Realu Madrid gratuluji k postupu do dalších bojů a vám přeji dobrou noc.
Real Madrid CF se tak stává druhým semifinalistou v letošním ročníku Ligy mistrů. Bayern se rozhodně nemá za co stydět, protože předvedl hodně světlých chvilek, ale na postup to nestačilo.
Rozhodčí Kassai naposled foukl do píšťalky, a ukončil tak dramatické utkání, které nakonec dopadlo šťastně pro Real Madrid. Po prvním poločase svítilo na informační tabuli skóre 0:0 a vypadalo to, že dnes dá gól ten, kdo bude mít větší štěstí. Nicméně druhý poločas ukázal naprosto něco jiného. Do vedení se dostali hosté, když Lewandowski v 53. minutě bezpečně proměnil pokutový kop, avšak Ronaldo dokázal v 76. minutě odpovědět a stav skóre byl srovnaný, ne však na dlouho. O minutu později už opět vedl Bayern, protože Ramos si dal nešťastný vlastní gól. Do konce řádné hrací doby pak viděl Vidal ještě druhou žlutou kartu a oslabil svůj tým, ale gól už žádný nepadl, a tak se prodlužovalo. Prodloužení začal aktivněji Bayern, ale vytoužené branky se nedočkal a ke konci prvního poločasu prodloužení inkasoval, protože se přesně trefil Zase Ronaldo. Stejný hráč se na listinu střelců zapsal i ve 109. minutě a zkompletoval svůj hattrick. Ve 112. minutě přidal přesný zásah ještě Asensio, který stav skóre upravil na konečných 4:2.
120
117
Na centrovaný míč si vyskočil Hummels, ale střela hlavou mu vůbec nesedla a Navas mohl zůstat klidný. Nyní gólman Realu bude rozehrávat.
116
Kovačić na sebe hned upozornil, když srazil svého protihráče. Bayern dostal výhodu volného přímého kopu, ale nic dobrého z toho nevyšlo.
114
Šanci na trávníku dnes dostane ještě Kovačić, kterému uvolní místo Kroos.
112
Real Madrid právě vstřelil branku!
Sólo akci si střihl MARCO ASENSIO a zakončil ji gólem. ASENSIO ještě před pokutovým územím obehrál dalšího ze spoluhráčů, dovedl si míč do vápna a poté střelou ke vzdálenější tyči nedal Neuerovi šanci, gólman Bayernu se natahoval marně.
109
Marcelo teď odvedl velký kus práce na hřišti, prokázal kolegialitu a připravil hattrick pro CRISTIANA RONALDA. Brazilský fotbalista podnikl útočnou akci přes půlku hřiště, obehrál několik protihráčů a v pokutovém území nebyl ani trochu sobecký a přihrál Ronaldovi, který přesným zásahem už potřetí rozvlnil Neuerovu síť.
108
Hosté z rohového kopu vůbec nic nevytěžili, a tak se ve 108. minutě stav skóre nemění.
108
Bayern má velkou šanci vyrovnat, protože bude zahrávat rohový kop.
106
Míč do druhého poločasu prodloužení uvedli domácí hráči, kteří budou chtít zápas dotáhanout do úspěšného konce, který jim zajistí postup.
106
Začalo druhé prodloužení.
Hráči mají čas doplnit tekutiny a za malou chvíli bude pokračovat prodloužení.
105+1
První prodloužení skončilo.1
105
CRISTIANO RONALDO opět udeřil, ale zdálo se, že byl v ofsajdu, avšak sudí nic neviděl a hru nepřerušil. RONALDO dostal přesnou přihrávku do velkého vápna od Ramose, zpracoval si míč na prsa a poté ze své levačky vyslal přesnou ránu, proti které byl Neuer bezmocný.
103
Bayern měl výhodu rohového kopu a nevypadalo to vůbec špatně, když před bránu přilétl velmi zajímavý centr, ale pozorný Navas míč vyboxoval do bezpečí a ještě si došel pro faul.
102
Útočnou akci domácího celku zastavil praporek sudího, který signalizoval ofsajd Ronalda.
101
Žlutou kartou byl potrestán Robben, který protestoval, když se dožadoval odpískaného faulu na něj.
100
Domácí tým z rohového kopu nic nevytěžil, ale zůstal u míče. Ke střele se pak prodral Ronaldo, ale pálil hodně nepřesně, takže Neuer mohl zůstat klidný.
99
Asensio dostal přihrávku od Modriće a prezentoval se zajímavou střelou do spodního rohu branky, ale gólman Neuer předvedl parádní zákrok a míč vytěsnil na roh.
98
Casemiro šel ve vápně k zemi a dožadoval se pokutového kopu, ale sudí byl jiného názoru a penaltu nenařídil.
98
Dnes se současně hrálo i jiné utkání v Lize mistrů. Leicester doma hostil Atlético Madrid a tento zápas skončil nerozhodně 1:1. Nicméně v úvodním duelu zvítězilo Atlético nad Leicesterem 1:0, a tak postoupilo do semifinále.
97
Ronaldo teď pořádně provětral Neuera, když na něj vyslal tvrdou technickou ránu, ale gólman Bayernu uspěl.
95
Bayern zatím vypadá živě a ztráta Vidala ho zatím nebolí. Teď hosté ze své aktivity vytěžili rohový kop, ale soupeře neohrozili.
93
Domácí tým se s míčem přesunul na útočnou polovinu, ale po nepřesné přihrávce o balon přišel.
92
Chyba na straně Realu nenastala, navíc byl faulovaný Marcelo, a tak se míč přestěhoval na kopačky domácích borců.
92
Zatím se nic nemění, protože hosté zůstávají u míče a čekají na chybu soupeře.
92
No a nevypadá to pro hosty vůbec špatně. Hned v úvodu prodloužení se nastěhovali na soupeřovu polovinu a na Real vyvíjeli tlak, ale fotbalisté v bílých dresech tento tlak ustáli.
91
Míč do prvního poločasu prodlouženi uvedli hosté, kteří to zrovna lehké mít nebudou. Síly hráčům ubývají a navíc jsou v početní nevýhodě. Uvidíme, na co se Bayern zmůže, protože i přes tyto nedostatky je to gigant a mužstvo má velmi zkušené.
91
Začal první poločas prodloužení.
První poločas nám žádný gól nepřinesl, ale v poločase druhém už byly k vidění celkem 3 góly. Bayern nejprve zahrával pokutový kop, který Lewandowski bezpečně proměnil, ale Ronaldo dokázal odpovědět a krásným gólem hlavou vyrovnal na 1:1. Pro Real to vypadalo hodně slibně, ale o minutu později už bylo všechno úplně jinak, protože Ramos si dal nešťastný vlastní gól a hosté šli díky němu znovu do vedení. Do konce řádné hrací doby už branka nepadla, a tak jde zápas do prodloužení. Bayern však bude dohrávat utkání pouze v deseti hráčích, protože Vidal se nechal vykartovat.
90+5
Druhý poločas skončil.
90+4
Kroos našel přesným centrem Ramose, ale ten hlavičkoval nepřesně, takže se stav skóre nemění.
90+4
Kdy pak, když ne teď? Real Madrid má k dispozici rohový kop, díky kterému má šanci vyrovnat.
90+1
Vyrovnat chtěl Modrić, který sebral odražený míč, připravil si ho na pravačku, ale pak pálil nepřesně. Rozehrávat bude gólman Bayernu.
90+1
Sudí Kassai přidal 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Víc vlastních gólů v lize mistrů, než Real Madrid (7), inkasovala už jen Barcelona (9).
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby.
88
Důvěru od trenéra dostává Kimmich, kterému uvolňuje místo na trávníku Lewandowski.
85
Jedno je jisté, Bayern bude muset dnešní zápas dohrát pouze v deseti hráčích. Do konce řádné hrací doby už moc času nezbývá a Real Madrid má velkou šanci vyrovnat, a zajistit si tak postup.
84
Arturo Vidal fauloval a viděl druhou žlutou kartu v dnešním utkání, a tak musí předčasně odejít do sprch.
83
Vázquez mohl vyrovnat na 2:2, ale v obrovské šanci branku těsně minul.
83
Pokud s konečným hvizdem zůstane stav skóre 1:2, zápas půjde do prodloužení.
82
Vše do své moci vzal teď Costa, který se prezentoval střelou z větší dálky, ale mířil dost nepřesně.
81
Bayern měl k dispozici dvě standardní situace, v prvním případě volný přímý kop a podruhé kop rohový. Real Madrid tlak soupeře ustál a přežil ho bez inkasované branky.
77
Bayern právě vstřelil branku!
Hosté dostali svého soupeře pod tlak a před brankou Navase vznikl chaos. SERGIO RAMOS se snažil odehrát míč do bezpečí, ale místo toho si ho poslal do brány, a dal si tak vlastní gól.
76
Kdo jiný, než CRISTIANO RONALDO. Casemiro ustál faul od protihráče a dál pokračoval v útočné cestě. Casemiro se pak dobře rozhlédl a do pokutového území poslal učebnicový centr, ke kterému se dostal hlavičkující RONALDO, jenž přesnou trefou nedal gólmanovi šanci.
75
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Xabi Alonso, přichází Thomas Müller.
75
Modrić obdržel přihrávku a okamžitě vyrazil vpřed, ale jeho cestu mu přerušil Hummels, který fauloval a vyfasoval žlutou kartu.
74
Míč dokázal sebrat ještě Modrić, který si ve vápně navedl míč na střelu, ale Neuera nepřekonal.
73
Carvalaj teď podnikl útočný výlet na soupeřovu polovinu, ale jeho zakončení bylo žalostné a Neuer zasahovat nemusel.
71
Oba celky udělaly změnu v sestavě.

Za Real Madrid dohrál Isco, místo kterého naskočil Vázquez. Na lavičku Bayernu zamířil Ribéry a místo něj nastoupil Costa.
71

70
Alonso fauloval svého protihráče a byl potrestán žlutou kartou.
69
Bayern teď mohl znovu udeřit, ale Lewandowski si dal míč daleko od nohy a pozorný Navas mu nic nedovolil.
69
Útočná akce domácích byla zastavena, protože Ronaldo si nepohlídal ofsajd. Vypadá to, že hosté budou střídat.
67
Isco obdržel na levém křídle přihrávku a poté ze své kopačky poslal povedený centr před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů se do zakončení neprodral, protože gólman Neuer byl pozorný a balon si stáhl k sobě do náruče.
66
Přihrávku do ofsajdu obdržel Lewandowski, takže sudí musel hru přerušit. Rozehrávat budou domácí hráči.
64
Zidane udělal první změnu v sestavě, když na lavičku stáhl Benzemu, místo kterého se na hřiště dostal Asensio.
62
Vypadá to, že Bayern cítí šanci, protože na svého soupeře začíná vyvíjet nepříjemný tlak.
61
U zadní tyče číhal Lewandowski, který se však k centrovanému míči nedostal, protože Nacho byl úspěšnější. Navíc Lewandowski svého protihráče fauloval a sudí musel hru přerušit.
61
Hráči v červených dresech zahrávali rohový kop, ale ze standardní situace svého soupeře neohrozili, protože Ronaldo byl pozorný a míč odhlavičkoval do bezpečí.
57
Navas si připsal svůj dnešní první zákrok. Přihrávku do vápna totiž obdržel Ribéry, který pálil k levé tyči, ale Navas předvedl parádní skok a míč lapil do rukavic.
55
Marcelo obešel jednoho z obránců a poté poslal před bránu parádní centr, ale dobíhající Benzema se ke střele hlavou nedostal, protože mu chyběl krok.
54
Vidal mohl přidat druhou branku hostů, ale nepodařilo se mu to. Dostal totiž parádní přihrávku od Robbena před bránu, odkud okamžitě vystřelil, ale mířil vysoko.
53
Míč na penaltovou značku si položil ROBERT LEWANDOWSKI, který počkal na pohyb brankáře a pak nekompromisně vystřelil. Navas neměl šanci gólu zabránit, protože šel do strany a LEWANDOWSKI umístil střelu doprostřed brány.
51
Robben si totiž navedl míč do vápna, kde se mu ho snažil vzít Casemiro, ale místo míče zasáhl protihráče a sudí okamžitě pískl do píšťalky.
51
Bayern Mnichov bude zahrávat pokutový kop.
51
Marcelo si dnes připsal už druhý velmi důležitý obranný zákrok! Tentokrát totiž na brankové čáře zastavil soupeeřovu střelu a hlavou odvrátil míč do bezpečí.
50
Real Madrid zahrával hned dva rohové kopy v řadě za sebou a zrovna ve druhém případě to vypadalo pro hosty nebezpečně, protože Isco se dostal k odraženému míči a pálil z voleje, avšak jeho pokus branku těsně minul.
49
Volný přímý kop si vzal na starost Ronaldo, který poslal před branku nebezpečný centr, ale obrana soupeře si poradila.
49
Casemiro už se otřásl a je na nohou. Real Madrid bude zahrávat standardní situaci.
48
Sudí přerušil hru, protože na trávník se složil Casemiro a nevypadá to s ním zrovna nejlíp, protože do něj dost nepříjemně zajel Vidal, který může být rád, že neobdržel druhou žlutou kartu.
47
Hned v úvodu druhého poločasu Real Madrid často ztrácí míč, rozehrávka domácího celku je hodně nepřesná.
46
Domácí tým rozehrál a s míčem se okamžitě přesunul na soupeřovu polovinu, ale nic významného tam nevymyslel.
46
Míč do druhého poločasu uvedli fotbalisté Realu Madrid.
46
Hráči jsou zpět na trávníku a druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:45.
Maďarský sudí Kassai nenastavil ani minutku nad rámec prvního poločasu. Po 45 minutách svítí stav skóre 0:0 a k postupu do dalšího kola mají blíže domácí hráči, kteří v minulém utkání dokázali svého soupeře porazit 1:2. Bayern se neprezentuje nějak špatně, ale chybí mu i nějaká ta dávka štěstí, protože tým z Německa na obranu Realu ještě nijak nevyzrál, navíc gólman Navas nemusel ještě ani jednou zasahovat.
45
45
Na útočné polovině se k odraženému míči dostal Kroos, který na nic nečekal a okamžitě pálil, ale mířil pouze do těch míst, kde byl připravený Neuer.
45
Fotbalisté v bílých dresech rozehráli nakrátko a s míčem se pohybují na soupeřově polovině. Zrovna teď to vypadá, že Real nikam nespěchá.
44
Faulovaný byl Ronaldo a Real Madrid bude rozehrávat.
43
Na druhé straně se ke střele prodral Ronaldo, ale i jeho pokus byl nepřesný, takže se ve 43. minutě stav skóre nemění.
41
K míči se postavil Alaba, který se prezentoval jen velmi nepovedenou střelou, která skončila několik metrů nad brankou.
40
Casemiro fauloval Vidala a hosté budou zahrávat volný přímý kop ze zajímavé pozice.
39
Robben táhl protiútok hostů, ale byl faulovaný, a tak musel sudí hru přerušit. Rozehrávat budou tedy hosté.
38
Isco dobře přenesl hru na levou stranu, kde byl úplně volný Marcelo, který přihrál Kroosovi a ten z velkého vápna vystřelil dobrou ránu, ale protihráč mu ji zablokoval.
37
Do protiútoku vyrazil Bayern a vytěžil alespoň rohový kop. Standardní situaci si vzal na starost Thiago Alcântara, který našel ve vápně Vidala, ale jeho hlavička byla nepřesná.
36
Ronaldo nastartoval rychlé nohy a na pravém křídle si řekl o příhrávku, kterou mu velmi přesně poslal Modrić. Ronaldo postupoval sám na bránu, dostal se až do vápna, odkud také vystřelil, ale Neuer byl na místě a připsal si úspěšný zákrok. Ronaldo se pak chtěl prodral ještě k dorážce, ale to už se mu nepodařilo, protože jeden z obránců zakročil.
33
Lewandowski přišel na půlící čáře o balon, protože ho dobře strážil Casemiro. Real Madrid podnikl útočnou akci a do vápna přilétl zajímavý centr, ale Ronaldo se ke střele hlavou nedostal, protože jeden z obránců byl u míče dříve a odhlavičkoval ho do bezpečí.
31
Bayern tak měl šanci na reparát, ale ani tahle standardní situace nebyla z učebnice. V 31. minutě se stav skóre stále nemění.
30
Faulovaný byl Ribéry, kterého poslal k zemi Casemiro, a tak hosté dostali výhodu standardní situace. Volný přímý kop si vzal na starost Hummels, ale on ani jeho spoluhráči nic nevymysleli, protože pozorný Benzema odvrátil balon na rohový kop.
29
Na druhé straně zahrávali rohový kop hosté, ale centr byl hodně nepřesný a míč se přestěhoval na kopačky domácích fotbalistů.
27
Kroos zahrával rohový kop Realu Madrid, před kterým se Bayern sice ubránil, ale míč pro sebe získat nedokázal, takže domácí tým měl pořád šanci. Parádní práci pak skoro na brankové čáře předvedl Boateng, který zablokoval jedovatou ránu od Ramose, a zabránil tak stoprocentnímu gólu.
27
Benzema kombinoval s Ronaldem, který pak přesnou přihrávkou nalezl Carvajala, jenž ze své kopačky vyslal nádhernou technickou ránu do levého spodního rohu branky, ale gólman Neuer vytasil parádní zákrok a svůj tým v těžké chvíli podržel.
24
Tentokrát před branku mířil další nadýchaný centr, ke kterému se chtěl ve vzduchu dostat Ronaldo, ale chyběla mu přesnost, takže hvězda Realu se do zakončení nedostala.
23
Marcelo obdržel přihrávku od Benzemy a snažil se odcentrovat míč před branku, ale pozorná obrana byla proti a centr zablokovala. Nicméně Marcelo se k míči ještě jednou dostal a centr zkusil znova, jenže Benzema hlavičkoval nepřesně.
22
Na pravém křídle dostal přihrávku Ronaldo, který chtěl založit útočnou akci, a tak do kombinace zapojil Benzemu, kterému přihrál a pak sprintoval za obranu, ale přihrávky už se nedočkal, protože jeho parťák celou situaci zastavil.
20
Běží 20. minuta zápasu a oba brankáři jsou zatím bez jediného zásahu. Šancí k vidění zatím moc není, to je pravda, protože zadní řada funguje na obou stranách zatím na jedničku.
19
Real Madrid zvolil pro dnešní zápas tradiční bílé komplety.
19
Nacho dobře zastavil přihrávku soupeře a odehrál míč do zámezí. Následuje aut pro Bayern.
18
V úvodu je aktivnějším týmem určitě Bayern Mnichov, který má častěji míč na kopačkách a už si dokázal vytvořit jednu hodně nebezpečnou momentku pro Real.
16
Domácí borci už o míč přišli a musí se rychle vracet na vlastní polovinu hřiště.
15
Kroos ze své pravačky vyslal dobrý centr na přední tyč, ale nikdo z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal. Real Madrid u míče zůstane, protože má k dispozici autové vhazování.
15
Marcelo teď zabojoval a získal výhodu rohového kopu, který bude zahrávat Kroos.
14
Po delší době se na soupeřovu polovinu dostal také domácí celek, ale marně si hledá cestičku k brance Neuera.
13
Vidal chtěl dát zapomenout na žlutou kartu, a tak si navedl míč na pravačku a vystřelil zpoza vápna, avšak jeho střela skončila asi dva metry nad brankou.
13
Robben dostal přihrávku do velkého vápna, ale míč dal neprocpal, protože mu v tom zabránil Ramos.
11
Lewandowski sice Ramose nepřekonal, ale vybojoval roh pro hosty. Bayern však z této standardní situace vůbec nic nevytěžil.
9
Hosté si vytvořili velmi zajímavou šanci, ale proměnit ji nedokázali. Alcântara si totiž parádně naběhl do pokutového území, kde se okamžitě dostal k míči a prudce vystřelil, ale do jeho střeleckého pokusu se obětavě položil Marcelo a jedovatou ránu zablokoval. K odraženému míči se pak dostal ještě Robben, ale ani jeho pokus gólem neskončil, protože zkušený Robben trefil jen brankovou síť.
8
Lewandowski se dnes už podruhé dostal ke střele, ale ani tentokrát jeho pokus nebyl přesný, a tak se stav skóre v 8. minutě nezměnil.
7
Ano, byl to Ronaldo, kdo se tvrdě opřel do míče, ale trefil jen dobře postavenou zeď, které Neuer později poděkoval.
6
Následovat bude volný přímý kop ve prospěch domácího týmu a na starost si ho nejspíš vezme Ronaldo.
6
Isco obdržel přihrávku od spoluhráče a snažil se si vyšlapat cestičku k soupeřově brance, avšak hráč Realu Madrid se k ničemu nedostal, protože ho poslal k zemi Vidal.
4
Rohový kop si vzal na starost Alcântara, ale na ve vápně našel jen pozorného Ramose, který odhlavičkoval míč do bezpečí. Hosté z Německa se tak k žádné šanci nedostali.
3
První rohový kop zápasu vybojoval aktivní Robben. Real Madrid musí být pozorný, aby soupeř ze standardní situace neudeřil.
2
Bayern zabojoval a míč získal opět pro sebe. Z levé strany poslal centr do vápna Alaba, kterému se nabídl Lewandowski, ale útočník z Polska svého soupeře nijak neohrozil.
1
O úvodní výkop se postarali hráči Bayernu, kteří oblékli tradiční červené komplety. Hosté se s míčem ihned přesunuli na soupeřovu polovinu, ale presink domácích fotbalistů byl pro hosty neúnosný, a tak o balon přišli.
1
-1
Všichni dnešní rozhodčí přicestovali z Maďarska.
-2
Stadionem zní znělka Ligy mistrů.
-3
Hlavní rozhodčí Kassai přivádí dnešní aktéry na zelený pažit. Real Madrid vede s kapitánskou páskou Ramos a Bayern Mnichov zase Lahm.
-4
Obě základní jedenáctky jsou nastoupeny v tunelu.
-11
Oba týmy dokončily rozcvičku a odebraly se do svých šaten.
-35
Realu Madrid chybí zranění Pepe, Varane a Bale. Bayern postrádá suspendovaného Martíneze.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Nacho Fernández, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Isco, Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – James Rodríguez, Kovačić, L. Vázquez, Asensio, Morata, Danilo.

Bayern Mnichov: Neuer – Lahm (C), Hummels, J. Boateng, Alaba – Alonso – Robben, Arturo Vidal, Th. Alcântara, Ribéry – Lewandowski.
Náhradníci: Ulreich – Costa, Rafinha, Bernat, T. Müller, Coman, Kimmich.

Rozhodčí: Kassai – Ring, Tóth.
Jak skončilo úvodní čtvrtfinálové utkání již víme, ale postupujícího ještě neznáme. K postupu do dalších bojů má blíž rozhodně Real Madrid, protože už má na kontě jednu výhru, ale Bayern má velmi zkušený tým, který dokáže i nemožné, takže postupová brána je pro oba týmy stále otevřená. Stát se může dnes cokoliv. Každopádně jméno postupujícího se dozvíme ještě dnes večer.
Real Madrid začínal ve skupině F, kde narazil na Dortmund, Legii a Sporting a do osmifinále postoupil ze 2. místa. Realu pak stála v cestě Neapol, se kterou si v obou případech poradil hladce, když ji vymazal dvakrát výsledkem 3:1.
Bayern Mnichov začal letošní ročník v základní skupině C, kde změřil síly s Rostovem, PSV a Atléticem Madrid a z této skupiny postoupil ze 2. místa. V osmifinále pak narazil na londýnský Arsenal, se kterým si poradil naprosto hravě, v obou zápasech totiž dokázal zvítězit 5:1. Pro Arsenal byly tyto obě porážky až ostudné.
Příjemný večer všem příznivcům Ligy mistrů. Dnes máme na programu odvetné čtvrtfinálové utkání, ve kterém bude chtít Real Madrid potvrdit vítězství nad Bayernem Mnichov. První zápas se odehrál minulý týden v Německu a domácí Bayern svému soupeři podlehl 1:2, i přesto, že byl mírným favoritem právě domácí celek. Nicméně Ronaldo ukázal, proč je nazýván jedním z nejlepších fotbalistů této planety, když jeho tým prohrával 1:0 a dvěma přesnými trefami zařídil obrat 1:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.