To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
V závěru utkání to již byla taktická bitva, domácí šetřili čas a nakonec mohli ještě své vítězství pojistit, to když sudí Atkinson nařídil pokutový kop, ale s ním si neporadil v poslední minutě nastaveného času Vidal, takže skóre se již neměnilo. Hosté tak, i přes povedený výkon, prohrávají i své druhé venkovní utkání v LM a Juventus splnil to, co se od něho očekávalo, tedy vítězství nad řeckým soupeřem v boji o postup.
Dnešní utkání nabídlo velmi dobrou podívanou, které nechyběly ani góly. Po prvním vyrovnaném poločase se v tom druhém více "ke slovu" dostali hosté, kteří byli aktivnější a častěji tlačili Juventus před jeho vlastní pokutové území. Nakonec se jim i podařilo skórovat, když se v 61. minutě prosadil N'Dinga. V ten okamžik to s Juventusem v utkání, které musel vyhrát, aby si udržel naději na postup, nevypadalo vůbec dobře. Pak však přišel neuvěřitelný obrat, kdy nejprve v 65. minutě, po hlavičce Llorenteho, doputoval míč do branky, po zásahu gólmana Roberta, který si tak dal vlastní gól, a aby toho nebylo málo, tak hned o minutu později se nádherně prosadil na hranici vápna Pogba, jenž svou střelou dostal Juventus do vedení.
90+5
Zákroky brankáře Olympiakosu Roberta – 4.
Zákroky brankáře Juventusu Buffona – 3.
90+5
Tým Juventus FC neproměnil pokutový kop, Vidal napálil míč téměř doprostřed branky, ale padající Roberto fantastickým zákrokem míč vyráží, ten se ještě odráží od břevna před branku, kde se nikomu z domácích hráčů nepodařilo zakončit.
90+4
Byla nařízena penalta ve prospěch Juventusu, Milivojević fauluje Téveze a sudí Aktinson neváhá.
90+3
Běží již třetí minuta nastaveného času, domácí se drží na polovině soupeře.
90+1
A až nyní, za potlesku tribun, odchází za postranní čáru, pokračuje se ve hře.
90
Sudí Aktinson dává najevo, že čas nastaví, Chiellini ošetřován na hrací ploše.
90
Chiellini se ocitl na trávníku po faulu Davida Fustera, šetří se čas.
88
Závar před brankou Olympiakosu, nejprve musel Roberto zasahovat proti střele Pereyry, poté se k míč dostal Llorente, jehož pokus z levé strany, zpoza vápna, končí pouze nad brankou hostů.
87
Masuaku fauluje v hlavičkovém souboji Lichsteinera a míč tak získávají domácí, kteří za tohoto stavu nebudou spěchat s rozehráním.
85
Žlutou kartu dostává Alberto Botía (Olympiacos FC) za ostrý skluz proti Vidalovi.
85
Velká šance Juventusu, Llorente hlavičkuje po centru z pravé strany, na zadní tyči však dobře zasáhl bránící Botía, míč se dostává k Tévézovi, který ve vápně střílí, ovšem jen těsně míjí.
84
Abidal nepřesně rozehrál a nabídl tak míč Juventusu, domácí útočí po levé straně, kde ale není úspěšný Vidal, míč končí v autu.
83
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Kwadwo Asamoah, přichází Roberto Pereyra.
83
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází Joannis Maniatis, přichází Dimitris Diamantakos.
81
A po volném kopu Pirla hlavičkuje ve vápně Bonucci, který ovšem branku Olympiakosu netrefuje.
80
Tak do třetice všeho špatného, Kasami opět fauluje na levé straně a sudí mu nyní domlouvá, takhle by to dál nešlo. Volný kop, Juventus se dostal na dostřel k pokutovému území.
80
Tentokrát Kasami fauluje Vidala, to ovšem již na své polovině.
79
Padoin faulován a tím končí útočná akce Olympiakosu, domácí si tak mohou na chvíli oddechnout od svého soupeře.
77
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází Delvin N´Dinga, přichází Pajtim Kasami.
77
A Elabdellaoui se na pravém křídle dokázal prosadit mezi dvojicí bránících hráčů Juventusu, dostal se i ke střele, ale míč končí mimo branku.
76
Znovu sledujeme to, jak hosté drží míč a Juventus je nechává hrát, domácí opět pasivní.
75
Za hlasitého pískotu diváků kombinují nyní hosté na polovině Juventusu.
73
Míč směřuje na levou stranu, kde si ho zpracovává Vidal, co vymyslí s míčem? Nic, resp. po jeho přihrávce ztrácí Asamoah míč.
72
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází Alejandro Domínguez, přichází David Fuster.
71
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Claudio Marchisio, přichází Simone Padoin.
70
Závěrečná dvacetiminutovka bude ještě hodně dramatická, domácí konečně vedou, ovšem hosté nehrají špatně, dočkají se vyrovnávajícího gólu?
68
Volný kop rozehrál Lichsteiner, ale Tévez byl v ofsajdu, hosté získávají míč.
67
Asamoah faulován Maniatisem, volný kop Juventusu.
66
Juventus právě vstřelil branku!
Neuvěřitelný obrat! PAUL POGBA minutu poté, co si Roberto dal vlastní gól, dává pohotovou střelou zpoza vápna vedoucí gól Juventusu a nyní je to opět zase všechno jinak!
65
Ve vápně hlavičkuje Llorente a ROBERTO, který si ještě lehce na míč sáh, si dává vlastní gól.
63
Pravdou je, že si Juventus svou pasivitou ve druhém poločase o branku koledoval, teď je otázka, zda najdou domácí ještě dostatek sil na zvrat.
61
Olympiacos právě vstřelil branku!
Šok v hledišti, šok na trávníku! Hráči Juventusu po sobě nevěřícně koukají, jak je možné, že i tuto standardní situaci soupeře nedokázali ubránit! Po volném kopu vrací míč před branku Maniatis a nikým neobsazený DELVIN N´DINGA dává hlavou vedoucí gól Olympiakosu!
60
Lichsteiner fauluje Masuaku a hosté mají k dispozici volný kop z levé strany.
59
Stephan Lichsteiner posílá nadýchaný centr z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Vidal, ale netrefuje branku.
58
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Fernando Llorente.
56
A z rychlého protiútoku se mohli prosadit domácí, Tévez opět přesným pasem nachází na pravé straně, uvnitř vápna, Vidala, který místo střely přihrává a trefuje bránícího Abidala.
56
V posledních minutách hosté přehrávají svého hostitele, celá akce Olympiakosu končí střelou Domíngueze, s níž si Buffon poradil.
55
Pas na Mitroglu, který přenáší hru na levé křídlo, tam je zcela volný Afellay.
54
A Masuaku střelou z levé strany donutil Buffona k zákroku.
53
Hosté kombinují ve středu hřiště, nezvyklý obrázek, dnes je k vidění spíše opak, že míč drží Juventus.
51
Roberto vykopává od své branky, ale odkop se mu vůbec nepovedl, již podruhé v tomto utkání a míč letí do autu.
50
Nyní již hráč odchází po svých za postranní čáru, v doprovodu lékařského týmu Olympiakosu.
50
N'Dinga musí být ošetřován přímo na hrací ploše, nějaký problém s levou nohou, divácí pískají.
49
Žlutou kartu dostává Carlos Tévez (Juventus FC) za skluz zezadu na N'Dingu.
48
Hosté pouze odkopávají míč na polovinu Juventusu a znovu tak mohou vyčkávat útočnou snahu domácích.
47
Pirlo rozehrál z levé strany, ve vápně se snaží hlavičkovat Vidal, ale defenziva Olympiakosu odvrací do bezpečí.
47
Morata vybojoval rohový kop poté, co jeho střelu z levé strany zblokoval Botía.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:47 hodin.
První poločas nabídl poměrně dobrý fotbal, trochu jednostranný co se držení míče týče, kdy hosté nechávali soupeře hrát a soustředili se hlavně na rychlé brejky. Juventus šel do vedení ve 21. minutě, kdy se z volného kopu trefil Andrea Pirlo, ale hned za tři minuty Olympiakos vyrovnal zásluhou dobře zahraného rohového kopu a hlavně hlavičky Botíi. Juventus tak ve druhém poločase nečeká lehká práce, dnes je třeba Olympiakos porazit, chce-li si zachovat šance na postup.
45+1
45+1
Domínguez signalizuje, že by to měl být rohový kop pro Olympiakos, ale sudí je jiného názoru.
45
Probíhá poslední minuta první půle, Masuaku vhazuje z levé strany, v blízkosti pokutového území Juventusu.
44
Pogba přebírá přihrávku z levé strany uvnitř vápna Olympiakosu, pálí z první, ale branku o nějaké dva metry míjí.
43
Po faulu na Moratu mají k dispozici volný kop domácí, je to také ve středu hřiště.
42
Maniatis faulován Vidalem ve středu hřiště, hosté rozehrávají.
41
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí drží míč na svých kopačkách a hledají cestičky k pokutovému území soupeře.
39
Znovu hosté pouze vyčkávají na vlastní polovině, nikam se nepouští a nechávají hrát Juventus.
38
Masuaku nepustil Lichsteinera do vápna, odkop od branky Olympiakosu.
37
Tévez zakončuje z pravé strany, ale branku soupeře přestřeluje.
37
Olympiakos měl k dispozici další rohový kop, tentokrát z pravé strany, ale hosté se neprosadili, naopak sami nyní musí spěchat do obrany.
36
Statistika držení míče: 60% : 40%.
35
A nakonec Domínguez střílí z levé strany, zpoza vápna, ale Buffon míč, směřující mimo branku, kontroloval.
34
Rozehrával Masuaku, domácí odvrátili nebezpečí, ale hosté zůstávají u míče.
33
Pozor, nebezpečí pro branku Juventusu, hosté mají k dispozici rohový kop z levé strany.
31
Morata se po přesném pasu Téveze dostal do zakončení a jeho střela z levé strany končí jen těsně vedle vzdálenější tyče!
30
Je za námi úvodní půl hodina hry, domácí jsou sice aktivnější, ale stav je nerozhodný 1:1, když na vedoucí gól Pirla dokázali hosté bleskově odpovědět z rohového kopu.
28
Pirlo rozehrál z levé strany, míč ještě ve vápně usměrnil Bonucci, ale ten netrefil branku.
27
Po faulu Mitrogloua je tu další volný kop pro Juventus.
26
Zajímavá první půl hodina zápasu, o zápletku máme postaráno, domácí kombinují ve středu hřiště.
24
Blesková odpověď hostů! Olympiakos rozehrával dva rohové kopy, ten druhý Domínguez, na jehož centr si ve vápně naběhl ALBERTO BOTÍA, jehož nedokázal ubránit Chiellini a Botíova hlavička končí u vzdálenější tyče!
22
Hosté vzápětí rozehrají rohový kop, a to z levé strany.
21
Velký příběh dnešního zápasu dovršen! ANDREA PIRLO dává gól ve svém 100. utkání v LM, kdy se trefuje přesně tak, jak ho známe, tedy ze standardní situace, trefil to parádně, přímo do růžku, kam gólman Roberto prostě nemohl dosáhnout.
20
Až poté, co Botía fauluje Pogbu se píská, volný kop Juventusu.
19
Hráči obou týmů nyní padali ve středu hřiště, ale ani jednou nešlo o faul, alespoň dle soudu sudího Atkinsona.
17
Naopak, zahrozili hosté, rychlý brejk, na jehož konci je střela Mitroglua z pravé strany, Buffon neměl problém s tímto pokusem.
17
Andrea Pirlo si zopakuje rohový kop, ani z toho druhého se domácí neprosazují.
16
Morata odvedl dobrou práci na pravé strany, poté přihrává Marchisiovi, jehož střelu Roberto vyráží na roh.
15
Asamoah bojuje na levé straně, u pokutového území soupeře, nakonec se k centru nedostává a domácí ztrácí míč.
14
Hostující Mitroglu v ofsajdu a domácí získávají míč.
13
A nakonec se Pogba odhodlal ke střele z levé strany, uvnitř pokutového území, s jeho střelou si Roberto poradil.
12
Juventus se drží před pokutovým územím.
11
Ale z celé akce je pouze rychlý protiútok domácích, ale nakonec gólman Roberto nemusí zasahovat, odkop od branky Olympiakosu.
10
Rohový kop pro hosty, rozehrává Domínguez, všemu předcházel volný kop po faulu Bonucciho.
9
Hosté rozehráli tak nepřesně, že míč letí do autu, domácí vhazují z pravé strany.
7
Morata udržel míč ve vápně, přihrála Tévezovi, jehož střela byla zablokována a míč se poté ocitá až na polovině Juventusu.
7
Stephan Lichsteiner nepřesně přihrává na pravém křídle, ale hostům se nepodařilo míč odkopnout.
6
A Vidal namířil míč na svou branku, Buffon měl trochu problémy se zpracováním skákajícího míče, povedlo se a domácí opět rozehrávají.
5
Pogba posílá pas na Téveze, který je ale v ofsajdu.
4
A Morata vybojoval rohový kop pro Juventus, Andrea Pirlo rozehrává z levé strany.
3
Znovu Buffon v pozici falešného libera, domácím se zatím nedaří kombinace ve středu hřiště a diváci pískají.
2
Buffon si poprvé sáhl na míč, domácí rozehrávají.
1

Juventus FC: Buffon (C) – Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Asamoah – Vidal, Pirlo, Marchisio – Tévez, Pogba, Morata.
Náhradníci: Storari – Ogbonna, Padoin, Pereyra, Coman, Giovinco, Llorente.

Olympiacos FC: Roberto – Elabdellaoui, Botía, Abidal, Masuaku – Maniatis (C), N´Dinga, Milivojević – Afellay, Domínguez – Mitroglu.
Náhradníci: Megyeri – Avlonitis, Kasami, Bouchalakis, Fuster, Salino, Diamantakos..
Olympiacos FC
Hosté přijíždí do Turína odhodlaní poprat se o co nejlepší výsledek, neboť to by jim, vzhledem k předchozím skvělým výsledkům ve skupině, dávalo již velmi reálnou šanci na postup! A v to tolik příznivců Olympiakosu zase nevěřilo, při pohledu na silnou skupinu v čele s Juventusem a loňským finalistou!

Pravděpodobná sestava:
Roberto – Elabdellaoui, Botía / Avlonitis, Abidal, Masuaku – Maniatis, Milivojevic, N'Dinga – Kasami, Domínguez / Afellay – Mitroglou
• mimo: Benítez (stehno)
• možná: Domínguez (stehno), Botía (chřipka)

Předchozí utkání ve skupině:
16.09.2014 / Olympiakos Pireus – Atlético Madrid 3:2
01.10.2014 / Malmö FF – Olympiakos Pireus 2:0
22.10.2014 / Olympiakos Pireus – Juventus FC 1:0
• Massimiliano Allegri: "Dnes musíme prostě vyhrát!"
• Andrea Pirlo by měl dnes nastoupit ke svému 100. utkání v UEFA Champions League
• Olympiakos vyhrál jen jeden ze svých čtyř pryč ligové zápasy v této sezóně
Juventus Turín
"Bude to 95 minut, v nichž hrajeme o naši budoucnost v Lize mistrů." nechal se slyšet trenér Juventusu Turín Massimiliano Allegri před dnešním utkáním s Olympiakosem.
Je jasné, že utkání proti týmu, který již dokázal porazil Atlético Madrid nebo právě Juventus, nebude pro italský tým snadné. Naději dává ne příliš lichotivá bilance řeckého týmu na hřištích soupeřů, kde letos vyhrál pouze jeden zápas ze čtyř.

Buffon – Ogbonna / Cáceres, Bonucci, Chiellini – Lichtsteiner, Pogba, Marchisio / Pirlo, Vidal, Asamoah / Padoin – Morata / Llorente, Tévez
• mimo: Barzagli (kotník), Evra (stehno), Cáceres (stehno)
• možná: Ogbonna (stehno), Asamoah (koleno)

Olympiakos – Juventus FC 1:0
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 4. kola základní skupiny A fotbalové Ligy Mistrů mezi JUVENTUSEM FC a OLYMPIAKOSEM FC. Utkání se odehraje na stadionu Juventus v Turíně a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Martin Atkinson, asistenti Michael Mullarkey a Darren Cann.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.