To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc.
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 5:11.
Střely mimo: 5:7.
Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které nakonec zcela ovládl mnichovský Bayern, který si v Římě zastřílel a rozdrtil místní AS vysoko 7:1! Rozhodnuto už bylo po prvním poločase, který Bayern vyhrál 5:0. Ve druhém poločase se duel už pouze dohrával. Domácí bojovali, ale dnes se jim vůbec nedařilo a nakonec z toho byl debakl. Bayern tedy vyhrál i třetí duel v základní skupině, naopak AS poprvé v letošním ročníku LM prohrál. Myslím, že výsledek mluví za vše.
90+2
90+2
Na centrovaný míč si nabíhal Alaba, ale zakončit nedokázal.
90+2
Hosté drží míč na polovině domácího celku a snaží se ještě něco vymyslet.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal dvě minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Rafinha našel svým centrem Ribéryho, ale ten z malého vápna poslal míč jen do tyče!
86
Nakonec to z úhlu zkusil Arjen Robben, ale míč skončil na boční síti.
85
Stále jsou u míče hosté, kteří ale kombinují daleko od domácí branky.
84
Hosté kombinují na polovině domácího celku a snaží se ještě něco vymyslet.
83
Xherdan Shaqiri je při chuti. Švýcarský záložník se opět dostal ke střele, ale tentokrát branku AS přestřelil.
81
Tribuny prořídly, protože někteří domácí fanoušci už opustili stadion. Veselo je v sektoru hostů, kde je několik tisíc fanoušků Bayernu. Ti samozřejmě slaví.
80
Bayern právě vstřelil branku!
A stav zápasu se opět mění. Po střele se k odraženému míči dostal před chvíli střídající XHERDAN SHAQIRI, který obešel brankáře a poslal kulatý nesmysl do branky – 1:7.
79
A střídal také domácí celek. Místo Pjaniće si zahraje Adem Ljajić.
79
Bayern střídal. Dohrál Mario Götze a zahraje si Xherdan Shaqiri.
78
Ale z ničeho nic přidává německý celek šestou branku. Arjen Robben vymyslel parádní kolmou přihrávku, za obranu si naběhl FRANCK RIBÉRY, který elegantním obloučkem překonal De Sanctise.
76
Domácí v klidu kombinují na své polovině a nikam nepospíchají. Utkání se už pouze dohrává a nic zajímavého se nyní neděje.
74
Na dlouhý míč čekal na levé straně Ribéry, ale nakonec před ním skvěle zasáhl Torosidis, který ho uklidil do zámezí.
73
Robben se snažil odcentrovat z pravé strany, ale míč se nakonec od něj odrazil do zámezí a rozehrávat bude De Sanctis.
72
Tempo hry výrazně opadlo. Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje a hraje se především uprostřed hrací plochy.
70
Je před námi posledních dvacet minutek. Bayern vede o čtyři branky, o vítězi je rozhodnuto, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějakého gólu.
69
Své střelecké štěstí zkusil i David Alaba, ale jeho rána byla hodně nepřesná.
67
Bayern střídal. Dohrál Robert Lewandowski a zahraje si Franck Ribéry.
66
AS Řím právě vstřelil branku!
Domácí se nakonec přeci jen dočkali a zaslouženě korigují stav zápasu. Po kombinační akci přišla přihrávka na malé vápno, kde byl GERVINHO, který tentokrát už nezaváhal a překonal Neuera. Nutno dodat, že Bayern inkasoval po dlouhé době, protože naposledy to bylo v zápase se Schalke, který se hrál 30. srpna.
65
Hosté polevili a domácí jsou nyní jasně aktivnější. Po další akci to zkusil Juan Iturbe, ale jeho technický pokus nebyl přesný a míč skončil nad brankou.
63
Faulující Juan Bernat vyfasoval žlutou kartu, první potrestaný hráč Bayernu v tomto utkání.
62
O další střelu se postaral Alessandro Florenzi, ale s jeho propagačním pokusem neměl Neuer žádný problém.
61
Gervinho se po centru ocitl sám na malém vápně, ale ani tentokrát Neuera neprostřelil! Další skvělý zákrok německého brankáře.
60
Bayern střídal. Dohrál Thomas Müller a zahraje si Rafinha.
60
Na druhé straně to vzal na sebe Gervinho, kterého fauloval Boateng.
60
Ale ani z tohoto rohu nedokázali hosté ohrozit branku AS a na první branku ve druhém poločase tedy stále čekáme.
59
Vzápětí odcentroval Lahm, ale po zásahu domácího hráče je tu další roh pro celek z Mnichova.
59
Po centru na přední tyč je tu rohový kop pro hosty.
58
Robben se na pravé straně parádně uvolnil a střídající Holebas ho musel nakonec faulovat. Standardní situace pro Bayern.
57
A další žlutá karta. Tentokrát ji uviděl protestující Radja Nainggolan.
56
Rozčilující Vasilis Torosidis nakonec vyfasoval žlutou kartu.
55
Dopředu se dral Gervinho, který se po střetu rozčiloval, ale rozhodčí nepíská faul a hraje se tedy dále.
54
A před Neuerem se nyní zjevil aktivní Alessandro Florenz, ale z malého vápna německého brankáře neprostřelil! Další parádní zákrok Neuera!
54
Florenzi vysunul povedenou přihrávkou Gervinha, který šel sám na Neuera, ale po jeho střele orazítkoval míč jen levou tyč!
53
Za dlouhým míčem se dral Florenzi, ale nakonec ho na hrací ploše nezachytil a rozehrávat tak bude Manuel Neuer.
52
Nakonec z toho ale byla pouze nepřesná přihrávka a italský celek se tentokrát v pohodě ubránil.
51
Opět se hraje na polovině domácího celku, který se i na začátku druhého poločasu hlavně brání.
50
Na druhé straně to z dálky zkusil Radja Nainggolan, ale jeho dělovka nebyla přesná a míč skončil vysoko nad brankou.
49
Po centru se do míče opřel Arjen Robben, ale v těžké pozici poslal míč vysoko nad branku AS.
48
Nyní centroval Mario Götze a po jeho přihrávce uklidil míč jeden z domácích zadáků na roh.
48
Míč poslal do vápna sám Robben, který oslovil Götzeho, ale jeho pokus byl zblokován.
47
Arjen Robben čaroval na pravé straně a nakonec vybojoval pro svůj celek rohový kop.
46
Domácí celek v poločase střídal. Na trávník se nevrátil kapitán Totti a zahraje si Florenzi. Dohrál také obránce Cole a místo něj si zahraje Holebas.
46
46
Vše je připraveno, jdeme na druhý poločas.
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První poločas je za námi. Čekal se vyrovnaný zápas, ale nakonec se to změnilo v exhibici, protože Bayern začal na trávníku dominovat a v poločase vede 5:0! Domácí vlétli do utkání dobře, ale pak se prosadil Robben a hra AS se úplně rozpadla. Na trávníku už je pouze jedno mužstvo a není pochyb o tom, že tento duel je už rozhodnutý a tři body získá Bayern. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve druhém poločase.
45+1
45+1
Po chybě se do zakončení dostal Alonso, ale s jeho slabým pokusem si De Sanctis poradil.
45+1
Hlavní rozhodčí přidal v prvním poločase 60 sekund.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
První poločas se už pouze dohrává.
43
Po centru se do zakončení dostal De Rossi, ale jeho první rána byla zblokována a po druhém pokusu skončil míč vysoko nad brankou Neuera.
42
Nyní se dopředu vydali i domácí borci, na sebe to vzal Gervinho, ale jeho rána byla sražena na rohový kop.
41
Po centru se k hlavičce dostal Lewandowski, ale z dobré pozice poslal míč nad domácí branku!
40
Po sraženém centru Bernata je tu rohový kop pro celek z Mnichova. Dočkáme se šesté branky?
39
Další slibnou akci Bayernu zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
38
Opět se hraje na polovině domácího celku, který vůbec nestíhá a pouze se brání.
37
Vypadá to, že domácí celek bude brzy střídat, protože rozcvičovat se šli hned dva hráči. Uvidíme, co trenér Garcia vymyslí.
36
Tak s domácím celkem to už nevypadá vůbec dobře, protože THOMAS MÜLLER pokutový kop s přehledem proměnil a Bayern jde do vedení 5:0!
35
Po ruce domácího hráče je tu pokutový kop pro Bayern!
34
Držení míče: 39% – 61%.
33
U míče jsou stále hráči německého celku, kteří trpělivě kombinují a nikam nepospíchají.
32
Domácím se vůbec, ale vůbec nedaří. Po slibném začátku ovládl zápas Bayern, který po třiceti minutách vede o čtyři branky, což se rozhodně nečekalo.
30
Žlutou kartu vyfasoval domácí Juan Iturbe.
30
Máme tu další branku a opět ji vstřelili hostující fotbalisté. Lewandowski vysunul ARJENA ROBBENA, který se ocitl sám před De Sanctisem, kterého se štěstím prostřelil.
29
Nyní se do míče opřel Arjen Robben, ale hradbu těl nepropálil a De Sanctis zasahovat nemusel.
28
Z dálky to zkusil Mario Götze, ale s jeho přízemním pokusem si De Sanctis v pohodě poradil.
27
Obraz hry je stále stejný. Bayern se tlačí dopředu a domácí celek se pouze brání. Vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto po pětadvaceti minutách, ale nepředbíhejme, je to kulaté.
25
Mělo to být vyrovnané utkání, ale nyní už to zavání debaklem, protože Bayern jde do vedení 3:0. Z levé strany odcentroval Bernat, na míč si naskočil ROBERT LEWANDOWSKI, který povedenou hlavičkou překonal bezmocného De Sanctise.
24
Jak to může být jednoduché nyní ukázali hostující hráči. Po skvělé kombinaci přiťukl Thomas Müller míč patičkou na hranici velkého vápna, kde byl MARIO GÖTZE a ten technickou střelou překonal De Sanctise.
23
Robben hledal za obranou Lahma, ale ten byl podle rozhodčího v ofsajdu a z této akce nic nebylo.
22
Hodně aktivní je zatím hlavně Arjen Robben, který se na pravé straně stále nabízí a většina akcí Bayernu jde přes něj.
21
Po třech přihrávkách přišla finální přihrávka, ale tu domácí hráč nezvládl a míč sebral Manuel Neuer.
20
Tentokrát to ale domácí zvládli a po skvělém napadání poslali hosté míč do zámezí.
20
Stále se hraje na polovině domácího celku, který se v posledních minutách pouze brání.
18
Domácí vstoupili do zápasu hodně aktivně, ale po obdržené brance vůbec neví, co mají hrát. Na trávníku dominují hráči Bayernu, kteří diktují tempo hry.
17
Nyní to vypadalo hodně nadějně, ale Robert Lewandowski nedokázal poslat míč na úplně volného Robbena.
16
Aktivní Robert Lewandowski to zkusil opět z dálky, ale jeho technickému pokusu tentokrát scházela přesnost a míč skončil nad brankou AS.
15
Po spolupráci na levé straně celou akci Bayernu zastavil pomezní rozhodčí, který odmával ofsajd.
14
Po kombinační akci to zkusil z hranice velkého vápna Robert Lewandowski a De Sanctis měl co dělat, aby míč vyrazil!
13
Po vstřelené brance hrají hosté v pohodě. Drží míč a trpělivě kombinují, sledujeme tedy klasickou hru Bayernu.
11
Z rohu ale nebylo vůbec nic, protože ve vápně Bayernu kraloval David Alaba, který míč uklidil do bezpečí.
10
A málem bylo vyrovnáno! Po krásné akci se ve vápně Bayernu dostal k míči Gervinho, ale s jeho projektilem si Neuer skvěle poradil. Roh pro AS.
9
Německý celek pokračoval v útočném snažení a nakonec je z toho úvodní branka. ARJEN ROBBEN si míč přehodil na levou nohou a technickým obstřelem překonal De Sanctise. Typická akce nizozemského hráče, která mu ale už mnohokrát vyšla.
8
Na centrovaný míč si nabíhal Thomas Müller, ale na poslední chvíli zastavil jeden z domácích zadáků.
8
První zajímavý moment. Po kombinační akci odcentroval Robben, ale u míče byl jako první Torosidis, který míč uklidil na rohový kop.
7
Rychlou akci italského celku ukončil pozorný pomezní rozhodčí, ofsajd.
7
Na druhé straně se dral za míčem Thomas Müller, ale výborně ho odstavil domácí obránce Yanga-Mbiwa.
6
Nakonec z toho byla dlouhá přihrávka na Gervinha, ale Neuer byl pozorný a pro míč si výborně došel.
5
U míče jsou domácí borci, kteří v klidu kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
4
Ani útok domácích a následně ani hostů k ničemu nevedl. Stále se hraje hlavně uprostřed hrací plochy.
3
Začátek duelu je zatím hodně opatrný a ani jeden celek nechce pochopitelně vyrobit chybu. Čeká nás zřejmě velká taktická bitva.
2
Míče se poprvé dotkl Mehdi Benatia a fanoušci na bývalého hráče AS samozřejmě okamžitě pískali.
2
Po tvrdém střetu zůstal ležet na trávníku hostující Thomas Müller a hlavní rozhodčí hru přerušil, bude se ošetřovat.
1
Jenže domácí skvěle napadali a donutili hostující zadáky k chybě. Poprvé jsou u míče tedy hráči AS.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří se nikam neženou a v klidu kombinují na své polovině.
1
Tak jdeme na to, máme se na co těšit!
Vše je připraveno a úvodní výkop je na spadnutí!
Hráči obou celků přicházejí na trávník. Na řadě je znělka Ligy mistrů a poté další nezbytné oficiality.

AS Řím: De Sanctis – Torosidis, Yanga-Mbiwa, Manolas, Cole – Nainggolan, De Rossi, Pjanić – Iturbe, Totti (C), Gervinho.
Náhradníci: Skorupski – Astori, Holebas, Florenzi, Paredes, Ljajić, Destro.

Bayern Mnichov: Neuer – Bernat, Benatia, J. Boateng, Alaba – Lahm (C), Alonso – Robben, T. Müller, Götze – Lewandowski.
Náhradníci: Zingerle – Dante, Rafinha, Ribéry, Shaqiri, Højbjerg, C. Pizarro.

Rozhodčí: Eriksson – Klasenius, Wärnmark.

AS Řím – CSKA Moskva 5:1

Branky: Branky: 6. Iturbe, 10. Gervinho, 20. Maicon, 31. Gervinho, 50. Ignaševič (vla.) – 82. Musa

Střely mimo: 8:4
Přeji Vám příjemný večer a ještě jednou Vás vítám u online přenosu. Zaměříme se na milionářskou soutěž, tedy Ligu mistrů. Třetí hrací den nám nabídne jistě zajímavý duel. AS Řím vyzve na svém hřišti Bayern Mnichov. Zápasem Vás bude provázet Pavlína Kočová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.