Seydou Doumbia zahodil v prvním poločase obrovskou šanci a těsně před přestávkou přišel trest z kopačky Francesca Tottiho, který se parádně trefil z volného přímého kopu. AS Řím byl blízko první venkovní výhry ve skupině E, v poslední minutě tříminutového nastavení ale dokázal vyrovnat Vasilij Berezuckij. Oba týmy mají na svém kontě shodný počet 6 bodů a rozhodovat se bude až v posledním zápase. Lepší vzájemnou bilanci však má po domácí výhře 5:1 AS Řím. Konečný výsledek. CSKA Moskva 1 AS Řím 1.
90+3
90+3
CSKA právě vstřelilo branku!
Infarktový konec zápasu přece jen nabídl gól, o který se postaral VASILIJ BEREZUCKIJ!! Berezuckij překonal v poslední vteřině nastavení Morgana De Sanctise a udrže CSKA ve hře o postup mezi nejlepších 16 týmů UEFA Champions League.
90+3
Alan Dzagojev měl na svědomí zřejmě poslední šanci, jeho střelecký projektil byl ale nepřesný.
90+2
Roman Jerjomenko fauloval Josého Holebase a s CSKA už to nevypadá vůbec dobře.
90+1
Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.
90
Seydou Doumbia mohl vyrovnat, jeho zakončení ale skončilo nad břevnem a nyní všechny zajímá, kolik se bude nastavovat.
89
AS Řím dělí jen několik málo minut od první výhře na hřišti soupeře v základní skupině UEFA Champions League, domácí však mají ještě nějaký čas na vyrovnání.
88
Rozeběhla se 88. minuta, CSKA Moskva stále prohrává s AS Řím nejtěsnějším rozdílem 1:0.
87
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Adem Ljajić, přichází Miralem Pjanić.
87
Nedisciplinovanost a zahazování šancí, to je to, na co CSKA Moskva v dnešním zápase proti AS Řím doplácí.
86
ŽLUTÉ KARTY: CSKA Moskva 3 AS Řím 0.
85
Georgij Ščennikov předvedl ostrý zákrok a po faulu na Juana Iturbeho uviděl žlutou kartu.
84
Žlutou kartu dostává Georgij Ščennikov (CSKA Moskva).
84
Mlýn AS Řím se pokusil rozbít střídající Georgi Milanov, jeho střela ale byla zablokována.
84
Zápas se díky střídáním v závěru zápasu kouskuje, což je voda na mlýn pro hráče AS Řím.
83
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Kevin Strootman.
82
Hru CSKA přišel oživit Zoran Tošič, který disponuje dobrými přihrávkami a také umí zakončit.
81
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Ahmed Musa, přichází Zoran Tošić.
80
CSKA Moskva stála žije, na vyrovnání už mu však zbývá pouhých 10 minut.
79
Adem Ljajič teď odmítl obrovskou šanci pojistit výhru AS Řím, když se bleskovém protiútoku dostal ke střele, tu ale Igor Akinfejev dokázal fantastickým zákrokem zneškodnit!
78
Oba týmy sáhli zatím k jedné změně. Novými hráči na hřišti jsou Georgi Milanov a čerstvý Juan Iturbe.
77
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Gervinho, přichází Juan Iturbe.
76
Alan Dzagojev prověřil brankáře AS Řím střelou zpoza šestnáctky, ta ovšem směřovala pouze do míst, kde byl připravený Morgan De Sanctis.
75
Gervinho mohl zahrozit, jenže mu byl snad potřetí v zápase, pokud se nepletu, odmáván ofsajd.
74
Ahmed Musa se snažil uvolnit některého ze svých spoluhráčů za obranou, jeho pas ale směřoval do území nikoho.
73
CSKA si začíná vytvářet velký tlak, AS Řím ale skvěle brání.
71
Bebras Natcho se ujal rozehrávky rohového kopu, jeho centr ale žádného z jeho spoluhráčů v pokutovém území nenašel.
70
Ahmed Musa se snažil zamířit přesně pod břevno, Morgan De Sanctis si ale dokázal jeho s pokusem poradit a vytáhl ho nad! Střela záložníka CSKA byla velmi dobrá, brankář AS Řím ji ale dokázal vytěsnit na rohový kop.
69
Když už jsme u Manchesteru City, tak ten čeká od 20:45 na Etihad Stadium souboj s Bayernem Mnichov, na který si Vás dovoluji pozvat.
68
Seydou Doumbia skóroval v posledním zápase dvakrát do sítě Manchesteru City a zařídil senzační výhru svého týmu, dnes ale zatím vychází střelecky naprázdno.
67
CSKA se mohlo řídit do nebezpečné příležitosti, Mario Fernandese ale zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
67
DRŽENÍ MÍČE: CSKA Moskva 38% AS Řím 62%
66
Druhý poločas je o poznání atraktivnější než ten první a oba týmy se dostávají do zakončení, jenže drtivá většina střel je zablokována.
65
Roman Jerjomenko opět v akci, tentokrát se ale dopustil faulu na Radja Nainggolana.
64
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Aleksandrs Cauņa, přichází Georgi Milanov.
63
Stejně dopadla střela Seydou Keity po rychlém protiútoku AS Řím.
63
Roman Jerjomenko se během necelých dvou minut dostal opět do zakončení, ale jeho pokus byl opět zablokován.
63
V Aréně Chimki je nyní k vidění hra nahoru a dolů. Snad se brzy dočkáme dalšího gólu.
62
Na opačné straně zkusil své střelecké štěstí Konstantinos Manolas, ale také jeho pokus byl sražen.
61
Domácí ožívají. Roman Jerjomenko pálil zpoza šestnáctky, jeho pokus byl ale zablokován.
60
Kousek nyní chyběl k tomu, aby Radja Nainggolan vyrovnal skóre zápasu! Záložník AS Řím napřáhl k povedené střele, která jen o vlásek minula tyč.
59
Rozehrávky se ujal Alessandro Florenzi, hosté ovšem ze standardní situace nedokázali nic vytěžit.
58
Alan Dzagojev poslal k zemi Seydou Keitu.
57
Bebras Natcho se pokusil vyrovnat, jeho střela ale byla zablokována, stejně jako na druhé straně vzápětí pokus Daniele De Rossiho.
56
CSKA se ubránilo a mohlo vyrazit do rychlého protiútoku.
55
Ahmed Musa fauloval Radja Nainggolana a k rozehrání standardní situace se postavil Francesco Totti, jehož následný centr z levého křídla domácí odvrátili.
54
Hra je v úvodu druhého poločasu poměrně rozkouskovaná a ani jeden z týmů si není schopen vytvořit nějaký tlak, který se dá očekávat zejména od domácího CSKA.
53
Daniele De Rossi se dopustil faulu, když nedovoleně zastavil Alana Dzagojeva.
52
STŘELY NA BRÁNU: CSKA Moskva 1 AS Řím 2
51
STŘELY CELKEM: CSKA Moskva 4 AS Řím 4
50
Francesco Totti našel na levém křídle Gervinha, který se poté dostal centru, ten ale hráči CSKA odvrátili a Igor Akinfejev mohl zůstat v klidu.
49
Jerjomenko využil toho, že se před ním otevřel prostor, jeho střele ale bohužel pro domácí CSKA Moskva scházela přesnost.
48
CSKA začalo druhý poločas zostra a Roman Jerjomenko se postaral o rozruch, ne však velký, protože jeho střela zamířila mimo.
47
Z žádný z týmů nesáhl během přestávky ke střídání, oba týmy nastoupily do druhého poločasu ve stejném složení.
46
Hlavní rozhodčí Felix Brych z Německa zahájil druhý poločas, během něhož se domácí budou snažit smazat jednobrankové manko.
46
Hráči AS Řím naběhali během prvního poločasu 55294 metrů a jejich přesnost přihrávek činila 88%. AS zkompletovalo 293 z 333 přihrávek. To hlavní však je, že zásluhou Francesca Tottiho vede po prvním poločase 1:0.
Nejstarší hráč na hřišti Francesco Totti ukázal mladším jak se to dělá a těsně před koncem prvního poločasu poslal nádhernou střelou AS Řím do vedení. Skóre po prvním poločase. CSKA Moskva 0 AS Řím 1.
45+1
45+1
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuty, během níž se dostal ke střele Alessandro Florenzi, jeho pokus nebyl špatný a tentokrát zamířil mezi tři tyče, na překonání Igora Akinfejeva ale nestačila.
45
Mario Fernandes zahrál rukou, která neunikla zraku hlavního rozhodčího.
44
AS Řím vystřelil poprvé na bránu až ve 43. minutě, jenže z toho byl hned vedoucí gól.
43
AS Řím právě vstřelil branku!
FRANCESCO TOTTI posílá AS Řím v závěru prvního poločasu z ničeho nic do vedení!! Velezkušený Totti vzal odpovědnost na svá bedra a z volného přímého kopu napřáhl k fantastické diagonální střele, která zapadla přesně k levé tyči.
42
Žlutou kartu dostává Vasilij Berezuckij (CSKA Moskva).
41
Hra byla přerušena kvůli faulu Mario Fernandese na Adema Ljajiče.
40
Následoval rohový kop domácích, po němž už se ale hráči CSKA k ničemu nedostali.
39
Seydou Dombia dostal od Bebrase Natcha nádhernou přihrávku za obranu a v šestnáctce se ocitl v tváří v tvář Morgenu De Santctisovi, který dokázal jeho střelu z bezprostřední blízkosti fantastickým zákrokem vyrazit na rohový kop!
38
Žlutou kartu dostává Alan Dzagojev (CSKA Moskva).
37
Vhledem k tomu, jako oba týmy hrají je jasné, že se nikdo nechce dopustit zbytečné chyby, která by je případně mohla stát účast ve vyřazovací části UEFA Champions League.
36
Alessandro Florenzi už se nemohl na střeleckou impotenci dívat a po slepé pasáži hry napřáhl ke střele, ta ovšem zamířila stejně jako ty předchozí mimo.
35
Seydou Keita byl faulován Aleksandrsem Caunou a Daniele De Rossi se ujal rozehrávky.
35
Na druhou stranu CSKA určitě zvedlo sebevědomí, když dokázalo proti Manchester City doma smazat dvoubrankové manko a ve druhém zápase na Etihad Stadium ho dokonce zásluhou dvou gólu Seydou Dombii dokázal ruský klub porazit.
34
Upřímně, za současného vývoje hry nechápu, jak AS Řím mohl nasázet CSKA Moskva pět gólů.
33
Za námi je 32 minut a AS Řím se zatím ve druhém zápase proti CSKA nežene nikterak dopředu a vypadá to, jako by byli hosté s remízou spokojeni.
32
Alan Dzagojev je v dnešním utkání nejvíce faulovaným hráčem, nyní si na něj vyšlápl Seydou Keitha.
31
Pokud fanoušek přijde na zápas v mínus sedmi stupních, určitě si nepřeje vidět bezbrankovou remízu, co myslíte?
30
Takovýto scénář se ale jeví za současného vývoje hry jako fikce.
29
Dnešnímu zápasu by prospěl gól, ať už ho střelí jakýkoliv z týmů, soupeř bude muset otevřít hru, a to by mohlo vést k dalším brankám.
28
Hráči CSKA i AS Řím se nejsou schopni prosadit kombinačně a tak to zkoušejí z dálky, jejich pokusy jsou ale nepřesné.
27
Oba týmy se v běžící 27. minutě teprve zastřelují, což potvrdila nepřesná střela Bebrase Natcha.
26
Francesco Totti dnes nastupuje v dresu AS Řím k 54. zápasu UEFA Champions League.
25
Gervinho se pokusil v souboji s Vasilijem Berezuckijem využít svou rychlost, stoper CSKA se ale nenechal obejít a útok hostů dobrým defenzivním zákrokem zastavil.
24
Ani jeden z brankářů zatím nemusel zasahovat, Igor Akinfejev a Morgan De Sanctis jsou prakticky bez práce.
23
Nainggolanův pokus byl dobrý, pozornost Igora Akinfejeva však neprověřil.
22
Radja Nainggolan se dostal po ztrátě míče CSKA ke střele zpoza šestnáctky, jeho pokus ale dopadl stejně jako ten Alana Dzagojeva a skončil mimo.
21
Alan Dzagojev vybojoval další standardní situaci pro svůj tým poté, co ho nedovoleně zastavil Daniele De Rossi.
20
OFSAJDY: CSKA Moskva 0 AS Řím 3
19
Na opačné straně přispěchali s rychlým protiútokem hráči AS Řím, Gervinho se ale podruhé v zápase ocitl v ofsajdu.
19
CSKA Moskva rozehrálo standardní situaci, po které se dostal ke střele právě faulovaný Alan Dzagojev, jeho pokus ze střední vzdálenosti ovšem zamířil mimo tři tyče.
18
Také Seydou Keita ukázal, že umí přitvrdit, když zastavil unikajícího Alana Dzagojeva.
17
Bebras Natcho se dopustil přestupku, když fauloval Seydou Keitu.
16
Hostujícím hráčům AS byl odpískán další ofsajd, v němž se tentokrát ocitl Gervinho.
15
DRŽENÍ MÍČE: CSKA Moskva 30% AS Řím 70%
14
Bebras Natcho rozehrál rohový kop, Kostas Manolas ovšem nepustil Seydou Doumbiu ke střele.
13
Ahmed Musa se dostal na pravém křídle k centru, kterým hledal v šestnáctce Seydou Doumbiu, ten se však k zakončení nedostal.
12
Další faul, tentokrát v podání domácích, Aleksandrs Cauna zastavil nedovoleně Daniele De Rossiho.
11
Je za námi úvodních 10 minut zápasu, které nepřinesli nic zajímavého, snad se to brzy změní.
10
Radja Nainggolan si počínal v souboji s Romanem Jerjomenkem příliš důrazně a hra byla přerušena.
9
AS Řím vybojoval první rohový kop dnešního zápasu, který obstaral kapitán Francesco Totti, jeho následný centr ale v šestnáctce žádného ze spoluhráčů nenašel.
8
Morgan De Sanctis poprvé v permanenci, když stáhl ze vzduchu centr CSKA z levého křídla.
7
Francesco Totti se mohl pokusit ohrozit domácí bránu, to by ale pomezní rozhodčí nesměl odmávat ofsajd.
6
V Chimki dnes panuje obrovská zima, hráči hrají v mínus sedmi stupních.
5
AS Řím sice drží míč častěji na svých kopačkách, zatím se však hosté nedokázali dostat do nějaké šance.
4
CSKA dnes může přiblížit k postupu mezi nejlepších 16 týmů UEFA Champions League. Oba dnešní soupeři mají na svém kontě po čtyřech zápasech shodný počet 5 bodů.
3
Své by o tom mohli vyprávět hráči Manchesteru City, který potopil hned v úvodu zápasu brzkým gólem Seydou Doumbia.
2
Úvod zápasu patří hostům z hlavního města Itálie, kteří drží míč na svých kopačkách a udávají tempo hry, to se však může rychle změnit.
1
Hráči AS Řím se vydali do prvního útoku, který se snažili založit přihrávkou na rozběhnutého Gervinha, u míče byl však jako první Igor Akinfejev.
1
Zápas mezi CSKA Moskva byl zahájen! Domácí se dnes budou snažit odčinit před vlastními fanoušky ostudnou porážku z prvního zápasu, v němž AS Řím podlehli vysoko 5:1.
1
Domácí brankář Igor Akinfejev inkasoval gól v každém z posledních 25 zápasů UEFA Champions League. Poslední čisté konto udržel v nejprestižnější klubové soutěži 1. listopadu 2006, kdy CSKA remizovalo s londýnským Arsenalem bez branek 0:0.
CSKA doma nedokázalo v UEFA Champions League zvítězit od roku 2011, kdy porazilo turecký Trabzonspor rozdílem třídy 3:0 a zajistilo si postup mezi nejlepších 16 týmů.

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – Natcho – Cauņa, Jerjomenko, Dzagojev, Musa – Doumbia.
Náhradníci: Čepčugov – Nababkin, Černov, Tošić, Jefremov, Milanov, Vitinho.

AS Řím: De Sanctis – Florenzi, Manolas, Astori, Holebas – S. Keita, De Rossi, Nainggolan – Gervinho, Totti (C), Ljajić.
Náhradníci: Skorupski – Cole, Somma, Strootman, Iturbe, Pjanić, Destro.

Rozhodčí: Felix Brych. Asistenti: Mark Borsch, Stefan Lupp. Čtvrtý rozhodčí: Marco Achmüller. Brankoví rozhodčí: Bastian Dankert, Marco Fritz (GER).
Vzájemné zápasy

17.09.2014 AS Řím – CSKA Moskva 5:1
Forma

CSKA – prohra, prohra, remíza, výhra

AS – výhra, remíza, prohra, prohra
CSKA Moskva

CSKA Moskva se nachází v tabulce na třetím místě jen o skóre právě s AS Římem. Logicky tedy má na kontě čtyři body. Skóre je záporné 5:9. První zápas odehrála Moskva proti AS a prohrála vysoko 1:5. Druhé zápas prohrála doma proti Bayernu 0:1. V třetím zápase doma remizovala s Manchesterem City a v posledním zápase dokázala odvetu s Manchesterem vyhrát a odvezla jsi z Anglie tři body za výhru 2:1.
AS Řím

Řím se nachází v tabulce na druhém místě se ziskem čtyř bodů. Má záporné skóre 7:11. První zápas hrál právě proti CSKA a doma dokázal vyhrát 5:1. Na půdě Manchesteru City vybojoval bod za remízu 1:1. V třetím zápase dostal výprask od Bayernu 1:7. A v posledním zápase, kde také nastoupil také Bayernu prohrál 0:2.
Dobrý den, vítám Vás u dnešní utkání Ligy mistrů. Dnes se mezi sebou utkají CSKA Moskva a AS Řím.