To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno. Do hlavní fáze Ligy Mistů postupuje Steaua Bukurešť, která dnes dokázala vybojovat postupovou remízu 2:2. Na hřišti propukla radost hráčů v modro-červeném, kteří dnes předvedli velmi dobrý a taktický výkon a i když ztratili v průběhu utkání dvougólové vedení, po remíze 1:1 v prvním zápase jim výsledek 2:2 z dnešní odvety k postupu stačí.
90+4
Legia Varšava právě vstřelila branku!
Domácí sice vyrovnávají, ale do konce zápasu již zbývá velmi málo času. JAKUB RZEZNICZAK překonává gólmana střelou z pravé strany, ale to je pravděpodobně to poslední, co se dnes stalo.
90+2
Žlutá karta pro hostujícího Iancu, který je na hřišti teprve tři minuty.
90+1
Běží první minuta nastavení, hosté rozehrávají volný kop.
90
Rohový kop pro Steauu, která je již téměř jistým postupujícím!
89
Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází Piovaccari, přichází Iancu.
88
Ale hosté to překombinovali, míč získávají domácí.
87
Kuciak vyráží střelu hostů z levé strany, je z toho rohový kop.
85
Kuciak vybíhá z branky a za pokutovým územím nastavil své tělo pronikajícímu Piovaccarimu, to byl tvrdý úder bokem do oblasti hlavy, zasloužená žlutá karta.
84
Domácí to zkouší po křídlech, ale nedaří se, hosté se brání v devíti, desíti, hráčích.
82
Szukala hlavičkuje v pokutovém území Legie, ale míč končí hodně daleko vedle branky.
81
Rzezniczak fauluje Piovaccariho na vlastní polovině, cenné vteřiny pro Steauu, navíc žlutá karta pro Rzezniczaka.
80
Je tu poslední desetiminutovka, Steaua drží postupový výsledek!
79
Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Saganowski, přichází Mikita.
78
Hosté se k ohrožení branky nedostali.
77
Hosté mají k dispozici další rohový kop, rozehrává z levé strany Cristea.
75
Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Furman, přichází Żyro.
75
Rozehrává Cristea, Kuciak vyráží, ale přesto se míč dostává k Popaovi, který střílí hodně vedle branky.
74
Rohový kop pro Steauu, po zákroku Kuciaka, který vyráží střelu Filipa.
73
Leandro Tatu vystřídal Tănaseho, který opouští hřiště na nosítkách, ale není to nic vážného.
72
Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází Tănase, přichází Tatu.
72
Míč letí přímo do rukavic Tătăruşanua.
71
Furman rozehrává rohový kop Legie z levé strany.
70
Je před námi poslední dvacetiminutovka, domácí jsou v nezáviděníhodné situaci, prohrávají 1:2 a i když se jim podaří vyrovnat, postupují hosté.
68
Obrana Legie odvrací centr soupeře z pravé strany, domácí rozehrávají.
66
Cristea fauluje v blízkosti půlící čáry Radoviće, domácí rozehrávají.
63
Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Kucharczyk, přichází Ojamaa.
62
Domácí rozehrávají "na krátko", vše nakonec končí nepřesnou střelou.
61
Volný kop pro Legii z levé strany.
60
Bourceanu fauluje u vlastní šestnáctky domácího Koseckiho a kapitán Steauy dostává žlutou kartu.
59
Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází Stanciu, přichází Cristea.
58
Rzezniczak se nepropojoval po pravém křídle, hosté připravují střídání.
57
Domácí kombinují na polovině soupeře.
55
Dossa Júnior střílí zpoza šestnáctky, jeho střela je ale zablokována.
54
I přes nepříznivý stav panuje na stadionu Wojska Polskiego velmi dobrá fotbalová atmosféra.
52
Rzezniczak fauluje Piovaccariho v blízkosti půlící čáry.
51
Vzápětí si domácí rozehrají další roh, z levé strany rozehrají tentokrát Radović.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:48 hodin.
Po prvním poločase vedou hosté na hřišti Legie 2:1, což jim v celkovém součtu zatím stačí k postupu do hlavní fáze. Sledujeme velmi dobré utkání, které je i nadále "otevřené" a ve druhém poločase se může stát stále cokoliv!
45
Probíhá pětačtyřicátá minuta, hosté hájí jednobrankový náskok, který je posouvá do základní skupiny Ligy Mistrů!
43
Furman rozehrává rohový kop z levé strany, obrana Steauy odehrává.
42
Tătăruşanu vyráží míč z kopačky Furmana, který by jinak zřejmě "zaplul" k tyči, dobrá střela!
41
Volný přímý kop Legia z levé strany. Rozehrává Kucharczyk, Szukala však dokázal odhlavičkovat.
40
Míč letí do pokutového území, tam střílí Stanciu, ale netrefuje branku, Kuciak vykopává.
39
Piovaccari vybojoval autové vhazování z pravé strany, na polovině Legie.
38
Ale brzy o míč přišli, hosté se ale nedostali do zakončení, Kuciak rozehrává.
37
Stanciu fauluje na polovině Legie, domácí rozehrávají.
35
Pas Stancia za obranu Legie dokázal zachytit obránce, domácí přechází do útoku.
33
Další žlutá karta pro hostujícího hráče, tentokrát je potrestaným hráčem za faul na Koseckiho Georgievski.
32
30
Je za námi půl hodina hry, domácí prohrávají 1:2 a blíže k postupu jsou zatím hosté.
29
Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
27
Krásná hlavička MIROSLAVA RADOVIĆE po centru z levé strany Wawrzyniaka, míč končí v brance, domácí snižují!
25
Bourceanu rozehrává, ale akce hostů končí faulem Popa.
25
Hosté vybojovali rohový kop.
23
20
Kucharczyk v ofsajdu, gól který domácí dali neplatí, ale domácí předvedli velmi dobrou útočnou akci a v posledních vteřinách jsou lepší!
18
Žlutou kartu dostává hostující Filip, za ostrý skluz na Koseckiho.
17
Legia vybojovala další roh, k hlavičce se dostává Rzezniczak, míč letí nad branku.
17
Odhlavičkovává obránce na bližší tyči.
16
Rohový kop Legie z pravé strany, rozehrává Furman.
14
Tătăruşanu musí bleskově rozehrát, zvládl to.
12
Míč z kopačky Furmana končí přímo v náruči gólmana Tătăruşanua.
11
Szukala odhlavičkovává na roh, Legia rozehrává z levé strany.
10
Georgievski fauluje na vlastní polovině Koseckiho, domácí rozehrávají z levé strany.
9
Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
To je hororový úvod Legie do dnešní odvety! Již v deváté minutě domácí prohrávají 0:2, když druhý gól Steauy dává FEDERICO PIOVACCARI, který protlačil míč pod padajícím Kuciakem do branky!
7
Výbornou kličkou v pokutovém území se NICOLAE STANCIU zbavil obránce Legie a přesnou střelou z pravé strany dostává hosty do vedení! Skvělý vstup do dnešní odvety.
6
Autové vhazování Legie z pravé strany, na polovině soupeře.
4
Odkop od branky hostů, výborný obranný zákrok Stanciu
2
Hosté rozehrávají volný kop z půlící čáry.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Legia Varšava: Kuciak – Bereszyński, Rzezniczak, Dossa junior, Wawrzyniak – Vrdoljak (C), Furman – Kucharczyk, Radović, Kosecki – Saganowski

FC Steaua Bukurešť: Tătăruşanu – Georgievski, Szukala, Gardoş, Latovlevici – Bourceanu (C), Filip – Popa, Stanciu, Tănase – Piovaccari

Rozhodčí: Proença -Trigo, Miranha (vš. PORT).
Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání 4. předkola Ligy Mistrů mezi polskou Legií Varšava a rumunskou Steauou Bukurešť. Utkání se odehraje na stadionu Wojska Polskiego ve Varšavě provede jím trojice portugalských rozhodčích, hlavní Proença, asistenti Trigo a Miranha.
Lepší výchozí pozici mají domácí fotbalisté, kteří dokázali v prvním utkání v Bukurešti vybojovat remízu 1:1. Steaua se sice dostala de vedení ve 34. minutě zásluhou Piovaccariho, ale hosté dokázali po přestávce zásluhou Koseckiho vyrovnat. Právě gól vstřelený na hřišti soupeře může být rozhodující! Legii stačí k postupu do Ligy Mistrů i bezbranková remíza!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.