To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí překvapivým výsledkem, kdy domácí Bayer, ač většinu zápasu lepší tým, prohrál na svém hřišti 0:1. Monaku k vítězství stačil možná jediný povedený útok, zakončený gólem Ocampose. Situace ve skupině C se tak zamotává, doposud suverénní Leverkusen se propadá na druhé místo s devíti body, předstihl ho Zenit Petrohrad, který má po výhře nad Benfikou o bod více. Třetí Monako se na Bayer dotáhlo na rozdíl jediného bodu!
90+3
Zákroky brankáře Monaka Subašiče – 4.
Zákroky brankáře Leverkusenu Lena – 0.
90+3
Poslední vteřiny zápasu, ještě zoufalá snaha domácích alespoň o vyrovnání.
90+1
Probíhá již první minuta nastaveného času, z celkem tří nastavených, Wendell fauluje Bakayoka, hosté ušetří čas na polovině Bayeru.
90
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Dimitar Berbatov, přichází Lacina Traoré.
88
Také domácí rozehráli rohový kop, ale hlavička Topraka končí pouze nad brankou.
87
Ale João Moutinho nastřelil z rohového kopu pouze boční síť, odkop od branky.
86
Rohový kop pro Monako, z levé strany rozehrává druhý rohový kop hostů v zápase João Moutinho.
85
Míč směřuje na bližší tyč, kde odvrací bránící hráč Monaka.
84
Drmić s míčem na levé straně, přenechává Kiesslingovi, který vybojoval rohový kop z levé strany.
83
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Nabil Dirar, přichází Fabinho.
82
Dlouhý odkop hostů, o míč se bojuje na polovině Leverkusenu.
81
Rohový kop pro domácí, z pravé strany rozehrává Hakan Çalhanoğlu, střelu Castra zblokoval bránící Moutinho.
80
Ocampos se snaží udržet míč na levé straně, na polovině Bayeru, ale byl nakonec v ofsajdu.
79
Čas ubývá a domácí se čím dál častěji budou v co nejvíce hráčích pouštět do útoku, hostům se tak budou nabízet příležitosti k rychlým brejkům.
78
Leverkusen nyní drží míč a snaží se svého soupeře zatlačit před jeho branku, to se daří, autové vhazování pro Bayer z pravé strany.
77
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Julian Brandt.
76
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Lars Bender, přichází Simon Rolfes.
74
Lavička Leverkusenu připravuje střídání.
73
Ocampos se poprvé dotkl míče a hned z toho byl gól, úžasně vydařené střídání hostů.
72
Monaco právě vstřelilo branku!
Toto střídání vyšlo! LUCAS OCAMPOS si naběhl na centr Dirara z pravé strany a z hranice malého vápna se dokázal prosadit! Hosté překvapivě, vzhledem k dosavadnímu průběhu, vedou 1:0.
71
Dirar zahrál na polovině Leverkusenu rukou a tím celá akce hostů končí.
70
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Yannick Ferreira-Carrasco, přichází Lucas Ocampos.
68
No vida, tak že by se konečně začalo něco dít? Nyní Çalhanoğlu centroval z levé strany před branku, Subašič musel před nabíhajícím Bellarabim vyrážet mimo branku.
67
A platí to i nyní, po akci Drmiće, který se dostal ve vápně za obranu soupeře, zakončil, branku ale netrefil, navíc byl pískán ofsajd.
66
Diváci v hledišti BayAreny zatím spíše mrznou, než aby si užívali fotbalu.
65
Kdyby sudí Tagliavento vytáhl žlutou kartu pro hereckou vložku Bendera, nemohl by se domácí záložník vůbec ničemu divit.
64
Protiútok domácích, Çalhanoğlu přenechává na pravou stranu Bellarabimu, ten přihrává Benderovi, jenž v pokutovém území padá, ale to nebyl faul.
62
Subašič má míč a bude rozehrávat, v posledních minutách si konečně mohl trochu odpočinout, hosté se osmělují čím dál více.
60
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Son Heung-min, přichází Josip Drmić.
58
Toulalan zakončuje, ale netrefuje branku Bayeru. Přesto hosté zůstanou na polovině Bayeru poté, co Bender fauluje Bakayoka.
57
Centr z levé strany směřuje do vápna Leverkusenu, bránící Wendell hlavičkuje mimo a je z toho rohový kop.
56
Dirar postupuje s Berbatovem po pravé straně, ale jsou tam až příliš osamoceni, Berbatov nakonec vybojoval alespoň autové vhazování.
55
Po přihrávce Sona pálí znovu Çalhanoğlu, ale jeho přízemní střela nenadělal Subašičovi starosti.
53
Hakan Çalhanoğlu si troufl na trojici bránících hráčů soupeře, ale neuspěl a do pokutového území se nedostal.
51
V úvodu druhého poločasu to zatím nevypadá na razantní proměně v předváděné hře.
50
Po autovém vhazování zůstávají domácí na polovině Monaka.
49
Následně fauluje Raggi domácího Son Heung-mina.
48
Dlouhý nákop hostů, ale Berbatov neuspěl v souboji s obránci Leverkusenu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
Sudí ještě nechal domácí zahrát volný kop, míč nakonec zamířil pouze mimo branku a první poločas tak končí bezbrankovou remízou. Převahu mají sice fotbalisté Leverkusenu, ale ti se zatím v koncovce trápí. Hosté toho v první půli příliš nepředvedli a obecně se na tuto část hry nekoukalo zrovna hezky, spousta faulů a ztrát míčů, to diváky nemohlo bavit.
45+3
45+2
Útočný faul hostů, míč tak získávají domácí a zdá se, že se první poločas již pouze dohraje.
45+1
Vzhledem k ošetřováním hráčů rozhodl sudí Tagliavento o nastavení dvou minut.
45
Poslední minuta prvního poločasu, míč mají hosté, po faulu Bellarabiho.
44
I tuto standardní situaci dokázali hosté ubránit a skóre zápasu se tak nemění.
43
Volný kop Leverkusenu, z prostředka hřiště, z nějakých třiceti metrů.
42
Žlutou kartu dostává Ricardo Carvalho (AS Monaco FC).
41
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí stále pohodlně drží těsné vedení, hosté se nezmohou zatím doslova na nic.
40
A to nebyla vůbec špatně sehraná akce domácích, jasně nacvičený signál, kdy se nakonec Castro dostává k hlavičce, ale míč končí v náruči pozorného Subašiče.
39
Bakayoko fauluje Bendera a Subašič si již může rovnat bránící zeď.
Statistika držení míče: 58% : 42%.
38
Subašič rozehrává od své branky, následně se k němu míč znovu vrací.
36
Ferreira-Carrasco zahrál rukou na polovině Bayeru a míč tak získávají "zadarmo" domácí.
35
Zatím nikterak zajímavá hra v dosavadním průběhu zápasu, spíše taktická bitva, hodně opatrná, z obou stran.
34
Leno vykopává až na polovinu soupeře, kde ale v souboji o míč fauluje Kiessling Abdennoura.
33
Ferreira-Carrasco ustál souboj s Donatim, na levém křídle, ale nakonec je hra přerušena a míč získávají domácí.
32
Subašič se zapojuje do rozehrávky hostů, kteří si netroufají na kombinaci po zemi a raději se uchylují k nakopávaný míčům.
31
Rohový kop z levé strany rozehrál opět Çalhanoğlu, ale Subašič dokázal míč vyboxovat.
30
Çalhanoğlu nasměroval míč do vápna, kde odhlavičkovává Abdennour na roh.
29
Son Heung-Min faulován vracejícím se Berbatovem, domácí rozehrají volný kop na polovině AS.
28
Hosté drží míč na polovině Bayeru, až do okamžiku, kdy Toulalan nepřesně nakopává dopředu.
27
Žlutou kartu dostává Emir Spahić (Bayer Leverkusen) za taktický faul na pronikajícího Ferreiru-Carrasca.
26
Míč se dostává k Benderovi, který z hranice vápna trefuje břevno!
26
Nakonec budou domácí zahrávat alespoň rohový kop.
25
Vůbec ne špatná akce v podání domácího Sona, který se prodíral do zakončení a obešel i několik protihráčů, neměl však podporu svých spoluhráčů.
24
Dirar nepřesně přihrává a hrát tak mohou znovu domácí.
22
Çalhanoğlu to zkusil přímo na branku, Subašić i tento pokus chytá a zatím působí až ledovým klidem.
21
Volný kop pro Bayer, ze vzdálenosti sedmatřiceti metrů, rozehrává Çalhanoğlu.
20
Donati nachází Çalhanoğlu, který hlavičkuje, Subašić však neměl starosti s tímto pokusem.
19
Osamocený Berbatov na hrotu útoku nemá zatím snadnou pozici, navíc nedostává ani tolik míčů.
18
Zblokovaná střela Çalhanoğlu z pravé strany, uvnitř vápna.
17
Monačtí se dostávají pod tlak v důsledku ztrát míčů u půlící čáry, další kombinace domácích na polovině hostů.
16
Leverkusen se snaží napadat rozehrávku soupeře a zatím se mu to daří.
15
Nepovedený centr domácích z pravé strany, přesto se hostům nepodařilo odehrát míč a nakonec Wendell může zakončit zpoza vápna, branku však netrefuje.
13
Volný kop rozehrál Moutinho, míč směřuje na hlavu Carvalha, jehož pokus končí mimo pokutové území.
12
Yannick Ferreira-Carrasco musí být ošetřován přímo na hrací ploše, je to ale v blízkosti postranní čáry.
11
Hosté se v pohodě ubránili a sami nyní přechází do útoku, který musí řešit domácí Donati faulem na Ferreiru-Carrasca.
10
Hosté odvrací míč do autu, Son Heung-min rozehraje z levé strany.
9
Po faulu Dirara mají domácí k dispozici volný kop, z levé strany, u pokutového území Monaka.
8
A právě faulovaný Spahić rozehrál volný kop, míč směřuje na polovinu Monaka, hrají však hosté.
7
Spahić faulován na vlastní polovině Moutinhem, hosté tak přichází o míč.
6
Tentokrát faulován domácí Toprak v souboji s hlavičkujícím Berbatovem, který ho loktem udeřil do obličeje.
5
Ömer Toprak fauluje na vlastní polovině a hosté tak budou moci rozehrát. Míč však směřuje zpět až k Subašičovi.
4
Heung-min Son neuspěl u pokutového území Monaka, přesila bránících hráčů byla znát.
3
Hosté poprvé na polovině Bayeru, Leno musí rychle vykopávat od své branky.
2
Hakan Çalhanoğlu zkouší hned ve druhé minutě pozornost Subašiče v brance AS střelou zpoza vápna, velmi dobrá střela!
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Bayer Leverkusen: Leno – Donati, Toprak, Spahić, Wendell – L. Bender (C), Castro – Bellarabi, Çalhanoğlu, Son Heung-min – Kießling.
Náhradníci: Krešić – Hilbert, Jedvaj, Boenisch, Rolfes, Brandt, Drmić.

AS Monaco FC: Subašič – Raggi, Carvalho, Abdennour, Echiejile – Moutinho, Toulalan (C), Bakayoko – Dirar, Ferreira-Carrasco – Berbatov.
Náhradníci: Stekelenburg – Fabinho, Ocampos, Silva, Kondogbia, Germain, Traoré.

Rozhodčí: Tagliavento – Manganelli, Tonolini (vš. ITA).
                    AS MONACO

________________________________________

Monačtí zatím v základní skupině příliš neoslňují, ovšem i tak se po čtyřech zápasech drží na postupové druhé pozici. Na svém kontě mají pět bodů a jednobodový náskok před třetím Zenitem. Ten má ovšem již své zápasy s Leverkusenem za sebou (nevytěžil z nich ani bod). Pokud tedy dnes Monako neuspěje v BayAreně a Zenit nebo poslední Benfica Lisabon získají ze vzájemného souboje tři body, ocitne se knížecí klub mimo postupové pozice!

Utkání Ligy Mistrů:
16.09.2014 / AS Monaco – Bayer Leverkusen 1:0
01.10.2014 / Zenit Petrohrad – AS Monaco 0:0
22.10.2014 / AS Monaco – SL Benfica 0:0
04.11.2014 / SL Benfica – AS Monaco 1:0
              BAYER LEVERKUSEN

Německý tým dokázal vyhrát tři zápasy základní skupiny ze čtyř, když zatím jedinou porážku utrpěl právě na hřišti svého dnešního soupeře, pro kterého to zároveň byla jediná výhra ve skupině. Leverkusen je velmi blízko postupu, k jeho definitivě mu chybí tři body, pokud tedy dnes franzouzský tým porazí, postoupí ze skupiny z prvního místa, bez ohledu na další vývoj skupiny.

AS Monaco – Bayer Leverkusen 1:0
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 5. kola základní skupiny C fotbalové Ligy Mistrů mezi BAYEREM LEVERKUSEN a AS MONACO. Utkání se odehraje v BayAreně v Leverkusenu a provede jím trojice italských rozhodčích, hlavní Paolo Tagliavento, asistenti Lorenzo Manganelli a Mauro Tonolini. Čtvrtým rozhodčím je nominován jejich krajan Matteo Passeri.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.