Karagandy.
66
Čerstvý Ejupi vyslal na Mokina jedovatý pokus, o kousíček ale minul.
66
Dvakrát běhěm několika vteřin vyletěl vzhůru praporek asistenta hlavního, chytili se do něj hostující Ghazarjan a poté i Chizničenko.
64
Další střídání domácích. Mario Morina míří na lavičku, odkud vstal Muzafer Ejupi.
63
Hosté jsou v tlaku, vyslali na Shehiho dvě rány, ale pokus Chizničenka byl zablokovaný a Ghazarjan minul.
61
Oba trenéři nachystali střídání, u domácích odchází Željko Tomić a místo něj nastupuje Leonit Abazi. U hostů má dnes splněno Andrej Poryvajev a místo něj bude hrát Jevgenij Tarasov.
61
59
Další karetní trest, tentokrát žlutý. Potrestaným je domácí Željko Tomić.
56
Stav hráčů na hřišti se ihned projevuje, častěji u míče a tudíž alespoň v nějakém tlaku, jsou hosté.
54
Ajaj, tohle je pro domácí velká potíž, Pero Pejić dostal za svůj faul na Poryvajeva rovnou červenou kartu a odchází tak do sprch!
52
Chizničenko měl obrovskou šanci na potvrzení postupového stavu pro Karagandu, proti ovšem byl gólman Shehi a chytil.
49
Úvod druhé půle není tak v tempu, jako ten první, sledujeme opatrnou hru.
46
Shkembi rozehrál rohový kop, k úspěchu to však nevedlo.
46
Hosté do druhé půle vystřídali, do hry už nezasáhne Sergij Malij, do hry se naopak zapojí Maksat Bajzhanov.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:02.
Skončil první poločas a rozhodně jsme se nenudili. Hosté si do Albánie přivezli třígólový náskok, jenže už ve 29. minutě bylo po něm. Domáći totiž předvedli skvělý vstup a už v 9. minutě se trefil Tomić. Pak přišly dva pokutové kopy, ze kterých se nemýlil Shkembi a vyrovnal celkový stav na 3:3. Přesto prodloužení neuvidíme, protože v 38. minutě skóroval Chizničenko a momentálně tak postupují hosté z Kazachstánu.
45+2
Žlutou kartu dostává hostující Aldin Džidić.
45
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
43
Standardka se obešla bez ohrožení hostující branky.
42
Rohový kop pro Skenderbeu, staví se k němu dnes dvougólový Shkembi.
38
Jedno je jisté, prodloužení dnes neuvidíme. Střelecký koncert pokračuje a poprvé se dnes prosazují hosté. Po Simčevićově přihrávce se trefil SERGEJ CHIZNIČENKO a tímto gólem tak opět posouvá svůj tým do dalšího předkola.
36
Jak vidno, tak se hosté konečně oklepali z třígólového šoku a tvoří nyní hru. Další střelecký pokus předvedl Cañas, jenže i on minul branku.
32
Ghazarjan byl dalším adeptem na snížení tohoto hrozivého stavu, jenže minul.
30
Po hodně dlouhé době něco předvedli i hosté, Finončenkova rána ale byla sražena mimo Shehiho branku.
29
Skenderbeu Korca právě vstřelilo branku!
Náskok Karagandy je pryč, BLENDI SHKEMBI proměnil i druhý pokutový kop a je to 3:0! Pokud by zápas skončil tímto stavem, šlo by se do prodloužení.
29
Stejně jako před chvílí, i tentokrát je zákrok odměněn žlutou kartou, nyní ji spatřil Sergij Malij.
28
Neuvěřitelné, je tu další pokutový kop pro Skenderbeu!
24
Tomić si nabíhal na přihrávku za obranu, hosté ho ale vystavili do ofsajdu.
22
Obraz hry se nemění, domácí tlačí a Karaganda už brání pouze těsný náskok.
20
Náskok Karagandy se smrskl na pouhý jediný gól! K penaltě se postavil BLENDI SHKEMBI a svou trefou upravuje na 2:0!
20
Nikola Vasiljević za svůj zákrok dostává žlutou kartu!
19
Penalta pro domácí tým! No, zápas začíná dostávat grády!
18
Hosté se uchylují k většímu počtu faulů, po dalším bude rozehrávat Pejić.
16
Provedení nepřineslo nic důležitého pro zápas, domácí stále vedou o jednu branku.
15
Domácí Radaš kope přímý kop, to vše po faulu na Pejiće.
12
Hraje se kolem středového kruhu, hosté si dávají pozor, rychlý gól je určitě vystrašil.
9
Co se nepovedlo před chvílí, dokončil ŽELJKO TOMIĆ nyní. Po Orelesiho přihrávce poprvé rozvlnil síť za Mokinem a uvidíme, co tento gól přinese do dalších minut.
6
Ke slovu se konečně dostali i fotbalisté Skenderbeu, jmenovitě to byl Tomić a donutil Mokina k zásahu. Pro domácí škoda, že to neskončilo gólem, určitě by to dalo dvojutkání nový náboj.
4
Jak vidno, tak Chizničenko je při chuti, tentokrát ale minul domácí bránu.
2
Chizničenko si připsal první střelu zápasu, Shehi byl pozorný a zasáhl.
1

Skenderbeu Korca: Shehi – Ademir, Radaš, Gvozdenović, Arapi – Tomić, Lilaj, Orelesi – Shkembi – Pejić, Morina. Trenér: Mirel Joca.

FC Šachťor Karaganda: Mokin – Džidić, Malij, Vasiljević – Poryvajev, Vičius, Cañas, Ghazarjan – Chizničenko, Finončenko, Simčević. Trenér: Viktor Kumykov.

Rozhodčí: Ivan Kružliak – Martin Balko, Tomáš Somolani (všichni SVK).
Dobrý večer u odvety třetího předkola Ligy mistrů, společně budeme sledovat utkání albánského Skenderbeu Korca s kazašským FC Šachťor Karaganda. První utkání bylo zcela jasné a vypadá to, že odveta bude pouhou formalitou. Ale uvidíme...

Minulý týden se v Karagandě domácí do svého soupeře pustili s plnou vervou a zápas skončil jasnou výhrou Šachťoru 3:0. První branka padla už v osmé minutě, když se po centru prosadil Džidić. Další trefy si Karaganda schovala až do druhé půle. Na 2:0 zvýšil v 79. minutě Murtazajev a v poslední uzavřel skóre Chizničenko. Před albánským celkem tak stojí velký problém, pokud chtějí alespoň pomýšlet na zvrat.

Jestli se to zdaří, nebo Šachťor hravě dokráčí do dalšího kola, to zjistíme od 20 hodin, kdy se na Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa v Tiraně začne hrát. Zápas budou řídit rozhodčí ze Slovenska, jako hlavní se představí Ivan Kružliak, kterému budou pomáhat Martin Balko a Tomáš Somolani. Čtvrtým sudím byl nominován Richard Trutz. Ke sledování zápasu jste srdečně zváni, takže zasedněte k monitorům a sledujte boj o postup do další fáze Ligy mistrů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.