Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.
Arsenal zůstává v tabulce na 2. pozici a na svém kontě má 7 bodů. Fotbalisté Anderlechtu zůstávají na 3. příčce a na svém kontě mají 2 body.
Arsenal určitě šťastný nebude, protože vedl 3:0 a nakonec pouze remizoval, za to hráči Anderlechtu jsou za remízu velmi rádi.
Hlavní rozhodčí Turpin ukončil dnešní dramatické utkání, které skončilo nerozhodně 3:3. V prvním poločase byl jasně lepší domácí Arsenal, který se dostal do vedení ve 25. minutě, když Arteta bezpčně proměnil pokutový kop a ve 29. minutě navýšil vedení na 2:0 Sánchez. Arsenal měl ještě nějaké příležitosti, ale žádnou už proměnit nedokázal. Hosté si v první polovině zápasu vypracovali dvě dobré šance, ale na branku si museli počkat. Domácí tým vstoupil lépe i do poločasu druhého a v 58. minutě zvýšil na 3:0 Oxlade-Chamberlain. Nicméně Anderlecht se nevzdal a na svém výkonu výrazně zapracoval. V 61. minutě odvedl dobrou práci Kawaya, který přihrál před branku a Vanden Borre snížil na 3:1, avšak zdálo se, že Vanden Borre uvízl v ofsajdu, ale rozhodčí gól uznal a to bylo podstatné. V 71. minutě se v zajímavé šanci ocitl Sánchez, ale tento pokus neproměnil a hosté vyrazili do protiútoku, ze kterého vytěžili maximum. Ve vápně totiž fauloval Monreal a Anderlecht dostal výhodu pokutového kopu, který si vzal na starost Vanden Borre a bezpečně ho proměnil. V závěru utkání vyvíjeli hosté na soupeře tlak a snažili se vyrovnat, což se jim podařilo. V 90. minutě nádherně hlavičkoval Mitrović, proti kterému byl Szczęsny naprosto bez šance.
90+5
90+4
Jako další fauloval Praet a Arsenal bude znovu rozehrávat.
90+3
Faulovaný byl Sánchez, proti kterému se provinil Vanden Borre a od rozhodčího vyfasoval žlutou kartu.
90+2
K odraženému míči se dostal Podolski a mohl vrátit Arsenalu vedení, avšak jeho střela byla velmi špatná a nepřesná.
90
Anderlecht právě vstřelil branku!
Všichni příznivci Anderlechtu jásali radostí, protože ALEKSANDAR MITROVIĆ v poslední minutě základní hrací doby zaznamenal vyrovnávací gól na 3:3. Velkou pochvalu zaslouží Najar, jenž ze své kopačky vyslal přesnou přihrávku, které se ujal právě MITROVIĆ, proti kterému byl Szczęsny absolutně bez šance. Vinu na této brance nese hlavně Mertesacker, který nedokázal MITROVIĆE uhlídat.
89
Jako další vyfasoval žlutou kartu Mitrović.
88
Volný přímý kop si vzal na starost Ramsey, ale prezentoval se pouze nepřesnou střelou, proti které Proto zasahovat nemusel.
87
Pro faul si došel Rosický a Kljestan vyfasoval žlutou kartu.
86
Na druhé straně fauloval velmi ostře Vanden Borre a zasloužil by si za svůj zákrok žlutou kartu. Rozhodčí pouze nařídil volný přímý kop.
85
Flamini teď fauloval, ale rozhodčí nedovolený zákrok neodpískal.
84
Finální přihrávku obdržel Acheampong a ze své levačky vyslal velmi jedovatou ránu, která jen o kousíček minula branku. To byla obrovská šance na vyrovnání.
84
Hosté jsou u míče a postupně si s ním hledají cestičku k soupeřově brance.
82
Ze hřiště odešel také útočník Welbeck, kterého vystřídal parťák Podolski.
81
Hrací plochu opustil autor dnešního třetího gólu Oxlade-Chamberlain, který přenechal místo Rosickému.
81
Hráči Anderlechtu jsou v posledních minutách velmi aktivní a na domácí Arsenal vyvíjí tlak.
80
Hosté z rohového kopu nic nevytěžili, a tak se stav skóre v 80. minutě nezměnil.
79
Do velkého vápna Arsenalu přilétl nadýchaný centr, kde se k balonu dostal jako první Gibbs a odhlavičkoval ho na rohový kop. Dobíhající Najar se tak ke střele nedostal. Nicméně Gibbs to měl velmi složité a jen se štěstím si nedal vlastní gól.
78
Standardní situaci si vzal na starost Tielemans a rozhodl se pro střelu, kterou však v gól proměnit nedokázal. Brankář Arsenalu byl pozorný a připsal si úspěšný zákrok.
77
Rozhodčí přerušil hru, protože Oxlade-Chamberlain fauloval. Fotbalisté Anderlechtu tak dostali výhodu volného přímého kopu.
76
Anderlecht se snažil postupně dostat na soupeřovu polovinu, ale po nepřesné přihrávce o balon přišel a rychle se musel vracet na své území. Ke střele se dostal Cazorla, jenž pálil po zemi, ale brankář Proto zareagoval včas.
76
Arsenal dostal výhodu rohového kopu, ale ze standardní situace svého soupeře neohrozil.
75
K odraženému míči se pak dostal Chambers a okamžitě vystřelil, avšak jeho pokus Acheampong úspěšně zablokoval.
75
Welbeck na sebe teď vzal příliš velké sousto. Útočník Arsenalu sice skvěle prokličkoval s míčem až do velkého vápna, ale tam ho zastavil bránící protihráč, který mu balon čistě odebral.
74
Kawaya zahrál rukou, a tak rozhodčí hru přerušil. Domácí fotbalisté rozehráli, ale sudí za malou chvíli znovu musel hru přerušit, protože Vanden Borre fauloval Cazorlu.
73
Pokutový kop si vzal na starost ANTHONY VANDEN BORRE, jenž přesnou trefou nedal brankáři Arsenalu šanci. Navíc Szczęsny nevystihl vůbec směr, a tak si VANDEN BORRE připsal dnešní druhý gól a snížil na 3:2.
72
Monreal vyfasoval žlutou kartu.
72
Monreal fauloval ve vápně a Anderlecht bude zahrávat pokutový kop.
71
Sánchez si mohl připsat svůj dnešní druhý gól, avšak tentokrát v zajímavé příležitosti selhal a branku netrefil. Nicméně Sáncheze to nemuselo ani trochu mrzet, protože jeho tým vede 3:1 a on už se mezi tři tyče dnes trefil.
70
Cazorla našel přesným centrem útočníka Welbecka, jenž se dostal ke střele, ale brankáře nepřekonal. Nicméně Proto měl s touto jedovatou střelou potíže a v rukavicích ji udržel až napodruhé.
69
Anderlecht se teď musí bránit, protože Arsenal bude zahrávat rohový kop.
66
Obranný zákrok si připsal Flamini, který nedovolil svému protihráči přihrát před branku. Hosté tak dostali další výhodu rohového kopu, ale ani tentokrát se ke střele na branku neprobojovali.
65
Tielemans zahrával rohový kop, ale brankář Szczęsny se orientoval ze všech hráčů nejvýše a nikoho ke střele nepustil.
62
Faulovaný byl Mertesacker, proti kterému se provinil Mitrović. Oba hráči se pak slovně napadli a sudí je musel uklidňovat. Vše se obešlo bez karetního trestu.
62
Vystřídal také Arsenal: své si už dnes odpracoval kapitán Arteta, kterého na trávníku nahradil Flamini. Arteta předal kapitánskou pásku Mertesackerovi.
62
Poslední střídání v týmu Anderlechtu: hrací plochu opustil Cyriac, který uvolnil místo Mitrovićovi.
61
Hosté se s míčem dostali na soupeřovu polovinu a snažili se snížit na 3:1, což se jim podařilo. Kawaya odvedl kus práce a poté poslal přesnou přihrávku před branku, kde ANTHONY VANDEN BORRE pouze natáhl svoji nohu a z bezprostřední blízkosti poslal míč za brankářova záda. Nicméně zdálo se, že VANDEN BORRE byl v ofsajdu.
58
Arsenal právě vstřelil branku!
ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN společně se Sánchezem vybojoval balon a poté okamžitě vyrazil do brejku. OXLADE-CHAMBERLAIN si dovezl míč až do vápna, odkud ze své pravačky vyslal přesnou trefu ke vzdálenější tyči a poslal Arsenal do tříbrankového vedení.
58
Ramsey se dostal s míčem až do vápna soupeře, ale na zakončení nedošlo, protože bránící protihráč k němu přistoupil velmi zodpovědně.
55
Oxlade-Chamberlain dovezl balon do velkého vápna a poté přihrál před branku hlavičkujícímu Welbeckovi, avšak jeho pokus byl nepřesný a Proto zůstal bez zákroku. Nicméně šance to byla velmi zajímavá a pokud by Welbeckova rána byla přesnější, tak by Proto byl nejspíš bez šance.
54
Je to tak, Mbemba ve hře pokračovat nemůže, a tak ho na trávníku nahrazuje Dendoncker. Doufejme, že Mbemba nebude Anderlechtu chybět dlouho a brzy se uzdraví.
53
Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře, zatím však bez ošetřovaného hráče, se kterým to nejlépe nevypadá a nejspíše bude muset Mbemba střídat.
51
Rozhodčí musel přerušit hru, protože Mbemba zůstal sedět na trávníku s bolestivým výrazem v obličeji.
51
Arsenal je i ve druhém poločase aktivnějším týmem a na svého soupeře vyvíjí tlak.
49
Cazorla ze své kopačky vyslal sice nadýchaný centr, ale před brankou našel pouze bránícího protihráče, který nikoho z hráčů Arsenalu ke střele nepustil.
48
Na pravém křídle obdržel přihrávku aktivní Oxlade-Chamberlain a podařilo se mu vybojovat rohový kop pro Arsenal.
47
Proto teď měl určitě plnou hlavu toho, aby neinkasoval třetí gól. Před jeho brankou totiž vznikl obrovský zmatek a hned několik hráčů Arsenalu se snažilo vystřelit, avšak byly tam nepřesnosti. Nicméně Oxlade-Chamberlain se ke střele probojoval, avšak protihráč mu ji úspěšně zablokoval.
46
Míč do druhého poločasu uvedli hosté, kteří prohrávají 2:0 a s nepříznivým stavem se nejspíš budou snažit něco blesku rychle udělat. Zda se jim to podaří, to už je ve hvězdách.
46
Do druhého poločasu už nenastoupil Conté, kterého vystřídal Kawaya. Všichni příznivci Anderlechtu doufají, že Kawaya bude vidět více.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Držení míče: Arsenal FC 67% – 33% RSC Anderlecht.
Střely celkem: Arsenal FC 10:4 RSC Anderlecht.
Střely na branku: Arsenal FC 3:1 RSC Anderlecht.
Střely mimo branku: Arsenal FC 3:0 RSC Anderlecht.
Zablokované střely:: Arsenal FC 3:3 RSC Anderlecht.
Střely do brankové konstrukce: Arsenal FC 1:0 RSC Anderlecht.
Zákroky brankářů: Arsenal FC 1:1 RSC Anderlecht.
Hlavní rozhodčí Turpin ukončil první poločas za stavu 2:0. Úvodní branka padla ve 25. minutě, když Arteta bezpečně proměnil pokutový kop. Nicméně stav 1:0 na informační tabuli příliš dlouho nesvítil, protože Sánchez ve 29. minutě zahrával standardní situaci, ze které vytěžil maximum a Arsenal šel do dvoubrankového vedení. Sánchez svůj pokus však napoprvé neproměnil, protože zeď jeho prudkou střelu zablokovala, ale podruhé vypálil z voleje a jeho pokus zapadl přesně k tyči, kam se brankář Proto natahoval marně. Aktivnější byl jednoznačně domácí tým, který vede zaslouženě, ale hosté úplně marní nebyli. V obrovské šanci se ocitl Praet, jehož pokus na poslední chvíli zablokoval Chambers a gól na kopačce měl také Kljestan, jenž pálil z bezprostřední blízkosti, avšak Szczęsny byl úspěšnější.
45+1
45+1
Chambers fauloval svého protihráče, a tak hosté získali míč pro sebe, avšak poté se prezentovali nepřesnou přihrávkou a ztratili jej.
45+1
Arsenal měl výhodu volného přímého kopu, ale ze standardní situace nic nevytěžil.
45
Rozhodčí Turpin nastavil 1 minutu nad rámec prvního poločasu.
45
Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře.
44
Rozhdočí znovu přerušil hru, protože tentokrát byl faulovaný Ramsey, proti kterému se provinil Kljestan. Hlavní arbitr přivolal na hřiště lékařskou pomoc.
43
Praet rozehrál, ale Anderlecht u balonu příliš dlouho nevydržel, protože Najar se provini faulem.
43
Hráči Arsenalu u míče zůstali, ale pouze na malou chvíli, protože Ramsey fauloval.
43
Domácí fotbalisté měli šanci na reparát, protože Cazorla zahrával další rohový kop, avšak hosté se i tentokrát ubránili a svého soupeře k ničemu nepustili.
41
Protože Proto vyrazil balon na rohový kop, tak hráči Arsenalu dostali výhodu standardní situace. Na starost si vzal vše Cazorla, ale centr nikoho ze spoluhráčů nenašel.
41
Ve vápně se ke střele dostal Welbeck, jenž pálil z bezprostřední blízkosti, ale Proto zareagoval na jedničku a Welbeckův pokus zneškodnil.
40
Na levém křídle obdržel přihrávku Acheampong a poté sám přihrával před branku, ale brankář Arsenalu byl pozorný a míč uklidil do náruče.
39
Navýšit vedení Arsenalu se snažil Oxlade-Chamberalin, ale štěstí mu nepřálo a hráč domácího celku branku netrefil.
34
Tielemans zahrával dva rohové kopy v řadě za sebou, ale hosté branku soupeře ani jednou neohrozili.
34
Teď už Anderlecht získal balon pro sebe a vyrazil do rychlého brejku, na jehož konci byl Praet a ocitl se v obrovské šanci, avšak na poslední chvíli stačil zasáhnout Chambers, jenž zabránil stoprocentnímu gólu a jedovatou střelu odvrátil na rohový kop.
33
Cazorla zahrával hned dva rohové kopy za sebou, ale hosté se pokaždé dostatečně ubránili.
32
Na útočné polovině kombinoval Oxlade-Chamberlain s Artetou a tito hráči vybojovali rohový kop pro Arsenal.
31
Fotbalisté Arsenalu se před standardní ubránili a svému soupeři nic nedovolili. Ve vápně totiž vyskočil ze všech hráčů nejvýše Welbeck a hlavou odvrátil balon daleko od vlastní brány.
30
Ramsey fauloval svého protihráče a Anderlecht dostal výhodu volného přímého kopu.
29
Standardní situaci si vzal na starost ALEXIS SÁNCHEZ, který ze své pravačky vyslal prudkou ránu, ale trefil pouze bránící zeď, která tento pokus zablokovala. Nicméně odražený balon se dostal znovu k SÁNCHEZOVI a ten to zkusil znovu, opět pravačkou. Tentokrát už SÁNCHEZŮV pokus protihráče prostřelil a zapadl přesně k tyči. Brankář Proto se natahoval marně.
28
Sánchez obdržel přihrávku a poté podnikl sólo, ale těsně před pokutovým územím ho k zemi poslal protihráč a rozhodčí nařídil volný přímý kop.
25
Pokutový kop si vzal na starost kapitán MIKEL ARTETA, který zachoval chladnou hlavu a bezpečně penaltu proměnil.
24
Arsenal bude zahrávat pokutový kop, protože Mbemba poslal ve vápně k zemi Welbecka.
23
Do velkého vápna Arsenalu přiletěl nadýchaný centr, který se snažil do bezpečí odvrátit Mertesacker, ale ten přihrál pouze svému protihráči. Nicméně Praet svoji šanci neproměnil a trefil pouze bránícího Artetu.
21
Chambers přichystal přesnou přihrávku pro Sáncheze, který v obrovské příležitosti trefil tyčku!
20
Fotbalistům Arsenalu se nepodařila rozehrávka a hosté okamžitě vyrazili do protiútoku, avšak Mertesacker se stihl vrátit a veškerému nebezpečí zabránil. Navíc rozhodčí pak musel přerušit i hru, protože Cyriac následně Mertesackera fauloval.
18
Držení míče: Arsenal FC 73% – 27% RSC Anderlecht.
17
Hosté si dokázali vytvořit obrovskou příležitost, ale Kljestan brankáře Arsenalu neprostřelil. Szczęsny se blýskl opravdu výtečným zákrokem a zabránil stoprocentnímu gólu.
15
Při zpracování míče si rukou pomohl Oxlade-Chamberlains a rozhodčí mu nedovolený zákrok odpískal.
14
Přihrávky: Arsenal FC 102 – 20 RSC Anderlecht.
13
Standardní situaci si vzal na starost šikovný Cazorla, ale on ani jeho spoluhráči branku soupeře neohrozili.
12
Domácí tým získal míč a okamžitě vyrazil na útočnou polovinu, kde Oxlade-Chamberlain přihrával před branku, ale jeden z bránících protihráčů tuto přihrávku zastavil. Nicméně zodpovědně k němu přistoupil Welbeck a podařilo se mu získat balon pro sebe i své spoluhráče. Chambers pak finální přihrávkou našel Ramseyho, jehož tvrdou ránu z bezprostřední blízkosti zablokoval Mbemba a díky tomuto zákroku dostali hráči Arsenalu výhodu rohového kopu.
10
Fotbalisté ve fialovém se znovu dostali až k soupeřově šestnáctce, ale na střelu tentokrát nedošlo.
9
Rohový kop si vzal na starost opět Tielemans, ale ani tentokrát jeho centr nikdo ze spoluhráčů nevyužil, a tak se stav skóre v 9. minutě nezměnilo.
9
Hosté se snažili přesunout na polovinu Arsenalu, což se sice podařilo, ale domácí hráči se ubránili a balon odehráli do zámezí. Fotbalisté Anderlechtu měli výhodu autového vhazování a poté podnikli útočnou akci, na jejímž konci byl Praet, ale jeho střelu zblokoval Welbeck a hosté dostali výhodu rohového kopu. Nicméně všemu předcházela menší hrubka Welbecka, který ale vše stihl napravit.
8
Všechno na sebe vzal Sánchez, jenž si navedl míč na střelu a poté vypálil, avšak jeho pokus byl nepřesný a branku minul o velký kus.
7
Arsenal získal balon a rychle se s ním přesunul na soupeřovu polovinu, kde se na pravém křídle uvolnil Oxlade-Chamberlain a poté se prezentoval výtečným centrem na penaltovou značku, ale tam skvěle zasáhl jeden z bránících protihráčů, který odkopl balon do bezpečí.
6
Rohový kop si vzal na starost Tielemans, jenž ze své kopačky vyslal zajímavý centr před branku, ale ze všech hráčů nejvýše vyskočil gólman Szczęsny a balon si stáhl do rukavic. Nikdo z hráčů Anderlechtu se tak ke střele nedostal.
5
Nicméně hostům se podařilo získat míč zpět pro sebe a rychle se s ním přesunuli na útočnou polovinu, avšak obránce Chambers si defenzivní povinnost splnil na jedničku a balon odehrál na rohový kop.
4
Hra je přerušena, protože byl faulovaný Conté, proti kterému se provinil Chambers. Anderlecht tedy dostal výhodu volného přímého kopu, ale svého soupeře neohrozil a za malou chvíli o balon přišel.
3
Ramsey ze své kopačky vyslal zajímavou přihrávku pro Gibbse, kterého sice obtěžoval protihráč, ale obránce Arsenalu si poradil zkušeně a poté přihrál do vápna, kde se do zakončení dostal Cazorla, ale jeho pokus byl zablokován protihráčem.
2
Fotbalisté Anderlechtu dnes nastoupili ve fialových dresech s bílým pruhem. Na začátku druhé minuty měli výhodu rozehrávky, ale s míčem se příliš dlouho nepomazlili a téměř zadarmo ho odevzdali svému soupeři.
1
O úvodní výkop se postarali fotbalisté Arsenalu, kteří nastoupili v tradiční červenobílé kombinaci. Hráči domácího celku se s míčem pohybovali na vlastní polovině a poté se postupně přesunuli na soupeřovu polovinu, kde to zkoušeli přes pravou stranu. Nicméně Ramsey přihrávku od spoluhráče už nestihl a balon se dostal až mimo hrací plochu.
1
-2
Nyní následuje ještě týmové focení.
-3
Stadionem zní hymna Ligy mistrů.
-4
Hlavní rozhodčí Turpin přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.
-5
Obě základní jedenáctky jsou připraveny v tunelu.
-11
Po rozcvičení se oba celky odebraly do svých šaten.
-24
Hráči obou týmů jsou na hrací ploše, kde absolvují rozcvičku.
-28
Na lavičce náhradníku máme stopu českého záložníka Tomáše Rosického, avšak zda zkušený hráč zasáhne do utkání je pouze na trenérovi.
-29
Do základní sestavy Arsenalu se vrací brankář Szczęsny, který si odpykával karetní trest.

Arsenal FC: Szczęsny – Chambers, Mertesacker, Monreal, Gibbs – Arteta – Oxlade-Chamberlain, A. Sánchez, Ramsey, Cazorla – Welbeck.
Náhradníci: Martínez – Bellerín, Rosický, Flamini, Podolski, Walcott, Sanogo.

RSC Anderlecht: Proto (C) – Vanden Borre, Mbemba, Deschacht, Acheampong – Kljestan, Tielemans – Najar, Praet, Conté – Cyriac.
Náhradníci: Roef – Colin, Heylen, Dendoncker, Kawaya, Kabasele, Mitrović.

Rozhodčí: Turpin – Cano Danos (všichni Francie).
Kdo nastoupí v základní sestavě Arsenalu a kdo bude připraven na lavičce náhradníku už víme, ale stále čekáme na nominaci Anderlechtu.
RSC Anderlecht hraje belgickou Super League, ve které mu patří 1. příčka v tabulce a ligu vede s 27 body. V právě probíhající sezoně (v belgické lize) nastříleli hráči Anderlechtu 23 branek a 15 inkasovali. Nicméně v posledním zápase remizovali s Lokerenem 1:1. Podaří se belgickému celku uhrát dobrý výsledek v Londýně?
Arsenal FC působí v anglické Premier League, ve které mu patří 4. příčka v tabulce. Fotbalisté Arsenalu nastříleli 18 ligových gólů a 11 inkasovali. Z 10 odehraných kol vytěžili hráči Arsenalu 17 bodů. V posledním kole zvítězil Arsenal na domácí půdě 3:0.
RSC Anderlecht je na tom hůř a s jednobodovým ziskem se nachází na 3. příčce. Hráči Anderlechtu ještě ani jedenkrát nezvítězili, jedenkrát remizovali a dvakrát poznali chuť hořké porážky. Dosavadní stav skóre je 2:6. Belgický Anderlchet nejprve narazil na Galatasaray, se kterým remizoval 1:1, poté podlehl 0:3 Dortmundu a ve třetím utkání nestačil ani na Arsenal.
Arsenal FC se v tabulce nachází na 2. příčce a na svém kontě má 6 bodů. Fotbalisté Arsenalu dvakrát zvítězili, ani jedenkrát neremizovali a jedenkrát prohráli. Dosavadní stav skóre je 6:4. Londýňané do skupinové fáze vstoupili porážkou, když podlehli 2:0 německému Dortmundu, ale pak už porazili 4:1 Galatasaray a poté zvítězili i v Andelrechtu.
První vzájemné utkání skončilo prohrou Anderlechtu, který Arsenalu podlehl na domácí půdě 1:2. Do vedení šli fotbalisté Anderlechtu, když se v 71. minutě trefil Najar, avšak Arsenal se nevzdal a bojoval až do konečného hvizdu. V 89. minutě vyrovnal na 1:1 Gibbs a o 2 minuty později poslal Arsenal do vedení Podolski. Nicméně první utkání bylo velmi vyrovnané a zvítězil tým, kterému přálo štěstí.
Oba týmy bojují o postup do Play Off ve skupině D, ve které jsou ještě dva týmy, a to Dortmund a Galatasaray. Ze skupiny postupují první dva týmy a třetí tým pak putuje do Evropské ligy.
Dnešní utkání bude řídit hlavní arbitr Clément Turpin, na čarách mu budou asistovat Frédéric Cano a Nicolas Danos. Jako čtvrtý sudí bude vypomáhat Cyril Gringore. Máme tu také brankové rozhodčí, kterými jsou Fredy Fautrel a Nicolas Rainville. Všichni pánové jsou z Francie.
Papírovým favoritem je dnes jednoznačně domácí Arsenal, ale Anderlecht se bude hodně snažit, protože potřebuje nutně bodovat. Doufejme, že k vidění bude zajímavý zápas.
Dobrý večer, vítejte u komentovaného přenosu Ligy mistrů, která je nejprestižnější soutěží na světě. Dnes máme na programu 4. kolo skupinové fáze, ve kterém na sebe mimo jiné narazí i anglický Arsenal FC a belgický RSC Anderlecht. Zápasem Vás bude doprovázet doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.