+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.

Liga mistrů - 5.kolo -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : Šachtar - 21. listopadu 2017   20:45

Před zápasem
Neapol
Neapol
0:0
(-:-)
Šachtar
Šachtar
Jak se sází u Tipsportu
94%
Napoli
2%
Remíza
4%
Š. Doněck
Analýzy
Výhra domácích
Autor analýzy: Fikouse1
Kurz: 1.44
V týdnu se nám hrají i evropské poháry a my nebudeme otálet a pár zápasů si určitě zahrajeme! Prvním z nich bude utkání Ligy Mistrů, ve kterém přivítá Neapol hosty z Ukrajiny. Favoritem je zde domácí tým, který musí zvítězit, aby měl ještě šanci postoupit do vyřazovacích bojů.

Neapol je letos ve fantastické formě a předvádí velice pohledný fotbal. Ovšem v Lize Mistrů si ji nedaří úplně podle představ. Nachází se na 3. pozici ve skupině s 6 bodovou ztrátu právě na druhý Šachtar. Domácí prohráli v minulém zápase na půdě Doněcku 1:2, i když byli mírně lepším týmem. Teď Neapol nebude brát nic jiného, než plný počet bodů. Tým mají kvalitnější než hosté a my věříme, že určitě zvítězí. Ostatně domácí mají momentálně jeden z nejlepší útoků v čele s Mertensem, Callejonem a Insignem. Doplňují je hráči jako legenda klubu Marek Hamšík nebo Jorginho s Allanem a vzadu to jistí velezkušený Pepe Reina s Koulibalym a Albiolem. Tento tým má opravdu obrovskou sílu a půjde do toho na 110%.

Šachtar Doněck jako obvykle opanuje domácí soutěži, ve které v podstatě nemá soupeře, ale v evropských pohárech zase takové úspěchy nemá. Momentálně na tom jsou zatím velmi dobře a nachází se na postupové pozici, ale zezadu jim šlape na paty právě domácí celek. Odrazit tento atak bude, ale velmi obtížné. Oba týmy mají postup ve svých rukou, ovšem domácí mají podle nás příznivější los, protože předpokládáme, že si s Doněckem poradí a v příštím kole i s Feynoordem. Hosty však čeká Manchester City a to s největší pravděpodobností nebude na body. Doněck má osu týmu postavenou především z brazilců, kterých je tam celkem 7 a právě oni stojí za úspěchy týmu. My jsme však přesvědčeni, že Neapol nebudou schopni zastavit ani oni a domácí získají 3 body.

Neapoli zkrátka nezbývá nic jiného, než zvítězit a tak se i stane.

Pokud se ti analýza líbila podívej se i na další naše analýzy. Za každý lajk a inspiraci jsme velmi vděční a ukazuje nám to, že naše cesta je správná a to co děláme dává smysl!
Good Luck!
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.Klasická verze
Mobilní verze