Liga mistrů - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Manchester City : Feyenoord - 21. listopadu 2017   20:45

Manchester City
88' Sterling (Gündoğan)
1:0
(0:0)
Feyenoord
Feyenoord
Ederson – Walker, Otamendi, Mangala, Danilo – Gündoğan, Y. Touré (75. Foden), De Bruyne (64. Jesus) – B. Silva, Agüero (C), Sterling (90+1. Diaz).
Bravo – Delph, Silva, Fernandinho, Jesus, Diaz, Foden.
Kružliak – Balko, Somolani (vš. SVK)
Etihad Stadium, Manchester
Feyenoord
Jones (C) – Diks (72. Nieuwkoop), Tapia, van Beek, Haps – S. Amrabat, Toornstra, Vilhena – S. Berghuis (82. Basaçikoglu), Boëtius (70. N. Jörgensen), Sam Larsson.
Vermeer – Nieuwkoop, St. Juste, N. Jörgensen, Basaçikoglu, Nelom, Kramer.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní souboj prvního s posledním končí vítězstvím Manchesteru City, což je výsledek, který domácím zajistil jistotu postupu ze skupiny. Domácí se dnes v koncovce docela natrápili, hosté hráli velmi dobře směrem dozadu a nakonec se na první gól muselo čekat až do závěrečných minut. Feyenoord se dnes předvedl velmi dobrým defenzivním výkonem, kterým dokonale eliminoval útočnou sílu soupeře a byť nakonec hosté odjíždí z Etihad Stadium s prázdnou, za dnešní výkon se rozhodně stydět nemusí.
90+5'
90+3'
Zákroky brankáře Feyenoordu Jonese – 3.
90+3'
Zákroky brankáře Manchesteru City Edersona – 2.
90+3'
Slovenský sudí Kružliak nastavil čtyři minuty, které se pomalu chýlí ke svému konci.
90+1'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Raheem Sterling, přichází Brahim Diaz.
90'
Poslední minuta základní hrací doby, domácí již mohou být v klidu, svůj cíl, vyhrát, mají doslova na dosah.
88'
Manchester City právě vstřelil branku!
Tak přece jenom se domcí gólově prosazují! Po krásné, rychlé a hlavně přesné narážečce s Ilkay Gündoğanem se za obranu prosmýkl RAHEEM STERLING, který dokázal z bezprostřední blízkosti překonat Brada Jonese.
87'
Ederson (Manchester City) relativně v poklidu rozehrává od své branky, domácí postupují po pravé straně.
86'
Philip Foden (Manchester City) rozehrál roh z levé strany, ale byl z toho pouze rychlá brejk hostů, který z cenu faulu zastavil Danilo, jež za svůj zákrok uviděl žlutou kartu.
85'
Další roh pro Manchester, domácí tentokrát rozehrají z levé strany.
84'
Bernardo Silva (Manchester City) posadil míč na hlavu Gabriela Jesuse, jehož hlavička končí vedle branky Brada Jonese.
83'
Domácí vybojovali roh, který bude Bernardo Silva rozehrávat z pravé strany.
82'
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Steven Berghuis, přichází Bilal Basaçikoglu.
81'
Probíhá poslední desetiminutovka, diváci místy pískají, ovšem tím svému mužstvu pranic nepomohou.
79'
Žlutou kartu dostává Jens Toornstra (Feyenoord Rotterdam).
79'
Útočný faul domácích, Brad Jones bude moci rozehrát od vlastního vápna a poslat míč co nejdál od vlastní branky.
77'
Sven van Beek (Feyenoord) odvedl dobrou práci v defenzivě, nakonec útočná akce domácích končí faulem Ilkay Gündoğana.
76'
Domácí vybojovali rohový kop, který bude rozehrávat nový muž na hřišti, Philip Foden.
75'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Yaya Touré, přichází Philip Foden.
74'
Žlutou kartu dostává Brad Jones (Feyenoord Rotterdam) za zdržování.
73'
Příznivce Manchesteru mohl nyní potěšit Sergio Agüero, který si dokázal prsama zpracovat pas do vápna soupeře, ale pak se nedokázal ideálně srovnat na střelu a branku nakonec minul.
72'
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Kevin Diks, přichází Bart Nieuwkoop.
71'
Z rohového kopu se hosté prosadit nedokázali, nyní již hrají opět domácí.
70'
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Jean-Paul Boëtius, přichází Nicolai Jörgensen.
69'
Ale Steven Berghuis (Feyenoord) je opět v akci, tentokrát se dostal ke střele z pravé strany, ale Ederson reflexivně jeho pokus vyráží nad branku, to byla velká gólová šance Feyenoordu!
69'
Steven Berghuis (Feyenoord) se hnal do vápna Manchesteru, ale v rozhodující chvíli mu uskočil míč od kopačky, který poté skončil v rukavicích Edersona.
68'
Statistika držení míče – 69% : 31%.
67'
Yaya Touré (Manchester City) rozehrál, zkouší tlačit míč k tyči, ale ten nakonec končí vedle branky.
66'
Nyní se volný kop nabízí i domácím, ti budou rozehrávat ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů od branky Brada Jonese.
64'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Gabriel Jesus.
63'
Kevin De Bruyne (Manchester City) se nyní drží za hlavu, jeho střela měla opačnou faleš a skončila těsně vedle branky soupeře!
62'
Sam Larsson (Feyenoord) to vůbec nekopl špatně, v hledišti Etihad Stadium to jen zahučelo, míč končí nad brankou Edersona.
61'
A zároveň se Feyenoordu nabízí velmi dobrá pozice pro přímý volný kop!
60'
Žlutou kartu dostává Kevin De Bruyne (Manchester City) za ostrý faul proti pronikajícímu Berghuisovi, kterého doslova „nabral“ a svalil na zem.
59'
Žlutou kartu dostává Eliaquim Mangala (Manchester City).
58'
Kouč Guardiola nyní zuřivě gestikuluje směrem k svým svěřencům, kterým se zatím moc nedaří v souboji s dobře bránícím soupeřem.
56'
Žlutou kartu dostává Tonny Vilhena (Feyenoord Rotterdam) za zákrok na půlící čáře, kterým záložník hostujícího týmu zastavil rodící se brejk soupeře.
54'
Kyle Walker (Manchester City) dnes již poněkolikáté v ofsajdu, míč pro Feyenoord.
53'
Brad Jones (Feyenoord) vykopává již poněkolikáté od své branky, ve druhé půli se zatím hosté nedostali do hry.
52'
Raheem Sterling (Manchester City) se nyní nabízel na levém křídle, ale marně, dostal nepřesnou přihrávku, kterou špičkou kopačky nedokázal zpracovat.
51'
Stejně si vede v této chvíli také Sergio Agüero, který branku Feyenoordu přestřeluje o několik metrů.
50'
Kevin De Bruyne opět v akci, tentokrát v pozici zakončujícího hráče, kterému ale střela vůbec nesedla, míč letí vysoko nad branku soupeře.
48'
Kevin De Bruyne (Manchester City) rozehrál z levé strany, tentýž hráč poté také nepřesně odcentroval z levé strany, přetažený centr končí mimo hřiště.
47'
Hned v úvodu rohový kop pro Manchester City, po pěkné individuální akci Agüera.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Je za námi první poločas, který končí bezbrankovou remízou. Nicméně po vlažném úvodu se přece jenom nějaký ten fotbal začal hrát a byli jsme svědky pohledného fotbalu. Ke slovu se dostávali hlavně domácí, ale i hosté měli zajímavou šanci v podání střely Sama Larssona, který těsně minul branku Edersona.
45+1'
45+1'
Eliaquim Mangala (Manchester City) rozehrál z levé strany, ale hosté se v pohodě ubránili a hned poté hlavní sudí končí první půli.
45'
Sofyan Amrabat (Feyenoord) fauluje Sterlinga a nabízí tak soupeři zajímavou standardku v blízkosti vlastní šestnáctky.
44'
Ne, Manchesteru se zatím v útočné fázi nedaří, dokazuje to nejen roh, ale i následná útočná snaha, který v podání borců v bílomodrém končí ztrátou míče.
43'
A také domácí budou zahrávat roh, z levé strany rozehraje Kevin De Bruyne.
42'
Po zákroku Kevina De Bruyneho to již neplatí, míč je v autu a domácí vhazují.
41'
Sam Larsson (Feyenoord) rozehrál rohový kop z levé strany, domácí se ubránili, ale hosté zůstávají s míčem u vápna.
40'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, domácí chybují v rozehrávce a je z toho roh pro Feyenoord.
39'
Praporek asistenta na pomezí nad hlavou, vzápětí se ozývá píšťalka sudího Ivana Kružliaka – ofsajd Agüera.
38'
Brad Jones (Feyenoord) vykopává od své branky, míče se ale hned vzápětí chopili domácí.
36'
Šancí nám přibývá, kdyby si nyní Bernardo Silva (Manchester City) počínal trochu rozhodněji, mohl z toho být gól, místo toho poslal míč do nastavené náruče gólmana.
35'
Hosté se ani tentokrát netrefili mezi tři tyče, ale střela Sama Larssona měla velmi dobré parametry, míč končí těsně vedle branky Manchesteru!
34'
Brad Jones (Feyenoord) zatím přesvědčuje o svých kvalitách v brance hostujícího týmu. Statistika střel – domácí 5, hosté 1, na branku domácí 2, hosté 0.
33'
Střela Raheema Sterlinga nyní štípla zakročujícího Brada Jonese, který si s touto povedenou střelou jen tak tak poradil!
31'
Půl hodina hry za námi a stále platí, že je stav nerozhodný. Před okamžikem pálil nad branku Feyenoordu Ilkay Gündoğan, totéž i nyní Sergio Agüero. Ten s tím rozdílem, že hlavičkoval.
30'
Kyle Walker (Manchester City) byl v první chvíli na ofsajdové hraně, to ještě rozhodčí pustili, ale poté se vystavil do ofsajdu v těsné blízkosti vápna soupeře a to již sudí odpískal.
29'
Pouze odkopem míče na polovinu Manchesteru řeší nyní hosté svou situaci na vlastní půli.
27'
A na druhé straně chyba domácího gólmana Edersona, který nezvládl zpracovat míč a poté měl co dělat, aby stihl odehrát míč před dotírajícím Jeanem-Paulem Boëtiusem.
26'
Sofyan Amrabat (Feyenoord) nyní ve vápně na chvilku přidržel Agüera, ale sudí nepíská faul, tím pádem ani penaltu.
25'
Míč končí v autu, vhazují domácí, z levé strany, na polovině soupeře.
23'
Statistika držení míče – 67% : 33%.
21'
Sergio Agüero (Manchester City) se dokázal uvolnit a z nějakých třiceti metrů i vystřelit na branku, ale Brad Jones byl na svém místě.
20'
Je za námi prvních dvacet minut, které spíše nudily... mnoho pohledného fotbalu nenabídly, doufejme, že to bude v dalším průběhu lepší.
19'
A znovu stejný obrázek hry, domácí s míčem na polovině Feyenoordu...
18'
Manchesteru se zatím tolik nedaří proti zhuštěné defenzivě soupeře a to již zvedlo kouče z lavičky.
16'
Kevin Diks (Feyenoord) rozehrál z pravé strany, ale hosté branku Edersona ani neohrozili, nyní již hrají opět domácí.
15'
A z protiútoku vybojovali hosté roh, který rozehrají z pravé strany.
14'
Centr domácích do vápna Feyenoordu, kde míč Jonesovi uskočil, ale gólman hostů dokázal napodruhé zasáhnout.
13'
Zajímavý pas Danila na nabíhajícího Bernarda Silvu, který se ve vápně střetl s brankářem soupeře a byl mu odpískán útočný faul.
12'
Tonny Vilhena (Feyenoord) nyní ostře fauluje na vlastní polovině a míč tak získávají znovu domácí.
11'
Kyle Walker (Manchester City) ztrácí míč, hrát tak mohou hosté.
10'
Opět útočný faul hostů, nyní se provinil Sofyan Amrabat.
9'
Míč se dostal z levé strany před vápno Feyenoordu, odkud pálí Danilo (Manchester City), který však branku netrefil, v hledišti to jen zahučelo.
9'
Kevin De Bruyne (Manchester City) poslal z pravé strany centr do vápna soupeře, bránící Renato Tapia odkopává míč na roh.
9'
A následně také odpískaný útočný faul Van Beeka, který nedovoleně atakoval Sterlinga.
8'
Dvě krásné patičky v podání hostů, ovšem k ničemu nevedly, nakonec je z toho ztráta míče.
7'
Hosté se dostali k míči a zkusili zaútočit, je z toho autové vhazování z pravé strany, na polovině domácího týmu.
6'
Míč opět v držení fotbalistů Manchesteru, kteří nyní kombinují u půlící čáry.
5'
Míč končí v náruči Brada Jonese, který chytá nepřesný pas soupeře z pravé strany.
4'
Registrujeme vůbec první střelu v zápase, domácí se dostali do zakončení, ale míč letí daleko vedle branky Brada Jonese.
3'
Hosté se zatím k míči v podstatě nedostali, domácí diktují tempo hry.
2'
Raheem Sterling (Manchester City) faulován na polovině soupeře, domácí získávají míč.
1'

Manchester City: Ederson – Walker, Otamendi, Mangala, Danilo – Gündoğan, Y. Touré, De Bruyne – B. Silva, Agüero (C), Sterling.
Náhradníci: Bravo – Delph, Silva, Fernandinho, Jesus, Diaz, Foden.

Feyenoord Rotterdam: Jones (C) – Diks, Tapia, van Beek, Haps – S. Amrabat, Toornstra, Vilhena – S. Berghuis, Boëtius, Sam Larsson.
Náhradníci: Vermeer – Nieuwkoop, St. Juste, N. Jörgensen, Basaçikoglu, Nelom, Kramer.

Rozhodčí: Kružliak – Balko, Somolani (vš. SVK).
Utkání, které se odehraje na Etihad Stadium v Manchesteru, povedou slovenští sudí, jako hlavní Ivan Kružliak, na čarách s asistenty Martinem Balkem a Tomašem Somolanim. Čtvrtým rozhodčím je Roman Slyško.
V dnešním utkání se zdá být předem vše jasné – Manchester City je zatím naprostým suverénem ve skupině, kterou vede bez ztráty bodu, s tříbodovým náskokem před ukrajinským Šachtarem Doněck. Naproti tomu hosté jsou s bilancí zrcadlově obrácenou poslední. Feyenoord vstřelil tři góly, Manchester třikrát inkasoval, Feyenoord dvanáctkrát inkasoval, Manchester nasázel dvanáct gólů... Feyenoord čtyři zápasy prohrál, dnešní jeho soupeře čtyřikrát vyhrál.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní skupiny F fotbalové Ligy mistrů, v němž domácí MANCHESTER CITY přivítá na svém stadionu FEYENOORD ROTTERDAM.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.