Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : Anderlecht - 31. října 2017   20:45

Paris SG
30' Verratti (Mbappé) • 45+4' Neymar (Draxler) • 53' Kurzawa (Neymar) • 72' Kurzawa (Lo Celso) • 78' Kurzawa (Di María)
5:0
(2:0)
Anderlecht
Anderlecht
Paris SG
Aréola – Dani Alves, Marquinhos, Silva (C), Kurzawa – Verratti (64. Lo Celso), Rabiot (76. Pastore), Draxler – Mbappé (64. Di María), Cavani, Neymar.
Trapp – Kimpembe, Di María, Meunier, Berchiche, Lo Celso, Pastore.
Borbalán – Cabanero, Sevilla
Parc des Princes, Paříž
Anderlecht
Boeckx – D. Appiah, Mbodji, Spajić (45+4. Josué Sá), Obradović – Kums, Dendoncker, Trebel – Gerkens, Onyekuru (79. Stanciu), Hanni (C) (60. Teodorczyk).
Sels – Josué Sá, Deschacht, Stanciu, Chipciu, Teodorczyk, Harbaoui.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Dobrou noc!
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:9.
Je konec! Francouzský celek zvládl další vystoupení v milionářské soutěži a zajistil si postup do jarní fáze! Obrana Anderlechtu odolávala třicet minut. Poté otevřel skóre dnešního utkání Marco Verratti! Ještě před přestávkou se krásnou střelou prosadil také Neymar a akcie belgického celku šly strmě dolů! Po přestávce jsme navíc viděli show jednoho muže! A tím byl domácí obránce Layvin Kurzawa ! V 53. minutě dorazil do sítě odražený míč po přímém kopu a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto! V 72. minutě zůstal Kurzawa osamocený na malém vápně a přidal svůj druhý gól. Hattrick dovršil domácí zadák v 78. minutě krásnou střelou na zadní tyč! PSG tedy nadále zůstává stoprocentní, zatímco Anderlecht čeká na první vstřelenou branku!
90+2'
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Poslední slovo si nakonec vzalo PSG. Domácí fotbalisté zahrávali ještě jeden rohový kop. Neymar centroval na zadní tyč, jenže jeho pobídka byla příliš vysoká.
89'
Giovani Lo Celso se v souboji na polovině hřiště příliš tvrdě opřel do Stancia a provinil se proti pravidlům. Anderlecht může v závěru utkání podniknout poslední výpad.
88'
Hrdina dnešního utkání Kurzawa táhl akci PSG po levém křídle. Na konci celé akce stál Ángel Di María, který si míč ukopl daleko od nohy a Frank Boeckx jej skryl do rukavic.
87'
Dani Alves se dnes podruhé opřel zpoza hranice pokutového území do odraženého míče. Tentokrát pálil vnějším nártem, jenže znovu minul hostující branku.
86'
Neymar narýsoval nádhernou kolmici do pokutového území. Za míčem sprintoval Cavani, který se tlačil před Karu, avšak důrazný stoper Anderlechtu jej nepustil do zakončení.
85'
Giovani Lo Celso získal míč na polovině hřiště a okamžitě rozjel další útok PSG. Mladičký fotbalista oslovil Neymara, který při průniku do pokutového území zapomněl balón za sebou.
84'
Neymar si na polovině hřiště pohrál s dotírajícím Dendonckerem. Nakonec předal míč Di Maríovi, jež napřáhl z úctyhodné vzdálenosti, ale jeho dělovka minula branku.
83'
Dennis Appiah chtěl potáhnout míč daleko od pokutového území Anderlechtu. Při postupu středem hřiště jej střídající Pastore zatáhl za dres a dopustil se faulu.
82'
Leander Dendoncker nyní diriguje rozehrávku belgického celku na polovině hrací plochy. Domácí hráči už kombinaci Anderlechtu nikterak neatakují.
81'
Zápas se už pouze dohrává. Ivan Obradović se po levé straně vydal na individuální průnik, prošel až na hranici pokutového území, kde jej zastavili domácí zadáci.
79'
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Henry Onyekuru, přichází Nicolae Stanciu.
78'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Exhibice pokračuje! Domácí totiž přidávají také pátou branku! Dani Alves rozjel akci v blízkosti pokutového území, Di María poslal přihrávku na levou stranu a LAYVIN KURZAWA dovršil střelou na zadní tyč hattrick!
78'
Po delší době se belgický celek dostal do zakončení. Henry Onyekuru prokázal svůj důraz a v pokutovém území se dostal k přetaženému centru. Jeho slabý pokus schoval gólman do rukavic.
77'
Domácí celek hraje s opravdovým klidem na kopačkách. Dani Alves si nyní dokonce troufl na malou domů vzduchem. Alphonse Aréola si poradil s dotírajícím soupeřem a odkopl míč na levou stranu.
76'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Javier Pastore.
75'
Cavani napadal rozehrávku Anderlechtu až u hostujícího brankáře. Domácí útočník toho dnes strašně moc naběhal, ale zatím čeká na výraznou příležitost.
74'
Domácí fanoušci si užívají parádní hru francouzského celku a na stadionu panuje elektrizující atmosféra. Domácí příznivci už slaví postup ze základní skupiny.
72'
Francouzský celek ještě navyšuje své vedení! PSG hraje ve skvělé formě! Dani Alves poslal do pokutového území centr z pravé strany. Míč propadl až na zadní tyč, kde byl zcela osamocený LAYVIN KURZAWA, který už měl snadnou práci!
72'
Ángel Di María vymyslel nádherný oblouček do pokutového území, za kterým spěchal aktivní Neymar. Brankář Boeckx vyrazil ven z branky a před domácí hvězdou schoval míč do rukavic.
71'
Dani Alves dostal moře volného prostoru a času na pravé straně hřiště. Krajní obránce PSG si rozmyslel dlouhý sprint a raději přenesl hru na opačnou stranu.
70'
Henry Onyekuru se po levém křídle prohnal až do pokutového území, kde si chtěl pomoci narážečkou s Dendonckerem, ale už jeho první přihrávku zastavil dobré postavený Rabiot.
69'
Další akci PSG zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Dani Alves se sice dostal k přihrávce mezi obránce, ale podle asistenta rozhodčího stál v ofsajdu.
68'
Dani Alves dostihl přetažený centr a ihned poslal nadýchanou pobídku na malé vápno. Před sprintujícím Cavanim odvrátil rybičkou nebezpečí obránce Josué Sá.
67'
Leander Dendoncker chtěl na polovině domácího celku překvapit defenzívu PSG nečitelnou přihrávkou za obranu, ale pozorný Thiago Silva vybojoval balón.
66'
Anderlecht zahrával další rohový kop. Na prudký centr na malé vápno si nabíhal Łukasz Teodorczyk, jenže domácí brankář Alphonse Aréola balón vyboxoval do bezpečí.
65'
Domácí fotbalisté si užívají své komfortní vedení a operují s míčem na polovině Anderlechtu. Hru PSG zdobí lehkost a krásné kombinace na jeden dotek.
64'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Ángel Di María.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Giovani Lo Celso.
63'
Łukasz Teodorczyk se poprvé po svém příchodu na hrací plochu zapojil do útoku hostujícího celku a ihned se dopustil útočného faulu. Postiženým se stal Dani Alves.
62'
A pozor! Anderlecht se také dostal do šance! Ivan Obradović si na hranici pokutového území připravil balón na pravačku a technickou střelou těsně minul branku!
61'
Neymar oslovil prudkou přihrávkou do pokutového území rozběhnutého Cavaniho, který si míč nezpracoval zrovna ideálně a Kara mu ve skluzu odkopl míč od nohy.
60'
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Sofiane Hanni, přichází Łukasz Teodorczyk.
59'
Neymar mohl uvolnit aktivního Alvese, jenže místo přihrávky mezi obránce se rozhodl pro individuální průnik a nakonec se nechal faulovat. PSG rozehraje přímý kop.
58'
Dennis Appiah si krásně zpracoval přihrávku k postranní čáře, ale Layvin Kurzawa jeho akci zastavil nedovoleným zákrokem. I tento faul se však obejde bez karetního trestu.
57'
Stopeři Anderlechtu nyní kombinují na vlastní polovině a snaží se otupit tlak domácího celku. Fotbalisté PSG soupeřovu rozehrávku nikterak neatakují.
56'
Layvin Kurzawa se tentokrát přihlásil o přihrávku na levou stranu a pohotově chtěl prodloužit míč na Draxlera. Německý fotbalista na dlouhou přihrávku nedosáhl.
55'
Anderlecht se i přes nepříznivý vývoj dnešního utkání snaží útočit. Hanni nyní přenesl hru na levé křídlo, jenže Henry Onyekuru vyslal nepřesnou přihrávku do pokutového území.
53'
A z přímého kopu je nakonec třetí branka PSG! K exekuci se postavil Neymar, jehož ránu ještě brankář s pomocí tyče vyrazil, ale k odraženému míči se dostal dobíhající LAYVIN KURZAWA, jež balón doklepl do odkryté sítě!
52'
Cavani oslovil zpětnou přihrávkou rozběhnutého Neymara, který si v blízkosti pokutového území obhodil Hanniho, ale po kontaktu se poroučel k zemi. Bude z toho přímý kop.
51'
Sofiane Hanni tentokrát operoval s míčem na hranici pokutového území. Proti hostujícímu fotbalistovi stáli hned dva obránci PSG, kteří mu zabránili v odcentrování.
50'
Neymar mohl přidat svou druhou branku v utkání! Domácí fotbalista se pěknou kličkou v pokutovém území zbavil obránce, ale levačkou poslal míč těsně vedle tyče!
49'
Anderlecht vybojoval rohový kop. Sofiane Hanni vymyslel vysoký centr na zadní tyč, ale Pieter Gerkens míč přizvedl pouze nad sebe a Henry Onyekuru se poté dopustil faulu.
48'
Layvin Kurzawa si naběhl na vysokou přihrávku na levou stranu, nicméně domácího obránce zradilo zpracování a míč mu uskočil do zámezí.
47'
Domácí nyní uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Neymar si poté ukousl příliš velké sousto a v souboji s dvojicí zadáků Anderlechtu byl faulován.
46'
Domácí obstarali výkop do druhého poločasu. PSG se ihned vydalo do útoku. Marco Verratti však pokazil přihrávku na polovině hřiště a odevzdal balón soupeři.
46'
První poločas je minulostí! Domácí PSG dominovalo v úvodní pětačtyřicetiminutovce dění na hrací ploše a zaslouženě se přiblížilo postupu ze skupiny. Domácí sice tlačili, ale na úvodní branku si museli počkat do 30. minuty, kdy se parádně trefil Marco Verratti ! Se vstřelenou brankou narostla hráčům PSG křídla a rázem se dostávali do šancí. Alvesova rána sice proletěla nad břevnem, jenže v nastaveném čase si po rohovém kopu vzal míč Neymar a navýšil vedení PSG na 2:0.
45+5'
45+4'
Domácí celek nakonec ještě před přestávkou přidává druhou branku. NEYMAR si po rozehrávce rohového kopu vyměnil míč s Draxlerem, navedl si jej na hranici pokutového území a parádní střelou propálil vše, co mu stálo v cestě!
45+4'
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Uroš Spajić, přichází Josué Sá.
45+2'
Hostující Uroš Spajić zůstal po jednom ze soubojů ležet na hrací ploše a nyní opouští trávník na nosítkách. Podle všeho už se do hry nevrátí.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Tak nakonec ještě jedna šance pro PSG! Dani Alves se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče, ale svou dělovku poslal těsně nad břevno!
45'
V samotném závěru prvního poločasu prošel Neymar středem hřiště až do pokutového území, jenže střílenou přihrávkou neuvolnil nikoho ze spoluhráčů.
44'
Kurzawa nedokázal odhlavičkovat vysokou přihrávku na pravé křídlo. K balónu se dostal Hanni, jež odcentroval do pokutového území, kde nebyl nikdo v bílém.
43'
Neymar si na levém křídle posunul míč až na hranici pokutového území, kde chtěl zahrát na housličky Obradovičovi. Hostující obránce však zůstal stát a Neymarův průnik zastavil.
42'
Do rozehrávky Anderlechtu se nyní zapojil i brankář Frank Boeckx. Hostující gólman musel čelit napadajícímu Verrattimu, kterého si vychutnal krásnou kličkou.
41'
Kylian Mbappé kouzlil s míčem u nohy na hranici pokutového území. Přes statického Appiaha se dokonce dostal k odcentrování, ale našel jen připraveného obránce.
40'
Ivan Obradović se v blízkosti pokutového území dostal k odraženému míči a pohotově se dostal do zakončení. Rána mu ale vůbec nesedla a jeho projektil minul domácí branku o dobré čtyři metry.
39'
Dani Alves to při napadání rozehrávky Anderlechtu přehnal s agresivitou a dopustil se útočného faulu. Brazilský zadák nedovoleně atakoval Obradoviče.
38'
Sofiane Hanni se v blízkosti pokutového území PSG opřel loktem do obránce Silvy a dopustil se útočného faulu. Hlavní arbitr vše viděl a nařídil přímý kop pro PSG.
37'
Snad poprvé v utkání se hosté dostali do zakončení. Adrien Trebel si naběhl na pěknou přihrávku, bleskově si míč zpracoval a levačkou prověřil pozornost domácího brankáře.
36'
Neymar si chtěl narazit s Kurzawou, jenže obránce Kara Mbodji jejich úmysl překazil. Balón se přesto dostal ke Cavanimu, který jej ještě vracel pod sebe, kde nebyl nikdo z domácích hráčů.
35'
Dani Alves se pokusil překvapit defenzívu Anderlechtu prudkou přihrávkou po pravé straně hrací plochy. Nikdo v modrém však jeho úmysl nepochopil.
34'
Marco Verratti se v blízkosti pokutového území prodral ke skákavému míči a prudkou přihrávkou se pokusil přenést hru na levou stranu. Naneští pro PSG nenašel nikoho v modrém.
33'
Hostující obrana nyní otálela s rozehrávkou a domácí fotbalisté nakonec vybojovali míč. Cavani chtěl uvolnit Mbappého, jenže prudkou přihrávkou jej zahnal za brankovou čáru.
32'
Domácím fotbalistům najednou narostla křídla. Kurzawa si naběhl na prudkou přihrávku na levou stranu a snažil se odcentrovat na malé vápno. Hostující obrana jeho pobídku srazila na roh.
30'
Domácí celek se ujímá vedení! Kylian Mbappé dostal příliš mnoho prostoru na hranici pokutového území, přesnou přihrávkou oslovil MARCA VERRATTIHO, který si míč připravil na střelu a krásnou technickou ránou rozvlnil síť!
30'
Na druhé straně se do pokutového území prodral Henry Onyekuru. Hostující fotbalista si míč posunul mezi dva obránce a po kontaktu se Silvou upadl. Nedovolený zákrok se nepíská.
29'
Nádhernou kombinaci PSG na jeden dotek mohl zakončit Neymar, jenže brazilský fotbalista si špatným zpracováním ukopl míč mimo střeleckou pozici a nakonec o balón přišel.
28'
Marquinhos poslal hodně riskantní malou domů. Domácí brankář Alphonse Aréola musel vystartovat na malé vápno a odkopl míč před dotírajícím Gerkensem.
27'
Layvin Kurzawa už je zpátky na svém postu a ihned se zapojil do rozehrávky francouzského celku. Další kombinace PSG středem hřiště skončila nepřesnou přihrávkou.
26'
Domácí fotbalisté využívají přerušení hry k občerstvení. Zejména Thiago Silva dostává od domácího kouče cenné rady. Anderlecht ustál úvodní minuty bez obdržené branky.
25'
Hra je přerušena! Domácí obránce Layvin Kurzawa zůstává po hlavičkovém souboji s Hannim ležet na trávníku a drží se za hlavu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
24'
Julian Draxler vystihl špatnou rozehrávku hostujícího Spajiče. Německý fotbalista se ihned rozběhl směrem k pokutovému území, ale důrazný Dennis Appiah jej zastavil.
23'
Pieter Gerkens se na levé straně hrací plochy snažil obelstít Daniho Alvese, nicméně domácí obránce zůstal na místě a vypíchl hostujícímu rychlíkovi míč.
22'
Hosté se snad poprvé v utkání odhodlali k napadání rozehrávky domácích stoperů. Marquinhos však dokázal konstruktivně rozehrát a PSG se žene do dalšího útoku.
21'
Stejný hráč se do zakončení probil po následném rohovém kopu. Cavani hlavičkoval z malého vápna, jenže míč netrefil zrovna ideálně a minul soupeřovu branku.
20'
Kylian Mbappé si v pokutovém území naběhl na Alvesovu přihrávku a prudkým centrem hledal Cavaniho. Domácí ostrostřelec však patičkou minul hostující branku.
19'
Hanni si na polovině PSG obhodil obránce Kurzawu, který jej zastavil pohotovým zatažením za dres. Anderlecht tak bude rozehrávat a na pár chvil může podržet míč.
18'
Tohle už byla lepší možnost! Kylian Mbappé se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, mířil na zadní tyč, ale Frank Boeckx se stačil přemístit!
17'
Neymar našel pěknou přihrávku na hranici pokutového území Draxlera. Německý reprezentant si míč přehodil na levačku, ale jeho přízemní pokus schoval gólman do rukavic.
16'
Neymar ještě udržel míč na levé straně hrací plochy, jenže následnou přihrávku adresoval do ofsajdu, což neuniklo pozornosti asistenta rozhodčího.
15'
Anderlecht zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Prudký centr přiletěl na přední tyč, odkud balón odhlavičkoval Marquinhos. Hosté vzápětí přišli o balón.
14'
Neymar si naběhl na kolmici na pravou stranu pokutového území a pokoušel se o zpětnou přihrávku. Nikdo v tmavě modrém jeho pobídku nezasáhl.
13'
Domácí fotbalisté zatím jednoznačně kralují dění na hrací ploše a Anderlechtu prakticky nepůjčují balón. Kurzawa rozjel kombinaci na vlastní polovině.
12'
Tentokrát se Dani Alves odhodlal k odcentrování do pokutového území. Jeho pobídku obrana odvrátila, jenže do šestnáctky přiletěl další centr. Cavani nemohl zakončovat, jelikož stál v ofsajdu.
11'
Dani Alves efektním zpracováním zastavil vysokou přihrávku na rozběhnutého Gerkense. Domácí obránce si poté troufl na riskantní kličku a vybojoval vhazování.
10'
Neymar si na hranici pokutového území narazil míč s Mbappém a pohotově zakončil. Jeho ránu placírkou však nechtěně zastavil Cavani.
9'
Layvin Kurzawa dostal prostor na levé straně hrací plochy, jenže místo postupu po křídle zvolil dlouhou přihrávku. Pro odražený míč si bez problémů došel brankář Frank Boeckx.
8'
Sofiane Hanni táhl akci Anderlechtu do poněkud otevřené obrany PSG. Hostující fotbalista se nakonec rozhodl pro zakončení, ale trefil jen domácího stopera Silvu.
7'
Marquinhos přečetl rozehrávku Anderlechtu a vystoupil proti přihrávce na pravou stranu hrací plochy. Domácí stopeři si nyní vyměňují krátké přihrávky a uklidňují hru.
6'
Sofiane Hanni se na pravé straně hrací plochy protlačil přes Neymara a ihned se pokusil o přenesení hry na opačné křídlo. Jeho prudkou přihrávku nedostihl nikdo v bílém na hrací ploše.
5'
Poprvé v utkání se do útoku vydal také Anderlecht. Pieter Gerkens si řekl o přihrávku k postranní čáře, jenže obránce Kurzawa k němu bleskově přistoupil a ukopl mu míč do zámezí.
4'
PSG následně zahrávalo rohový kop. Na prudký centr Brazilce Neymara nedosáhl nikdo v tmavě modrém dresu a jeho pobídka proskákala ven z pokutového území.
3'
Kylian Mbappé se krásnou kličkou na pravé straně pokutového území uvolnil k odcentrování a poslal míč na malé vápno. Před dotírajícím Cavanim na poslední chvíli zareagoval obránce.
2'
Domácí fotbalisté kombinují s úvodu utkání s míčem na kopačkách a snaží se útočit. Poklidnou rozehrávku domácích stoperů neatakuje nikdo v bílém.
1'
Domácí celek se hned v první minutě dostal do vyložené příležitosti. Neymar se s míčem dostal do pokutového území, ale jeho přízemní zakončení stačil Boeckx zneškodnit!
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí PSG bude hrát v tmavě modrém, zatímco Anderlecht přijel do Paříže v bílých dresech.

Paris Saint-Germain F.C.: Aréola – Dani Alves, Marquinhos, Silva (C), Kurzawa – Verratti, Rabiot, Draxler – Mbappé, Cavani, Neymar.
Náhradníci: Trapp – Kimpembe, Di María, Meunier, Berchiche, Lo Celso, Pastore.

RSC Anderlecht: Boeckx – D. Appiah, Mbodji, Spajić, Obradović – Kums, Dendoncker, Trebel – Gerkens, Onyekuru, Hanni (C).
Náhradníci: Sels – Josué Sá, Deschacht, Stanciu, Chipciu, Teodorczyk, Harbaoui.

Rozhodčí: Borbalán – Cabanero, Sevilla.
Utkání mezi Psg a Anderlechtem začíná v tradičních 20:45 hodin a my budeme samozřejme u toho, tak si nenechte duel ujít. Myslím si, že se máme na co tešit.
Anderlecht je v zcela odlišné pozici. Belgický celek zatím neuhrál ani bod, nevstřelil ani branku a při skóre 0:10 je na poslední pozici ve skupine B. Anderlecht nejdříve prohrál 0:3 na Bayernu, pak doma 0:3 s Celticem a naposledy doma 0:4 se svým dnešním soupeřem, kterému tak má co oplácet.

Belgický celek stále bojuje alespoň o třetí pozici, ze které by putoval do Evropské ligy, ale i to bude velmi složitá cesta, protože v důležitém utkání nestačil doma na Celtic.
Paris Saint-Germain F.C. zatím prochází skupinou jako nůž máslem. Francouzský celek zatím vyhrál všechny tři duely, když porazil 5:0 Celtic, 3:0 Bayern a naposledy Anderlecht 4:0. Domácí mají tedy skóre 12:0 a potvrzují roli černého favorita Ligy mistrů. Nutno ale dodat, že parta kolem Neymara hraje velmi dobře a má velké ambice.

Nejlepším střelcem domácích je zatím Cavani, který dal čtyři branky. Tři branky vstřelil Neymar, který navíc na další dve nahrál a dvakrát se trefil Mbappé, který také přidal dve asistence. Takže útok Neymar – Cavani – Mbappé zařídil devet branek z dvanácti, což je neskutečné. Pokud dnes domácí vyhrají, tak si zajistí postup do další fáze.
První skupinový zápas

Oba celky na sebe v rámci skupiny narazily 18.10.2017, kdy se pochopitelne hrálo v Belgii. Také v tomto duelu kraloval francouzský celek, který byl na trávníku jasne lepší a nakonec si dokráčel pro pohodovou výhru 4:0.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Liga mistrů má na programu další zápasy základních skupiny a my budeme sledovat duel skupiny s označením B, kde na sebe narazí Paris Saint-Germain a Anderlecht. Jasným favoritem je francouzský celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.