Liga mistrů - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lipsko : Besiktas Istanbul - 6. prosince 2017   20:45

Lipsko
88' Keïta
1:2
(0:1)
Besiktas Istanbul
11' Negredo   • 90' Talisca  (Cinar)
Lipsko
Gulácsi – Klostermann, Orban (71. Compper), Ilsanker, Halstenberg (66. Bernardo) – Kampl (75. Kaiser), Demme, Keïta – Bruma, Augustin, Werner.
Mvogo – Bernardo, Compper, Kaiser, Konaté, Laimer, Y. Poulsen.
Kassai – Ring, Tóth (vš. HUN)
Red Bull Arena (Leipzig)
Zengin – Uysal (50. Adriano), Mitrović, D. Tošić, Erkin – Medel, Özyakup – Lens, Talisca, Pektemek (69. Cinar) – Negredo (81. Tosun).
Fabri – Adriano, Tosun, Cinar.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 10:10. Střely mimo: 6:5. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 12:11.
Je konec! Domácí Lipsko nezvládlo poslední zápas ve skupině Ligy mistrů a Besiktasi Istanbul podlehlo 1:2! Turecký celek vlétl do utkání jako velká voda! Už po deseti minutách hry otevřel skóre Álvaro Negredo , který proměnil pokutový kop! Od té doby bylo na hrací ploše jen Lipsko, které si vypracovalo moře šancí, ale obrana Besiktase v čele s fantastickým Zenginem dlouho odolávala. Deset minut před koncem navíc uviděl Stefan Ilsanker druhou žlutou kartu a musel do sprch. Lipsko však v oslabení dokázalo vyrovnat! Tři minuty před koncem se trefil Naby Keïta ! To však nebylo vše! V 90. minutě si Talisca naběhl na centr z levé strany a vystřelil hostům tři body!
90+3'
90+2'
Medel uklidnit hru Besiktase na polovině hostujícího celku. Turecký celek je velmi blízko dalšímu vítězství v základní skupině. Besiktas prožil parádní podzimní jízdu.
90+1'
Talisca za gólovou oslavu ještě vyfasoval žlutou kartu.
90'
Besiktas Istanbul právě vstřelil branku!
Besiktas si v závěru utkání bere zpět ztracené vedení! Na nádherný centr z levé strany si naskočil TALISCA a krásnou střelou mimo dosah brankáře vrátil hostům vedení!
89'
Domácí fanoušci najednou ožili a ženou Lipsko do útoku. Werner se dokonce prodral do šestnáctky, ale z ostrého úhlu vystřelil vysoko nad branku.
88'
Lipsko právě vstřelilo branku!
Lipsko nakonec dokázalo vyrovnat na 1:1! Aktivní NABY KEITA prošel s míčem takřka přes polovinu hrací plochy do pokutového území a svůj průnik zakončil přesnou střelou!
87'
Oğuzhan Özyakup vyslal krásný oblouček do pokutového území, kde si na něj počkal střídající Tosun, jehož rána levačkou z voleje prolétla nad břevnem!
86'
Turecký celek mohl navýšit své vedení! Lens si naběhl na krásnou přihrávku na hranici pokutového území, ale Péter Gulácsi jeho střelu placírkou vyrazil na roh!
85'
Besiktas se už nikam nežene a spíše se snaží hrát s míčem na kopačkách. Hostující fotbalisté navíc hrají proti oslabenému soupeři.
84'
Na hřišti je nyní k vidění jeden karetní trest za druhým. Další žlutou kartu vidí Oğuzhan Özyakup.
83'
A pozor! Stefan Ilsanker zastavil unikajícího soupeře nedovoleným způsobem a po druhé žluté kartě musí do sprch!
82'
Monako mezitím na půdě Porta snížilo na 4:2! Postupové akcie Lipska jsou však takřka na nule.
81'
Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Cenk Tosun.
80'
Také hostující rychlík Lens se za nedovolený zákrok na vlastní polovině zapisuje na listinu hříšníků.
80'
Po rohovém kopu centroval do šesnáctky Keita, jehož nadýchaný centr mířil na zadní tyč. Před hlavičkáři domácího celku však stačil zasáhnout Tolga Zengin.
79'
Kaiser zahrával přímý kop domácího celku z hranice pokutového území. Jeho centr se snesl na malé vápno, kde ve vzdušném prostoru kraloval Matej Mitrović. Bude z toho jen roh.
78'
Bruma byl blízko vyrovnání! Domácí fotbalista vyslal krásnou střelu, která se točila k tyči, ale brankář hostujícího celku se prolétl vzduchem a míč vyrazil!
77'
Naby Keïta narýsoval přihrávku do pokutového území. Nikdo z jeho spoluhráčů jeho úmysl nepochopil a balón prosvištěl do zámezí. Besiktas bude rozehrávat.
76'
Adriano na levé straně zastavil rozběhnutého soupeře zápasnickým chvatem a zaslouženě vidí žlutou kartu.
75'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Kevin Kampl, přichází Dominik Kaiser.
74'
Talisca napřáhl z úctyhodných pětatřiceti metrů. Jeho rána byla sice hodně prudká, jenže postrádala potřebnou přesnost. Domácí mohou rozehrát.
73'
Domácí fanoušci neúnavně tlačí Lipsko do útoku. Příznivci německého celku cítí, že jejich oblíbenci dnes mohou bodovat a chtějí vyrovnávací branku.
72'
Talisca upadl v souboji na polovině hrací plochy a rozhodčí okamžitě odpískal nedovolený zákrok. Besiktasi se v posledních minutách podařilo otupit tlak Lipska.
71'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Willi Orban, přichází Marvin Compper.
70'
Obrana Lipska sice první centr do pokutového území odvrátila, ale do odraženého míče se ze střední vzdálenosti položil Talisca, jehož ránu musel krotit Péter Gulácsi.
69'
Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Mustafa Pektemek, přichází Orkan Cinar.
68'
Jeremain Lens se natlačil před obránce domácího celku a nechal se faulovat. Besiktas tak bude rozehrávat přímý kop v blízkosti pokutového území Lipska.
67'
Porto si vzalo zpátky třígolové vedení. Nad Monakem vede už 4:1.
66'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Marcel Halstenberg, přichází Bernardo.
65'
Tentokrát už Jean-Kévin Augustin dopravil balón do sítě, ale branka nemůže platit! Domácí útočník stál v metrovém ofsajdu.
64'
Jean-Kévin Augustin vypálil zpoza hranice pokutového území. Domácímu útočníkovi zakončení vůbec nesedlo a hostující brankář si připsal snadný zákrok.
63'
Monako snížilo v souběžně hraném utkání na půdě Porta na 3:1!
62'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Bruma. Domácí fotbalista vyslal přihrávku do šestnáctky. Po sehraném signálu chtěl pálit Werner, ale obránce mu nedal prostor.
61'
Kevin Kampl přenesl hru na pravou stranu hrací plochy. Naby Keïta se dral do šestnáctky a nechal se faulovat. Lipsko bude zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
60'
Keita vykouzlil krásnou přihrávku na rozběhnutého Wernera. Před rychlým útočníkem domácího celku skvělým skluzem zachránil situaci Matej Mitrović.
59'
Lipsko v posledních minutách navyšuje svůj tlak. Kampl znovu dirigoval rozehrávku domácího celku na polovině soupeře, ale nedokázal přesně přihrát.
58'
Kevin Kampl se krásným slalomem prodral až před brankáře hostujícího celku. Domácí záložník se pokusil o oblouček, ale Zengin vytáhl další parádní zákrok!
57'
Timo Werner prošel po levé straně až do pokutového území a vyslal krásnou zpětnou přihrávku na značku pokutového kopu. Vracející se Adriano balón uklidil do bezpečí.
56'
Talisca potáhl míč na polovinu Lipska a dlouhou přihrávkou do šestnáctky hledal Negreda. Od něj se míč odrazil pro Lense, jež už nestačil vypálit.
55'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! Za faul na Taliscu ji dostává Stefan Ilsanker.
54'
Matej Mitrović měl čas na pravé straně hostující obrany. Zadák Besiktase potáhl balón na polovinu Lipska, kde jej přenesl na Adriana, jež se nechal faulovat.
53'
Keita si v pokutovém území vyměnil přihrávku s Wernerem a vypálil! Hostující brankář se skvěle roztáhl na malém vápně a výborným zákrokem udržel Besiktas ve vedení!
52'
Marcel Halstenberg dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy a odcentroval na malé vápno. Před dobíhajícím Wernerem odehrál Matej Mitrović míč na roh.
51'
Oğuzhan Özyakup táhl akci Besiktase středem hrací plochy. Hostující středopolař vyslal přihrávku mezi obránce, ale před Negredem zasáhl pozorný Stefan Ilsanker.
50'
Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Necip Uysal, přichází Adriano.
49'
Hra je přerušená! Uysal zůstává sedět na trávníku a drží se za nohu. Jeden z hostujících hráčů se už začíná rozcvičovat. Podle všeho se bude střídat.
48'
Jean-Kévin Augustin obdržel přihrávku do blízkosti pokutového území, bleskově se s balónem otočil, jenže jeho přízemní střela proskákala vedle tyče.
47'
Gary Medel diriguje rozehrávku Besiktase na jeho polovině. Do kombinace hostujícího celku se zapojil také brankář Zengin, jehož nákop končí na kopačkách hráčů Lipska.
46'
Lipsko obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Domácí celek ihned rozjel kombinaci na levé straně. Keita dostal pěknou přihrávku a dostal se ke střele, která minula zařízení.
46'
První poločas končí! Hostující Besiktas vlétl do utkání jako velká voda a už po deseti minutách vybojoval pokutový kop. K němu se postavil Álvaro Negredo , který s přehledem poslal hosty do vedení! Za Lipsko mohl vyrovnat Willi Orban, jehož střelu zastavil tyč. Ve 22. minutě dopravil Werner balón do sítě, ale gól nemohl platit kvůli ofsajdu. Před přestávkou se právě Werner uvolnil v pokutovém území, ale jeho přízemní střelu zlikvidoval Tolga Zengin. Do kabin se tak odchází za stavu 0:1.
45'
45'
Pro Lipsko už to vypadá hodně špatně! FC Porto totiž v závěru první půle přidalo další branku a nad Monakem vede už 3:0!
44'
Kampl uklidnil rozehrávku Lipska na polovině hrací plochy. Domácí celek se usadil v blízkosti pokutového území Besiktase a v závěru poločasu hledá cestičku před branku.
43'
Timo Werner se prohnal do pokutového území, rychlou zasekávačkou se dostal do střelecké pozice, ale jeho přízemní pokus Zengin zneškodnil!
42'
Álvaro Negredo obdržel krásnou přihrávku do běhu na polovinu domácího Lipska. Před hostujícím útočníkem zachránil situaci Willi Orban. Tohle byl skvěle načasovaný skluz.
41'
Lens se tlačil mezi dva obránce Lipska. Lukas Klostermann v souboji na polovině hřiště zužitkoval svou rychlost, natlačil se před soupeře a nechal se faulovat.
40'
Lipsko zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč z kopačky Wernera přiletěl na malé vápno, kam si pro nepovedený centr doběhl brankář Tolga Zengin.
39'
Keita se snažil přizvednout přihrávku na Wernera. Hostující Medel však jeho úmysl vystihl, odstoupil a uklidnil situaci malou domů. Besiktas může kombinovat.
38'
Jeremain Lens po pravém křídle prošel z vlastní poloviny až do pokutového území. Hostující rychlík měl spoustu času, ale přihrávku na Negreda nezvládl.
37'
Bruma napřáhl z úctyhodné vzdálenosti. Jeho přízemní střela zasáhla na hranici pokutového území Keitu, od nějž se míč odrazil k obráncům Besiktase.
36'
Duško Tošić si nechtěl zbytečně komplikovat život a před dotírajícím Brumou si raději pomohl malou domů. Hostující brankář poté nakopl míč na polovinu Lipska.
35'
Augustin chtěl vylepšit pozici pro rozběhnutého Wernera. Domácí útočník však musel rozehrávat v tísni, ale přihrávkou na levou stranu odevzdal míč obraně Besiktase.
34'
FC Porto na domácí půdě navýšilo své vedení nad Monakem na 2:0!
33'
Brumy vyslal Kamplovi pěknou přihrávku do běhu, jenže domácí záložník byl příliš rychlý a v době přihrávky se pohyboval za hranicí ofsajdu.
32'
Bruma si na pravé straně hřiště nádherně obhodil Erkina, vlétl do pokutového území, kde neustál souboj s Tošičem. Ani tento zákrok neposoudil rozhodčí jako penaltový.
31'
Naby Keïta se podle hlavního arbitra dopustil nedovoleného zákroku v pokutovém území. Domácí záložník se sice diví, ale verdikt rozhodčího se měnit nebude.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry. Besiktas se sice rychle dostal do vedení, ale domácí Lipsko se v posledních minutách drží v blízkosti pokutového území soupeře.
29'
Lukas Klostermann spěchal za další prudkou přihrávkou na pravé křídlo. Domácí obránce sice nechal Erkina daleko za sebou, ale míč už na hrací ploše nezastihl.
28'
Augustin se v pokutovém území dostal k odraženému míči, jenže přes důrazného stopera Mitroviče se nedokázal prosadit. Hostující zadák jeho ránu zastavil.
27'
Negredo našel přihrávkou do pokutového území Lense, který si jeho pobídku špatně zpracoval a z těžké pozice trefil jen domácího brankáře.
26'
Bruma si převzal přihrávku na polovinu Besiktase, oslovil Keitu, který se hnal do pokutového území, ale na jeho hranici jej zastavil důrazný Medel.
25'
Lukas Klostermann obdržel pěknou přihrávku na pravou stranu, rychlou zasekávačkou se zbavil obránce, ale jeho přihrávku mezi dva soupeře zastavil Mitrovič.
24'
Domácím příznivcům se vůbec nelíbí dosavadní výkon rozhodčích a svou nevoli dávají najevo hlasitým pískotem. Utkání má zatím parádní náboj!
23'
Negredo si po rychlém protiútoku nabíhal na vysokou přihrávku za obranu Lipska, jenže hostujícímu útočníkovi scházel jediný krok. Tady měli štěstí zase domácí.
22'
Tak pozor! Werner se už radoval z vyrovnávací branky, ale asistent rozhodčího nakonec signalizoval ofsajd! Besiktas stále vede!
21'
Werner se po levém křídle prohnal až do pokutového území, z jehož hranice vyslal prudký centr na malé vápno, ale obránce Matej Mitrović jeho pobídku srazil na roh.
20'
Caner Erkin zahrával rohový kop tureckého celku. Jeho centr přiletěl na malé vápno, kde v hlavičkovém souboji s Negredem uspěl obránce Stefan Ilsanker.
19'
Tentokrát se Kevin Kampl hnal středem hrací plochy do pokutového území. Domácí fotbalista prošel až na jeho hranici, kde upadl, ale faul se nepíská.
18'
Kampl přišel ve středu hrací plochy o balón. Domácí záložník svou chybu chtěl napravit, jenže ostrým skluzem na Lense se dopustil nedovoleného zákroku.
17'
Willi Orban rozehrával z vlastní šestnáctky. Domácí obránce nakopl míč na polovinu soupeře, kde číhal Klostermann, jenže ani krajní zadák Lipska recept na obranu nenašel.
16'
Další špatná zpráva pro domácí celek! FC Porto totiž vede nad Monakem 1:0!
15'
Mohlo být vyrovnáno! Po rohovém kopu zůstal v pokutovém území Willi Orban, který se na hranici ofsajdu dostal k míči, ale z dobré pozice trefil jen tyč!
14'
Lukas Klostermann dostal volný prostor na pravé straně, potáhl míč vpřed a odcentroval do šestnáctky. Jeho nadýchaný centr odvrátil pozorný obránce.
13'
Besiktas nadále pokračuje v aktivní hře. Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kam se dral Negredo, ale přes Ilsankera se k hlavičce nedostal.
11'
Hosté se v úvodu utkání dostávají do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil ÁLVARO NEGREDO, který poslal míč do protipohybu domácího brankáře!
10'
Penalta pro Besiktas! Tohle je pro domácí celek ohromná pohroma! Orban zastavil unikajícího soupeře nedovoleným způsobem!
9'
Timo Werner se s míčem prohnal na hranici pokutového území, odkud vyslal prudký centr na malé vápno, ale nikdo v bílém dresu se k zakončení nedostal.
8'
Do pokutového území hostů přiletěla zajímavá přihrávka. Augustin stál v ofsajdu, ale nezapojil se do hry. Bruma se snažil zakončovat, ale Zengin byl u míče dříve.
7'
Caner Erkin operoval s míčem na levé straně hrací plochy. Hostující fotbalista se snažil uvolnit k odcentrování, ale přes obránce Halstenberga nedokázal rozehrát.
6'
Tolga Zengin se zapojil do rozehrávky tureckého celku. Hostující brankář nakopl míč na polovinu domácího Lipska, ale nikdo v šedém dresu se k němu nedostal.
5'
Álvaro Negredo si na hranici pokutového území počkal na prudkou přihrávku a snažil se otočit kolem obránce. Hostujícímu střelci míč utekl daleko od nohy.
4'
Bruma napadal statickou rozehrávku tureckého celku na jeho polovině. Domácí fotbalista dostal Mitroviče pod tlak, ale míč se od něj odrazil jen do autu.
3'
Tentokrát se už Negredo dostal do lepší pozice. Hostující útočník operoval na levé straně pokutového území, ale jeho prudký centr na malé vápno nikdo v šedém nezastavil.
2'
Álvaro Negredo sprintoval za prudkou přihrávkou mezi obránce domácího celku. Hostující útočník svedl souboj s Orbanem, ale domácí stoper míč odhlavičkoval.
1'
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. Besiktas se ihned vydal do útoku, jenže nákop na levou stranu hrací plochy prosvištěl do zámezí.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Lipsko bude hrát v bílém, zatímco Besiktas bude hrát v šedých dresech.
RB Lipsko

Lipsko je na dosah dalšímu úspěchu! Celek, který teprve loni zažil premiéru v Bundeslize, může pomýšlet na jarní fázi Ligy mistrů. Německý klub spoléhá hlavně na vlastní mladé talenty. Lipsku zatím patří třetí pozice, ale má stejně bodů jako druhé Porto, které dnes hraje s Monacem. Domácí celek tak potřebuje zvítězit, a zároveň bude sledovat vývoj v Portugalsku.

Besiktas si už před dnešním utkáním zajistil postup do vyřazovací fáze Ligy mistrů. Turecký celek dokonce ve skupině obsadí první příčku. V Lize mistrů v letošní sezóně ještě Besiktas nenašel přemožitele. Na hřištích soupeřů dokonce zvítězil na půdě Porta i Monaka. V minulém utkání doma remizoval 1:1 s Portem. Besiktas táhne skupinou čtyřgólový střelec Tosun.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Ligy mistrů. Společně se dnes podíváme na duel mezi RB Lipsko a Besiktasem Istanbul. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.