Liga mistrů - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Apoel : Dortmund - 17. října 2017   20:45

Apoel
Apoel
62' Poté (Ebecilio)
1:1
(0:0)
Dortmund
67' Papastathopoulos  (M. Götze)
Apoel
Waterman (43. Gudiño) – Vouros, Merkis, Rueda, Lago – Morais (C), Vinicius – Zahid, Ebecilio (71. Sallai), Aloneftis – De Camargo (30. Poté).
Gudiño – Alexandrou, Antoniou, Farías, Ž. Milanov, Poté, Sallai.
Aleksej Kulbakov – Žuk, Masljanko – Chromčenko – Sčerbakov, Dzmitrjieu.
GSP Stadium, Nikósie
Dortmund
Bürki – Schmelzer (C) (73. Philipp), Papastathopoulos, Toprak (60. Toljan), Bartra – M. Götze, Kagawa, Weigl – Jarmolenko (82. Isak), Aubameyang, Pulisic.
Weidenfeller – G. Castro, Isak, Philipp, Şahin, Toljan, Zagadou.

Tohle je pro dnešní utkání Ligy Mistrů ode mne vše, děkuji za pozornost a s přáním hezkého zbytku večera, se s vámi loučím. Někdy příště, například opět u nejprestižnější evropské fotbalové soutěže, na počtenou!
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:8. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:12.
Utkání třetího kola nejprestižnější fotbalové ligy, mezi Nikósijským APOEL FC a dortmundskou Borussii, je minulostí!

Druhé dějství nám po nudném prvním poločase nabídlo opravdu podívanou! V 62. minutě se nejprve po obrovské chybě hostujícího brankáře prosadil Mickael Poté, už o pět minut na to ale vyrovnal Papastathopoulos Sokratis. Tyto dvě situace rozproudili opravdu fantastický závěr utkání, ve kterém měli stoprocentní šance na kopačkách hráči obou celků. Ani jedna ale využita nebyla, Aubameyang například v poslední minutě nastřelil tyč. Po tříminutovém nastavení tak hlavní sudí ukončil toto utkání za konečného stavu 1:1!

Pro hosty z Dortmundu je tento výsledek takřka nepřijatelný, s jarními boji v Lize Mistrů už zřejmě nepočítají ani ti jejich nejzaritější fanoušci. Fotbal je ale nevyzpytatelný, míč kulatý, za následné tři kola se ještě může stát cokoliv. Nicméně oba dnešní soupeři to budou mít těžké, ke dvou postupujícím místům jim chybí shodně 6 bodů!
90+3'
90+3'
Tak tohle je neuvěřitelný závěr tohoto utkání! K centrovanému míči z pravé strany se na vzdálenější tyči dostal Aubameyang, který se snažil soupeřova brankáře překonat hlavou. Míč se po jeho pokusu odrazil od Gudiňa do tyče a na poslední chvíli tuto šanci hostů uhasil jeden z domácích obránců!
90+3'
Poté si uvědomuje, jak by pro jeho celek byla remíza důležitá a drží míč u rohového praporku.
90+2'
Dvě obrovské šance měli nyní domácí, kteří se tak mohli postarat o zázrak! Nejprve se dostal k míči ve vápně soupeře osamocený zřejmě Zahid, nesmyslně se ale pokoušel o střelu z voleje, místo toho aby volil zpracování. Poté se pohlednou kombinací dostali domácí do vápna znovu, centrovaný míč na zadní tyč ale hostující obránci s nutnou dávkou štěstí odvrátili do bezpečí!
90+1'
Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat 3 minuty!
90'
Hosté měli další příležitost rohového kopu, Gotze ale neodcentroval dobře, míč našel na přední tyči jeden z domácích obránců.
89'
Hosté jsou u míče na soupeřově polovině a stadionem v Nikósii se rozléhá pískot domácích příznivců.
88'
Žlutou kartu dostává Roland Sallai (APOEL FC).
88'
Nyní vidíme více hráčů ležet na trávníku, než po něm běhat. Ani jeden z celků tvrdými zákroky rozhodně nešetří!
87'
Žlutou kartu dostává Mickaël Poté (APOEL FC).
Žlutou kartu dostává Sokratis Papastathopoulos (Borussia Dortmund).
86'
Na trávníku to opravdu jiskří! Domácí Poté nejprve zatáhl Sokratise, pak jej ještě dojel skluzem a oba hráči si tak měli co vysvětlovat. Sudí bude muset zřejmě opět navštívit náprsní kapsičku.
86'
...Kagawa se následně pokusil o centr na vzdálenější tyč z levé strany, na nabíhajícího Pulišiče byl ale tento míč dlouhý.
85'
Opět hosté v kombinaci na útočné polovině...
84'
Nic ale nevymysleli, navíc se po jejich chybě vrhli do brejku soupeři. Za záchranou brzdu tak musel zatáhnout Julien Weigl, který po zásluze inkasuje žlutou „odměnu“.
83'
Hosté se opět nastěhovali na soupeřovu polovinu hřiště, kde se rozvážnou kombinací snaží něco vymyslet.
82'
Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Andrij Jarmolenko, přichází Alexander Isak.
81'
Také jste slyšeli tu ránu? To byly kameny, které spadly ze srdce hráčům hostujícího celku! Brankář Burki byl nyní nucen odehrát míč nohou, i přes poměrně dost prostoru volil přihrávku středem, kde dobíhal jeden ze soupeřů. O kousek ale míč minul!
80'
I přes drtivou převahu v držení míče hostujících hráčů Dortmundu 66% – 34%, stále svítí na tabuli výsledek 1:1, schyluje se tak možná k obrovskému překvapení třetího kola.
79'
Další útočná akce hostujícího celku končí pouze v zámezí, pokračovat mohou domácí odkopem od brány.
78'
Domácí se rázem mohli dostat do vedení! Aloneftis si výborně udělal prostor ve vápně soupeře, následně se střílenou přihrávkou snažil v malém vápně najít Potého, ten byl ale o kousek pozadu!
77'
Žlutou kartu dostává Jeremy Toljan (Borussia Dortmund).
76'
Opět si musel zahrát i hostující brankář Burki, kterému po inkasované brance rozhodně klesla důvěra v sebe sama, se situací si ale poradil na jedničku.
75'
Hosté otevřeli obranu ještě více stažením kapitána Schmelzera, čehož se snaží využít domácí hráči rychlými brejky, obrana Dortmundu kolikrát zatahuje brzdu na poslední chvíli.
73'
Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Marcel Schmelzer, přichází Maximilian Philipp.
73'
Aubameyang číhal na centrovaný míč u levé tyče Gudiňovy brány, možnost šance mu ale zhatil dobrým výběrem místa jeden z domácích obránců.
72'
Hosté otevřeli obranu a zvýšili efektivitu střel, druhé branky a obratu v utkání se zatím ale nedočkali.
71'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Lorenzo Ebecilio, přichází Roland Sallai.
70'
Po brejku se o střelu ze střední vzdálenosti pokusil i jeden z domácích hráčů, jeho rána ale letí zřejmě ještě teď.
69'
Hráči dortmundské Borussie se stále snaží směrem dopředu, jsou to totiž oni, kteří z role favorita nepředvádějí takový fotbal, který se od nich čekal.
68'
A mohlo být skóre naopak! Kagawa se pokusil o střelu po samostatném úniku středem obrany soupeře, jeho rána ale skončila „pouze“ na horní tyči Gudiňovy svatyně!
67'
Dortmund právě vstřelil branku!
Hostům se ale přesto povedlo chvíli po inkasované brance vyrovnat! Mario Götze dostal vynikající pas od Schmelzera, následně takovým zvláštním centrem vybídl spoluhráče v malém vápně. Nejvýše si na míč naskočil obránce Dortmundu PAPASTATHOPOULOS SOKRATIS a uklidil míč za záda bezmocného Gudiňa!
66'
Zatím je to ale z jejich pohledu marné, následovala další ztráta míče a následný zisk.
64'
Hosté jsou z inkasované branky poměrně opařeni a nyní se snaží vymyslet něco dopředu.
62'
APOEL právě vstřelil branku!
Tak tohle je takřka neuvěřitelné! Obrovský outsider dnešního střetnutí se dostává do jednobrankového vedení! Neskutečných dvou chyb, hodných brankáře přípravkového týmu z českého okresu, se dopustil hostující brankář Burki, který přihrávkou našel pouze dobíhajícího soupeře. Ten si udělal kličkou prostor ve vápně, následně vystřelil na bránu, hostujícímu brankáři ale tato nepovedená střela vypadla z rukavic, načež se dostal k míči reprezentant Beninu MICKAEL POTÉ, obešel brankáře a dostat míč do prázdné brány mu nedělalo vůbec žádný problém!
61'
I v pádu dokázal jeden z hostů odcentrovat na úroveň malého vápna soupeře, z toho ale nakonec nic nebylo.
61'
Další útočná akce hostujícího celku končí pouze v zámezí, odkopem od své svatyně tak může pokračovat Gudiňo.
60'
Po centru a následném odraženém míči, se dostal ke střele z voleje Aubameyang, jeho rána z první ale byla podobně nepřesná, jako ty ostatní jeho spoluhráčů v prvním poločase.
60'
Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Ömer Toprak, přichází Jeremy Toljan.
59'
Po dalším obranném zákroku domácích, budou mít hosté příležitost rohového kopu, to vše ale až po střídání.
58'
K dobré obranné fázi přidávají domácí i časté napadání soupeřovy rozehrávky, ten si ale v těchto případech ví rady.
57'
Stále kombinují domácí, nedaří se jim ale přechod k vápnu soupeře, hostující obrana je nyní dobře zformovaná.
56'
Ošetření nebylo nijak zdlouhavé, nyní už pokračují hosté v držení míče na vlastní polovině, kde se rozvážnou kombinací snaží něco vymyslet.
55'
Po zisku míče se pokusili o útočnou akci také domácí hráči Nikósie, poté ale balon skončil pouze v zámezí, navíc na trávníku zůstal ležet jeden z hostů a nyní je ošetřován.
53'
Přetažený centr našel pouze Aubameyang na hranici vápna, nepřesně se pak ale pokoušel dostat míč zpět k vápnu malému, trefil jen horní síť Gudiňovy svatyně.
52'
Kagawův centr do vápna z levé strany byl tečován do zámezí, hosté tak budou mít další příležitost rohového kopu.
51'
Hráči Dortmundu se rychle a téměř bezproblémově dostávají ihned po ztrátě k míči. Domácí jsou v této fázi utkání hodně pasivní.
50'
Na míči jsou stále hosté, kombinací na soupeřově polovině si tvoří prostor pro další útočné akce.
49'
Schmelzer se snažil o samostatný průnik po levé straně soupeřova vápna, po dobrém zákroku jednoho z obránců ale budou dokonce pokračovat domácí.
48'
Hosté se snaží opět něco vymyslet směrem dopředu, uvidíme, zda zvýší svoji efektivitu v útočné fázi.
47'
Domácí se po rozehrávce hrnuli do útoku, ten byl ale pozornou obranou soupeře zastaven.
46'
První dějství utkání nejprestižnější evropské fotbalové ligy, mezi týmy Nikósie a Dortmundu, je za námi. Prvních patnáct minut vládl hostující celek, který na polovině soupeře udával tempo hry. To vše ale postupem času upadlo, do ojedinělých šancí se dostávali i domácí hráči, žádná ale nebyla téměř stoprocentní. Druhou půli prvního dějství pak navíc zkazili dvě zranění domácích hráčů, po kterých dotyční byli nuceni střídat. APOEL má tak 2 ze 3 možných střídaní pryč, pokud hosté nastolí tempo jako v prvních minutách zápasu, budou to mít hráči ve žlutých dresech opravdu těžké.

Druhý poločas začne přibližně v 21:52, zůstaňte u toho s námi!
45+4'
45+4'
Nyní převažuje obrovská nepřesnost v kombinaci obou celků u středové čáry, míč tak často mění majitele.
45+3'
Hosté kombinují na polovině soupeře, za celou první půli se ale k pořádné střele nedostali.
45+2'
O ránu ze střední vzdálenosti se pokoušel kapitán hostů Schmelzer, jeho pokus ale také pozdravil zřejmě jen některého fanouška v nejvyšších řadách sektoru za brankou.
45+1'
Domácí se při dalším centru do soupeřova vápna dopustili ofsajdového postavení, ve kterém se nacházel Poté. U míče tak mohou pokračovat hosté z Dortmundu.
45+1'
Sudí nastavuje 4 minuty nad rámec řádné hrací doby prvního poločasu!
45'
Tato situace přerušila hru o nějaké 4 minuty, dá se tak očekávat větší nastavení prvního dějství.
43'
Po dlouhém pobytu lékařů na trávníku je jasné, že domácí brankář Boy Waterman není schopen ve hře pokračovat, do brány celku z Nikósie tak spěchá Mexičan Raul Gudiňo!
41'
Po dalším centru hostů do vápna soupeře, se na míč vrhal brankář Waterman, vyskočil nejvýše, míč vyrazil do bezpečí, při nebezpečném pádu si ale zřejmě ublížil a domácí tak budou muset, dnes už podruhé, nuceně střídat!
40'
Pod soupeřovy končetiny se nyní musel vrhnout i hostující brankář Burki, míč ale úspěšně udržel v rukavicích, navíc vyslal svůj tým do nadějného brejku.
39'
Vynikající pas dostal na levém křídle Schmelzer, po zpomalení jej ale nepochopitelně nezachytil a pokračovat tak mohou domácí.
38'
Střídající Poté nyní podle hlavního arbitra fauloval Schmelzera ve vápně Dortmundu a zhatil tak šanci svého týmu.
37'
Hosté se nyní představili další nepřesnou střelou, odkopem od své brány může pokračovat Waterman.
36'
Ani z rohového kopu domácích se velké pozdvižení nekonalo, Burki si výborně vyběhl a míč s přehledem vyboxoval až na polovinu hřiště.
35'
Hra se odehrává především na středu hřiště a obrovské nepřesnosti v kombinacích jen potvrzují tuto nudnou pasáž.
33'
Stále sledujeme kombinaci hostů na jejich vlastní polovině, to se nelíbí ani fanouškům, kteří to dávají hlasitým pískotem najevo.
32'
U míče jsou nyní pouze hosté, kteří kombinují střídavě na své a na soupeřově polovině, zatím ale totálně bez nápadu.
31'
O technickou střelu se pokusil za hranice vápna Gotze, jeho pokus byl ale jen takový pozdrav na rozehřátí domácímu brankáři.
30'
Tak tohle je pro domácí opravdu kruté, po jednom z pádů se zranil nejlepší střelec Nikósie a musel být vystřídán...
30'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Igor De Camargo, přichází Mickaël Poté.
29'
Hra je na chvíli přerušena po potížích jednoho z domácích hráčů, ten ale nakonec odchází po svých.
28'
Občas se hráči dortmundské Borussie snaží dostat míč do vápna vysokými centry, to jim ale důsledná obranná činnosti domácích nedovoluje.
27'
Hosté se nyní celkem těžce dostávají ven ze své poloviny, soupeř disponuje velkou chutí do hry a důrazným napadáním.
26'
Kombinaci na své polovině nyní hosté zavedli až k brankáři Burkimu, ten velmi nepřesným odkopem našel pouze zámezí. Pokračovat mohou domácí hráči.
25'
Velmi nepřesný pokus nyní Jarmolenka zpoza vápna, letěl zřejmě až někam ke střeše stadionu v Nikósii, i fanoušci v nejvyšších řadách si tak mohli prohlédnout míč zespodu.
24'
Obrovskou nepřesností na soupeřově polovině, se nyní dokonce dvakrát provinil Schmelzer, hosté ale i tak pokračují s míčem na kopačkách.
23'
Hosté se snaží uklidnit hru rozvážnou kombinací na vlastní polovině, soupeř jim v tomto ani moc nebrání.
22'
Útočným faulem se nyní provinil domácí Zahid, pokračovat u míče tak budou hosté z Dortmundu.
21'
Její exekutor se pokusil o přímé ohrožení domácí svatyně, jeho střele ale chyběla potřebná razance a s klidem ji vystihl brankář Waterman.
21'
Žlutou kartu dostává Lorenzo Ebecilio (APOEL FC).
20'
V přečíslení 3 na 2 byl tvrdě faulován Kagawa, což se rozhodně neobejde bez karetního trestu, navíc budou mít hosté zajímavou standardní situaci!
19'
Domácí se pokusili vyřešit rohový kop centrem na hráče stojícího za hranicí soupeřova vápna, ten si ale míč špatně zpracoval, načež vyslal hosty do brejku.
19'
S centrovaným míčem si ale hostující obránci poradili, míč odvrátili na roh.
19'
Hráči Nikósie budou mít po faulu na de Camarga zajímavou příležitost na vstřelení branky. Zahrávat budou standardní situaci z nějakých třiceti metrů od Burkiho svatyně.
18'
Domácí jsou nyní velmi efektivní v brejkových situacích, vždy je ale distancuje nepřesná finální přihrávka. Další přetažený centr zhatil jejich šanci.
17'
Na polovině hřiště nyní tvrdě fauloval hostující Weigl, tento zákrok se ale nakonec obešel bez karetního trestu.
16'
Obrovskou šanci nyní měli domácí hráči! Ebecilio zachytil vynikající centr za obranu na pravém křídle, následně poslal velmi rychlý míč do vápna soupeře, ten si našel de Camargo, střelou přes obránce ale nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče!
15'
Na centrovaný míč si nejvýše naskočil domácí brankář Waterman, který jej uklidil do bezpečí a zároveň vyslal svůj celek do brejku.
15'
Po nepovedeném centru Jarmolenka z pravé strany, budou mít hosté i tak další možnost rohového kopu.
14'
Ani z dalšího rohového kopu hostů se žádné větší pozdvižení nekonalo, domácí obránci jej s klidem vyřešili.
13'
O další střelu z ne příliš výhodné pozice, se pokusil Kagawa, i jeho rána ale zřejmě letí ještě teď. Symbolicky jen pozdravil fanoušky v nejvyšších řadách hlediště.
13'
Centrovat do soupeřova vápna se pokusil i domácí Aloneftis, jeho nabídku ale přijal pouze hostující brankář Burki.
12'
Domácí se snaží dobýt soupeřovu polovinu nakopávanými míči, důsledná obranná činnosti Borussie jim to ale nedovoluje.
11'
Po pohledné kombinaci se k centru dostal z pravého křídla Pulišič, jeho nabídku ale hlavičkující Kagawa nezužitkoval nejlépe, svůj pokus poslal daleko vedle watermanovy brány.
10'
Aloneftisovi se nepodařilo udržet míč u rohového praporku, načež jej obral Jarmolenko. Jeho následný centr ve vápně ale žádný ze spoluhráčů nenašel.
9'
Hosté se nebojí ani rozjet akci ze zadních řad, soupeře takřka nyní nepouštějí k míči!
8'
Už ze začátku zápasu jsou hosté z Dortmundu aktivnější na míči, stále jim ale chybí nápad na finální přihrávku a také nějaká střelecká efektivita.
7'
Aubameyang si nyní poslal míč příliš před sebe, poté jej už nedostihl. Odkopem od brány bude pokračovat domácí brankář Waterman.
6'
Kagawa se pokoušel o kličku na levém křídle, míč se mu ale zamotal pod nohama a je z toho pouze autové vhazování domácích.
6'
Ten sice také vyšel pro hostující hráče na prázdno, stále ale mohou pokračovat u míče na soupeřově polovině.
5'
Po další útočné akci měli hosté možnost rohového kopu, Jarmolenkův centr ale odvrátil jeden z obránců Nikósie na další roh.
4'
O první střelu utkání se pokusil hostující Jarmolenko, jeho rána z pravé strany soupeřova vápna ale skončila vysoko nad Watermanovou svatyní.
3'
Toprak se snažili dostat míč do vápna soupeře, to se mu ale nepovedlo a domácí obránci míč odhlavičkovali do bezpečí.
2'
Na vlastní polovině, se nedovoleného obranného zákroku dopustil domácí Vouros, po nepovedeném přenesení hry ale budou pokračovat hráči Nikósie.
1'
Už nyní vládne na tribunách bouřlivá atmosféra, oba celky mají své fanouškovské základny na té nejlepší světové úrovni!
1'
Rozehrávky se ujali hostující hráči dortmundské Borussie, kteří začali utkání kombinací na vlastní polovině.
1'

APOEL FC: Waterman – Vouros, Merkis, Rueda, Lago – Morais (C), Vinicius – Zahid, Ebecilio, Aloneftis – De Camargo.
Náhradníci: Gudiño – Alexandrou, Antoniou, Farías, Ž. Milanov, Poté, Sallai.

Borussia Dortmund: Bürki – Schmelzer (C), Papastathopoulos, Toprak, Bartra – M. Götze, Kagawa, Weigl – Jarmolenko, Aubameyang, Pulisic.
Náhradníci: Weidenfeller – G. Castro, Isak, Philipp, Şahin, Toljan, Zagadou.

Rozhodčí: Aleksej Kulbakov – Žuk, Masljanko – Chromčenko – Sčerbakov, Dzmitrjieu..

Hlavní arbitrem dnešního utkání bude Aleksej Kulbakov, na lajnách budou připraveni pomezní sudí Dmitrij Žuk a Oleg Masljanko, čtvrtým rozhodčím pak Jurij Chomčenko. Na vše bude dohlížet ještě dvojice pomocných sudích, kterými jsou Denis Sčerbakov a Dzmitrij Dzmitrjieu. Všech šest pánů pochází z Běloruska.
Tyto dva celky se doposud proti sobě neutkali, bude to tedy pro oba týmy taková malá premiéra. Rozhodně ale nemůžeme čekat, že by se dobře nepřipravili, určitě mají oba svého soupeře rozebraného po taktické stránce do posledního čtverečku.

Především podle střelecké aktivity dortmundské Borussie, která nastřílela v posledních pěti utkáních celkem 14 branek, se dá očekávat ofensivní pojetí hry, což většinu fandů dobrého fotbalu jedině potěší. Snad tento možný fakt nenaruší domácí, kteří se za stejný počet zápasů trefili pouze 3x.
Borussia Dortmund zatím potvrzuje roli jednoho z favoritů na zisk titulu v německé Bundeslize, kde je nyní na pozici nejvyšší. Náskok na druhý Bayern ale čítá pouhé dva body. Vše ale mohlo být jinak a pro dortmundskou Borussii rozhodně přívětivější, kdyby je v posledním zápase neporazilo Lipsko.

V utkání s lipským RB byli po většinu utkání lepším týmem, což potvrzuje i celkové držení míče ve prospěch Borussie 64% – 36%. Po rychlé brance Aubameyanga ze čtvrté minuty ale nastal nečekaný obrat, hosté v rozmezí patnácti minut otočili stav a po faulu Sokratise, po kterém mimochodem domácí dohrávali o deseti, hosté navýšili své vedení na dvoubrankové. V 56. minutě byl vyloučen i hostující Ilsanker a v určování tempa hry pokračovali domácí. V 64. minutě snížil autor první branky Aubameyang, na nic víc se ale hráči Dortmundu nezmohli a hosté si tak odvezli překvapivé a nečekané 3 body!

Teď už ale k Lize Mistrů. Tam je to pro německý klub o poznání horší, než v Bundeslize, po prohře 1:3 s Tottenhamem, totiž stejným výsledkem nestačili ani na madridský Real. Pro Borussii je tak dnešní utkání nejlepší a zároveň jedinečnou šancí, jak si uchovat naději pro jarní boje v nejpopulárnější fotbalové soutěži!

Utkání s Madridem sice bylo velmi vyrovnané, nádherný fotbal ale okořenil dvěma brankami v druhém poločasu klasicky Cristiano Ronaldo a určil tak osud německého celku. Borussia tak nyní obsazuje třetí pozici ve skupině H bez bodového zisku a se skórem 2:6 a pokud chtějí v evropských pohárech zůstat, musí brát z dnešního střetnutí body, nejlépe všechny 3!

Dortmundské táhne především neskutečný forward gabonského původu Pierre-Emerick Aubameyang, který má zatím neuvěřitelné statistiky v letošní sezóně. Za 8 zápasů totiž dokázal nastřílet již 10 branek! Všichni si zřejmě umíme dopočítat, že je to v součtu více, než jedna vstřelená branka na zápas, což je ve fotbale takové úrovně opravdu hodné minimálně smeknutí klobouku!

Hostům dnes bude chybět s největší pravděpodobností tato čtveřice hráčů. Největší absencí německého celku bude rozhodně Marco Reus, kterého distancuje poraněné koleno. Dále také svalové zranění Lukásze Piszczeka, poraněný kotník Portugalce Rafaela Guerreira a možná v neposlední řadě poraněná kyčel Erika Durma.

Zvolí nizozemský zkušený kouč Peter Bosz tu správnou taktiku a bude mít zásluhy na případné výhře svého týmu? To vše a mnoho ostatního už dnes!
APOEL FC zažívá celkem špatný úvod sezóny, nejen, že se mu nedaří v Lize Mistrů, ne příliš povedený start jej distancuje i v kyperské nejvyšší soutěži, kde nyní mistr posledních pěti sezón, obsazuje „až“ čtvrtou příčku.

Kyperský APOEL byl nalosován do skupiny H, kterou mnozí fandové považují za skupinu smrt, oprávněně! V cestě za jarními boji v evropských pohárech, jim totiž stojí Tottenham, madridský Real a jejich dnešní soupeř z Dortmundu.

Hráči, dnes domácího celku, potvrdili ve dvou dosavadních zápasech roli outsidera, po prohře 0:3 v Madridu, stejný výsledkem nestačili ani v domácím utkání na londýnský Tottenham, kdy je třemi vstřelenými brankami hasil Harry Kane!

APOEL tak obsazuje beznadějně poslední příčku skupiny H bez bodového zisku a nelichotivým skórem 0:6! Pokud chtějí na jaře pokračovat v evropských pohárech, musí dnes bezpodmínečně porazit svého protivníka.

V tamní lize je táhne především Belgičan Igor de Camargo, který je se třemi vstřelenými brankami zároveň nejlepším střelcem svého celku.

Domácím by dnes zřejmě měli chybět, vinou zranění, hráči jako Zhivko Milanov a Georgios Efrem. S jakou sestavou a taktikou přijde na tento veledůležitý zápas trenér Giorgios Donis, se dozvíme už v 18:00.
Všechny fotbalové nadšence vítám u nejprestižnější evropské fotbalové soutěže, Ligy Mistrů! V rámci třetího kola skupiny H, se mezi sebou utkají týmy, které za dosavadní dvě odehrané utkání ještě nezískali ani bod! Kyperský APOEL FC hostí na svém stadionu německý tým Borussii Dortmund!

Úvodní výkop je naplánován na klasických 20:45, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.