Liga mistrů - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karabach : Chelsea - 22. listopadu 2017   18:00

Karabach
Karabach
0:4
(0:2)
Chelsea
21' E. Hazard   • 36' Willian  (E. Hazard) • 73' Fàbregas   • 85' Willian  (Pedro)
Karabach
Šehić – Medveděv, R. Sadygov (C), Rzeźniczak, Agolli – R. Almeida, Garajev – Guerrier (81. Junuszade), Míchel, Madatov (46. Dinijev) – Ndlovu (86. Quintana).
Kanibolockij – Dinijev, Amirgulijev, Junuszade, Ismajilov, Šejdajev, Quintana.
Manuel De Sousa (POR) – Alvaro Mesquita (POR), Ricardo Santos (POR)
Tofig Bahramov Stadium, Baku
Chelsea
Courtois – Azpilicueta (C), David Luiz, Rüdiger – Zappacosta, Fàbregas, Kanté (75. Drinkwater), Willian, Alonso (58. Cahill) – Pedro, E. Hazard (65. Morata).
Caballero – Christensen, Cahill, Bakayoko, Drinkwater, Morata, D. Sterling.

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek dnešního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou. Loučí se s vámi Daniel Kinc.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 1:10. Střely mimo: 2:5. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 5:12.
Utkání je u konce! Chelsea potvrdil roli papírového favoritovi, na půdě Karabachu zvítězila jasně 4:0 a zajistila si postup do jarní vyřazovací fáze letošního ročníku Ligy mistrů!

Ve druhé půli, do níž vstupovali Blues s dvoubrankovým náskokem a také dlouhou přesilovkou, měli svěřenci Antonia Conteho několik šancí, ty však skončily buď nepřesnou ranou, nebo skvělým zákrokem domácího brankáře Šehiče. Nakonec se Londýňané dočkali až v 73. minuty, kdy po faulu na Williana proměnil nařízenou penaltu Cesc Fabregas. V samotném závěru se pak druhou brankou duelu blýskl také Brazilec Willian, jenž po individuální akci a přesné ráně z hranice vápna k tyči uzavřel výsledek duelu na konečných 4:0.
90+3'
90+3'
Morata za obranou v ofsajdu a to je to úplně to poslední, co diváci na stadiónu v Baku dnes uvidí.
90+2'
Míč je na obranné polovině Blues u obranného tria, hosté už se nikam neženou a zde také nejspíš duel dokončí.
90+1'
Ibrahim Šehić se musel mít ještě jednou na pozoru, a to když z hranice vápna prudce k tyči vypálil osamocený Fabregas, nicméně brankář domácích proti jeho ráně vytáhl parádní zákrok a balón vyrazil!
90'
Nastavují se tři minuty nad rámec druhého poločasu a přesně tolik minut zbývá k Chelsea ke třetí výhře v letošní skupinové fázi Ligy mistrů!
88'
Naopak pomyslný pátý hřebíček do rakve mohl zatlouct Morata, ten si po akci z levé strany položil obránce zasekávačkou již ve vápně, následně ho ale míč neposlechl a utekl mu od kopačky.
87'
Nyní jsou to po delší době opět domácí, kdo se vydal dopředu, nicméně už jim příliš mnoho sil nezbývá, a tak to vypadá, že se dnes branky nedočkají.
86'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Dino Ndlovu, přichází Dani Quintana.
85'
Chelsea právě vstřelila branku!
Tak ještě jedna branka hostů. Pedro míč předložil ve zcela nenápadné akci do běhu WILLIANOVI a ten celou situaci pojal stylem „Udělej si nám“! Míč si pohodlně navedl kolem beka rychlými kroky doprava, pravačkou vyslal následně nechytatelnou technickou ránu a Šehič plachtil vzduchem ke své vzdálenější tyči marně – 0:4!
84'
Morata chtěl ve vápně sklepnout míč pro Azpilicuetu, ale obránce Garajev skvěle jeho pobídku přečetl. Balón ale následně trochu zbrkle odkopl.
83'
Antonio Rüdiger opět hluboko na polovině soupeře a opět centroval do šestnáctky, pas byl však odvrácen. Blues ale v akci pokračují.
82'
Utkání se již pouze dohrává a o vítězi asi nikdo nepochybuje. Chelsea však sympaticky pokračuje v útočení a určitě by se nestyděla ještě za jednu branku v síti domácích.
81'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Wilde-Donald Guerrier, přichází Eľvin Junuszade.
80'
Tu však fotbalisté Karabachu rozehráli raději nakrátko a jejich kombinace kolem středu hrací plochy pokračuje.
79'
Antonio Rüdiger na levé straně fauloval unikajícího Almeidu a domácí budou mít po delší době k dispozici zajímavou standardní situaci.
78'
První střela domácích v zápase! Wilde-Donald Guerrier to zkusil z velké dálky, ale jeho rána země – vzduch pouze prověřila pevnost rukavic a náručí Courtoise.
77'
Následně si za obranu po pravém křídle naběhl také Zappacosta a po opačném křídle mu nabíhal úplně volný Pedro, jenže pas italského obránce byl hodně, ale hodně nepřesný.
76'
Opět tutovka Blues! Jeden z hostů nadvakrát propasíroval míč na Moratu, ten byl znovu sám před brankou, ale Ibrahim Šehić jej skvěle vychytal!
75'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází N'Golo Kanté, přichází Danny Drinkwater.
74'
Chelsea ani za tohoto stavu nepřestává v kombinaci a je opět aktivně usazena na polovině svého soupeře.
73'
Hosté vedou o tři branky a je rozhodnuto o vítězi! Penalta se sice pro předčasné vběhnutí Zappacosty do šestnáctky musela opakovat, ale CESC FABREGAS i napodruhé potvrdil pevné nervy, zvolil stejný kout branky a míč nekompromisně napálil k pravé tyči. Ibrahim Šehić směr sice vystihl, ale reagovat nedokázal – 0:3!
72'
Žlutou kartu dostává Gara Garajev (FK Karabach).
71'
Gara Garajev zatáhl Williana ve vápně za dres, ten se sice k zemi neskácel, ale rozhodčí i přesto ukázal na penaltový puntík!
71'
Další penalta pro Chelsea!
70'
Vzápětí si za obranu zaběhl také Azpilicueta, sám před brankářem ještě poslal míč úplně volnému Moratovi, jenž se sice dočkal branky, ale už předtím byl španělskému obránci pískán ofsajd.
69'
Netrvalo to ani půlminuty a velká šance přišla! Antonio Rüdiger klinicky přesnou kolmicí poslal za obranu úplně volného Moratu, ten byl sám před brankářem, ale jeho křižná střela po zemi o centimetry branku Karabachu minula!
68'
Chelsea svůj tlak stupňuje a opět je nastěhována na polovině soupeře. Domácím jakoby začaly docházet síly.
67'
Po nepřesném rohovém kopu se hosté neprosadili, ale na druhé straně neuspěli ani fotbalisté Karabachu, když Wilde-Donald Guerrier byl přichycen v ofsajdu.
66'
Willian vybojoval míč a rychle prošel dopředu. Balón posunul Moratovi, jenž nejprve proti dvojnásobné přesile nedokázal projít, ale vzápětí od stejného hráče obdržel kolmici za obranu a ve střele mu zabránil jen pohotový zákrok obránce, jenž míč srazil na roh.
65'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Álvaro Morata.
64'
A svou tutovku si vypracovali! Míč přišel do vápna k Hazardovi, ten si míč připravil dvěma rychlými kroky na střelu pravačkou, nicméně Ibrahim Šehić skvělým zákrokem zabránil třetímu gólu!
63'
Po ose Kanté – Azpilicueta doputoval míč k Fabregasovi, ale ten nedokázal dát balón rychle od nohy. Fotbalisté v bílém nicméně v obléhání šestnáctky soupeře pokračují.
62'
Karabach se snaží sympaticky kombinovat a jeho akce mají náboj i myšlenku, nicméně absence jednoho muže v poli je znát a domácí hledají cestu vpřed marně.
61'
Druhá půle zatím kromě šance Pedra nepřináší příliš fotbalovosti, hosté nyní po chybě Kantého u autové čáry o míč znovu přišli, ale za současného stavu je to tolik mrzet nemusí.
60'
Po hodiny hry domácích slušně zakombinovali a Michel chtěl míč prostrčit do běhu mezi beky Guerrierovi. Celou akci dobře přečetl Luiz a balón pohotově zachytil.
59'
Azpilicueta předal kapitánskou pásku nově příchozímu Cahillovi a Chelsea pokračuje v útočení. Právě Azpilicueta, který se posunul na pozici wingbacka po Alonsovi centroval z levé strany, adresáta však nenašel.
58'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Marcos Alonso, přichází Gary Cahill.
57'
Ale moc dlouho jim to nevydrželo. Na míči je nyní celek z hlavního města Anglie a byl to Azpilicueta, který servíroval míč na zadní tyč pro Williana, ale pas byl na něj příliš dlouhý.
56'
U míče opět fotbalisté Karabachu. Překvapit beky mohl rychlou kličkou na pravé straně Ndlovu, ale situaci přehodnotil a rozehrál dozadu. Jeho spoluhráči v kombinaci pokračují.
55'
Ani další akce Blues neměla dlouhého trvání. Hosté nejprve o míč přišli, aby následně chtěl brejk hasit Rudiger, ale povedlo se mu to jen za cenu lehkého faulu.
53'
Zbytečným faulem se na útočné polovině provinil Alonso a za svůj prohřešek uviděl žlutou kartu.
53'
Šance hostů! Fabregas poslal parádní pas vzduchem za obranu Pedrovi, který zůstal za defenzívou domácích úplně sám! První dotekem se však lehce vyhnal ze střelecké pozice, Ibrahim Šehić s ním skvěle držel krok a jeho ránu vyrazil. Dorážet mohl ještě Willian, ale Maxim Medveděv před ním balón odhlavičkoval!
52'
Toho se následně chopil již tradičně Cesc Fabregas a jeho centr měl na zadní tyči najít právě Rudigera, ale pas byl nepřesná a Ibrahim Šehić byl se svou náručí připraven.
51'
Antonio Rüdiger vyslal po levé straně rychlou kolmici na Williana, a ten, ač se dostal pod tlak, zvládl vybojovat rohový kop.
51'
A byl to Michel, jenž měl v první půli největší šanci domácích v zápase, ale na vracejícího se Pedra si nepřišel, a Španěl jej od míč ukázkově odstavil.
50'
Celek z Azerbajdžánu tak má vůbec poprvé ve druhém poločase možnost k delší kombinaci a snaží se po pravé straně procpat kupředu.
49'
Hazard to zkusil vzduchem, když nadýchaným centrem vpřed hledal za obranu nabíhajícího Williana, ale stopeři domácích byli na místě. Následně chtěli dopředu přejít domácí, ale Guerriera taktickým faulem zastavil Kanté.
48'
Úvod druhé půle je zatím hodně poklidný, u míče je stále více Chelsea, jež ale se svou šancí vyčkává a snaží se postupně propracovat do koncovky.
47'
Domácí sice prvnímu útoku zabránili, ale poté sami na polovině hřiště o míč přišli. Hazard už si chystal míč na střelu pravačkou, ale nakonec proti přesile zvolil zpětnou přihrávku.
46'
Hostující fotbalisté načali druhou půli rozehrávkou a zatím se nikam neženou.
46'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Mahir Madatov, přichází Džohšgun Dinijev.
46'
První poločas nesmírně zajímavého duelu je za námi a hosté zatím vedou o dvě trefy. Vše však mohlo být jinak, kdyby po čtvrthodině hry Michel ve své šanci netrefil jen břevno. První půli dosti ovlivnila situace z 19. minuty, kdy Sadygov ve sporné situaci stáhl k zemi Williana, uviděl červenou kartu a následnou penaltu bezpečně proměnil Eden Hazard. Chelsea poté na hřišti jasně dominovala a druhou branku přidala osm minut před poločasem, když Hazard skvěle narazil patou do Willianovi, ten se octl sám před brankou a bez potíží si poradil.

Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas. Buďte u něj s námi.
Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
45'
45'
Nejednalo se ale o nic vážného a dopředu rychle přešli Conteho svěřenci. Willian opět cítil šanci na náběh za obranu, tentokrát ale svůj náběh uspěchal a byl polapen v ofsajdu.
44'
V trochu krkolomné akci Karabachu si Wilde-Donald Guerrier chytře píchl míč do běhu kolem Alonsa a mohl pokračovat v akci. Kanté se ale skvěle vrátil, vypíchl mu míč a navíc se domácí křídelník při celé akci ještě lehce poranil.
43'
Domácím opět útočné snažení nevydrželo příliš dlouho, Dino Ndlovu se s míčem dostal až za postranní čáru a hosté budou přesně na polovině hřiště vhazovat.
42'
Nakonec to byl právě Brazilec Willian, kdo kroutil míč kolem zdi na přední tyč, což se mu sice povedlo, ale branku celku v černých dresech zhruba o metr minul.
42'
Následuje zajímavá standardní situace pro hosty, k níž se staví trio Willian – Alonso – Fabregas.
41'
Karabach přišel o míč a rázem bylo zle. Pedro se ještě ve středu hřiště vyhnul jednomu faulu, ale následně jej na hranici vápna podrazil ještě také Jakub Rzeźniczak, který za svůj faul uviděl žlutou kartu. Španěl nakonec v krkolomné pozici vystřelil, ale vyběhnutý Šehič jej vychytal.
40'
Chelsea zkusila rozehrát rychle nakrátko, ale nakonec Hazardovi kličkované nevyšla, o míč přišel a domácí se dlouhým odkopem osvobodili.
39'
Nakonec to byl Alonso, kdo u levé lajny rychle propíchl míč na Kantého, ten však neměl potřebnou rychlost k průniku do vápna, a navíc jej skluzem zastavil pozorný obránce.
38'
Domácí se chtěli po rozehrávce ihned rychle vydat dopředu, jenže opět ztroskotali na nepřesném pasu a Chelsea se přes kombinaci obranného tria žene do útoku.
36'
Tak tohle byla velká paráda hostujícího mužstva, které vede již o dvě branky! Fabregas na polovině hřiště rozjel celou akci přihrávkou na WILLIANA! Ten se vydal vpřed, po cestě si narazil ještě s Pedrem a míč poslal do vápna Hazardovi. Ten na sebe natáhl stopera a patou vrátil balón svému kolegovi, jenž byl v šestnáctce úplně sám a přesnou ranou po zemi zamířil neomylně na bližší tyč – 0:2!
36'
Nakonec z toho byl zajímavá akce a na kolmici z pravé strany od Michela si zabíhal Dino Ndlovu, ale pas byl na něj příliš dlouhý. Rozehrává Courtois.
35'
I Karabach se ani v oslabení nebojí útočení, což předvádí zaplněným tribunám i nyní, nicméně zatím jde spíše jen o lehkou kombinaci bez finálního výsledku.
34'
A právě centr španělského záložníka směřoval na Davida Luize, ten se nakonec protáhl přes bránícího hráče k hlavičce, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.
33'
Další prudký centr do vápna zablokovala obrana Karabachu jen na rohový kop, toho se ujme za několik sekund Fabregas.
32'
Jeho spoluhráči už jsou opět na útočné polovině a Zappacosta se tradičně po pravé straně hnal za dlouhým pasem do šestnáctky, ale byl ustrážen. Na opačném pólu hřiště se pak neprosadil Michel, kterého ustrážil Rudiger.
31'
Domácí nyní dobrým presinkem přitlačili soupeře na jeho obranné polovině, Luiz nakonec musel poslat míč ke Courtoisovi, jenž před dobíhajícím soupeřem balón rychle odkopl.
30'
Přesně po půlhodině hry vyvezl míč dopředu po pravé straně Azpilicueta, zvedl hlavu a přesným centrem našel ve vápně Hazarda, jenž se i přes svůj malý vzrůst dostal k hlavičce, ovšem jeho pokus mířil přesně do rukavic Šehiče.
28'
Blues opět vybojovali míč. Ten se dostal zleva na střed ke Kantému, jenž si trochu nechtěně narazil s Alonsem, ale akce pokračovala. Nakonec přišel z levé strany centr od Pedra, ale ten ve vápně nikoho v bílém nenašel.
27'
Domácí po delší době uklidňují hru kombinací na obranné polovině, jenže Chelsea skvěle napadá a nedává soupeři příliš mnoho prostoru ke kloudné rozehrávce.
26'
Willian pronikl kolem dvou strážců ve středu útočné poloviny a po souboji s Agollim si chtěl vymodlit standardní situaci, ale nakonec rozhodčí přisoudil míč domácích.
25'
Karabach se nemůže vymanit z tlaku svého soupeře, anglický mistr i nadále pokračuje v kombinaci a snaží se co nejrychleji přidat druhou branku.
24'
Další akce Blues. V ní dostal přesný pas na hranici vápna opět aktivní Pedro, rychle zkusil vypálit ke vzdálenější tyči, ale jeho pokus zamířil vedle branky domácích.
23'
Hosté jsou pochopitelně na koni a jsou znovu v kombinaci, zatímco domácí jsou naprosto dole. Prohrávají o jeden gól a navíc budou více než 70 minut dohrávat o deseti.
21'
Hosté jdou do vedení! K penaltě se postavil tradičně EDEN HAZARD, jenž zachoval naprosto chladnou hlavu, počkal si na pohyb brankáře a poté placírkou poslal míč přesně k levé tyči, zatímco brankář domácích zvolil opačný kout branky – 0:1!
20'
Sadygov byl navíc posledním hráčem, a tak přichází na řadu červená karta a velká komplikace pro domácí mužstvo do zbytku duelu!
19'
Hazard našel parádní kolmicí za obranou Williana, kterého ve velké šanci podrazil k zemi Sadygov a je z toho penalta!
19'
Penalta pro Chelsea!
18'
Blues navíc následně o možnost pokračovat přišli, když Alonso faulem zastavil Guerriera. Na druhou stranu se hnal Ndovu, ale Luiz jej ustrážil.
17'
Chelsea přidala a je to znát. V další dobré akci pálil opět Willian, jenž měl dost prostoru na hranici vápna, jenže pro smůlu hostů trefil jen uhýbajícího Pedra.
16'
Domácí chtěli obratem vyrazit do brejku, jenže Kanté jejich akci ve středu hřiště zastavil. To byla možnost útoku pro Williana, ten si z pravé strany navedl míč na střelu, nicméně jeho křižná rána byla zablokována.
15'
Willian v další akci dobře podržel míč, vzápětí se snažil narazit míč do běhu Hazardovi, ale ten si kolem padajícího beka balón do běhu propíchnout nedokázal.
14'
I hosté se snaží odpovědět nějakou šancí, nicméně Hazard byl při centru z levé strany dobře pokrytý a vzápětí Pedro hlavou dlouhý centr prodloužil jen do rukavic brankáře soupeře.
13'
První tutovka duelu a v ní domácí! Po skvělé kombinaci se dostali na hranici vápna Ndlovu s Medveděvem, druhý jmenovaný pronikl do vápna, kde zakončení přenechal úplně volnému Michelovi, ale ten ve stoprocentní šanci sám před vyběhnutým Courtoisem trefil jen břevno!
12'
Po něm, respektive dlouhém přetaženém centru se k hlavičce a zakončení tlačil Luiz, jenže v tísni se neprosadil podle představ.
11'
Vzápětí už pas na Zappacosta naběhnutého ve vápně, jemuž přihrávku adresoval Kanté, byl mnohem přesnější, nicméně italský křídelník stihl míč napálit jen do soupeře a vybojovat tak rohový kop.
10'
Po delší době se z tlaku domácích vymanili také hostující fotbalisté, ti opět zakombinovali s míčem na kopačkách. Nakonec to byl aktivní Zappacosta, kdo si řekl pohybem o pas k pravé čáře, ale centr na něj byl hodně přetažený.
9'
Ani další akce ázerbajdžánskému celku nevyšla, útočník Ndlovu byl na pravé straně osamocen, v obležení dvou soupeřů a navíc mu míč utekl za brankovou čáru.
8'
Hosté sice na hranici vápna zachytili křižnou přihrávku, ale Zappacosta v těžké pozici s míčem u nohy zaváhal, pozorný Madatov jej rychle odzbrojil a okamžitě pálil směr branka, nicméně Azpilicueta do jeho rány obětavě padl.
7'
Další akci svěřenců Antonia Conteho táhl po levé lajně Alonso, ten se dostal k přízemnímu centru, ovšem Willian byl ve dvojnásobném obležení soupeřů a k zakončení se nedostal.
6'
Strhující úvod utkání pokračoval další akci Chelsea, z levé strany dostal přesnou kolmici do běhu Pedro, jenže míč při snaze poslat naslepo pod sebe netrefil podle představ a Ibrahim Šehić bude vykopávat.
5'
Na opačné straně si zkoušel mezi Rudigera s Luizem zaběhnout Michel, ale v době přihrávky si nepohlídal svůj náběh a byl mu odmáván celkem jasný ofsajd.
4'
Průnikovou přihrávku zastavil Azpilicueta a Luiz s Courtoisem zamezili hrozícímu nebezpečí. Nakonec se míč na útočné polovině přes Pedra a přihrávajícího Williana dostal k Fabregasovi, jenž se na hranici vápna opřel do střely, ale přízemní rána zamířila přesně do rukavic brankáře soupeře.
3'
Karabach opět u míče na obranné polovině a domácí tribuny ženou své oblíbence kupředu. Fotbalisté v černém jsou sice aktivní, ale cestu směrem vpřed zatím hledají marně.
2'
A právě Zappacosta se poté po pravé straně hnal dlouhým nákopem od Fabregase po pravé lajně, nakonec byl ale míč rychlejší a skončil za brankovou čárou.
2'
V kombinaci tak jsou hosté z Londýna. Míč směřoval od Azpilicuety na pravou stranu k Zappacostovi, ale ten byl včas ustrážen a kupředu se neprodral.
1'
Domácí fotbalisté uvedli míč do hry a hned směřoval dopředu dlouhý nákop, ovšem ten byl příliš dlouhý, a Courtois bude poprvé vykopávat od své branky.
1'
Oba celky jsou již připraveny na hrací ploše dnes téměř vyprodaného stadiónu v Baku, kde je zatím naprosto elektrizující atmosféra. Domácí nastupují v černých dresech, hosté se oděli do bílého.

FK Karabach: Šehić – Medveděv, R. Sadygov (C), Rzeźniczak, Agolli – R. Almeida, Garajev – Guerrier, Míchel, Madatov – Ndlovu.
Náhradníci: Kanibolockij – Dinijev, Amirgulijev, Junuszade, Ismajilov, Šejdajev, Quintana.

Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta (C), David Luiz, Rüdiger – Zappacosta, Fàbregas, Kanté, Willian, Alonso – Pedro, E. Hazard.
Náhradníci: Caballero – Christensen, Cahill, Bakayoko, Drinkwater, Morata, D. Sterling.

Rozhodčí: Manuel De Sousa (POR) – Alvaro Mesquita (POR), Ricardo Santos (POR).
První vzájemný zápas

Úterý 12.09.2017, 20:45 • Stamford Bridge, London

Chelsea FC – FK Karabach 6:0 (2:0)
Branky: 6. Pedro (Willian), 30. Zappacosta (Courtois), 55. Azpilicueta (Fàbregas), 71. Bakayoko, 76. Batshuayi (Bakayoko), 81. Medveděv (vla.)
Karty: 15. Cahill (CHE)

Statistiky
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:10.

Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta (74. Rüdiger), Cahill (C), Christensen – Zappacosta, Kanté (63. Bakayoko), Fàbregas, Alonso – Pedro (58. E. Hazard), Batshuayi, Willian.
Náhradníci: Caballero – Rüdiger, Morata, E. Hazard, Bakayoko, Moses, David Luiz.

FK Karabach: Šehić – Medveděv, B. Gusejnov, R. Sadygov (C) (70. Madatov), Rzeźniczak – Garajev (70. Dinijev) – Henrique (77. T. Elyounoussi), Míchel, R. Almeida, Guerrier – Ndlovu.
Náhradníci: Kanibolockij – Amirgulijev, Madatov, Ismajilov, T. Elyounoussi, Junuszade, Dinijev.

Rozhodčí: Sidiropoulos – Kostaras, Dimitriadis (vš. Řecko)
Diváci: 41 150
Chelsea CF

Blues coby obhájci titulu v anglické lize se po zisku titulu rozehřívali dosti pomalu, nicméně v posledních kolech se zdá, že našli správný rytmus. Tým italského kouče Antonia Conteho se nachází ve skupině C na 2. místě se ziskem 7 bodů za dvě výhry, jednu remízu a jednu porážku, přičemž na vedoucí AS Řím ztrácí bod, na třetí Atlétiko Madrid pak drží náskok bodů čtyř.

Právě v posledním hracím dni se Chelsea představili ve věčném městě na horké italské půdě, ale na tohle utkání v Londýně rádi rozhodně nevzpomínají, neboť AS utkání zlomilo jasně na svou stranu a zvítězilo trochu překvapivě s přehledem 3:0.

Nejlepší střelci
Michy Batshuayi – 2 branky
Eden Hazard – 2 branky
FK Karabach

Celek z oblasti známé i díky válečným konfliktům postoupil do Champions League letos vůbec poprvé v historii a zatím podle očekávaná hraje trochu neslavné druhé housle. Ve skupině C společně s madridským Atlétikem, římským AS a právě Chelsea zaujímá až poslední 4. místo se ziskem 2 bodů za dvě remízy a dvě porážky, nicméně stále není ze hry o třetí příčku zajišťující postup alespoň do jarní fáze Evropské ligy.

V posledním hrací dni před třemi týdny hrál Karabach na půdě Atlétika Madrid, kde se po většinu duelu sice jen bránil, nakonec dohrával jen o deseti, ale bezbrankovou remízu udržel a ze španělské metropole si odvezl nečekaný bod.

Míchel – 1 branka
Pedro Henrique – 1 branka
Vítám všechny fanynky a fanoušky evropského fotbalu! Dnes se v rámci 5. hrací kola milionářské Ligy mistrů představí před vlastními fanoušky v rámci bojů ve skupině C ázerbajdžánský FK Karabach, na jehož hřiště zavítá slavná londýnská Chelsea FC. Utkáním vás provede Daniel Kinc.