Liga mistrů - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Manchester Utd. : CSKA Moskva - 5. prosince 2017   20:45

Manchester Utd.
64' R. Lukaku (P. Pogba) • 66' Rashford (Mata)
2:1
(0:1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
45' Vitinho  (Mário Fernandes)
Romero – Lindelöf, Smalling, Blind – A. Valencia (C) (72. Tuanzebe), P. Pogba, A. Herrera (67. McTominay), Shaw – Mata, R. Lukaku (74. Martial), Rashford.
Pereira – Darmian, Lingard, Martial, McTominay, Young, Tuanzebe.
Rocchi – Di Lebaratore, Tonolini (vš. ITA)
Old Trafford, Manchester
CSKA Moskva
Akinfejev (C) – V. Berezuckij, Vasin, Ignaševič – Mário Fernandes, Golovin, Kučajev, Nababkin (90+1. Chosonov) – Vitinho (82. Žamaletdinov), Čalov (65. Gorďušenko), Dzagojev.
Pomazun – Gorďušenko, Chosonov, Makarov, Olanare, Žamaletdinov.

Dnešní zápas je u konce. Manchester United potvrdil roli favorita a nakonec porazil Moskvu 2:1. O otočení skóre se postarali Lukaku s Rashfordem, stačily jim na to pouhé dvě minuty. Manchester United tak zůstává na prvním místě a bude pokračovat v Lize mistrů, naopak Moskva si zahraje pouze Evropskou ligu. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, děkuji za pozornost, hezký zbytek dne!
90+3'
90+2'
Moskva měla k dispozici standardní situaci, k hlavičce se dostal Berezuckij, ale jeho hlavička se nevešla mezi tři tyče.
90+1'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Kirill Nababkin, přichází Chetag Muratovič Chosonov.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
89'
Rashford běžel z levé strany sám do vápna, pokusil se najít Martiala, ale marně, jeho přihrávku zblokoval jeden z obránců Moskvy.
88'
Zápas se pomalu chýlí ke svému konci, o postupujících týmech do vyřazovací části je dle mého názoru rozhodnuto.
86'
Mata s Pogbou se nyní doslova bavili fotbalem, když několika hezkými kličkami roztleskali Old Trafford.
85'
Obrovská šance CSKA zůstala nevyužita! Dzagojev dostal ideální přihrávku do vápna, měl před sebou pouze brankáře, ale nedokázal jej z dobré pozice prostřelit!
84'
Martial byl stažen k zemi obráncem, sudí ale faul neodpískal, a tak útočná akce Manchesteru skončila.
83'
Blind si poradil u postranní čáry s rozběhnutým Žamaletdinovem, domácí už se ženou kupředu.
82'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Vitinho, přichází Timur Žamaletdinov.
81'
Tuanzebe centroval z pravé strany, ale jeho míč Ignaševič zblokoval.
80'
Manchester kombinuje na vlastní polovině, do rozehrávky už se zapojil i Shaw, jenž se vrátil po lékařském ošetření.
79'
Hra byla nyní delší dobu přerušena, neboť měl Luke Shaw křeče. Zdá se však být v pořádku.
77'
Centr Martiala byl sražen obranou do zámezí, domácí budou vhazovat.
76'
Smalling vystoupil dopředu a odkopl míč na útočnou polovinu, domácí se ženou k vápnu soupeře.
74'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Anthony Martial.
73'
McTominay skluzem poslal Golovina k zemi, trestem je žlutá karta.
72'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Antonio Valencia, přichází Axel Tuanzebe.
71'
Rashford se sice dostal k vápnu soupeře, tam ale narazil na bránícího Berezuckiho, který jej čistě odzbrojil.
69'
Manchester United nadále pokračuje v aktivní hře, momentálně je CSKA pod velkým tlakem svého soupeře.
67'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Ander Herrera, přichází Scott McTominay.
66'
Manchester United právě vstřelil branku!
Ďáblové otáčí vývoj dnešního zápasu! Lukaku prodloužil nakopnutý míč na Matu, jenž milimetrovým centrem vysunul MARCUSE RASHFORDA, který dnes poprvé vyzrál na ruského brankáře.
65'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Čalov, přichází Astemir Gorďušenko.
64'
Manchester United vyrovnává skóre dnešního zápasu! Pogba našel přesným centrem ROMELA LUKAKUA, který v souboji přetlačil obránce a z bezprostřední blízkosti dokázal zakončit.
62'
Manchester je nyní všude, ale stále nemůže přijít na recept, jak vstřelit svůj první gól v dnešním zápase.
61'
Pogba vysunul do vápna Matu, ten ale místo pokusu o zakončení zvolil zasekávačku a zpětnou přihrávku. Akinfejev tak mohl zůstat klidný.
59'
Manchester United nyní dlouho kombinoval kolem vápna soupeře, avšak ani jeden z domácích se ke střele neodhodlal.
58'
Po rohovém kopu se nedostal k zakončení nikdo, nicméně míč mají domácí stále na kopačkách.
57'
Rashford to vzal na sebe, ale jeho ránu zblokovala dobře postavená zeď na roh.
56'
Pogba si skvěle narazil s Lukakuem, následně upadl po kontaktu s Berezuckim, který za svůj zákrok vidí žlutou kartu. Navíc je tu standardní situaci z dobrých osmnácti metrů.
56'
Smalling si naskočil na centr Maty, ale hlavičkou nedokázal míč poslat mezi tři tyče.
55'
Následný rohový kop nenabídl nic, co by stálo za zmínku.
55'
Shaw se hezkou technickou finesou zbavil soupeře, následně centroval, ale míč byl zblokovaný na roh.
54'
Rashfordův centr byl až příliš dlouhý, míč končí v zámezí, Akinfejev bude odkopávat od své branky.
53'
Shaw se skvěle vrátil a zastavil nadějný brejk CSKA. Manchester míří znovu vpřed.
52'
Aktivní Lukaku vybojoval rohový kop, k míči se už staví Blind.
51'
Rashford se opět perfektní individuální akcí uvolnil, předal míč Pogbovi, ale ten si s Matou nerozuměl.
49'
Dzagojev se nacházel v ofsajdovém postavení, Manchester bude rozehrávat na vlastní polovině.
47'
Rashford si skvěle obhodil protihráče, poté vyslal dělový projektil, ale Akinfejev ani tentokrát nekapituloval.
46'
Manchester United byl celou polovinu lepší, nicméně gól vstřelit nedokázal, a tak přišel trest. V samém závěru se dokázal s velkým štěstím prosadit Dzagojev, kterého trefila střela a od jeho zad se míč dostal do branky. Manchester United tak přichází o své první místo v tabulce a ve druhé půli bude muset přidat.
45+1'
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
45'
CSKA právě vstřelilo branku!
CSKA se ujímá vedení! VITINHO se dostal na pokutovém puntíku ke střele, trefil Dzagojeva do zad a Romero už na následnou teč zareagovat nemohl. O ofsajd, který všichni požadovali, se nejednalo, neboť byl Blind za brankovou čarou.
44'
Valencia po souboji s obráncem upadl ve vápně CSKA, ale sudí penaltu nepíská. Nutno však dodat, že se o faul skutečně nejednalo.
43'
Mata faulovaný na středové čáře, Manchester bude v poklidu rozehrávat.
42'
Na Herrerův centr si nenaskočil nikdo z domácích, United ale o míč nepřišli.
41'
Pogba se k hlavičce sice dostal, ale byl hodně v záklonu, a tak nemohla být branka Akinfejeva téměř vůbec ohrožena.
40'
Rashfordova finální přihrávka do vápna byla zblokovaná, Manchester poté pokračoval v útočné akci a Paul Pogba z ní vydoloval roh.
39'
Shaw velmi dobrým defenzivním zákrokem zastavil unikajícího Fernandese. Bude z toho pouze roh pro CSKA.
38'
Hraje se kolem středového kruhu, ani jeden z týmů se nyní nemůže dostat blíže k vápnu soupeře. Do rozehrávky Moskvy se opět zapojil i Akinfejev.
36'
Shaw čistě odzbrojil ve vápně Dzagojeva, následně ještě jeden z hostujících pálil, ale ohrozil spíše diváky v desáté řadě, než brankáře Romera.
34'
Lukaku si naběhl za obranu soupeře, Pogba mu tam vyslal skvělý pas, ale belgický kanonýr, který má nyní menší půst, jí nedokázal zužitkovat.
33'
Moskva nyní zapojila do rozehrávky i Akinfejeva, zatím ale kombinuje pouze na vlastní polovině.
31'
K zakončení se dostal Berezuckij, nicméně jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
30'
Shaw odvrátil centrovaný míč do zámezí, CSKA bude zahrávat rohový kop.
29'
Manchester United se snaží o aktivní pressing, což se mu zatím daří, nyní se hned dvakrát dostal k míči při rozehrávce soupeře.
27'
Rashford se snažil vysunout Lukakua, nicméně jeho finální pas byl až příliš dlouhý.
25'
Golovin se snažil proniknout po levé straně, ale míč si nešťastně ukopl do zámezí, a tak se k němu znovu vrátí domácí.
24'
Manchester je nadále velmi aktivní, co se útočné hry týče. Dočkáme se v první polovině toho nejdůležitějšího ve fotbale, tedy gólu?
22'
Luke Shaw si brilantně naběhl za obranu soupeře, dostal tam balón a ihned se jej pokoušel předložit nabíhajícímu Rashfordovi, který by ho uklízel do prázdné. Bohužel pro Manchester, chyběl tam dobrý metr k tomu, aby anglický forvard na míč dosáhl.
21'
Ander Herrera se skvěle vrátil do defenzívy a ukončil útočnou akci Moskvy.
19'
K následné dorážce se ještě dostal Lukaku, ale netrefil míč vůbec dobře, a tak Akinfejev téměř nemusel zasahovat.
18'
Valencia centroval do vápna, ke střele se dostal Shaw, ale Akinfejev předvedl bravurní zákrok, kterým střelu zneškodnil! Velká škoda pro Manchester.
17'
Na centr si naskakoval Pogba, ale chybělo mu dobrých deset čísel, aby na míč dosáhl.
17'
Roh se bude opakovat, obrana míč odvrátila do zámezí. Míč si staví znovu Blind.
16'
Shaw po velmi pěkné individuální akci vybojoval rohový kop pro svůj celek.
15'
Mata našel ve vápně krátkou přihrávkou Rashforda, ten ihned střílel, ale Akinfejev dobrým reflexivním zákrokem udržel bezbrankový stav.
14'
Berezuckij poslal ve vzdušném souboji loktem k zemi Rashforda, sudí ale pro karetní trest nesahá.
12'
Alan Dzagojev vyslal zpoza vápna přízemní ránu na branku soupeře, ale ta postrádala razanci, a tak Romero neměl příliš mnoho starostí.
12'
Smalling s jistotou ubránil rozběhnutého soupeře, Moskva ale nadále pokračuje s míčem.
11'
Blind zastavil útočnou akci soupeře, centrovaný míč odhlavičkoval do zámezí, CSKA bude vhazovat na pravé straně.
10'
Manchester United zahrával hned dva rohové kopy, ani jeden z nich ale nepřinesl nebezpečí pro branku Akinfejeva.
9'
Centr od praporku doputoval pouze k domácí třiadvacítce, tedy k Shawovi. Ten míč odkopl mimo vápno.
8'
Shaw zblokoval centrovaný míč, Moskva bude zahrávat rohový kop.
6'
Následně se ještě pokoušel vystřelit Shaw, ale jeho střelu zblokoval jeden z obránců.
6'
Lukaku vyslal do vápna Moskvy prudký centr, ale Rashford na něj nedosáhl, neboť jej Ignaševič odkopl mimo vápno.
5'
Luke Shaw faulovaný u postranní čáry, Manchester bude rozehrávat z levé strany.
4'
Z následného rohového kopu se Manchesteru United nepodařilo nic vytěžit. Míč ale nadále drží ve své moci.
4'
Obrovská šance Manchesteru United! Marcus Rashford dostal ideální přihrávku za obranu soupeře, běžel zcela sám na branku, ale trefil pouze tyčku!
3'
Do vápna Manchesteru United přilétl přízemní centr, ale Valencia jej odvrátil do bezpečí.
2'
Pogba faulovaný na středové čáře, vše se ale obejde bez karetního trestu.
2'
Nepřesnosti na straně domácích, Moskva se dostala k míči a už míří kupředu.
1'
Manchester United kombinuje na vlastní polovině a zatím rozhodně nikam nespěchá.
1'
Moskva, která nastoupila v černých dresech, uvedla míč do hry. Domácí nastoupili v klasických červených.
1'

Manchester United: Romero – Lindelöf, Smalling, Blind – A. Valencia (C), P. Pogba, A. Herrera, Shaw – Mata, R. Lukaku, Rashford.
Náhradníci: Pereira – Darmian, Lingard, Martial, McTominay, Young, Tuanzebe.

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – V. Berezuckij, Vasin, Ignaševič – Mário Fernandes, Golovin, Kučajev, Nababkin – Vitinho, Čalov, Dzagojev.
Náhradníci: Pomazun – Gorďušenko, Chosonov, Makarov, Olanare, Žamaletdinov.

Rozhodčí: Rocchi – Di Lebaratore, Tonolini (vš. ITA).
CSKA MOSKVA
Ruský celek, který si cestu do základní fáze Ligy mistrů klestil z třetího předkola, také stále živí naději na postup. V čtyřčlenné skupině je již jasné, že si to o postup rozdá trojice Manchester United, Basilej a CSKA Moskva. Čtvrtá Benfica Lisabon je bez bodů jasně poslední a již dávno bez šance postoupit.
MANCHESTER UNITED
Lídr skupiny jde do souboje s moskevským CSKA posilněn ligovým triumfem na hřišti Arsenalu! Vítězství na Emirates zařídil dvěma góly Lingard a jednou trefou Valencia. V tabulce se tak United drží na druhém místě, hned za městským rivalem, který má ale aktuálně luxusní osmibodový náskok. V Lize mistrů se Manchester United drží v čele skupiny, když v pěti zápasech čtyřikrát vyhrál a jednou prohrál. Jedinou porážku mu přichystala v posledním kole švýcarská Basilej, která se díky tomu vyhoupla na druhé místo, s tříbodovou ztrátou na United.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny A Ligy mistrů, v němž vedoucí MANCHESTER UNITED přivítá třetí CSKA MOSKVA. Utkání, které se odehraje na slavném Old Trafford v Manchesteru, odřídí italští sudí, jako hlavní Gianluca ROCCHI, na čarách s asistenty Elenito Di Liberatorem a Mauro Tonolinim. Čtvrtým rozhodčím je jmenován Fabiano Preti.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.